پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره آ بارتزالی - La Roccia

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
567 پاسخ برای این موضوع

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
حالا هرچی که هست من که از این بارتزالی خوشم میاد.از اولشم خوشم میومد.درست یادم نمیاد,فکر کنم بارتزالی و زاکاردو با هم مطرح شدن و با هم رفتن تیم ملی.خدا کنه بارتزالی تو یووه خوب بازی کنه.همه دعا کنید!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

بارتزالی یکی از بازیکن هایی هست که همیشه دوست داشتم روزی بیاد یووه،
علت این 300 هزار یورویی که یووه براش داده قرارداد بوسمن بوده فکر کنم وگرنه قطعا بازیکنی که 2 سال پیش 13، 14 میلیون یورو بوده و بازیکن فیکس تیمش هم بوده الان نمیشه 300 هزار یورو !

خرید خوبی میدونمش و امیدوارم بتونه جای لگروتالیه رو پر کنه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیشب چطور بازی کرد ؟ باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

نمیدونم بالتزارتی خیلی خوش شانسه که اینقدر زود وارد ترکیب اصلی شد یا کلا خریدش برای همین بوده؛
ولی خوب بازی می کنه و خوشحالم که بازیکن آماده ای هست؛
حرکت های رو به جلوش هم خیلی خوب هست و مطمئن کار می کنه؛
امیدوارم همین جوری ادامه بده تا بعد از 5 سال دوباره به تیم ملی دعوت بشه.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
دیشب که کیلینی نیمه اول به طور کامل سمت چپ دفاع یووه رو پوشش می داد، بارزالی هم کاملا نزدیک به سورنسن بازی می کرد. کاملا آرایش دفاعی یووه مستحکم از دو جناحین شده بود. پاتزینی که محو دفاع شده بود و اتوو هم دیدید که چند بارمجبور شد پاس رو به عقب بده، اونم به خاطر نزدیک بازی کردن بارزالی که فوق العاده بود. یه نکته ای درباره ی بارزالی اینه که خیلی خونسرد بازی می کنه و اصلا دستپاچه نمیشه، حتی روی ضربه سر ها. توی یه صحنه که فکر کنم اتوو توپ رو از بارزالی رد کرد، خیلی ریلکس توپ رو مدیریت کرد.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
وقتی یووه بارتزالی را خرید با توجه به آمادگی قابل قبول لگرو فلسفه چنین خریدی را درک نمیکردم . چه لزومی داشت وقتی مشکل تیم در جاهای دیگه زمین گیرمون کرده به فکر جوان تر کردن نیمکتمون باشیم.....ولی الان برام روشنه که دل نری از همون زمان قصد استفاده از جورجو در کناره ها را داشته و یک مدافع میانی جوان تر و آماده تر از لگرو را برای وسط میخواته ..... تا به اینجا که خوب بوده.....امیدوارم تا آخر فصل هم روی فرم بمونه .
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که از چند سال پیش دوسش داشتم و به نظرم رفتنش به المان بزرگتیرن اشتباه عمرش بود دیشب هم جزئ خوبای بازی بود با بونوچی هم خوب مچ شده بود امیدوام تا اخر اینجوری ادامه بده

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
یه چیز رو توی این چند بازی دقت کردین؟ اندره آ بارتزالی خیلی خوب بازی میکنه تقریبا کم اشتباه و با هوشٍ. امروز بازی با جنوا هم خوب بود مثل بازی با رم. امیدوارم ادامه بده به این بازیهای خوبش :wink2:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

بارتزالی یکی از خریدهای بسیار خوب تیم به حساب میاد.
حالا شاید از این خوش شانسیش هست که از وقتی که اومده خیلی براش موقعیت بازی فراهم شده، ولی به جز یک مورد در بقیه بازی ها واقعا عالی بازی کرده و مدافع با تجربه ای نشون داده.
در نبود کیه لینی واقعا میشه به بارتزالی اعتماد کرد.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Claudio Orlandini مدیر برنامه های آندره آ بارتزالی مدافع یووه در مصاحبه با Sportal گفت: من خبر به خصوصی در مورد موکلم و بازار نقل و انتقالات تابستانی نشنیدم و آندره آ تمرکز اصلی اش را روی مسابقات باقی مانده قرار داده تا بتواند شایستگی هایش را بهتر به مربیان و مسئولان باشگاه نشان دهد. در مورد خروج از باشگاه در تابستان باید بگویم من دلیلی برای روی دادن این اتفاق نمی بینم. نقل مکان از یک تیم به تیمی دیگر هر لحظه ممکن است برای یک بازیکن اتفاق بیافتد اما آندره آ اصلا به این مدل شایعات و اخبار توجهی نمی کند. او تنها به یوونتوس فکر می کند!

:kahvecy0:

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال

Claudio Orlandini مدیر برنامه های آندره آ بارتزالی مدافع یووه در مصاحبه با Sportal گفت: من خبر به خصوصی در مورد موکلم و بازار نقل و انتقالات تابستانی نشنیدم و آندره آ تمرکز اصلی اش را روی مسابقات باقی مانده قرار داده تا بتواند شایستگی هایش را بهتر به مربیان و مسئولان باشگاه نشان دهد. در مورد خروج از باشگاه در تابستان باید بگویم من دلیلی برای روی دادن این اتفاق نمی بینم. نقل مکان از یک تیم به تیمی دیگر هر لحظه ممکن است برای یک بازیکن اتفاق بیافتد اما آندره آ اصلا به این مدل شایعات و اخبار توجهی نمی کند. او تنها به یوونتوس فکر می کند!

:kahvecy0:

دمش گرم تا ابد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من يه چند بازيه كه تو نخش هستم . اصلا به چشم نمياد ولي خيلي بي سر و صدا داره فوق العاده بازي ميكنه . تمام توپهاي اول رو داره ميزنه . فكر كنم بونوچي رو نيمكت نشين كنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

بازی های بارتزالی که سال 2006 به یاد بیارید در پالرمو، فوق العاده بود، حالا هم بهتر شده و هم با تجربه تر. واقعا مدافع خوبی هست و خیلی بازیش رو قبول دارم.
امیدوارم همین جوری ادامه بده، حتی اگه به قیمت نیمکت نشینی بونووچی تموم بشه !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من هم حرفت رو قبول دارم این حرفی که میخوام بزنم تکراری میشه ولی اگه یه مربی بیاد بالا سر یووه که کارهای دفاعی رو خوب پیاده کنه برای تیم من فکر کنم بهترین دفاع وسط های دنیا رو داریم

samiabi

samiabi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
دفاع خوبیه عالی نیست ولی خوبه

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
آندره بارتزالی دیروز برای دومین بار پدر شد ! آندره آ و مادالنا همسرش تولد فرزند جدیدشون رو تو کامیلا برگزار کردن، فرزند دیگه ی آندره آ یه دختر 3 ساله به اسم متیاست .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بارتزالی از همان سال 2003 که روند صعودی بازی اش در کیه وو شروع شد تا روزی که همه کاره خط دفاعی پالرمو در طول چهار فصل بود، یک مدافع خوب محسوب می شد. خوبی که شاید به ندرت کیفیت خیلی خوب را هم کسب می کرد اما نهایتا همیشه در همان سطح اول که ذکر شد، قرار داشت.

رفتن بارتزالی به ولفسبورگ همان اتفاقی بود که روند پیشرفتش را قطع کرد. در ولفسبورگ بارتزالی همیشه یکی از یاران اصلی تیم در طول دو فصل و نیمش بود اما دیگر همان کیفیت " خوب " را نمی شد در بازی اش دید. نمی دانم شاید سیستم بازی در آلمان ایجاب می کرد. اما هرچه بود باعث شد روند دعوت شدنش به تیم ملی در همانند سال های قبل ترش را به طور کامل قطع کند.

حالا دیگر بارتزالی یک مدافع " متوسط " بود که در یک باشگاه درجه 2 آلمانی بازی می کرد. درهای تیم ملی هم که به طور کامل بر روی او بسته شده بود. در چنین شرایطی تنها یک معجزه بود که می توانست او را در آستانه 30 سالگی بار دیگر " شاید احیا " کند. این معجزه " یوونتوس " بود. تیمی که در کوران افت وحشتناک و سیل مصدومان و افت کردگان خط دفاعی اش نیاز به یک آلترناتیو در مواقع ضروری داشت.

بارتزالی حدود چهارده بار برای یووه در نیم فصلی که برایش بازی کرد به میدان رفت. کیفیت بازی اش در همین تعداد بازی که من دیدم، من را بیشتر به یاد همان دوران بازی اش در ولفسبورگ انداخت تا روزهای خوبش در پالرمو.

سمپاتی به خصوصی نسبت به بارتزالی ندارم اما فکر میکنم بشود به عنوان ذخیره ای " تقریبا قابل قبول " برای روزهای مبادا مورد استفاده قرار بگیرد.

[img width=480 height=528]http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Andrea+Barzagli+Cesare+Bovo+Citta+di+Palermo+3iWeXZJjicMl.jpg[/img]

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
بعد احساس مصدومیت بارزالی از ناحیه مچ پا، تست رادیوگرافی کوتاهی روش انجام شد و نشون داد که مصدومیت جدی نیست ، فقط یک ضرب و کبودی سنگین توی این نقطه از پاش دیده میشه ! وضعیت نهائیش تا چند روز آینده مشخص میشه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیروز تو تاپیک بازی هم گفتم که اگر پراندلی بخواد از آندره آ برای دو بازی مقدماتی ماه اکتبر چشم پوشی کنه، انصافاً خیلی بی انصافی کرده! الآن تو این چهار هفته لیگ بدون شک آندره آ یه سر و گردن از همه ی مدافعین مدعی تیم ملی بالاتر بوده. الآن بونوچی تو یووه نیمکت نشینه و رانوکیا و کیه لینی هم که خیلی افت کردن. مدافعینی مثل بوو، آستوری و گامبرینی هم که در حد ترکیب ثابت نیستند. بارتزالی مدافع کم تجربه ای نیست، اون حتی 90 دقیقه در جام جهانی در کنار کانا بازی کرد. تو یورو 2008 بازیکن ثابت دونادونی بود. الآن نزدیک سه ساله که از تیم ملی دوره ولی اون فقط 30 سالشه. گفتم 30 سالشه، میخواستم یه چیزی در این مورد بگم. کلاً اکثر مدافعین بزرگ ایتالیایی تازه از 30 سالگی خیلی بزرگ تر میشن. یعنی برخلاف مدافعین دیگر کشورها که پیشرفت خاصی دیگه ندارن (مثل لوسیو یا پویول)، تازه تو ایتالیا بعد از 30 سالگی یکی مثل فابیو کانا تو 32 سالگی میاد مرد سال جهان میشه. اونم در صورتی که هیچوقت یه مدافع مرد سال نشده! یا مثلاً ویرکوود (عضو تیم قهرمان 1982 اسپانیا) رو یووه تو 36 سالگی میخره و باهاش قهرمان اروپا در 96 میشه و تازه فصل بعدش هم میره میلان! یا حتی خود ماتراتزی. فکر نکنم هیچ مدافع ملی پوشی به بدیه ماتراتزی در دهه 2000 بودش ولی اون تو جام جهانی 2006 در حد یه ستاره بازی کرد و حتی بعد از اون هم مهره ثابت تیم موند. مدافعی که هولیگان های اورتون اون رو هو کردن و کلاً توی اینتر هم خیلی اشتباه میکرد و سوتی های وحشتناکی میداد، به یکباره اونجوری درخشید. حتی یه مثال دیگه هم خود چیرو فرارا هستش. چیرو بعد از یورو 2000 به تیم ملی دعوت نشد ولی اونقدر تو فصل 2001/02 خوب بود که به همراه مهاجم برشا، داریو هوبنر تو 35 سالگی مدعی بازگشت به تیم ملی شدن. کلاً این بازی های خوب بارتزالی داره من رو به بازگشت یه مدافع خوب ایتالیایی امیدوار میکنه. بارتزالی تو این چهار هفته چشم نواز بازی کرده. قدرت بازی خونی و تکل های صحیحش فوق العاده بودن. اون اونقدر خوب بوده که من حتی قبول میکنم که بونوچی جاش روی نیمکت خوبه! با اینکه من خودم لئو رو خیلی دوست دارم.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
منم بارزاگلی رو خیلی دوست دارم.دوست دارم خودشو بونوچی بیان دفاع وسط و جورجو بره دفاع چپ.اگهه اینطوری شه دفاعمون عالی میشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی