پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله پالادینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
304 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
تصویر
من که خیلی حال کردم با مصاحبه اش .
دمش گرم .
نشون میده که یوونتوسیه .
فقط دلم میخواد سال بعد یووه با اینتر بازی کنه و پالادینو گل بزنه
اوه اوه چی میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من يک آچار فرانسه به تمام عيار هست البته بازيش رو يکبار ديدم و در هافبک چپ ولي اينطور که نشون داده و ازش خوندم در هافبک کنار و مهاجم به راحتي کار ميکنه اميدوارم يووه علکي از دستش نده با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب به سلامتی به نقل از سیاوش جان عزیز(یه یووه ای دیگه): مصدومیت جزیی رافائله جدیت خودش رو از دست داده و می تونه به بازی های بعدی یووه برسه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالادينو گفت:مصدوميت من كاملا برطرف شده است و اگه ديديه دام به من اجازه بده به تركيب اصلي بر مي گردم و يووه رو با كمك بقيه به قهرماني مي رسونم.

http://t3.images.live.com/images/thumbnail.aspx?q=1060343452662&id=c03aa972b32dd2cad20530c82ab663b1

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
رافائله پالادينو، بازيكن نوجوان يوونتوس مي‌داند كه مقامات منچستريونايتد علاقه‌مند به جذب وي هستند. به رغم اينكه مسولان اولدترافورد در طول اين فصل همواره براي به خدمت گيري پالادينو تلاش كرده‌اند، اما اين بازيكن در مصاحبه‌اي با خبرنگاران در اين خصوص گفت: "هنوز خيلي زود است كه در مورد منچستريونايتد صحبت كنم، زيرا مايلم مدتي را در كنار بينكونري‌ها به فوتبالم ادامه بدهم و به كريستيانو رونالدو يووه تبديل شوم!"

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
پالادینو از حرفاش میشه فهمید که یه یوونتوسی با تعصبه .... حدا خوشحالم که چنین بازیمن با تعصب و البته جوونی یووه داره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
سرنوشتي كه الكس امروز توي يووه پيدا كرده مي تونه هر بازيكن جووني رو وسوسه كنه كه يه روز بتونه به يك اسطوره واسه هواداراي اين باشگاه بزرگ تبديل بشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من که متاسفانه هیچ کدوم از بازی هاشو ندیدم اما این طور که تو چند تا سایت خبری خوندم مثل این که بازیکن خوبیه امیدوارم بمونه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
دمش گرم ... یک گل 3 امتیازی زد برای یووه جدا ازش خیلی خوشم میاد تعصب و غرور یوونتوسی رو داره و خیلی هم جوونه . الکس دوم تیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اگه این گل رو نمیزد بازم یه مساوی دیگه در راه بود دیگه داره اعصابم از هرچی مساوی خورد میشه!!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من خيلي به پالادينو اميدوارم چون وقتي ندود نبود جانشين خوبي براش بود و حالا هم که ديويد رو نداريم نشون داد جانشين خوبي هم براي او خواهد بود ، واقعا لقب آچار فرانسه در خور اين بازيکن بي نظيره با تشکر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

به علت کم تجربگی در اوایل عضویت تو فروم محتویات پست های درپیتم رو پاک کردم تا بهتون رکب بزنم :laugh3:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
درود ... امروز 17 مارس برابر است با تولد رافائل پالادینو مهاجم آینده دار و پر تلاش یوونتوس . تبریک ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
دوستان يه خبر تازه: پالا بهمراه مدافع چپ پا و بزرگ يووه يعني جيورجيو كيه‌ليني به تيم ملي دعوت شدند...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
این واقعا خوبه با اینکه دونادونی هیچی حالیش نیست ولی فکر کنم یکی بهش رسوننده!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
عزیزان دونادونی که دعوتش نکرده به تیم امید دعوت شده برای بازی با امید انگلستان

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دعوت شدن از سری بی به تیم ملی نشون دهنده اینه که این بازیکن یه چیزایی از خودش نشون داده.امدوارم توی تیم ملی هم خوب ظاهر بشه و با تجربه ی ملی خیلی سریع تر پیشرفت می کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

عزیزان دونادونی که دعوتش نکرده
به تیم امید دعوت شده
برای بازی با امید انگلستان

به اين دقت كن كه احتمال پيوستن يه بازيكن از تيم اميد به تيم اصلي چقدر زياده...
نمونش جورجو كيه‌ل خودمون...
اون به تيم ملي خيلي نزديك شده...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
عزیز اونن موقع که پالا تو لیورنو بود من بازیش رو تو تیم ملی امید دیده بودم کیه لینی هم همین جور کیه لینی توپ میساخت و پالا میزد یادمه فرداش یک گزارش از بازی تو وبلاگم نوشتم بازی ایتالیا و اوکراین بود . 1 - 1 شد انگار .... یا 1 - 0 یا 2 - 0 .. یادم نیست خلاصه ایتالیا موفق تر بود .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه ترکوند! پالادینو هم ترکوند! هتریک کرد امشب! ایول حال کرد.داره راه میفته! الان بازیکنی مثل پالادینو خیلی انگیزش بیشتر از ترزگه هست.باید بیشتر بهش میدون داده بشه!(یکم جوگیر شدم!)

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی