پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بحث آزاد درباره بانوی پیر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
650 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
امریکایی ها ولخرج نیستن.یووه به یه عرب از نوع چاه نفتیش نیاز داره....... :1:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من با فروش یووه موافق نیستم چون برای تیمی مثل یووه افت داره ولی این الکان ها عمرا از پس مدیریت تیمی مثل یووه بر نمیاند شک ندارم

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم اصلا دوس ندارم یووه رو بفروشن یووه متعلق با خاندان انیلی بوده و بس حالا اینا میخان پای افراد مختلف رو به اینجا باز کنن واقعا افت داره

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ثروتمندترين باشگاه هاى جهان بر اساس تحقيقات موسسه ى Deloitte ، اين رده بندى بر اساس درآمدهاى باشگاه ها در نظر گرفته شده است : 1 - رئال مادريد 483600000 ميليون يورو 2 - بارسلونا 398100000 ميليون يورو 3 - بايرن مونيخ 323000000 ميليون يورو اما سه تيم برتر ايتاليا : 7 - ميلان 235500000 ميليون يورو 9 - اينتر 224800000 ميليون يورو يوونتوس هم نسبت به سال گذشته دو پله سقوط كرده : 10 - يوونتوس 205000000 ميليون يورو

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
ستاره ی 50 به داویدز رسید.
Edgar Davids (Voti: 7401; 58,48%)
2) Zbigniew Boniek (Voti: 659; 5,21%)
3) Michael Laudrup (Voti: 512; 4,05%)
4) Francesco Morini (Voti: 509; 4,02%)
5) Alessandro Birindelli (Voti: 452; 3,57%)
6) Massimo Bonini (Voti: 384; 3,03%)
7) Vladimir Jugovic (Voti: 382; 3,02%)
8) Fabio Cannavaro (Voti: 370; 2,92%)
9) Lilian Ulien Thuram (Voti: 338; 2,67%)
10) Giancarlo Marocchi (Voti: 263; 2,08%)

juventus.com

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گفته ميشه كه با توجه به اينكه قرارداد بلان ژوئن 2012 به پايان ميرسه ، الكان قصد داره از محدوديت فعاليت بلان استفاده بكنه و به زودى Aldo mazzia رو بعنوان مدير مالى يوونتوس انتخاب كنه . Aldo mazzia متولد 14 آگوست 1956 ، وى 9 سال در بنگاه هاى مالى فعاليت كرد سپس در سال 1987 وارد شركت Exor شد و بعنوان مدير اجرايى مشغول بكار شد ، ماتزيا اكنون يكى از سهامداران و مديران ارشد يوونتوس است .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

انصافا چه اختلافی بین داویدز و بقیه بود :1:

اون 9 نفر رو میذاشتی رو هم باز هم به داویدز نمیرسیدن :1:

به نظر من که بلان تو مسائل اقتصادی یک مغز متفکر محسوب میشه!خیلی حیفه که از دستش بدیم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال

کلیپ از لحظات زیبای تاریخ یوونتوس
تصویر
Avi
http://www.mediafire...yavqqxab1str8c5
3gp
http://www.mediafire...wgpov13ufv3isyu

عجب کلیپی ! با احساسات آدم بازی می کنه،
واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم،
حتما ببینید.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مانچينى سرمربى منچستر سيتى : " توقع نداشتم كه روزى لئوناردو به اينتر منتقل بشه ، اون داره خوب كار ميكنه البته يك سرمربى احتمال داره به هر تيمى منتقل بشه و شايد اين اتفاق براى من و يوونتوس هم بيفته "

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
می گم این مانچینی هم خیلی عشق یونتوسه ها! حتی وقتی رانیری هم رفت کنار علنا تمایل خودش رو برای اومدن به یووه اعلام کرد. البته زمانی که رانیری سرمربی بود؛ من خودم خیلی بدم نمیومد که مانچینی بیاید و سرمربی یووه بشه. ولی در حال حاضر به نظرم سبک کاریش به درد کار در سری آ نخوره؛ درسته که با انتر دو بار قهرمان سری آ شد؛ ولی با کار کردن در لیگ برتر فکر کنم سبک کاریش به کل برگشته و شاید نتونه دوای درد یووه باشه. ‏ با این حال اظهار نظرهای این چنینی اش برایم هنوز جالب است.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كلاس مربيگرى مانچينى از تمامى مربيان كنونى سرى آ بالاتر هست و البته با تجربه تر ، بنظر من ميتونه مفيد باشه البته در كنار سه يا چهار بازيكن فوق ستاره .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
به نظر من مانچینی اونقدرها هم مربی فوق العاده ای نیست، ولی به قول مسعود کلاس کاری مانچینی از بقیه مربیان حال و حاضر سری آ بالاتر هست.
بخصوص اینکه حالا تجربه کار در لیگ انگلیس رو هم داره و این قطعا تجربه بسیار ارزشمندی هست.
یادم نمیاد مانچینی به یوونتوس توهینی کرده باشه تا حالا ...

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آخرین بار بعد از باخت مقابل میلان بود که تماس گرفت. ناراحت بود. ساعت 1:30 شب بود و مثل همه طرفداران یووه عصبانی و پر از گله. او نیز مثل همه آنها بی قرار بود.

یک شکست دیگر و باز همان شکایت ها و دلداری های همیشگی. او عاشق یووه بود. مثل من. مثل شما و مثل همه بیانکونری های دنیا.

با اینکه سن و سالی از او گذشته بود اما هنوز همانطور که بر روی نیمکت های رنگ و رو رفته و زهوار در رفته امجدیه بازی تیم محبوبش را سالها پیش نگاه می کرد، سیاه و سفید پوشان شمال غرب ایتالیا را هم عاشقانه دوست داشت و اگر تلویزیون یاری می کرد، هیچ بازی از یوونتوس از زیر دستش در نمی رفت.

همیشه همانطور که با حسرت از بازیکنان محبوبش در گذشته ها حرف می زد از ستاره های یوونتوسی دهه های پیش هم به نیکی یاد می کرد. یکبار از روزی حرف زد که توانسته بود در اواخر دهه 60 نامه ای را بدهد یکی از دارالترجمه های میدان انقلاب به زبان ایتالیایی ترجمه کند تا آن را بدهد به یکی از دوستان دوستش که می خواست به ایتالیا مهاجرت کند تا هر وقت که گذرش به تورینو افتاد، نامه را بدهد به یکی از مسئولان باشگاه تا آنها هم بدانند در گوشه دیگری از دنیا و در ایران و در جنوبی ترین منطقه پایتخت آن هنوز کسی هست که در تنگنای سنگلاخی معیشتی زندگی اش بیش از 30 سال است که با یووه زندگی می کند.

امیدوارم راضی باشد اما آخرین حرفی که آن شب گفت دردناک بود. دختر کوچکش که 13 سال دارد همگام با او که مشغول تماشای بازی فوتبال بود بیدار بود و درس می خواند. باقی را از زبان او بخوانیم: اومد گفت باباجون من چطوره. نمی دونم یهو چم شد. اونقده از یووه عصبانی بودم بهش گفتم گمشو برو بخواب.

خیلی ناراحت بود و منتظر فردا بود تا دخترش را ببرد و لباس شب عید برایش بخرد شاید کمی از دلش دربیاید... نمی دانم فردای آن روز این کار را کرد یا...

او امید داشت. به یووه و به بازگشت شکوه و روزهای طلایی باشگاه در آینده. بدون شک، دیگر بار که شبکه سه، دیداری از یووه نشان دهد او دیگر نمی تواند بازی را از تلویزیون ببیند. دیگر جای او در جلوی تلویزیون 21 اینچ قدیمی اش و بالشتی که سر را روی آن می گذاشت و ملتهب بازی را نگاه می کرد خالی است. خالی خالی برای همیشه.

تکیه کلام یوونتوسی اش ادر این دو - سه سال اخیر همیشه این بود: «الکس تورو خدا تو یه کاری بکن.» اما دیگر حتی از الکس هم کاری برنخواهد آمد...

پی نوشت: «صادق» دوست دیرینه یوونتوسی و یار همیشگی باشگاه یوونتوس، شب گذشته بر اثر تصادفی دلخراش برای همیشه چشم از دنیا فروبست. روحش شاد و یادش گرامی.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
حامد خیلی مطلب پر احساسی نوشتی اقا روحش شاد باد

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
این روز ها نه که خیلی حالم خوبه؛ دائما هم نوشته های احساسی میاد جلوی چشمم. خداوکیلی قلم حامد فوق العاده است و تأثیری را که باید بگذارد؛ می گذارد. خیلی گرفته شدم؛ ای کاش به خاطر این آقا صادق هم که می شد؛ یوونتوس نتایج خوبی می گرفت تا ایشان با خاطره ای نیک از یووه به دیار باقی می شتافتند. حداقل کاش میلان را می برد تا آخرین بازی ای را که از یووه می بیند؛ با برد تیمش همراه باشد. حیف! حیف از این همه هوادار با تعصب که تا پایان عمرشان پای تیم محبوبشان ایستاده اند و جواب این طرفداران چیزی جز باخت و سرافکندگی نیست! روحشان شاد!

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
آهای یوونتوسی های قدیمی!! :1: بین باجو و اسکیلاچی زمانی که در یووه باهم بودن درگیری پیش اومده بود؟!ماجراش چیه؟؟؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
این از تخصص های اقا نادر خان شیرازیه :1: اقا نادر چی بوده بهمون بگو

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كوبولى در گفتگو با راديو Sportiva : " يوونتوس بايد پيروزى هاى خود را از سر گيرد هر چند كه ديدار برابر برشا بسيار دشوار خواهد بود ، شكست دادن تيم آماده ى برشا كار ساده اى نيست ، اميدوارم كه بازيكنان يوونتوس تمام تلاش خود را براى شكست دادن برشا به كار گيرند البته دلنرى نيز بايد در انجام تعويض ها هوشيار باشد چرا كه در ديدار برابر چزنا دليل تغييرات وى را نمى توانستم درك كنم " كاپيتان الكس : " وى بازيكن بزرگى است و براى من بعنوان يك هوادار نشستن وى بر روى نيمكت تيم ، غير قابل تحمل است ، الكس بازيكن ارزشمندى است و بايد از توانايى هاى وى استفاده كرد و اينگونه رفتار كردن با الكس اشتباه بزرگيست " يوونتوس و مشكلاتى در مديريت : " يوونتوس در زمان مديريت من به سرى آ و ليگ قهرمانان اروپا راه يافت به همين دليل هيچگونه انتقادى نسبت به عملكرد خود و اينكه مشكلات كنونى يووه نتيجه ى مديريت ناموفق من است را نخواهم پذيرفت "

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
[img width=336 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/42996741290269759332.jpg[/img]
بارسلونا تو دهه 2000 خودشو بالا کشید,وگرنه بازم ایتالیایی ها برتر بودن!افتخار دیگه برای ما اینه که بارسلونا یک بازیکن اسپانیایی در لیست داره,ولی ما سه تا ایتالیایی داریم.البته اگر سیووری رو هم حساب کنیم چهارتا!کلآ در بین تیم های ایتالیایی هم وطنی ترین تیم هستیم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال

و نکته جالب تر اینجاست که رئال مادرید با این همه ادعا، 5 بازیکن داره، که 2 تاشون ماله دهه 50 هستند ! و 3 تای دیگه هم دهه 2000، که البته در انتخاب فابیو کاناوارو هم هیچ نقشی نداشتند !
لیست یوونتوس هم غرور آفرین هست، 7 بازیکن که 4 تاشون ایتالیایی هستند، و البته پلاتینی که 3 بار پیاپی بهترین شد و رکورد زد !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی