پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدوریا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و یکم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
71 پاسخ برای این موضوع

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
تو رو خدا ببین! حالا که انتر و لاتزیو باختند باز هم باید چوب ندونم کاری های مربی رو بخوریم با اون تعویض هایش! حاضرم سر جونم شرط ببندم که اگر الکس رو جای آماتوری می آورد بی شک می بردیم؛ فعلا کاری جز حسرت خوردن ازمان ساخته نیست!

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
فقط حيف از فرصت هاي دو گانه اخر بازي الكس ضربه اول را بايد هوايي مي زد كه زميني زد و فرصت دوم هم كه بايد كوتاه مي زد به اسمان فرستاد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
آمائوری انقدر آشغاله حد نداره انقدر گل نزنه که رو الکس هم تاثیر گذاشت باتشکر

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بابا مشکل ریشست. یوونتوس از ریشه خرابه. یک مشت احمق تیم رو تو دست گرفتن.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اين بازي ثابت كرد كه پاتزيني يك مهاجم درست و حسابي نيست. و زشته كه يوونتوس دنبال اين طور مهاجمي بره

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
سلام چرا فروم فیلتره این چه وضعه بازیه خیلی بد بازی می کنند یعنی یه کوالیرلا و ملو انقدر تو تیم تاثیر دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :3ztzsjm: :3ztzsjm:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
آخ آخ آخ الکس! چه کردی الکس که نزدیک بود یه بد و بیراهی بهت بگم جلو خودم رو گرفتم! واقعا ضدحال خوردم چون فک می کردم هر کسی اون توپ رو گل نکنه، الکس می کنه! حیف حیف حیف! می گم یه صحنه کیلینی یه تنه به ماکدا زد که بعدش ماکدا چپ چپ نگاه کرد. انصافا پنالتی بود ها! دیگه از تنه فنی گذشته بود! کیلینی توپ رو بی خیال شد رفت ماکدا رو زد! اگه جورجو تیزبازی در نمی آورد خودش رو نمی انداخت می تونس پنالتی بگیره داور!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من فقط توی اون صحنه به الکس میتونستم بد و بیراه نگم اونم فدای سرش

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

من که سر کار بودمو بازی رو ندیدم !!! رضا اس داد گفت ... :1: بازیه ببیین !!! ولی نشد !!
اینجور که معلومه مساوی شده !! این مربی به درد نمیخوره !! اینو 1000 بار گفتم !!! خریدامون افتضاحه ! اینم 2000 بار گفتم !! ولی کیه که گوش بده !!!
واقعا متاسفم :e:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یعنی حالم از هر چی فوتباله بهم خورد . حرفی واسه گفتن ندارم . بعضی وقتا فکر میکنم طرفدارای بارسا حق دارن بگن لیگتون خواب اوره . همش سوت خطا هند اوت زیر توپ و و و و ....

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام.............. میشد در دقایق پایانی 3 امتیاز رو کسب کرد ولی............. امروز دلنری خیلی کارهای عجیبی کرد..................بزرگترینش اون تعویض ترائوره بود............بیچاره چه قدر تعجب کرد.......... راستی چرا مارتینز رو از اول نذاشت.............اون 5 10 دقیقه چه قدر قشنگ بازی کرد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
راستی ترائوره چرا تعویض شد ؟ مصدوم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی