پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

منچستر سیتی - یوونتوس (بازی دوم مرحله گرهی)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
123 پاسخ برای این موضوع

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال

وگرنه در مقابل تیم های بزرگ انقدر بازیکن هامون با انگیزه هستند که راحت نتیجه میگیریم
بهتون قول میدم تو بازی با من سیتی یه یوونتوس متفاوت ببینید
باتشکر

اینهووو شموشک نوشهر که همه فصلو باخت میداد میومد به پرسپولیس که میرسید بارسلونا میشد

کمال جون مگه ما شمومشکیم که به تیمای بزرگ برسیم شیر بشیم،

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
نه این یووه شموشکه نه منچستر بارسا این یووه فعلا یووه نیست، خودش نیست ، اصلشو گم کرده، یادم میاد روزی بازی یووه با کالیاری دیده می شد برای اینکه مثلا دلپیرو گل خوشگل بزنه یا تفاضل گل تیم بالا بره اما حالا به این فکر میوفتیم که آیا می بریم. پس این ناشی از اندیشست مطمئن باشین بازیکنام الان این طوری شدن، الان اون اعتماد به نفسه لازم نیست و به نظرم تیم به جای تمرینات سخت یه روان سناسی اساسی نیاز داره. در مورد منچسر سیتی باید بگم که این تیم اگر چه ستاره زیاد داره یا جمع کرده ولی من بازی با چلسی که این تیمو دیدم مثل یووه کمی سردرگم بازی می کنه و اون انسجامو نداره. این تیم نقاط باز زیاد داره و باید خوب شناسایی بشه و ضربه زد . متاسفانه این یووه تو حمله طرح های زیادی نداره و دفاع هم که سر در گم بازی می کنه ولی امید دارم که بتونه یه نتیجه خوب بگیره ، وگرنه این مانچینی اینتری پرو میشه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي از شبكه Star پخش ميشه.البته اين شبكه نظم خاصي نداره و بعضي مواقع كد ميشه و بعضي مواقع كد نميشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اول یه چیزی:تو عنوان تاپیک بازی گروهی، "گرهی" نوشته شده! :دی: دوم این که من اصلا چشمم به پیروی آب نمیخوره.من سیتی تیم پرمهره ایه و از مربی باانش تری نسبته به یووه استفاده میکنه.خیلی بعیده یووه بتونه ببره بازی رو.البته اگر خط دفاع عملکرد خوبی داشته باشن میشه امیدوار شد به یه نتیجه ی آبرومند

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
باید تیم رو تهاجمی تر بچینه نباید دفاعی بازی کنه

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
همین الان ما تو مناطق دفاعی دچار ضعف شدیدی هستیم ، تهاجمی چیدن تیم یه خودکشی و خریدن شکسته باید کمی در میانه متمرکز تر بازی کنیم . دلپیرو باید یه خط عقب تر و نزدیم به ملو و مارکیزیو بازی کنه تا پوشش بهتر و دفاع منظم تری صورت بگیره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

مانچینی مربی با دانشیه ؟! :دی:
تا وقتی که تو ایتالیا بود همه مسخره ش میکردیم، حالا که رفته انگلیس شده با دانش ؟!
قهرمانی هایی که با اینتر تو سری آ به دست اورد از مضحک ترین قهرمانی هایی بودن که تو عمرم دیدم؛
مانچینی مربی بدی نیست، ولی بادانش به این غلظتی که میگید هم نیست ! مانچینی یک مربی متوسطه، نه چیزی بیشتر؛
دیگه از هر چیزی برای خودتون کوه درست نکنید !
---
منچستر سیتی هم با اینکه مهره های خوبی تو دفاع داره، ولی شدیدا مشکل داره تو این پست؛ اما نیروی هجومی این تیم خیلی خوبه هر چند این فصل نمایش فوق العاده ای هم نداشتند آنچنان؛

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
جیوانی خودتو عصبی نکن، خوب بچه ها یه کم حال و روز الان یووه روشون اثر کرده نگرانن بد ببازن. ولی باید منطقی بود الان امکان داره خیلی بد ببازیم و یا اصلا ببریم چون این یووه قابل پیش بینی نیست

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
مانچینی مربی فوق علاده ای نیست ولی مربی خیلی خوبیه ! خودش پا به پای اینتر رشد کرد و تیم خوبی ساخت و تحویل خوزه داد....فکر میکنم اگر الان در ایتالیا شاغل بود بین این اساتید بزرگواری که دارند تیم های مطرح را میچرخانند پادشاهی میکرد . من سیتی هم عین خود ما تغییرات زیادی داشته و هنوز تیم هماهنگی نیست . ولی بسیار پرمهره تر از ماست . نکته بعدی هم اینه که مربی ما اصولا سابقه کار با انگلیسی جماعت را نداره و با اونها آشنا نیست ولی مانچینی یک ایتالیاییه و کم هم در این لیگ مربیگری نکرده و با ذهنیت تیم ها و مربیان این خاک آشنایی کافی داره . به هر صورت من در کل به صعود کننده بودمون از این گروه امیدوارم ولی هیچ تضمینی برای موفقیت در بازی های رو در رو مقابل من سیتی نمیبینم .

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
وای شما چقدر می ترسید نگران نباشید به نظر من بازی خوب ما هست و برابر من سیتی امتیاز می گیریم

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
ترس یه چیزه منطق یه چیزه دیگه ولی می بریم:دی:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولي سيد جان ! اينو هم در نظر بگير كه من سيتي يك تيم انگليسي هستش ، يووه و كلاً تيم هاي ايتاليايي مقابل تيم هاي انگليسي به مشكل بر ميخورن ! ديگه اينبار دوست ندارم مقابل يك تيم انگليس خوار بشيم ! بردن تيمي مثل من سيتي كه خيلي هم قوي شده ميتونه روحيه مضاعفي به تيم بده

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
یووه توی این 4 -5 ساله هر وقت حذف شده بدست تیمهای انگلیسی بوده از سال 2005 که با لیورپول :consoling2: و 2006 ارسنال بود بعد چلسی و فولهام :دی: البته الان خوبه که توی گروه با یه انگلیسی افتادیم نه مرحله ی حذفی. امیدوارم امسال طلسم بشکنه. :بله:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

ولي سيد جان ! اينو هم در نظر بگير كه من سيتي يك تيم انگليسي هستش ، يووه و كلاً تيم هاي ايتاليايي مقابل تيم هاي انگليسي به مشكل بر ميخورن !

ديگه اينبار دوست ندارم مقابل يك تيم انگليس خوار بشيم !

بردن تيمي مثل من سيتي كه خيلي هم قوي شده ميتونه روحيه مضاعفي به تيم بده

سید رو با من بودی ؟ :دی:

-------

انگلیسی ها خیلی نحسن !

تا جام صلح هم حتی به استون ویلا باختیم !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

مانچینی مربی با دانشیه ؟! :دی:
تا وقتی که تو ایتالیا بود همه مسخره ش میکردیم، حالا که رفته انگلیس شده با دانش ؟!
قهرمانی هایی که با اینتر تو سری آ به دست اورد از مضحک ترین قهرمانی هایی بودن که تو عمرم دیدم؛
مانچینی مربی بدی نیست، ولی بادانش به این غلظتی که میگید هم نیست ! مانچینی یک مربی متوسطه، نه چیزی بیشتر؛
دیگه از هر چیزی برای خودتون کوه درست نکنید !

انصافا از دلنری با دانش تره :دی:

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
حالا که انصافا گفتی باید بگم از بنیتس با شعورتره ولی از دل نری ......

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
فقط باید شانس بیاریم که گریگرا و موتا سوتی ندن و تو روز خوبشون باشن و همچنین دفاع وسط کلا مدافعانمون باید به خاطر داشته باشن اولین و مهمترین وظیفشون "دفاع کردن" هستش بازی با من سیتی بازی بسیار سختی برای دو تیم خواهد بود و همچنین فراموش نکنیم که اسم "یووه" باعث میشه که هیچوقت از پیش بازنده نباشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
دلیل اصلی ناکامی های ایتالیایی ها مقابل تیم های انگلیسی عدم تطابق سرعت بازی تیم ها بود.یوونتوس این فصل هم تیم سریعی داره و هم سیستمی مشابه تیم های انگلیسی ارائه می ده. فکر نمی کنم این بازی شباهتی به یوونتوس-آرسنال یا فولام-یوونتوس داشته باشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دلیل اصلی ناکامی های ایتالیایی ها مقابل تیم های انگلیسی عدم تطابق سرعت بازی تیم ها بود.یوونتوس این فصل هم تیم سریعی داره و هم سیستمی مشابه تیم های انگلیسی ارائه می ده.
فکر نمی کنم این بازی شباهتی به یوونتوس-آرسنال یا فولام-یوونتوس داشته باشه.

نکته ی جالبی ولی خوب به همون اندازه هم روی سرعت بالا ما خط دفاعمون آسیب پذیر تر میشه !

و حالا جالب تر ازون منچستر سیتیه که یه مربی تدافعی ایتالیایی داره :دی:

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
از اون جایی که ما تو این فصل خیلی نوسان داشتیم و سیتی هم تغیرات زیادی داشته و اوناهم بگیر نگیر دارن,نمیشه از حالا هیچکدوم از تیم ها رو برتر دونست.من برعکس خیلیها که زیاد امید ندارن به این بازی,خیلی به این بازی امیدوارم.همین که تو حمله میتونیم موقعیت گل زیادی خلق کنیم خیلی عالیه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی