پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله پالادینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
304 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
پالادینو الکس دومه دیگه . یا به قول کوبولی پالادینیو . واقعا من خیلی ازش خوشم میاد . تکنیک خوبی داره . دقیقا هم پست الکس هست . هم مهاجم بازی میکنه هم هافبک مهاجم . مثل الکس هم بازی میکنه . واقعا آینده درخشانی داره .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
موافقم خفن باهاتون ...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من فكر ميكنم با وجود 3 مهاجم با تجربه تر از پالادينو به اون هم به اندازه كافي بازي برسه و بتونه توي سري آ هم خودي نشون بده.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
is he the next delpiro :o :o !!!!!!!!!!!no he is the 1st palladino آيا او دل پيرو دوم است؟ نه او اولين پالادينو است!!!!!!!!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من جمله‌ي بسيار زيباي نسيبه رو ترجمه مي كنم: آيا پالا دل پيرو دوم است؟ خير او اولين پالادينو است... خيلي خوشم اومد.خيلي قشنگ بود.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
در ادامه پست علی... چون مانند دلپیرو متولد نخواهد شد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
از طرفي دنيا ديگه مثل دل پيرو نداره و از طرفي مثل پالادينو هم نخواهيم داشت.من مطمدئن يه روز همه تيماي دنيا مي خوانش.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
پالا تو بازی با میلان خیلی خوب بود و با انجام حرکات تکنیکی حسابی میلانی ها رو عذاب داد . امیدوارم توی لیگ نیز پالا آماده باشه و به کمک یوونتوس بیاد !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اما هنوزم پالا اون پالايي كه من ديده بودم و عاشقش شده بودم نشده.اون هنوزم مشكل ناآمدگي داره و اين حركات هم بخاطر اينكه ديگه ديده بود بقيه كم آوردن انجام مي داد.بهرحال من خيلي بهش اميدوارم و منتظرم تا اون پالاي بزرگ و بنوعي پالدينيو به تيم بياد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من نمودونم تو کی عاشق پالا شدی ولی تا اون جایی که من یادمه هیچ وقت با دیشبش فاصله چندانی نداشته.همه میگن پالا تو جام زیر 21 سال و به خصوص بازی با پرتغال خوب بوده.اگه اون بازی رو ببینی متوجه میشی فقط اشتباهاتش از بازی دیشب کمتر بوده.بازیکن تکنیکی هست اما نه اون طور که بتونه با کاراش نتیجه رو عوض کنه.مطمئنم میتونه در آینده این طور بشه اما حداقل الان نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خیلی خوشم اومد ازش ! خیلی خیلی بهتر از یاکوینتا بود.بازیکنی بود که چند بار موفق شدن یه مدافع روبرش رو برداره. تونست موقعیت بسازه.هم برای خودش هم برای دیگران. من اعتقاد دارم بعد از ترزگه و دلپیرو مهاجم سوم یووه باید پالا باشه. خوب عقب هم میومد و با توپ به محوطه سانتر می رسید. سعی میکرد موقعیت سازی کنه ولی یووه خیلی در حمله کم مهره بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پالادینو گفت : من از موقعیتمم راضی ام و می دونم باید خیلی تلاش کنم که بتونم جای ثابتی در تیم پیدا کنم.برای همین می خواهم از هر فرصتی که به من داده میشه نهایت استفاده رو بکنم. یووه هر بازی بهتر از بازی قبل شد و در بازی یکشنبه هم ما برای پیروزی به زمین میرویم که خیلی برای ما مهم است.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
گل قشنگی دیروز زد و خودش برای خودش موقعیت فراهم کرد و شک نکنید ذخیره قابل اعتماد و مطمئنی هست برای یوونتوس یادتون نره منچستر خودش رو برای این بازیکن کشت اما فقط یک کلمه نه

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
این پالادینو تقریبا تو تموم بازی های دوستانه و رسمی یوونتوس تا الآن حتی شده چند دقیقه هم بازی کرده اما انصافا چیز خاصی ازش ندیدیم
باید مراقب باشه - بیشتر از اینا ازش انتظار دارن هوادارا و باشگاه چون اگه جوون بودن و آشنا نبودن تو سری آ نبود الآن همه ازش انتقاد می کردن - فعلا داره نون محبوبیتش و می خوره - ما که منتظر همون پالای تو اوج فصل پیشیم
اگه همینجور بی اثر بازی کنه تو نیم فصل بعید نیست مسئولای یووه یه فوروارد به تیم اضافه کنن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه بازيكني كه استايل بازيش اينجوريه كه 80 دقيقه بازي كنه و تيم حريف رو با سرعت و تكنيك خودش از پا در بياره و باعث بشه 10 دقيقه‌ي آخر بازي بقيه راحت حركت كنند و گل بزنند و مورد استفاده اصليش اينه و بعدم مي تونه توي حتي يه دقيقه حضورشم كه شده بازي رو توي دستاش(روي پاهاش) بچرخونه وقتي فقط بهش يه كم بازي مي دن چطور مي تونه خودشو انقدر بزرگ نشون بده كه شما بخواي بهش بگي بي اثر... بنظر من كه پالا خيلي خوب و به درد بخور هستش و از گنجينه هاي اصلي تيم توي اين فصل و چندين سال بعد هستش.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
سالومه - کاملا باهات مخالفم ... پالادینو توپ گیریش عالیه . حتی وقتی که دفاع حریف پاس کاری میکنن پرسینگ میکنه ... خیلی بازیکن کاملیه ... تک روی نمیکنه ... نمونه کامل یه بازیکن آینده داره ! پالا واسه من بعضی اوقات از الکس هم با ارزش تر میشه ... دیوونشم !

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
احسان مواظب حرف زدنت باش من در مورد الکس این جوری حرف نزدم که تو در مورد جوان غیرتی یووه اینجوری حرف میزنه . شما مثل اینکه خیلی افراطی هستی ... اینکه پرواضحه پالادینو الکس دوم نمیشه ... چون پالادینوس ... الکس نیس ... پالا از لحاظ بدنی از الکس برتره ... میتونه با هد هم گل بزنه . تکنیکش هم که نزدیکه به الکس ولی فقط شوت هاش یه کم مورد داره ... احسان دیگه داری اعصابمو خورد میکنی ... تو الکسو فروختی به یووه فروختی ... دیگه هم حوصله کل کل با آدم بی منطقی مثل تو رو ندارم ...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
پالا نمونه يك بازيكن كامل و آينده داره كه بايد بهش ميدان داده بشه و احترام گذاشته بشه. نبايد اون رو با آلكس مقايسه كرد چون هر كسي ويژگيهاي منحصر به فرد خودشو داره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم خیلی از پالا خوشم میاد.بازیکن کاملی نیست ولی خیلی موثره. خصوصیاتی داره که هیچکدوم از مهاجم های دیگه یوونتوس ندارند. یکم با تجربه تر بشه یه مهاجم بزرگ خواهد شد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب کسانی که این بازیکن رو به باد انتقاد گرفتند بد نیست نگاهی کوتاه به بازیهای پالا توی سری ب بندازند و به سکب بازیش توجه خاصی داشته باشند به نظرتون بازیکن خوبی نیست اون موقع فرگون میاد دنبالش؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی