پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدوریا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و یکم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
71 پاسخ برای این موضوع

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
دوست نداشتنی ترین یوونتوس تاریخ

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

کلا دل نری دو تا کار می کرد,یا سوت می زد یا داد می زد "میلوش" :دی:

من داشتم بای رو آنلاین میدیدم ، این صدا سوت ها مال دلنری بود ؟ :1: من فکر میکردم مال سایته :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از عوامل کسل کننده بازی آمائوریه ! چون آدم هیچ امیدی به گل زنی توپ های که ارسال میشه نداره. گاهی حس می کنم IQ توپ از IQ آمائوری بیشتره، برای همین همیشه موفق میشه از آمائوری فرار کنه !

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
دل نری این یه ذره طراوت هم که تیم داره ازش گرفت - الکس باید با مارکیزیو تعویض میشد - په په میرفت هافبک چپ مارکیزیو اصلا تو بازی نیست - تازه الان دیدمش که کارت زرد گرفت

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
ایراد از زمین نیست - پیر شدی مرد

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
فدای اون خنده ی کاپیتان ! تو اصلا تا آخر عمرت هم از 6 قدم توپ خراب کنی ملالی نیست ! اما این آمائوری بی خاصیت !! امان از دست این موجود ! اون هد اگه موتا بود میزد تو گل ! ---- یووه با اومدن آله و تو دقایق آخر مارتینز ، خیلی جون گرفت و سریعتر شد روند حملاتش ! اما خب توپ های آخر خیلی بد از دست میرفت ! میشد تو این بازی با اختلاف 3-4 گل از سمپدوریا برد !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توپ آخر چی بود که الکس گلش نکرد ؟! واقعا حیف! توپ دقیقا جلوی پاش پله شد هرچند هیچ نیازی به یک ضرب زدن توپ نبود! سمپدوریا که هیچی نبود!واقعا دو موقعیت خوب داشتن که یکیش رو موتا تقدیم کرد بهشون. اما اگر الکس می تونست از اول بازی کنه خیلی چیز ها عوض می شد!تیمی که نیمه اول دو تا موقعیت گل داشت توی ۱۰ دقیقه آخر با حضور الکس و مارتینز سه تا موقعیت خلق کرد.ای کاش یکیش گل می شد! نیمه دوم هم دل نری گیر داده بود به "سیمونه" :دی: بدبخت هر جا می رفت دل نری صداش می کرد جاش رو عوض می کرد!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
دلیل تعویض کراسیچ چی بود؟ :1:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
هر چند که تیم تو خط حمله با مشکل مواجه هست ولی مشکل اساسی دیگر پیستونهای تیم هستند که بعد از نیم فصل همچنان دل نری نمیدونه بهترین گزینه کدومه - همه تقریبا در یک سطح ضعیف -

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

دلیل تعویض کراسیچ چی بود؟ :1:

چه سوال مسخره ای!
انتظار داشتی سلطان آمائوری بیاد بیرون؟!؟!

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
فقط 20دقیقه آخر خوب بودیم من نمی دونم چرا نتیجه نمیگیریم کراسیچ رو نباید تعویض می کرد

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
نیمه اول میلوس بود.. نیمه دوم اوایلش مارکیزیو و اواخرش سیمونه... بابام میگفت چوپونه یا مربی! نیمه اول که کاملا بیربط میلوس می گفت.. توپ سمت چپ زمین بود این داد می زد میلوس میلوس... دلپیرو فکر کنم ۱۰ بار براش اونطوری بندازن توپ رو ۹ تاشو گل می کنه.. شانس ما اون یکی که نمیشد این بازی بود... ولی هرچی باشه باز هم بهتر از امائوری هست. کاش از اول بازی می کرد... صحنه ای که مارتینز با سر انداخت توپ رو براش و این خوابیده بود زمین من داشتم اشک میریختم.. یه دونه هم به سبک خودش سایه زد امروز البته... مارتینز هم مثل همیشه خوب بازی کرد.. بازیکنی که واقعا ارزش داشته خریدش (بر خلاف تصویری که توی این فروم جا افتاده) خیلی بهتر از مارکیزیو می تونه توی سمت چپ کمک کنه.. مارکیزیو اصلا گوشه نمی تونه بازی کنه.. در اخر هم می خوام یه پیشنهادی ارائه کنم.. همه عکس زیرپوش هایمون رو بگیریم بذاریم توی تاپیک امائوری و تاپیکش رو قفل کنیم... الان امار گلزنی مدافعان هم از امائوری بهتره.. هیچ کاری از دستش بر نمیاد..

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
ربط ضربه ی قوس دار به زیر توپی که با سرعت 40 50 کیلومتر با یک ارتفاع 1 متری به طرف الکس اومد با پیری (!) چیزیه که شاید فقط تو این فروم کسی بتونه به هم ربطش بده فلسفه ی وجودی آمائوری در چی دقیقاً خلاصه شده یه ابهام بزرگه که باید فلاسفه ی بزرگ از قبیل ارسطو و مارکس تعریفش بکنن نه یک ضربه ی سر درست ، نه توپ گیری ، نه فضا سازی ، نه ایجاد فشار روی بازیکن حریف ، نه حرکت بدون توپ نه حرکت با توپ نه گرفتن خطا ! کلاً این بشر کلکسیونی از "نه" ها رو در خودش جمع کرده ، دست از سر یووه هم بر نمیداره این هوادارا از فراغش یکم ناراحت بشن ، چسبیده به عابر بانک یووه ول کنم نیست :1: الکس هم از وقتی اومد تو زمین خیلی تاثیر گذار بود و روند حرکتی یووه کمی روان تر شد ولی چیزی که مشخص بود اینکه نه سیسوکو نه آکو نه مارکیزیو نه حتی په په و ملو ، هیچ کدوم از هافبک های یووه توان بازی سازی رو ندارن تو این 10-15 بازی اخیر هیچ حرکت ترکیبی درست حسابی از خط هافبکمون که منجر بشه به یک پاس تو عمق از این تیم ندیدیم هر چی بوده یا استارت های کراسیچ بوده یه توپ های برگشتی که با شوت خطر ساز شده اگر یه فکری به حال خلاقیت این خط هافبک بیمار یووه نشه ، امتیاز های حساس تری از دست میره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اه،اه،اه این الکس هم اگر روزش باشه یوونتوس تا اوج میبره اگر روزشم نباشه توپ از روی نقطه پنالتی در سرگردانی مدافعان و دروازه بان سمپدوریا به طوری مفتضحانه ای به طاق ورزشگاه میکوبه. اینقدر از دست الکس عصبانیم که همینطور دارم کفر میگم... بازی پر از درگیر بود بازیکنان هنوز گرمن بعد از بازی صداش در میاد که چه بازی سرسام آوری بوده. ناپولی به صدر رسید یوونتوس دلنری هنوز به لیگ قهرمانان هم نرسیده، باعث تاسف برای یوونتوس، دلنری و الکسی که ......... امیدوارم پنجشنبه رم را بپکنیم....

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
آمائوری خودشم گم میکنه توپ که... البته من فکر میکنم ماسکی که زده بود جلوی دیدش رو گرفته بود! هیچ خلاقیتی دیگه نیست تو تیم , نیمۀ اول حملات صرفا دویدن کراسیچ بود نیمۀ دوم تا قبل اومدن الکس اصلا نمیتونستن برن جلو... په په این بازی خیلی خوب بود ولی کیه که استفاده کنه.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال

ربط ضربه ی قوس دار به زیر توپی که با سرعت 40 50 کیلومتر با یک ارتفاع 1 متری به طرف الکس اومد با پیری (!) چیزیه که شاید فقط تو این فروم کسی بتونه به هم ربطش بده

همین الان گلهای سری آ رو نگاه کن ببین چه گلهایی رد وبدل میشه - منکر الکس نیستم زمانی که شما 7 ساله بودید من بازیهای الکس را میدیم - قبول کن دیگر توانایی گذشته رو نداره تعصب را کنار بگذارید

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

یووه با اضافه شدن الکس و بعد مارتینز جون گرفت،
من بازی مارتینز رو خیلی دوست دارم، دریبل های ریز قشنگی می کنه و هوش بالایی داره، تنها توپی هم که گیرش اومد یک فرصت گل ساخت برای الکس،
سمپدوریا هیچی نبود ! اگه یک اسکلت دایناسور میزاشتیم جای آمائوری حداقل خطا می گرفت دیگه، نمی گرفت ؟ :1:
واقعا من نمیدونم چی از جون یووه میخواد این !

مارکیزیو هم اصلا محو بود تو بازی، خیلی کم صاحب توپ شد و فقط یک بار توپ خورد تو سرش :1: یک بار هم که سوتی داد و خطا کرد و کارت گرفن :1: آفرین :1:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
واقعا حسرت حیف شدن توپ که خوب رو پای الکس نشست با یک خنده ی دوست داشتنی ارزش داشت به 4 تا گل. :goog: بوفون هم که راحت بود. :cowboy: مارتینز فضا سازی خوبی انجام می داد اما حیف شد که دیر شده بود.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال

یکی از عوامل کسل کننده بازی آمائوریه ! چون آدم هیچ امیدی به گل زنی توپ های که ارسال میشه نداره.

گاهی حس می کنم IQ توپ از IQ آمائوری بیشتره، برای همین همیشه موفق میشه از آمائوری فرار کنه !

:lol: :lol:
فوق العاده بود رضا !
دقیقا موقع دیدن بازی همین فکر تو ذهنم اومد :lol:

واقعا این آمائوری چرا اینجوریه ؟ تصویر

من هر صحنه ای که دیدم یا ازتوپ عقب می موند یا الکی رو هوا هد می زد ! اصلا بی هدفی تو بازیش داد می زنه

کلی سانتر روی دروازه سمپ به خاطر چارچوب شناس نبودن آمائوری از دست می رفت :e:
بعدش هم هیچ تلاشی نمی کرد دنبال توپ بره ! انگار فقط منتظره توپ بیاد رو سرش و گل بشه !

الان خیلی خوشحاله که شماره 11 رو گرفته روی اون ماسکشم شماره 11 رو نوشته ؟
واقعا چه انگیزه ای داره این بشر و چه قدر رو :np: حیف 11 :cry2:

یه نکته دیگه هم توپای زیادی بود که سیسوکو و آکوئیلانی از دست می دادن ، کاملا مشخصه نا آماده ان :np:
تقریبا وسط زمبن رو یووه از دست داده بود و و دائما توپای یووه لو می رفت

اگه الکس نمی یومد تو بازی با این وضعیت هافبکها و مهاجم مو قشنگمون :np: عمرا حتی یه حمله هم می کردیم

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
گفتی بوفون ! از وقتی اومده من حتی ذهنم هم سمت گل خوردن یووه نمیره ! اولا که میدونم بونوچی و کیه لینی هستند ! بعدشم حتی اگه اونها هم نباشند احساس میکنم بوفون گل بخور نیس! با اینکه از باری یه گل خورد ولی من نمیدونم چرا هنوزم هم تو ذهنم از بوفون یه ابر ستاره است که اصلا رد شدن توپ ازش محال و غیر ممکنه ! خیلی با شخصیت و با پرستیژه ! بازوبند G.B اش هم خیلی قشنگ بود !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی