پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره آ بارتزالی - La Roccia

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
567 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اون موقع که شایعه اومدن آمائوری از پالرمو به یوونتوس بود ! شایعه شده بود که بارتزالی هم همراهش میاد به یوونتوس ولی نشد و زامپارینی اونو به ولفبسبورگ فروخت ! ما پارسال نیکولا لگروتالیه 33 ساله رو رد کردیم رفت و با چند هزار یورو تونستیم بارتزالی و بخریم و این همون سال هم روند مثبتی بود برای تیم ! به هر حال اینم جزو پدیده های این فصل یوونتوس بوده.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
طبق خبر Sky Sport Italia بارتزالی هم تا ژوئن 2015 با یوونتوس تمدید کرد ! اینطوری که بنظر میرسه پایه حقوق بارتزالی همون 1.2 میلیون یورو در سال خواهد بود با این تفاوت که قابله افزایش خواهد شد ( حالا شرایطش چیه معلوم نیست :Facepalm: )

Alvinegro Praiano

Alvinegro Praiano

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
بازیکنای یوونتوس این فصل بیشترشون خوب بودن و خیلی هاشون هم بعضن فراتر از انتظار درخشیدن اما دور از انصاف هست از بارتزالی تقدیر نشه. مدافعی که اگه اشتباه نکرده باشم در تعطیلات نیم فصل دوره پیشین لیگ ایتالیا برای کمک به خط دفاعی یوونتوس با قیمت نه چندان بالایی به یوونتوس اومد و بدون حاشیه و با ارائه یک عملکرد فزاینده و کاملن مثبت تونست اعتماد آنتونیو کونته رو جلب کنه و یکی از نفرات ثابت خط دفاعی تیم در طول فصل باشه. مدافعی که به عقیده من بسیار فنی بازی کرد و با کمترین میزان کارت زرد و بدون گرفتن حتی یک کارت قرمز یکی از اصلی ترین دلایل استحکام دفاعی تیمش بود. امیدوارم با ایتالیا تو یورو 2012 ببینمش.

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
مصدوم شد.به احتمال زیاد یورو رو از دست میده. حیف شد.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
لعنت به این شانس :np: به مدت 20 روز دور از میادین هست و مرحله گروهی رو از دست میده :sad1: خوش شانسی برای اسپانیا ...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
وای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باورم نمیشه !! ای گندت بزنن مربی با این تمرین دادنت . چقدر من رو این بازیکن به طرفدارای تیمای دیگه حرف زدم . بدون ِ این عملا دیگه آتزوری از گروهش هم بالا نمیاد . امید ِ ماها به این بود که آتزوری گل نخوره ، حالا دیگه با نبود ِ این خدا بخیر کنه . خدا کنه زودتر برگرده . خیلی ناراحت شدم از این خبر !!!!!!!!!

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
لعنتی خیلی حیف شد...من بیشتر از کیه لینی قبولش دارم... جانشنیش میشه رانوکیای اسکل!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
دیوونگی هست اگه براش جانشین انتخاب کنن ، چون به بعد مرحله گروهی میرسه ! رانوکیا با حضورش کمکی نمی تونه به تیم کنه . امیدوارم این حماقت رو نکنن !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
به نظر من هم اوگبونا می تونه به جاش بازی کنه ! من فقط اگه از نستا دعوت بشه برام قابل تحمل خواهد بود در غیر این صورت اصلا

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

کاستیلاچی پزشک تیم ملی ایتالیا در مورد مصدومیت بارتزالی گفت :

" تمام تلاشمون رو می کنیم تا بارتزالی رو به بازی ها برسونیم و اگر نتونه در مرحله ی گروهی شرکت کنه ما باید اون رو برای مرحله ی دوم مسابقات آماده کنیم "

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
مرسی مسعود از خبرت خیلی خوشحال شدم :smile: پس خط خوردنی در کار نیست :thumbs_up:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بدترین اتفاق های ممکن داره واسه ایتالیا میفته . اول مصدومیت کیه لینی بعد مصدومیت بوفون. الان مصدومیت بارتزالی . با این نوع تمرین دادن فردا می ترسم پیرلو و مارکیزیو هم مصدوم بشن . عملا دیگه به مسابقات نرن . با این اوصاف از هر تیمی 3 تا میخوریم

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
من هم نستا دعوت بشه قبولش دارم.... هنور یه سروگردن بالاتره...مخصوصن اگه دفاع سه نفره باشه !ولی امیدوارم بارزالی بمونه... به جای جاکرینی کاش دی چیلیه دعوت میشد...نمیدونم هنوز مصدومه یا نه...

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
مصدوم شد.به احتمال زیاد یورو رو از دست میده. حیف شد.

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
لعنت به این شانس :np: به مدت 20 روز دور از میادین هست و مرحله گروهی رو از دست میده :sad1: خوش شانسی برای اسپانیا ...

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
وای !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باورم نمیشه !! ای گندت بزنن مربی با این تمرین دادنت . چقدر من رو این بازیکن به طرفدارای تیمای دیگه حرف زدم . بدون ِ این عملا دیگه آتزوری از گروهش هم بالا نمیاد . امید ِ ماها به این بود که آتزوری گل نخوره ، حالا دیگه با نبود ِ این خدا بخیر کنه . خدا کنه زودتر برگرده . خیلی ناراحت شدم از این خبر !!!!!!!!!

hivar

hivar

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 118 ارسال
لعنتی خیلی حیف شد...من بیشتر از کیه لینی قبولش دارم... جانشنیش میشه رانوکیای اسکل!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
دیوونگی هست اگه براش جانشین انتخاب کنن ، چون به بعد مرحله گروهی میرسه ! رانوکیا با حضورش کمکی نمی تونه به تیم کنه . امیدوارم این حماقت رو نکنن !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
به نظر من هم اوگبونا می تونه به جاش بازی کنه ! من فقط اگه از نستا دعوت بشه برام قابل تحمل خواهد بود در غیر این صورت اصلا

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

کاستیلاچی پزشک تیم ملی ایتالیا در مورد مصدومیت بارتزالی گفت :

" تمام تلاشمون رو می کنیم تا بارتزالی رو به بازی ها برسونیم و اگر نتونه در مرحله ی گروهی شرکت کنه ما باید اون رو برای مرحله ی دوم مسابقات آماده کنیم "

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی