پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله پالادینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
304 پاسخ برای این موضوع

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
سلام به بیانکونری های گل و گلاب .... من یه یوونتوسیه لینکین پارکی هستم ... و میخوام اینجا یه جورایی فعال بشم ... ولی وقتی این تاپیک رو تو صفحه دوم دیدم خیلی ناراحت شدم ... چون میبینم کسی خیلی علاقه به این اسطوره جوان و عشق من نشون نداده ! پالا موفق ترین جوون هست و حتی میتونم بگم بعضی صحنه ها مفید تر و بهتر از مسی میتونه باشه .... پالادینو تونس بوینوف رغیب سرسخت خودشه کنار بذاره و کنار الکس یه زوج کاملو تشکیل بده ... مثل اینکه این دو تا بازیکن ( الکس و پالا ) برای هم ساخته شدن .... امیدوارم یه روز پالای عزیز حتی از الکس مظهر یووه هم موفق تر و شاخص تر بشه ! راستی در مورد خودم بگم که ادمین منو میشناسه ... چون تو نمایشگاه کامپیوتر هم غرفه ای شون بدم ... ما بخش وینسار بودیم و ادمین هم برای این سایت عضوگیری میکرد ....

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فکر کنم بازی های یووه تو فصل رو کم دیدی.پالا اکثر مواقعی که بازی کرد به عنوان یه هافبک چپ بازی کرد در ضمن اصلا اون قدر ها کنار الکس بازی نکرد که بشه اونارو یه زوج کامل به حساب اورد پالا واقعا بازیکن خوبی ولی نه اینقدر که شما میگی

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
من چنتا از بازی های یووه رو دانلود کردم ... جاشو خیلی عوض میکنه ولی از دور نمای کلی یه مهاجم یا بهتره بگم مهاجم دوم هست ...
Second Striker ... در کل اینم چن تا کلیپ از حرکات توپ پالای عزیز :

http://www.youtube.com/watch?v=tMZjZKou7UE
http://www.youtube.com/watch?v=7_Vd4bcY2iY

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالا دقيقا داره جا پاي جاپاي الكس و توتي مي ذاره.اونا هم توانايي بازي در خط حمله رو داشتن و دارن ولي ترجيح مي دادن پشت حمله بازي كنن و موفق بشن تا بعد در موقع لزوم مهاجم بشن.پالا چهارين گلزن برتر يووه در فصل اخير بوده و با توجه به تعداد بازي و پستش يه راندمان عالي داره.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
آره کاملا موافقم ... راستی کسی اون بازی یووه که پالا هتریک کردو داره بذاره واسه دانلود ؟!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي گروه انجمن صوتي و تصويري هستش.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کابولی اعلام کرد که پالادینو فروشی نیست. در صحبت های این مدیر هست که : رانیری قصد داره یوونتوس بزرگی بسازه و یکی از بازیکنانی که رانیری اعتقاد زیادی به او داره پالادینو است.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
فکر نکنم پالادینو بره . همه اونو الکس دوم میدونند و واقعا هم تعصب داره . توی همه مصاحبه هاش توجه کنید چطوری حرف میزنه . بخصوص اون حرفی که درباره اینتر زد . کمتر کسی اونم توی جوونا به خودش جرات میده اینجوری حرف بزنه ولی رافائله واقعا یک بازیکن تعصبی هست . همیشه هم از الکس تعریف میکنه . امیدوارم روزی مثل الکس بشه . من حتی حاضر نیستم رافائله رو با بزرگترین بازیکنان جهان عوض کنند . ارزش پالا خیلی بیشتره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
مديران يووه هم گفتن كه نمي‌خان اونو بفروشند. ولي اگه يووه بيانكي رو بخره اونوقت بعيد نيست كه پادالينو رو بفروشه.

alex_delpiero

alex_delpiero

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 76 ارسال
پالادینو از بیانکی بهتره تکنیکی تره

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
البته بيانكي گلزن‌تر از پالادينو است.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
مطمئنا بهتره .... حتی اگه از لحاظ فنی هم کمی ازش پایین تره واسه ما فقط یه چیز مهمه .... غیرت !!!! غیرت تو بازی باعث پیشرفت میشه ... باعث محبوبیت میشه .... من بعد از الکس بازیکن باغیرتی مثل پالا ندیدم ! اونم تو اون سن که جوون هست و معمولا جوون ها دنبال شهرت و بزرگ شدن هستن ولی این پالای گل وفاداری و غیرتشو فدای این بچه بازی ها نکرد ... و نمیکنه ... مگر اینکه مسئولین باشگاه قدر پالادینیو رو ندونن ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من بیانکی رو نباید با پالا مقایسه کرد چون بیانکی در حد و اندازه پالا نیست من که خیلی پالا رو دوست دارم و شک ندارم جای خالی الکس رو تو 4 سال دگه پر میکنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
با اینکه بحث فروشش چندی پیش باز شده بود ( هر چند فکر میکنم شایعه بوده ) کوبولی چند بار قبلا گفته که پالادینو از بازیکنان مورد نظر ماست و رانیری نظر مثبتی بهش داره و مورد حمایت الکس هم هست . بعیده که الکس دوم یوونتوس به تیم دیگه ای بره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره توی چند مصاحبه رانیری خیلی تاکید کرده بود که اعتقاد خاصی به این بازیکن داره.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
مدیران هم علاقه زیادی بهش دارن ... مخصوصا از وقتی اون هتریک رویایی شو کرد ... که کلی ازش تعریف کردن و لغب پالادینیو رو بهش دادن ... واقعا همچین جوونی کم گیر یه تیم میاد ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالا در صورتيكه توي يووه تا چند سال بمونه و خوب ساخته بشه مي تونه بعنوان دومين الكس تاريخ شناخته بشه.پالا خيلي خوب و توانمند بازي مي كنه.اصلا نبايد دست كمش گرفت.فصل پيش اگه به اندازه‌ي ترزگه بازي مي كرد همونقدر هم گل مي زد.

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال

مدیران هم علاقه زیادی بهش دارن ... مخصوصا از وقتی اون هتریک رویایی شو کرد ... که کلی ازش تعریف کردن و لغب پالادینیو رو بهش دادن ...
واقعا همچین جوونی کم گیر یه تیم میاد ...

اره منم باحات موافقم و امیدوارم مدیرا خنگ بازی در نیارن و اینو بفروشن که فکر نکنم چنین اتفاقی بیفته

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا بازیکن خوب و باهوشی هستش که میتونه هم به عنوان مهاجم و هم پیستون کناری بازی کنه , این فوق العاده هستش و ما میتونیم بگیم جانشین ندود و الکس رو داریم و اینکه رافائله میتونه برگ برنده این فصل یووه باشه و شاید بتونه مسافر یورو 2008 باشه . امیدوارم ...

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بازیکن با استعدادی ولی بعضی موقع ها بی دلیل با توپ کار میکنه و الکی دور خودش میچرخه کاش لیپی مربی یووه بود اونوقت ازش یه بازیکن بزرگ میساخت

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی