پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدوریا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و یکم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
71 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

تا این مدافع های تو بازی هستند هیچ توقعی نداشته باشید(به جز bonicci) چند سال پیش وقتی تورام و مونترو بودن همین کیه لینی نیمکت نشین بود که الان شده کاپیتان! اصلا قیافش سوتیه

حرفي زدي تاريخي :1:
يعني كيليني سوتيه؟؟؟؟؟ واقعا اگه كيليني نباشه تيم ميره هوا.
من اگه كيليني با اين كيفيت بازيكن انتر هم بود بهش توهين نميكردم اونوقت چرا بايد بازيكن خودمون كه بهترين دفاع جهانه رو زير سوال ببريم؟
بونيچي( :1:) خودش شاگرد جورجوئه

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
بازی های قبلی دو تیم در جنوا جالب بوده..هر کدوم 18 بار پیروز شدن و 17 بار مساوی..فقط یوونتوس 64 گل زده و سامپا 63 ..عمر سیویوری و بونیپرتی با 7 گل و آلتافینی با 4 گل بهترین گل زن های یووه مقابل سامپا بودند. امیدوارم کیکو خوب بازی بکنه و مثل کوپا ایتالیا گل بزنه. ولی یووه بتونه بازی رو ببره. :)

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شهریار پسر تو امروز نیترو زدی ؟ :1: دمت گرم... ------------- فکر کنم یه پیروزی خیلی خوب داشته باشیم تو این بازی ، هرچند خودم ماوی پیش بینی کرده بودم :1: میلوش گفته که ما کاملا آماده بازی ایم ! میتونیم ببریمشون !

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
به کلینی توهین می کنی ؟؟؟؟ الان مدافع بهتر از اون تو ایتالیا بگو نه بگو دیگه . اگه جرئت داری بگو

تا این مدافع های تو بازی هستند هیچ توقعی نداشته باشید(به جز bonicci) چند سال پیش وقتی تورام و مونترو بودن همین کیه لینی نیمکت نشین بود که الان شده کاپیتان! اصلا قیافش سوتیه

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
همیشه میگن هدفتو بالا در نظر بگبر تا بهش برسی بازیکنای یووه اول فصل می گفتند که ما برای اسکودتو می ریم الان میگن نه برای 4تای اول می ریم اگه همین طوری پیش بره عین فصل های قبل میشه

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
همون طور که میدونید گاستادلو مدافع مرکزی یشون مصدومه و می شه از این نقص به خوبی استفاده کرد و احتمال زیاد هم دی کارلو از ماکدا به جای پوزی در کنار پاتزینی استفاده می کنه که البته هنوز کامل با تیم هماهنگ نشده ولی این پاتزینی خیلی امادس بازی قبلشون تو کپا ایتالیا گل حساسی زد مقابل تیم های بزرگ هم نتایج خوبی گرفته از رم دو سه هفته پیش برد و مقابل دو میلانی هم مساوی کرده ولی امسال خیلی پر نوسان بوده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الکس سرما خوررده ! تو صفحه ی فیسبوکش گفته تلاش می کنه به سرماخوردگی غلبه کنه و به بازی برسه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
:)) :))

فکر کنم استوراری باید بی خیال ترک یووه بشه چون تا چند وقت دیگه مجبوریم از اون و منینگر به عنوان زوج خط حمله استفاده کنیم :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

فردا 24 ژانویه سالمرگ سناتور جیانی کبیر هست،
اگه این بازی تو تورین بود حتما تیفوسی ها مراسم خاصی براش در نظر می گرفتند؛ ولی حالا که یووه باید در زمین حریف بازی کنه امیدوارم با یک برد شیرین روح پدرخوانده رو شاد کنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
لیست بازیکنهای دعوت شده برای بازی :

1 Buffon
2 Motta
3 Chiellini
5 Sissoko
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
:sick: 11Amauri
14 Aquilani
17 Traore
19 Bonucci
21 Grygera
23 Pepe
25 Martinez
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie
38 Libertazzi
43 Sorensen

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
خب رسيديم به بازي دوم از نيم فصل دوم ! :1:
سامپدوريا تو چند هفته اخير نشون داده که به شدت متکي به پاتزيني هست ، اگه روز بد پاتزيني باشه ميشه اميدوار باشيم که بازي رو ببريم !
هر چند بازي رفت بدون پاتزيني 3 تا بهمون زدن ولي اون موقع کاسانو رو داشتن ، که فکر مي کنم روي هر سه گل تاثير گذاشت !
دوست دارم ترکيب اينجوري باشه ! :

بوفون

کيه ليني بونوچي

موتا سورنسن

سيسوکو آکويلاني

په په کراسيچ

آله آمائوري !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بازی رفت سمپ از دو گوشش خیلی خیلی آسیب پذیر نشون داده بود واسه همین بهتره که په په و کراسیچ از اول بازی رو شروع کنن!به نظر من زوج مارکیزیو-آکو تو این چند بازی که با هم بودن اصلا عملکرد خوبی نداشتن واسه همین بهتره که یکی از این دو نفر به همراه مومو زوج خط هافبک ما باشن!
بدون شک از سورنسن باید به عنوان دفاع راست استفاده کرد!

البته تو این لیست بهمن خبری از جیاندونتو نیست پس فقط دو تا مهاجم داریم!احتمال این هست که دلنری از سیستم تک مهاجم استفاده کنه!
البته مارتینز و په په هم توانایی بازی در خط حمله رو هم دارن!

به هر حال من واسه اینکه امائوری بازی نکنه ترجیح میدم ازین سیستم استفاده کنیم

بوفون

گروسو بونوچی کیه لینی سورنسن

سیسوکو

مارکیزیو آکوئیلانی

په په کراسیچ

الکس

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

بوفون

گروسو بونوچی کیه لینی سورنسن

سیسوکو

مارکیزیو آکوئیلانی

په په کراسیچ

الکس

احسان، حالت خوبه ؟! :1:
دلنری همیشه 4-4-2 بازی میکنه و تا وقتی که مجبور نشه سیستمش رو عوض نمی کنه؛
توی اکثر سایت های خط حمله رو الکس - مارتینز زدند؛
ولی حالا با توجه به سرماخوردگی الکس باید دید چیکار می کنه؛
ولی اصلا احتمالش کم نیست که سلطان آمائوری رو از اول ببینیم.

خط هافبک هم بیشترشون سیسوکو - آکوئیلانی رو نوشتند و دو سمت هم کراسیچ و په په.
در خط دفاع هم با توجه به افت نسبی که سورنسن داشته، موتا جاش بازی میکنه و اون سمت هم گریگرا !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

واسه اینکه امائوری بازی نکنه من حاضرم از لگرو به عنوان مهاجم نوک استفاده کنیم (حداقل مثل آدم که میتونه هد بزنه) :1: یا 10 نفره بازی کنیم!تغییر سیستم دادن که دیگه جای خود داره :1:

البته کلا من علاقه ی زیادی به این سیستم های تک مهاجم دارم ولی خب یووه هیچ وقت با این مدل سیستم ها موفق نبوده :np:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم با این حرف موافقم اصلا چرا لگرو بره مهاجم استوراری رو بزارن که از نیمکت نشینی هم گله نکنه :1:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
خب دیگه بازی شروع شد و گروسو هم باید از همین اول جایگزین ترائوره بشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

آمائوری :f:
ترائوره :e:

خط حمله ای که په په و آمائوری تشکیلش بدن دیگه چی میشه درباره ش گفت ؟!
په په هم شانس اورد که اخراج نشد، این خطای آخر بازی میتونست براش یک کارت زرد داشته باشه تا همین نیمه اول یووه رو 10 نفره کنه.
تو دفاع موتا خوب بود و بهتر از قبل ظاهر شد.

امیدوارم نیمه دوم مارتینز و الکس به بازی بیان تا یه حرکتی بدن به تیم !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
نیمه اول نه تنها خواب آور بود ، بلکه تهوع آور هم بود ! آمائوری نوک خط حمله ؟!!!؟ خدا با ما بد لج افتاده ! شوخی شهرستانی میکنه ! خاک عالم به سر اون داوری که آمائوری بهش بگه گیج ! ------------ پست من و بهمن 2 ثانیه تفاوات زمانی داشت :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ترائوره دقیقه ی 2 مصدوم شد؟ :1:

الکس رو نیمکت نشسته امیدوارم حالش مساعد باشه و بتونه نیمه ی دوم به زمین بازی بیاد :np:

خیلی بازی سردی بود!واقعا خوش شانسیم که پاتزینی روز بدش رو سپری می کنه و خظ دفاع یووه محک جدی نخورد!
موتا از بازی های قبلی خیی بهتر شده!حداقلش اینه که دیگه سوتی نمیده!
مومو داره میشه همون سیسوکو سابق!امروز ضریب پاس های اشتباش خیلی کم بود و فوق العاده توپ گیری میکرد!دو-سه تا دریبل قشنگ هم زد :1:
کلا سمپ حریف خطرناکی نشون نداده و اگه یه مهاجم مثل آدم داشتیم میتونستیم همین نیمه ی اول کارشون رو تموم کنیم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی که اصلا جذاب نبود.کاملا فیزیکی و البته پر از اشتباه! آکوئیلانی مثل بازی های چند وقت اخیر خیلی کم فروغ بود.البته آلبرتو برای درخشش نیاز به مکمل کامل تری نسبت به مومو داره.سیسوکو نتونست فشار رو از روی خط میانی یووه برداره,کاری که ملو خیلی بهتر انجامش می ده.اما توی کار های دفاعی تقریبا بدون نقص بازی کرد. کراسیچ هم نمی دونم چه وظیفه ای توی بازی داشت اما هرچی که بود ظاهرا درست انجامش نمی داد چون دل نری توی این نیمه حداقل ۵۰ بار اسمش رو از کنار زمین فریاد کشید!کلا دل نری دو تا کار می کرد,یا سوت می زد یا داد می زد "میلوش" :دی: در مورد آمائوری هم فقط باید بگم دل پیرو با ۱ گرم آنتی هسیتامین توی بدنش از آمائوری موثر تره!حتی مارتینز رو به آمائوری ترجیح می دم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی