پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرماند ترائوره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
منم هیچ امیدی به این بازیکن ندارم ولی با این حرفم موافقم :

اینکه در صورت درخشش ییهویی 4.5 مفت می خریمش خوب نبود بای بای !!!

یووه دفاع سمت چپش میشه اتوبان همت.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
شمارش 17 شد لطفا توی تاپیکش درج کنید باتشکر

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
یعنی شماره 17 اسطوره ای رو که 10 سال برای یووه جون کند رو دادن به یه بازیکن جوون 20 ساله قرضی؟ با شماره الکس چه میکنن؟

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
وقتی شماره 11 ندود میره تن یکی مثل آمائوری شماره 17 هم میره تن یکی مثل ترائوره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه چیزی که واقعا توی یووه دوست دارم همینه هیچوقت شماره نیست که بازیکن رو تداعی میکنه اگر میخواستن شماره ای رو بایگانی کنند ، هیچوقت باجو و الکس شماره 10 یووه نمیشدن چون قبلا اونها پلاتینی این شماره رو میپوشید چرا انقدر تو سر بازیکن هامون میزنیم ؟ از کجا معلوم ترائوره نتونه شایستگی هاشو نشون بده ؟ باتشکر

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
ما گاها از یاد میبریم که این بازیکنان در یووه اوج گرفتند و تبدیل به کسانی شدند که بعد از خداحافظیشان ، نامشان را در لیست اسطوره ها قرار میدهیم . فوتبال ادامه داره.....ستاره ها میایند و میروند....شاید همین بازیکن ستاره سالهای آتی خود یووه خواهد بود. وقتی ترزگه به یووه آمد همه به عنوان یک بازیکن اسطوره ای برای سالهای بعد روی او حساب میکردند ؟.....

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
مسئله اینجا هستش که زمانی که بازیکن هایی مثل ترزگه و کامورانزی به یووه امدند یوونتوس از یک ساختار قدرتمند از لحاظ مدیریتی و فنی برخوردار بود ساختاری که در حال حاضر ازش بی بهره هستیم اصلا مقایسه این تیم با یوونتوس سالیان قبل کار درستی نیست

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واسه من عجیبه چرا 17 رو ندادن به کراسیچ ولی دادن به ترائوره ! فقط به خاطر اینکه ترزگه بعد از اومدن کراسیچ رفت یا به خاطر اینکه کراسیچ با این پیراهن رفت تو زمین؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بخاطر اینکه کراسیچ با شماره 27 تو سری آ بازی کرد باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تا چند روز پیش همیشه شماره 17 رو تن ترزگل میدیدم الان باید تن یه تازه وارد جوون ببینیم. کاری به این ندارم که لیاقتش رو داره یا نه ولی این تغییر ناگهانی منو بشدت تحت تاثیر قرار داره. امیدوارم بتونه کارهای تدافعیش رو تقویت کنه و بشه بازیکنی که از دادن این شماره بهش پشیمون نشیم.

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال

یه چیزی که واقعا توی یووه دوست دارم همینه
هیچوقت شماره نیست که بازیکن رو تداعی میکنه
اگر میخواستن شماره ای رو بایگانی کنند ، هیچوقت باجو و الکس شماره 10 یووه نمیشدن چون قبلا اونها پلاتینی این شماره رو میپوشید
چرا انقدر تو سر بازیکن هامون میزنیم ؟ از کجا معلوم ترائوره نتونه شایستگی هاشو نشون بده ؟
باتشکر

من قصدم تو سر بازیکن نیست ولی شماره 10 رو کیا به تن کردن؟
پلاتینی ، باجو و دل پیرو.

نه یه بچه 20 ساله که به صورت قرضی اومد یووه نه کسی که تو کل عمرش 9 تا بازی نصفه و نیمه برای آرسنال بازی کرده.
قول میدم اخر فصل بندازنش بیرون.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

من قصدم تو سر بازیکن نیست ولی شماره 10 رو کیا به تن کردن؟
پلاتینی ، باجو و دل پیرو.

نه یه بچه 20 ساله که به صورت قرضی اومد یووه نه کسی که تو کل عمرش 9 تا بازی نصفه و نیمه برای آرسنال بازی کرده.
قول میدم اخر فصل بندازنش بیرون.

اون موقعی که الکس 10 رو پوشید 36 سالش نبود ، جوون بودم 21 22 سالش بود
باتشکر

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال

اون موقعی که الکس 10 رو پوشید 36 سالش نبود ، جوون بودم 21 22 سالش بود
باتشکر

دل پیرو از اول معلوم بود چی میشه ولی این بازیکن اگه خوب بود ( توجه اگه و اگه فقط خوب بود ) ونگر بازیکن شناس ، اون رو مثل بقیه بچه فسقلی های دیگش پیش خودش نگه میداشت و یه حرفه ایش میکرد.
مربیی که به جوونا بازی میده ولی این بازیکن رو 9 بار اونم نصفه بازی داد و الانم محترمانه قرضش داد.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
تا جایی که یادم هست ، یونتوس شماره ی بازیکن های بزرگ رو بایگانی نمی کنه.. نمونشون هم بسیار زیاده. البته مثل تمام یوونتوسی ها ،دیدن شماره ی 17،به تن هر بازیکن دیگه ای برام سخته ... ------------------------------------------ در مورد قابلیت هاش هم ترجیح می دم چند بازی ازش ببینم ، بعد نظر بدم. فقط امیدوارم که خوب کار کنه .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

دل پیرو از اول معلوم بود چی میشه ولی این بازیکن اگه خوب بود ( توجه اگه و اگه فقط خوب بود ) ونگر بازیکن شناس ، اون رو مثل بقیه بچه فسقلی های دیگش پیش خودش نگه میداشت و یه حرفه ایش میکرد.
مربیی که به جوونا بازی میده ولی این بازیکن رو 9 بار اونم نصفه بازی داد و الانم محترمانه قرضش داد.

نمیخوام بحث تاپیک منحرف بشه
ولی خواهشا میشه بگی شما از کجا میدونی معلوم بود الکس بازیکن میشه ؟
الان شما یه بازیکن 18 ساله رو به من معرفی که معلومه بازیکن شاخی بشه
اصلا نه یه بازیکن شاخ رو معرفی که از اول معلوم بود که شاخ میشه
اینکه یه بازیکن ، بازیکن بزرگی بشه به خودش بستگی داره ، فقط یه مربی حدس میزنه اون استعداد رو داره

در مورد آرماند ترائوره هم مطمئن باش بازیکن خوبیه ، ونگر هم برای این نگهش نداشت که کلیچی و گیبز رو اون سمت داشت
باتشکر

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الکس وقتی اومد یوونتوس اول شماره 20 رو می پوشید بعد که خودشو نشون داد و معلوم کرد چند مرده حلاجه وکیه اون وقت شماره 10 رو بهش دادن. البته من فکر میکنم چون ترائوره هموطن ترزگل بوده شمارشو بهش دادن. اما خب حرف من اینه که این شماره رو میدادن یه بازیکن با تجربه تر بهتر بود.

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال

لان شما یه بازیکن 18 ساله رو به من معرفی که معلومه بازیکن شاخی بشه

نینیس!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
alex aval 16 boode

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
جوجه رو آخر شاهنامه میشماریم دیگه. (نمیخوام بحث عوض بشه ولی آخر فصل اگه خوب بود من خودمو از برج میلاد میندازم پائین) :biggrin:

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال

جوجه رو آخر شاهنامه میشماریم دیگه.

(نمیخوام بحث عوض بشه ولی آخر فصل اگه خوب بود من خودمو از برج میلاد میندازم پائین)

:biggrin:

خب اگه خوب نبود برو بالای برج میلاد نماز بخون :دی: ولی بزار یه بازیشو ببینیم بعد ازش قطع امید کن من که درمورد مارتینز هم تا حداقل یه بازیشو ندیدم در موردش حرف نزدم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی