پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
650 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
احترام که میذاریم ... همونطور که شاید خیلی ها با رای من مخالف باشن ... ول ی... اما .. ولی .. ادم اینجوری یه کم ... خشن میشه ... باید یه کم ملاک ها و جزئیات معلومتر بشه ... مثلا چرا محمد توی خط حمله به باجو رای داده و به سیوری رای نداده .. ؟؟؟!!!! یا چرا مثلا زامبروتا توی رای برخی ها هست ؟ این وظیفه همه رو زیادتر میکنه .. حتما ما که یوونتوسی هستیم .. کابرینی رو خوب نمیشناسیم ... وای به حال اونایی که علاقمند لیگ انگلیس هستند ... و یا بارسلونی های الان ... اونا هیچوقت نخواهند فهمید که یووه یه روزی چند برابر همین بارسلون فعلی اعتبار و قدرت فوتبالی داشته ... کابرینی واقعا نابغه بوده ... از نظر جام و تعصب به یووه هم کم نظیر ... گلزنترین مدافع تاریخ یووه ... قبلا هم گفتم ارزش امثال کابرینی الان مشخصه ... الان که ما باید سورنسن . گروسو . ترائوره . موتا رو تحمل کنیم ... الان یه باید مثلا بازی مایکون و دنی الوز رو خوب بدونیم ...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
كابريني بهترين LB تاريخ ايتاليا ؟ نميدونم حقيقتش ؛ درسته تو يوونتوس من به تورام راي دادم ، اما بخوايم در مورد آتزوري حرف بزنيم ، خب مسلما همه مون بازي هاي مالديني رو كه به ياد داريم !!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland

مالدینی توی این سالهای آخر به دفاع وسط هم اومد؛
ولی کابرینی یک وینگ بک تخصصی بود، مهارت هایی که کابرینی داشت رو مالدینی نداشت ! توصیه میشه ازش چند کلیپ ببینید،
البته کابرینی رو یکی از بهترین وینگ بک های تاریخ فوتبال می دونند و این چیزی نیست که بشه منکرش شد !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اتفاقا من خواستم اول همین حرف بهمن رو بزنم :1: اما گفتم خب بزار فعلا ایتالیا رو اسم ببرم بچه ها خودشون به مرور میفهمن که خیلی بزذگ تر ازینا بوده !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
كسي از مالديني ٤٠ ساله انتظار Classic Left Back بودن رو نداشت ، اومد وسط مثل الكس كه ازش انتظار نداريم تو ٣٦ سالكي زرت و زرت دريبل بزنه و هتريك كنه ! -- محمد واسه نشون دادن عظمت صد البته واقعي كابريني ، امثال دني آلوز و مايكون رو كوجيك ميكنه و بهمن هم انتخاب زيدان رو به نا آشنا بودن يوزر ها به تاريخ يووه ربط ميده :1: سوال اينجاست اكه مايكون و آلوز و زيدان ، استثنايي و بزرك نيستن ، مهدوي كيا و دجيليه و ماركيسيو بزرك ان ؟ :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بصیر تو خود ایتالیا کسی تلاش نمیکنه که مالدینی رو بهترین دفاع چپ تاریخ بدونه انوقت تو اینجا داری غر غر میکنی :1: همین مسئله برای زیدان هم صدق میکنه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland

كسي از مالديني ٤٠ ساله انتظار Classic Left Back بودن رو نداشت ، اومد وسط
مثل الكس كه ازش انتظار نداريم تو ٣٦ سالكي زرت و زرت دريبل بزنه و هتريك كنه !

بحث این نیست که "چرا" مالدینی اومد وسط، بحث این هست که کابرینی یک "وینگ بک" تخصصی بود ! در اینکه مالدینی دفاع فوق العاده ای بودن شکی درش نیست و کسی هم نمی خواد که ارزش هاش رو پائین بیاره، ولی مگه توی فوتبال 1 وینگ بک داریم ؟! تو فرض کن اولیش مالدینی، کابرینی دومی بوده دیگه، نبوده ؟!
مسئله بعدی سر مهارت هاشون هست، تا وقتی که بازی های کابرینی رو نبینی نمی تونی درباره ش قضاوت کنی، کابرینی یک دفاع کناری رو معنی می کرد تو فوتبال ! در کارهای دفاعی و هجومی کاملا موثر و مفید، در داشتن تکنیک چیزی کم نداشت که کارش رو راه نندازه، توی پاس چه کوتاه و چه بلند یکی از با دقت ترین ها بود، شوت زن بود، پنالتی زن تیمش بود (!) و ضربه ایستگاهی های خیلی خوبی می زد ! تو دیگه از یک مدافع کناری چه توقعی داره که کابرینی برآورده نکرده باشه ؟!؟

ضمنا، کابرینی چه ربطی به زیدان داره ؟! زیدان رو بخاطر تاردلی گفتم.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

كسي از مالديني ٤٠ ساله انتظار Classic Left Back بودن رو نداشت ، اومد وسط

مثل الكس كه ازش انتظار نداريم تو ٣٦ سالكي زرت و زرت دريبل بزنه و هتريك كنه !

--

محمد واسه نشون دادن عظمت صد البته واقعي كابريني ، امثال دني آلوز و مايكون رو كوجيك ميكنه و بهمن هم انتخاب زيدان رو به نا آشنا بودن يوزر ها به تاريخ يووه ربط ميده :1:

سوال اينجاست اكه مايكون و آلوز و زيدان ، استثنايي و بزرك نيستن ، مهدوي كيا و دجيليه و ماركيسيو بزرك ان ؟ :1:

ببین بصیر تو درست میگی ... اما اونجا بحث کل تاریخه ... ایا در کل تاریخ کابرینی بهتره یا مایکون والوز؟

مایکون کجا سر زن و پنالتی زن اول تیم ملی کشوررش بوده... ؟
کجا بازوبند یووه رو بسته ؟
یا الوز به همچنین ؟

ما اگه کابرینی رو نشناسیم ... بعد یه عده ای می یان و با الوز و مایکونشون به ما فخر میفروشن ... همین ...

همین اتفاقی که الان افتاده ... و حتی مدیرای تیم هم میگن ما باید بارسا بشیم... نمیگن یووه دهه 80 بشیم ...

کلا ما نباید تحت تاثیر رسانه ها باشیم ..

الوز و مایکون بلدن تو سر توپ بزنن و یه نفوذهای خاصی بکنن ... حتی مالدینی هم به همچنین ... مالدینی نه ایستگاهی میزد و نه پنالتی زن قهاری بود و نه قدرت انچنانی نفوذ توی دفاع داشت ... مدافع بود تا وینگر

ولی کابرینی یه همه فن حریف بوده ... کسی بوده که فینال 1982 ... در حضور پائولو روسی پنالتی زده ...

به میانه های زمین میرفت ... مدام جلوی دروازه حریف بود ...

من قبول دارم که الوز و مایکون ..در حال حاضر از بهترینها هستند ... ولی در طول تاریخ به گرد پای کابرینی و حتی توریچلی و تورام هم نمیرسن ...

در انتخاب یک اسطوره و بازیکن تاریخ میتونه خیلی چیزها دخیل باشه ...

مثلا فرق پلاتینی یووه و زیدان یووه ... از زمین تا اسمونه ...

پلاتینی به عناوین فراوانی در اروپا با یووه رسید و یووه رو هم به عناوین فراوانی رسوند و با افتخار هم با پیراهن یووه خداحافظی کرد ...

پلاتینی هم بازیکن بزرگی بوده .. هم جامهای زیادی با یووه گرفته .. و هم در پست مربوطه توی تاریخ بهترین بوده ...

خود من توی انتخابهام یه کم احساسات و علاقه شخصی بخرج دادم ... شاید میتونستم باجو و ندود رو انتخاب نکنم ....
مثلا ندود فاتح اروپا نشد ولی من بخاطر وفاداریش و عناوین جهانی و اروپایی ندود ، انتخابش کردم ... شاید تاردلی میتونست جای ندود باشه ...

یا باجو ... درسته که از یووه رفت ... ولی با یووه جامهای خوبی کسب کردو یووه ضعیف شده رو دوباره به قدرت و مشهوریت رسوند ...و چون یه بازیکن بین المللی و گلزن تکنیکی و متبحر بود ....

اما به من حق بدید که درباره کابرینی به شک بیفتم ... و انتقاد کنم ... اگه هر یوونتوسی کابرینی رو دفاع کنار انتخاب نکنه ... میتونه هافبک کنار .. انتخاب کنه ... مگر اینکه بخواد از یوونتوس معاصر حرف بزنه ..

فرق

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با اجازه دوستان، حقیر یک پیشنهاد داشتم و اونم اینه که یک نامه مبسوط بنویسیم و به امضای کلیه بچه ها برسونیم و از طرف کانون هواداران یوونتوس در ایران برای مسئولان باشگاه بفرستیم و مراتب ناراحتی و نگرانیمون رو از تکرار و استمرار اتفاقات تلخ دو فصل اخیر برای یووه رو به اطلاعشون برسونیم.
البته شاید بعضی ها بگن نوشتن همچین نامه ای مطمئن باشید افاقه ای نمی کنه اما به هر حال به عنوان جمعی از هوادارای یووه که تو این گوشه از دنیا، این باشگاه جزئی از دغدغه های اصلیمون تو زندگی محسوب می شه موظفیم ارتباط خودمون با باشگاه رو ولو در حد یک نامه ساده حفظ کنیم و نشون بدیم که یک طرفدار واقعی یووه هستیم و این روزها حالمون اصلا خوب نیست و چشمامون به نگرانی خیلی خیلی عادت کرده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من به شخصه امادگی این کار رو دارم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland

در نظرسنجی شرکت کنید ! :np:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من موافقم ! :sad1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
من موافقم ! :yesssmileyf:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
موافقم.میخواستین اینکارو کنید خبر بدید

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
من موافقم عجیبا" :1: غریبا" :1: شدیدا" :1:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من شدیدا مخالفم ، شما میگید یوونتوس رو یه عربی یا هر جانور دیگه ای بخره که پول تزریق کنه ، فکر نکنم به بعدش فکر کرده باشید ، آخرش چی ؟ به نظرتون الان مشکل یوونتوس فقط پوله ؟ یوونتوس باید استایلش حفظ بشه ، مالک جدید بیاد میشیم منچستر سیتی ، با بیل بازیکن میریزه تو تیم ، یه تیم پر حاشیه و میشه همین و بس ، مطمئن باشید دیگه اون یوونتوس ایتالیایی رو هم نخواهید دید !!! هیچ دلپیروی جدیدی هم نخواهید دید ، بازیکنا میان برای یکی 2 سال و بعد می رن پی کارشون .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ما هم ایضا :yesssmileyf:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21272 ارسال
  • LocationDeutschland

لطفا احساسی نظر ندید !
احسان لپ مطلب رو گفت، واقعا فکر می کنید اگه یک عرب پولدار بیاد یووه رو بخره، یووه خیلی تیمش خوب میشه ؟! ولی آینده چی ؟! آینده ای رو هم برای تیم متصور میشه شد ؟!
اگه کسی بتونه به این سوال من جواب بده منم موافق فروش باشگاه میشم !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اصالت یوونتوس از ابتدا ایتالیایی بوده و متعلق به یک خاندان ایتالیایی. اما متاسفانه توی دوره حاضر کسی اداره باشگاه رو بدست گرفته که لیاقت این کار رو نداره . حالا این بی لیاقتی میتونه دلیل مختلفی داشته باشه، اما هر چی هست فکر نمی کنم بی تعصبی باشه. چون اون کسی که میاد که آرم باشگاه رو روی مچش تتو میکنه حتما به این تیم تعصب داره. اما فکر میکنم تجربه و مدیریت کافی رو نداره و همینطور کسانی رو هم که بهشون مسئولیت میده کارشون رو خوب بلد نیستن. با فروش این باشگاه نمیتونم آینده خوبی رو تصور کنم. این که یوونتوس بشه محل رفت و آمد برام غیر قابل تصوره. با فروش باشگاه مخالفم.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من هم کاملا قاطعانه گزینه " خـــیـــر " نظرسنجی رو انتخاب کردم. به نظرم توضیحی هم نیاز نداره که کانلا بدیهیه برای ما طرفدارای یووه.

تایید های بچه ها تو پست های قبلی هم فکر کنم در جواب به اون پیشنهاد من باشه. اگه بازم بچه های دیگه هم موافقن، یکی رو مسئول نوشتن متن این نامه بکنیم.

:faintingsmiley:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی