پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
650 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بهمن خیلی خری؟؟ بگم چرا؟ آخه مرد حسابی بچه ها یوونتوس دهه ی 30 یا دهه ی 70 رو مگه چقدر میشناسن که گذاشتی تو نظر سنجی؟ من شخصا به یووه ی دهه ی 90 رای دادم صرفا به خاطر اون تیم سال های 94 تا 96.بی نظیر بودن،بی نظیر!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland

ربطی به دیدن یا ندیدن نداره ! یه خورده اطلاعات میخواد فقط.
اگه یک بار دیگه سوال رو "درست" بخونید می بینید که نوشته تاثیر گذار ترین یوونتوس تاریخ، یوونتوس کدوم دهه هست ؟
یعنی چی ؟ یعنی اینکه کدوم یووه در کدوم دهه باعث شد که سر زبون ها بیوفته و به تیم بزرگی تبدیل بشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یوونتوس دهه 30 . به خاطر ورود انیلی و جاه طلبی ادواردو بود که باعث شد یوونتوس های 70 و 80 و90 ای هم داشته باشیم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ثروتمندترين باشگاه هاى جهان : 1 - منچستر يونايتد 2 - رئال مادريد 3 - آرسنال 4 - بايرن مونيخ 5 - بارسلونا 6 - ميلان 7 - چلسى 8 - يوونتوس 9 - ليورپول 10 - اينتر ميلان

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گروه هاى هوادارى يوونتوس در مناطق مختلف شهر تورين دست به راهپيمايى زدند اما خيلى زود درگيرى آنها با ماموران انتظامى تورين آغاز شد ، معاونت امنيتى شهر تورين امروز در بيانيه اى از هوادارن تيم تورينو و افراد كم سن و سال خواست تا از حضور در اين درگيرى ها بپرهيزند ، فرمانده ى پليس تورين هم اعلام كرد كه كنترل اين شرايط بسيار دشوار است و در صورت ادامه يافتن اين درگيرى ها حالت فوق العاده اعلام خواهد شد و شهروندان مراسم عيد پاك را بايد در خانه برگزار كنند .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
به اینا میگن هوادار... دمشون گرم،بسه به قران 6 سال خفت و خواری.من بودم مرفتم خونه ی ماروتا رو هم آتیش میزدم!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

گروه هاى هوادارى يوونتوس در مناطق مختلف شهر تورين دست به راهپيمايى زدند اما خيلى زود درگيرى آنها با ماموران انتظامى تورين آغاز شد ، معاونت امنيتى شهر تورين امروز در بيانيه اى از هوادارن تيم تورينو و افراد كم سن و سال خواست تا از حضور در اين درگيرى ها بپرهيزند ، فرمانده ى پليس تورين هم اعلام كرد كه كنترل اين شرايط بسيار دشوار است و در صورت ادامه يافتن اين درگيرى ها حالت فوق العاده اعلام خواهد شد و شهروندان مراسم عيد پاك را بايد در خانه برگزار كنند .

دمشون گرم منم خیلی دوس داشتم اونجا بودم فحش های اساسی میکشیدم :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
ای ول به اینا میگن هوادر حالا کسی میدونه که طرف حرفاشون کی بوده و به کیای اعتراض داشتن

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
پليس تورين اعلام كرد كه درگيرى و تجمع اعتراض آميز هواداران پايان يافت ، به گفته ى پليس تورين حدود 85 هزار هوادار در اين درگيرى ها حضور داشتند كه 34 نفر توسط نيروهاى امنيتى دستگير شدند ، در اين اعتراض ها هواداران خواستار بركنارى دلنرى و چندين بازيكن شدند البته مهمترين خواسته ى آنها تغيير مالكيت باشگاه بود .

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3773 ارسال

البته مهمترين خواسته ى آنها تغيير مالكيت باشگاه بود .

دیگه نمیشه هواداران رو فریب داد اونها بخوبی مشکل اساسی یووه رو فهمیدن .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یه مطلبی که با اشاره بهمن ... به ذهنیم رسید اینه که چرا یه بازیکن که فواید زیادی واسه یووه داشته و قدمت و اعتبارش رو از یووه داشته ... از یووه جدا میشه ؟... دلایل جدایی سیوری مثلا تا حدودی واسه من مشخصه ... و مثلا دلایل جدایی ربی باجو ... اینزاگی ... زیدان ... ولی بعضی ها رو اصلا نتونستم تا حالا بفهمم ... مثل مارکو تاردلی ... این تاردلی همونیه که همه با یوونتوس میشناسنش ... ولی درست بعد از قهرمانی در اروپا ... به اینتر میره ... یا چرا جزپه مئاتزا از اینتر می یاد یووه ؟!!!!! یا چرا گولیئلمو گابتو ( دهه 40) از یووه به تورینو میره ؟..

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
http://www.persian.j...php?newsid=2275

^
^
^

مگه اندره ا فورتوناتو جونش رو بر اثر سرطان از دست نداد ؟!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland

http://www.persian.j...php?newsid=2275

^
^
^

مگه اندره ا فورتوناتو جونش رو بر اثر سرطان از دست نداد ؟!

چرا، بر اثر سرطان ذات الریه فوت کرده توی 23 سالگی.
الان هم به حسین گفتم تا تصحیح کنه
مرسی محمد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
وب سايت رسمى باشگاه يوونتوس ايتاليا : طبق اعلام موسسه هاى Eurisko و CRA ، 28 درصد از مردم ايتاليا هوادار يوونتوس هستند ، بر همين اساس يوونتوس پرهوادارترين تيم ايتاليا شناخته شد ، بانوى پير با 4 ميليون هوادار بيشتر نسبت به دومين تيم پر هوادار سرزمين چكمه ، در صدر پرهوادارترين تيم هاى ايتاليا قرار دارد ، لازم به ذكر است كه در نخستين روز افتتاح وب سايت جديد باشگاه يوونتوس نيز 300 هزار هوادار از آن ديدن كردند و هر روز 1000 هوادار در صفحه ى فيس بوك عضو مى شوند "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تیم منتخب تاریخ یوونتوس از نگاه کاربران فروم یوونتوس دات آی آر جانلوئیجی بوفون چیرو فرارا گائتانو شیره آ کلودیو جنتیله لیلین تورام پاول ندود میشل پلاتینی زین الدین زیدان جامپیرو بونی پرتی روبرتو باجو الساندرو دل پیرو سرمربی : مارچلو لیپی برداشت من از این انتخابهای دوستان .. اینه که بیشتر به یوونتوس حال حاضر توجه شده ... مثلا نبود کوکوردو . کابرینی در خط دفاعی ... بخصوص کابرینی که حتی میتونه از جنتیله هم بالاتر باشه و قطعا هست ... میتونه این نکته رو تائید کنه ... هر چند واضحه که توی بقیه پستها تقریبا عقلانیت و منطق بیشتری حکمفرماست و میتونه قابل احترام بشه ... یه نقدی هم میشه به خط حمله وارد کرد ... که به خود من هم این نقد وارده .. اونم انتخاب باجو است ... شاید اوازه و افتخارات و سرعت و تکنیک قابل ملاحظه باچو باعث شده من و کاربرای دیگه اسمش رو توی تیم منتخبمون بیاریم ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland

در خط دفاعی شیره آ و جنتیله از همه بیشتر رای اوردن و نکته عجیب رای کم کابرینی بود !
در خط هافبک تاردلی یکی از کم ترین رای ها رو اورد در مقایسه با 4 هافبک دیگه،
در خط حمله هم الکس و باجو فاصله زیادی با دیگر مهاجمین داشتند،
بوفون و لیپی هم در پست خودشون فاصله قابل توجهی به رقیبشون یعنی زوف و تراپاتونی داشتند.

الکس با 29 رای از مجموع 31 رای ممکن بیشترین رای رو جمع کرد، ندود و پلاتینی هم دوم و سوم شدند.

به شخصه اعتقاد دارم جای تاردلی و کابرینی در این تیم خالی هست.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اگه یه مهاجم توی 191 بازی 102 گل بزنه ... و با یووه جام حذفی ایتالیا و لیگ رو ببره ... 7 سال هم یوونتوسی بوده باشه ... 6 فصل هم بهترین گلزن یووه بوده باشه ... استحقاق تقدیر داره یا نه ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خیلی ها کابرینی رو بهترین دفاع چپ تاریخ فوتبال ایتالیا میدونن ! ولی تو فروم ما یکی مث تورام رای میاره انوقت یه اسطوره ای مث کابرینی نمیاره :1: یا اصلا تاردلی نبودش شگفت انگیزه .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
معلومه که بچه ها به بخش تاریخ خیلی اهمیت میدن که اینجوری شده ... ( اخه ادم یه بار از کابرینی بیو بخونه .. شیفتش میشه ... ) البته بعضی ها نوشته بودن ... اون بازیکنایی رو که من بازیشون رودیدم میگم... و شاید بهمن باید به پیشنهاد من گوش میداد و قبول میکرد که دو نوع رای گیری انجام بشه ... یکی قدیمی ها .. و یه سری بازیکنان معاصر ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21237 ارسال
  • LocationDeutschland

این مسئله رو هم مد نظر داشته باشید که اکثر دوستان تیم منتخب تاریخ یوونتوس رو از وقتی نوشتند که خودشون دیدند ! یعنی نهایتا دیگه از سال 2002 به بعد تقریبا !
مثلا کاپلو و ویرا هم 1 رای داشتند !!
قطعا مطالعه کم و عدم اطلاعات هم باعث شده که مثلا بازیکن هایی مثل تورام و زیدان در این تیم قرار بگیرند، یا باجو با مهاجم سوم تیم یعنی تره زگه بیش از 10 رای باشه، و البته بازیکنی بزرگی مثل تاردلی فقط 8 رای بیاره !!

به هر حال باید احترام گذاشت به سلیقه شخصی افراد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی