پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره آ بارتزالی - La Roccia

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
567 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازگشت بارتزالی بعد از 3 سال دوری به تیم ملی، شیرینی برد امشب رو حداقل برای من دو برابر کرد. بارتزالی تو اوج فوتبالش هستش حتی بهتر از زمانی که با شماره 43 بازوبند کاپیتانی پالرمو رو به دست میبست. امشب هم با بازی کم نقصش در کنار بونوچی و کیه لینی دوباره ارزش هاش رو نشون داد. شاید خیلی مسخره به نظر بیاد ولی من در حد یه مهاجم خوش تکنیک دارم از فوتبال این مدافع لذت میبرم. یجورایی دیگه آندره آ برای بازگشت به تیم ملی تلاش نمیکنه، حالا قطعاً میخواد مدافع ثابت پراندلی باشه. بدون شک اون بهترین مدافع سری آ تو این 5 هفته بوده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا قبل از بازی بهترین خبری که می تونستم بخونم همین بود ! این نشون می ده پراندلی تمرکز کاملی روی لیگ داره و به خوبی فهمیده که بارتزالی فوق العاده بوده و در میان این همه بازیکن دعوت شده ! توی دیدار مقابل میلان حتی یک بار هم اشتباه نکرد ! حتی ی بار

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خیلی از بازی بی نقص بارتزالی خوشحالم، با اینکه میلانی ها نتونستن زیاد نفوذ کنن اما بازهم بارتزالی خیلی عالی و بی اشتباه بود، ترکیب باتزالی و بونوچی توی این بازی خیلی مفید و قابل اعتماد بود، خیلی خوشحال شدم که یووه صاحب یه مدافع با تجربه و پخته و در عین حال مطمئن شده

Nariman

Nariman

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
پرندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا برای دو دیدار مرحله ی مقدماتی یورو 2012 در مقابل تیم های صربستان و ایرلند شمالی نفرات منتخب خود را به اردوی لاجوردی پوشان دعوت کرد. در این میان اندره ا بارتزالی ستاره خط دفاعی یوونتوس که طی پنج هفته ی گذشته یکی از بهترین مدافعان سری آ بوده از نکات جالب توجه لیست پرندلی بود. بوفون - بونوچی - کیه لینی - پیرلو و مارکیزیو از دیگر نفرات یوونتوسی دعوت شده از سوی پرندلی برای حضور در اردوی اماده سازی تیم ملی ایتالیا بودند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا حقشه کوچیکترین پاداش برای این بازیهای بی نقص دعوت به تیم ملی بود باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی جالبه ! این یوونتوس ،همونیه که ما می شناختیم و بازیکنان رو احیا می کنه ! به عنوان یار ذخیره خریداری می شه ابتدا بونوچی رو نیمکت نشین خودش می کنه ! بعدش تهدیدی بر نیمکت نشین شدن کیلینی می شه و در اخر کیلینی رو به دفاع چپ تبعید می کنه و به تیم ملی برمی گرده ! * این یعنی احیای یوونتوسی ...!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بارتزالی میتونه بهتر از این هم بشه که امیدوارم همینجور بشه من که خیلی بهش علاقه دارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم مصدوم شده، هنوز خبرش انگلیسیش رو ندیدم ولی مثل اینکه گرفتگی عضله پیدا کرده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته به همین دلیل انقباض عضلات بازی با لهستان رو از دست داد.

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال

خیلی جالبه !

این یوونتوس ،همونیه که ما می شناختیم و بازیکنان رو احیا می کنه !

به عنوان یار ذخیره خریداری می شه

ابتدا بونوچی رو نیمکت نشین خودش می کنه !
بعدش تهدیدی بر نیمکت نشین شدن کیلینی می شه

و در اخر کیلینی رو به دفاع چپ تبعید می کنه

و به تیم ملی برمی گرده !

*
این یعنی احیای یوونتوسی ...!

کیه لینی با اشتباهات خودش به دفاع چپ منتقل شد

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
همون طور که اشاره شد ، توی تمرینات تیم ملی آسیب دید و به خاطر این آسیب دیدگی اردوی آتزوری رو ترک کرد و به تورین برگشت. امروز صبح هم مورد معاینه پزشکی قرار گرفت و مشخص شد که مشکلی که از ناحیه ساقِ پایِ چپ براش پیش اومده بود ، چندان جدی نبوده ، به نظر میرسه مشکلی برای همراهی یووه در دیدار مقابل پالرمو نداشته باشه.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
عملکردبارزالی در نیم فصل اول به نظر من : 1 - عملکرد 2 - نقاط قوت 3 - نقطه ضعف 4 - نمره از 1 تا 100 1 - باید از یووه ممنون باشه که دوباره در این تیم احیا شد و حتی به تیم ملی هم دعوت شد . بدون کمترین اشتباه با عملکرد عالی دردفاع بازی کرد و جای ثابتی در تیم پیدا کرد . 2 - نقطه قوت دید عالی در منطقعه خط دفاعی - هوش بالا - توپ گیری - 3 - نقطه ضعف : عدم بازیسازی مستقیم و ضعف در ارسالهای هوایی برای مهاجمان - کم اشتهای در امر گلزنی - 4 - نمره 85

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واقعا انتظار نداشتم همچین عملکردی رو در نیم فصل ازش ببینم به جرات میگم بهترین مدافع یووه تو نیم فصل بود انتخابش هم به عننوان یکی از سه مدافع برتر سری ا کاملا درست و به جا بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21189 ارسال
بارتزالی به قدری عالی کار کرده که دیروز درباره ش یک تیتر جالب توجه دیدم "بارتزالی, شیره آ ی کوچک" !! در همین حد بدونید که شیره آ جز معدود بازیکن های تاریخ یوونتوس هست که تا به حال هیچ کس رو باهاش مقایسه نکردند ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تو سکوت عالی کار میکنه اصلا بازیش به چشم نمیاد ولی خیلی تاثیر گذار بازی میکنه باتشکر

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
یعنی فوق العادست این بشر واقعا داره ازش خوشم میاد +تا الان به همراه لیکشتینر با 1530 دقیقه بازی رکورد داره +با اینکه یه مدافع هست تا اینجای فصل حتی یه کارت زرد هم نگرفته +میانگین بلاک کردن توپش توی هر بازی 0.7 بوده +توی هر بازی نزدیک 51 پاس میده که 87 درصدشون صحیحه که اگه تعداد بازی های انجام دادش رو در نظر بگیریم توی تیم نفر اوله به شدت من رو یاد کاناوارو میندازه و به جرات الان جزو سه مدافع برتر جهانه واقعا فکر نمیکردم یه بازیکن 300 هزار یورویی اینقدر فوق العاده بشه و از ماروتا بابت این خریدش کمال تشکر رو دارم ;دی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21189 ارسال
به زودی پیشنهادی برای تمدید قرارداد به بارتزالی داده میشه که طبق گفته مدیر برنامه ش بارتزالی بدون هیچ شرطی امضا می کنه !!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اولین کارت زرد بارتزالی تو هفته 18ام به عنوان یه مدافع آخر :np:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کارت زردش هم خیلی به جا بود. دقیقا صحنه ی مشابهش همون صحنه ای بود که بازیکن حریف از بونوچی رد شد و گل رو خوردیم. بونوچی اگر اونجا یه خطای فنی می کرد همچین ضد حمله ای شکل نمی گرفت. ولی بارتزالی خیلی باهوش تر عمل کرد و با خطایی که کرد جلوی یه ضد حمله ی خطرناک رو گرفت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کارت زردش هم خیلی به جا بود.

دقیقا صحنه ی مشابهش همون صحنه ای بود که بازیکن حریف از بونوچی رد شد و گل رو خوردیم. بونوچی اگر اونجا یه خطای فنی می کرد همچین ضد حمله ای شکل نمی گرفت. ولی بارتزالی خیلی باهوش تر عمل کرد و با خطایی که کرد جلوی یه ضد حمله ی خطرناک رو گرفت.

دقیقا سر این صحنه من به داداشم گفتم کاش یوونتوس دو تا بارتزالی داشت !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی