پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله پالادینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
304 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

یووه ترکوند! پالادینو هم ترکوند! هتریک کرد امشب! ایول حال کرد.داره راه میفته! الان بازیکنی مثل پالادینو خیلی انگیزش بیشتر از ترزگه هست.باید بیشتر بهش میدون داده بشه!(یکم جوگیر شدم!)

مهم نيست...
(جوگير شدنت رو گفتم)
مه است...
پالا هت تريك كرد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
4 گل در این دو بازی اخیر زده . بی نظیره ... بازیش منو امیدوار می کنه که یک الکس دیگه در راهه الکس خیالت راحت پالا هست . الان پالادینو چند گله شده تو سری ب ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

4 گل در این دو بازی اخیر زده .
بی نظیره ...
بازیش منو امیدوار می کنه که یک الکس دیگه در راهه
الکس خیالت راحت پالا هست .
الان پالادینو چند گله شده تو سری ب ؟

سلام بهمن جان
با اينکه بسيار کم بازي کرده ولي هشت گله است
که اين آمار بي نظيره ، اگر بتونه توي بازي بعدي هم اينطوري ظاهر بشه ، شانس ديويد براي بازگشت به ترکيب اصلي خيلي کم ميشه
با تشکر

clever

clever

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
تیتر سایت فوق العده بود ستاره ای که در یووه کشف شد درست مثل الکس خدا کنه اونم وفادار بمونه و با یووه بترکونه

manashf

manashf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1044 ارسال
خيلي بچه باحاليه من كه خيلي ازش خوشم مياد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
صحبت های پالا و البته بازیش خیلی شبیه الکس هست . خودش هم گفته همیشه ارزو داشته روزی در کنار الکس بازی کنه و گفته الگوش تو فوتبال الکسه . الکس هم اسطوره یوونتوسه پس پالا هم میخواد اسطوره بشه میخواد . خواهد شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا بیخیال 3تا گل زد دقایق 24 48 65 البته فکنم اینا بود درسته ولی خودمونیما ترکونده!!!!!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
رافائله پالادینو بازیکن اینده داری است و همراه کلینی ستارگان اینده یووه هستند پالادینو مورد توجه میلان هست ولی پالادینو می خواد در یووه بازی کنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
پالا اگه بمونه الكس بعديه...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
پالادینو میمونه . پالا یه پیشنهاد عالی از ارسنال داشت پیشنهادی که برای بازیکنی در حد پالا خیلی زیاده اما موند . میلان رو هم اصلا فراموش کنید . پالا تازه داره پر و بال میگیره . دور از جونش احمق هم نیست که تا 4 تا گل زد خودش رو بزگر ببینه و بره یه تیمه دیگه . یک بار هم گفته و من هم گفتم الگوی پالا الکسه . پس اینقدر نگید میره نمیره فلانه بیساره . شما فقط کافیه یه نگاهی به مصاحبه پالا بندازید که درباره اینتر گفت . همه چیز دستتون میاد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
همين چند دقيقه پيش داشتم سايت هاي فوتبال دنيا رو زير و رو مي كردم نصفشون سر تيترشون معرفي سلطان تازه‌ي فوتبال تو يووه بود... پالا...دوستت داريم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
واقعا پاس خوب و تیز هوشانه ای برای بیریندلی انداخت . افرین به پالا . گل نمیزنه اما پاس گل میده . دقیقا مثل الکس . الکس دوم دوستت داریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم جدید ترین مصاحبه از پالادینو پالادينو:يووه من در جهان يكي است (يگانه.بي همتا) است پالادينو بازيكن بيانكونري ها كه اين فصل بسار مورد توجه قرار گرفته و بازي هاي درخشان وقابل قبولي ازخود به نمايش گذاشته است در مصاحبه اي شركت كرد و يووه را در جهان يگانه دانست. پالادينو تو در يووه قديمي رشد كردي اما درفضاي يووه جديد خودت را پيدا كردي چه تفاوتي وجود دارد؟ تفاوت هاي بسيارزيادي هست.اينكه خودم را پيدا كنم كمي طول كشيد اما هم اكنون خودم را با فضا جديد بيار خوب هماهنگ كرده ام .اينجا يك فضاي متفاوت است اما سازمان دهي كلي تيم يكي است ما يك راه تازه را شروع كرديم .من فراموش نمي كنم كه موجي مرا به يووه آورد زماني كه تنها 16 سال داشتم . ليورنو سالرنو و اودينزه تيم هاي كه شنيده مي شود به شما علاقه نشان داده اند .آيا هرگز به ترك يووه فكر كردي ؟ بايد بگم كه در تابستان گذشته ترس از جدايي داشتم .حتي در آستانه پيوستن به اودينه بودم كارم با اين تيم تقريبا تمام شده بود اما خوشبختانه در يووه ماندم. چه طوري اين اتفاق افتاد؟اينكه مانديد؟ دشام .او ايده ونظر همه ما را عوض كرد آيا به ماندن در يووه براي فصل آينده نيز فكر مي كني ؟ اگر بگويم بله .شما نمي گوييد متكبر و مغرور هستم؟ مطمئنا نه .نخواهيم گفت? در حال حاضر مي گويم بله مي مانم . اگر يووه براي رسيدن به قهرماني شما را در ليست فروش بگذارد آيا شما ناراحت مي شويد؟ خيلي زياد .واقعا احساس افسردگي و دل مردگي خواهم كرد اولين هدفي كه در يووه همه آن را درخواست مي كنند ؟ صعود به سري آ اين تنها خواسته ما در يووه است ماندن و يا ترك باشگاه اين هدفي نيست ؟ نه در حال حاضر تنها به صعود فكر مي كنيم بهترين تيتري كه در باره خودت در سايت يوونتوس خواندي چه بود ؟به ياد داري؟ او جواني است كه به بازي گرفتن احتياج دار د تا رشد كند.اما او اينجا مي ماند و با فداكاري به مانند بسياري از هم باشگاهي هايش چگونه يووه را براي كامل شدن و قدرتمند شدن در سري آ كمك خواهي كرد؟ امروز اين تيم براي قهرماني نبرد مي كند و بعد براي صعود به سري آ . يووه با كيفيتي بسيار بالا دوباره حركت خود را براي شكوه گذشته اش آغاز خواهد كرد. تا چه حد به آينده اين باشگاه اميد و اطمينان داري؟ من برنامه ها وطر حاي يووه را باور دارم وبه آن ايمان دارم.ما ديبال مي كنيم آنچه را مي پسنديم و از آن لذت مي بريم و به آن علاقه داريم و ار آن خوشمان مي آيد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

اگر يووه براي رسيدن به قهرماني شما را در ليست فروش بگذارد آيا شما ناراحت مي شويد؟
خيلي زياد .واقعا احساس افسردگي و دل مردگي خواهم كرد

اولا خدا نكنه بخواد بفروشتش.
دوما(مي دونم غلطه بايد بگم ثانيا) چرا دلمرده بشي عزيزم.بذار دل ما برات بميره.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا خوشحالم که يک يووه اي اصيل در يووه واجود داره واقعا فروختنش از عقل به دور هست ، قطعا اين کار صورت نخواهد گرفت با تشکر

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
منم كاملاْ موافقم فروش يه همچين بازيكني يه جورايي احمقانس من خيلي دوس دارم فصله بعدم تو يووه باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
حالا مگه یووه خواسته بفروشتش ؟ این حالا یه سوالی کرد . شما جدی میگیرید ؟ پالا میخواد مثل الکس شه . بنابراین از یوونتوس نمیره . یوونتوس و مدیران این تیم هم میدونن که داشتند یک الکس دیگه میتونه یوونتوس رو به اوج برسونه در نتیجه هیچگاه چنین کاری رو نمی کنند .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب پالادينو هم مصدوميت جزيي اش برطرفه و فردا توانايي بازي كردن نود دقيقه اي رو داره. هرچند به نظر مي رسه دشام نمي خواد سنگين باهاش كار كنهو يه نيمه ازش استفاده خواد كرد.
http://t4.images.liv...53243c3f64e28b8

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
مخالف همش بازی کردن پالادینو هستم . چون فعلا خیلی جوونه و بهش فشار میاد این فشار امکان داره به چند شکل بهش اسیب برسونه و خرابش می کنه . مثل مصدومیت . افت شدید که از بارز ترین اسیب های ممنکنه هستند . پس کم کم اما مفید بازی کنه خیلی بهتره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديشب بهترين موقعيت بازي رو از دست داد... ولي . . . پالا جون غصه نخور فداي سرت...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی