پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سمپدوریا 0-0 یوونتوس (هفته بیست و یکم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
71 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

تصویر

سمپدوریا - یوونتوس
یکشنبه، 23 ژانویه، 3 بهمن
ساعت 17:30 به وقت ایران
ورزشگاه لوئیجی فراریس شهر جنوا

بازی قبلی
یوونتوس 2-1 باری
لاتزیو 1-0 سمپدوریا

بازی بعدی
ناپولی - سمپدوریا
یوونتوس - اودینزه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

ترکیب پیش بینی شده برای 2 تیم :

یوونتوس : بوفون - موتا - بونوچی - کیه لینی - گریگرا - کراسیچ - سیسوکو - آکوئیلانی - په په - مارتینز - الکس
سمپدوریا : کرچی - دسنا - گاستادلو - لوکینی - زیگلر - کومان - تیسونه - پالمبو - گوبرتی - پاتزینی - پوتزی

سمپدوریا تیم دهم سری آ ست با 26 امتیاز.
5 بازی اخیر سمپدوریا در سری آ :
باخت : 1-0 لاتزیو - 3-0 پالرمو - 1-0 برشا.
برد : 2-1 رم.
مساوی : 0-0 جنوا.

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
مارکیزیو و آمائوری به این بازی هم نمی رسند? اگر آمائوری برسه بعید می دونم مارتینز رو زوج الکس بگذاره!

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
رسیدیم به سامپا.....یکی از پر حاشیه ترین تیم های امسال لیگ که بعد از گسسته شدن پیوند پدر و پسری بین مالک و بازیکن چند وقتی سوژه کافی برای رسانه های زرد ایتالیا و سایت گل فراهم کرده بود..... من شک ندارم سامپا بهای بیرون کردن کاسانو را قویا خواهد پرداخت ، مخصوصا که مهاجم جایگزین به خدمت گرفته شده - ماکدا !! - جدای بسیار کم تجربه بودن ، کلا از نوع دگریست . سامپا مانند تقریبا همه تیم های دیگر سری آ - به استثنای باری و میلان و یکی دو تا دیگه - در جناحین دفاع از ما بهتره :Facepalm: ( خسته شدم از بس برای همه نوشتم : در جناحین دفاع از ما بهتره ) و کلا تیمیه که برای 4-4-2 به سبک خود ما ساخته شده که امیدوارم با نبود کاسانو در اجرای درست این فرمول لااقل مقابل ما به بنبست بخورند...اعتقاد دارم خطرناک ترین چیزی که دارند هوش و زیرکی پاتزینیه ....

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

من شک ندارم سامپا بهای بیرون کردن کاسانو را قویا خواهد پرداخت ، مخصوصا که مهاجم جایگزین به خدمت گرفته شده - ماکدا !! - جدای بسیار کم تجربه بودن ، کلا از نوع دگریست .

منظورتون از کم تجربگی چیه؟..کیکو بازیکنی بود که در 17 سالگی نتیجه بازی یونایتد - ویلا رو عوض کرد و در بازی بعدش هم مجدد گلزنی کرد. اعتماد به نفسش و تسلطش برای بازیکنی در این سن واقعا خوبه. 2 سال در بالاترین سطح فوتبال انگلستان بازی کرده و بازیکن ملی پوش ایتالیا هم بوده. بازی در لیگ قهرمانان اروپا هم مسلما برای این بازیکن تجربه و درس های زیادی رو به همراه خواهد داشت و مسلما نمیشه به این بازیکن لقب یک فوروارد " بی تجربه " رو داد. کلا 2 چالش مهم پیش روی کیکو در این مدت هست.

1- اینکه بتونه به طور مداوم بازی بکنه و بین حضورش در زمین و چرخه های تمرینی فاصله نیفته. یکی از دلایل قرض داده شدنش هم همین بود که بتونه مداوم بازی بکنه. و البته که بک گراند قدرتمند کاسانو رو هم داره که میتونه کارش رو دشوار بکنه..

2- و دیگری اینکه کیکو از یک فرهنگ فوتبالی دیگه میاد و دوران پرورش اصلیش رو در کشور دیگه با سبک فوتبالی متفاوتی بوده و چالش مهمی برای انطباق با فوتبال متفاوت سری آ خواهد داشت. این دو مورد میتونه روی روند کارش تاثیر به سزایی داشته باشه و من هم بر این عقیده هستم که شاید نتونه در این دیدارهای ابتدایی نمایش چندان چشمگیری داشته باشه. ولی همین بازی کردنش خیلی اتفاق مثبتیه. و مطمئنا چزاره پراندلی هم از این موضوع خوشحال خواهد شد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

2- و دیگری اینکه کیکو از یک فرهنگ فوتبالی دیگه میاد و دوران پرورش اصلیش رو در کشور دیگه با سبک فوتبالی متفاوتی بوده و چالش مهمی برای انطباق با فوتبال متفاوت سری آ خواهد داشت

کیکو یه جای دیگه پرورش فوتبالی دیده ؟ بیخیال ؟ مگه منچستر نبود که از لازیو کش رفتش ؟

rogershah

rogershah

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
یکی بگه چرا juve تونی رو خرید؟

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

یکی بگه چرا juve تونی رو خرید؟

جواب سوال فوق در مصاحبه هاي ماروتا و دلنري مي توني پيدا كني.

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

منظورتون از کم تجربگی چیه؟..کیکو بازیکنی بود که در 17 سالگی نتیجه بازی یونایتد - ویلا رو عوض کرد و در بازی بعدش هم مجدد گلزنی کرد. اعتماد به نفسش و تسلطش برای بازیکنی در این سن واقعا خوبه. 2 سال در بالاترین سطح فوتبال انگلستان بازی کرده و بازیکن ملی پوش ایتالیا هم بوده. بازی در لیگ قهرمانان اروپا هم مسلما برای این بازیکن تجربه و درس های زیادی رو به همراه خواهد داشت و مسلما نمیشه به این بازیکن لقب یک فوروارد " بی تجربه " رو داد. کلا 2 چالش مهم پیش روی کیکو در این مدت هست.

1- اینکه بتونه به طور مداوم بازی بکنه و بین حضورش در زمین و چرخه های تمرینی فاصله نیفته. یکی از دلایل قرض داده شدنش هم همین بود که بتونه مداوم بازی بکنه. و البته که بک گراند قدرتمند کاسانو رو هم داره که میتونه کارش رو دشوار بکنه..

2- و دیگری اینکه کیکو از یک فرهنگ فوتبالی دیگه میاد و دوران پرورش اصلیش رو در کشور دیگه با سبک فوتبالی متفاوتی بوده و چالش مهمی برای انطباق با فوتبال متفاوت سری آ خواهد داشت. این دو مورد میتونه روی روند کارش تاثیر به سزایی داشته باشه و من هم بر این عقیده هستم که شاید نتونه در این دیدارهای ابتدایی نمایش چندان چشمگیری داشته باشه. ولی همین بازی کردنش خیلی اتفاق مثبتیه. و مطمئنا چزاره پراندلی هم از این موضوع خوشحال خواهد شد.

منظور من از کم تجربگی ، کم تجربگیه ، چیزی بسیار واضح ........کیکو در 17 سالگی و به واسطه حضور در زمین در دو بازی پی در پی به عنوان یار جایگزین و گلزنی در اون دو بازی به یکباره مورد توجه قرار گرفت ....مدتی مورد توجه بود ، کمی به حاشیه افتاد و بعد هم مصدوم شد و در مسیر رشدش تعللی ایجاد شد و دوباره برگشت....با تیم اصلی من یو تمرین میکنه و گهگاهی به زمین میره و بازی میکنه و تجربه ارزنده بازی در لیگ برتر در تیم بزرگی مثل من یو و البته کمکی هم بازی در لیگ قهرمانان را هم داره...ولی هیچ کدام از اینها تا به اینجا و در " این حد " به معنای بالغ شدن نیست . فرگوسن این بازیکن را به سری آ فرستاده تا با هر چه بیشتر بازی کردن بالغ و پخته بشه و استعداد های بلقوه قابل توجهش بل فعل بشه ....کیکو به صرف گه گاهی بازی کردن در لیگ برتر اماده و ایده ال نیست . زمان بیشتر و بازی های خیلی بیشتر و مسئولیت های سنگین تر و تجربه خیلی بیشتری نیاز داره تا تبدیل به یک مهره قابل اتکا بشه ، او الان در مسیر رشده .....با استعداد ، اینده دار و در حال بلوغ ...اما نه " اماده بهره برداری " .

سامپا تیمیه که یک بازیکن کاملا باتجربه و بالغ و پخته را که ستاره اول تیم و موتور حملات و تکنیکی ترین و منعطف ترین بازیکن مجموعه بوده را از دست داده و اگر بخواد جای او را با بازیکن دیگری پر بکنه به یک بازیکن کاملا قوام یافته و سطح بالا نیاز داره نه یک استعداد خوب در حال رشد ولی همچنان کم تجربه که داره مراحل خودشازیش را در فوتبال میگذرانه . گذشته از اون کیکو حتی بازیکنی در سبک کاسانو نیست ....کاسانو یک آچار فرانسه کامل و یک بازیکن چند پسته بود که در 4-4-2 سامپا به عنوان مهاجم دوم فعالیت میکرد و با تغییرات تاکتیکب به عنوان گوش راست و حتی مافبک هجومی میانی هم بازی میکرد و اکثر حملات تیم از جانب اون طرح ریزی میشد و پاتزینی - مهاجم هدف - را هم ساپورت میکرد.....اما کیکو یک فوروارد هدف کلاسیکه نه اون مهاجم تکنیکی و خلاقی که باید خلا ایجاد شده پس از رفتن کاسانو را پر کنه .

در هر حال هنوز هم قویا معتقدر سامپا بهای رفتن کاسانو را خواهد پرداخت....برای به خدمت گرفتن بازیکنی که قابلیت های کاسانو را داشته باشه به پرداخت مبلغی خیلی بیشتر از بنیه مالی سامپدوریا نیاز هست .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی این بازی فقط ملو محروم هست و مارکیزیو و امائوری مشکلی برای بازی ندارند ! کیه لینی هم حتما به بازی می رسه به غیر از خط حمله توی بقیه ی پست ها مشکلی نداریم و با اسیب دیدگی جیاندوناتو توی این بازی امائوری در کنار الکسه :دی:

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

کیکو یه جای دیگه پرورش فوتبالی دیده ؟ بیخیال ؟ مگه منچستر نبود که از لازیو کش رفتش ؟

باز رفت سراغ همون بحث های حاشیه ای کلوبی :Impatient:

تو سن 16-17 سالگی به یونایتد اومد . دورانی که تازه از این به بعد هست که تفاوت اصلی بازیکن ها با هم مشخص میشه. در رده های پایه بین تیم ها فاصله زیادی نیست. ژاپن سابقه نایب قهرمانی رقابت های جوانان جهان رو هم داره و یا تیم های آفریقایی هر دوره در المپیک جز مدعیان جدی قهرمانی هستند. در این سن و سال میشه با غریزه و تکنیک فردی و ویژگی های شخصی ، بازیکن بزرگی جلوه کرد و باعث موفقیت تیم هم شد.ولی اصل کار بعد از این دوران شروع میشه. زمانیکه بازیکن باید برای رقابت های سخت تر و تاکتیک های پیچیده تر آماده بشه و ذهنیت حرفه ای به خودش بگیره. لازیو با این نوسانات چند فصل اخیرش و مشکلات ورشکستگی و ... اصلا این توان رو داشت؟ سر آلکس فرگوسن و اوله سولشر بهتر میتونستن باعث رشد کیکو بشن یا امثال ادی رجا و دلیو روسی و ..؟ ..از نظر بدنسازی کادر مربیگری لازیو میتونستن به کیکو کمک بکنند تا برای فصل های مداوم آماده بشه؟ به کریس رونالدو و عکس هاش از طول 6 سالی که در یونایتد بود توجه بکن.. زمانی که به یونایتد اومد 75 کیلو بود و زمانی که رفت 85 کیلو..ولی درصد چربی بدنش و عضلاتی که داشت کاملا برای فوتبال بود. برای همین اینقدر راحت استارت میزنه و روان بازی میکنه. یا رایان گیگز رو ببین. در 37 سالگی در کورس سرعتی گلن جانسن رو به راحتی جا میذاره. این بشر معجزه علم تغذیه و تمرین هست :1: . در لیگ فوق فشرده انگلیس چیزی بیش از 18 سال دوام اوردن کار ساده ای نیست. لازیو نهایت کاری که انجام داد معرفی این استعداد بود. و وقتی قوانین فوتبال ایتالیا اینقدر مسخره و دور از منطق هست که اجازه بستن قرارداد به بازیکن ها در سن پایینتر رو نمیده، یا فقط اجازه جذب یک بازیکن خارج از اتحادیه اروپا رو صادر میکنه ( ژکو رو هم به همین دلیل از دست دادید فکر کنم ) .. این دیگه تقصیر سایرین نیست. هرکسی به فکر قدرتمند شدن خودش هست و این قانون فوتبال هست. لازیو هم فقط یه سروصدای کوچیکی بعد از گلزنهای کیکو کرد. که اونم برای حفظ ظاهر بود. وگرنه کیکو حتی برای قرضی اومدنش به ایتالیا هم به لازیو توجه نداشت... خود کیکو از حقیقت بهتر خبر داره..

................

بهار خانم با حرف های شما هم موافقم...دیدگاهمون نسبت به این موضوع مشترکه..

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
خب خدا رو شكر بالاخره 2 تا مهاجم براي اين بازي بيدا شد.تركيب يحتمل اين خواهد بود:بوفون-كريكرا-بونوجي-كيليني-سورنسن-سيسوكو-آكويلاني-به به-كراسيج-دلبيرو و آمائوري.در مورد سورنسن و موتا شك دارم.جند ساله كه سمبدوريا تو زمينش نبرديم و كارمون سخته.ولي با توجه به حاشيه فراوان تو باشكاهشون تيمشون تمركز نداره و ميشه بردشون.اينتر لامصب هم داره همه ميبره و جلو ميزنه.با 1 بازي كمتر از ما 1 امتياز بيشتر دارند.اين هفته اينتر با تيم غول كش اودينزه بازي داره و احتمال زياد داره امتياز از دست بده.بس واجبه كه حتما ببريم.من از روز اول كفتم حريف اصلي ما اينتر هست نه ميلان.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نمیدونم سمپدوریای بدون کاسانو چقدر خطرناکه اما همیشه سمپدوریا حریف قدری برای ما بوده، که البته نبود کاسانو توی این تیم خیلی از قدرت این تیم کم میکنه پس میشه انتظار داشت که نسبت به دیدارهای قبلی این دو تیم این بازی ، بازی ساده تری برای یوونتوس باشه البته اگه اقای امائوری اجازه بدن :Facepalm:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
با برد تو این بازی میشه امیدوار بود تا رده سوم بریم بالا چون لاتزیو و ناپولی و اینتر احتمالا امتیاز از دست میدند

rogershah

rogershah

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
تا این مدافع های تو بازی هستند هیچ توقعی نداشته باشید(به جز bonicci) چند سال پیش وقتی تورام و مونترو بودن همین کیه لینی نیمکت نشین بود که الان شده کاپیتان! اصلا قیافش سوتیه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

تا این مدافع های تو بازی هستند هیچ توقعی نداشته باشید(به جز bonicci) چند سال پیش وقتی تورام و مونترو بودن همین کیه لینی نیمکت نشین بود که الان شده کاپیتان! اصلا قیافش سوتیه

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

لطفا به بازیکن های یووه مخصوصا بازیکن های محبوب توهین نکنید!
در ضمن همین آقای سوتی بهترین مدافع سری آ شناخته شده!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

البته الان چند سالی میشه که کیه لینی یا به عنوان بهترین مدافع سری آ انتخاب میشه یا جزء 3 نفر برتر هست.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توی بازی این هفته سمپدوریا در کوپا ایتالیا، ماکدا گلزنی کرد و این اولین بازی بود که به عنوان بازیکن اصلی داشت بازی میکرد فکر میکنم.
من سمپدوریا رو در چند پست خیلی قوی میدونم؛ اول خط حمله ش که با وجود پاتزینی واقعا خطرناک هست و نباید هم از ماکدا غافل شد.
در دو سمت خط دفاعی تیمی هست به مراتب از ما بهتر ! و در خط هافبک هم بازیکن قلدر و مقتدری مثل پالمبو رو داره که من به سبک بازیش خیلی علاقه دارم.

بازی هم که تو جنواست و همین کار رو سخت تر میکنه؛ ولی اگه یووه بتونه بازی رو کنترل کنه اصلا برد دور از دسترس نیست؛
در همون بازی رفت هم که 3-3 شد یووه با اینکه بازی خیلی خوبی رو به نمایش نزاشت و پر از اشتباه بود به علت ناهماهنگی، ولی با بد شانسی برد رو از دست دادیم.

rogershah

rogershah

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
بابا اگه بهترین مدافع جهانم باشه بازم به تورام و مونترو نمی رسه که لیپی سر مربی بود

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

کیلینی سوتیه ؟ اینگار تا حالا فوتبال ندیدی

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

بابا اگه بهترین مدافع جهانم باشه بازم به تورام و مونترو نمی رسه که لیپی سر مربی بود

خوب یعنی چی ؟ الان بریم تورام و مونترو رو بیاریم؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی