پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرماند ترائوره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این بازیکن فرانسوی (با اصلیت سنگالی) هم به یوونتوس پیوست. ترائوره تنها 20 سالشه، و 1 متر و 85 سانتی متر هم قدشه. ترائوره محصول آکادمی جوانان آرسناله، ولی هیچوقت نتونست برای آرسنال درست حسابی بازی کنه چون دو مدافع کناری جوون دیگه هم توی اون پست آرسنال داره (کلیچی و گیبز). فصل اول بازی نکرد، فصل دوم 3 بازی کرد. در نتیجه فصل 2008-2009 به پورتموس داده شد، که در اون فصل 19 بازی در لیگ و مجموعا 28 بازی انجام داد. فصل گذشته به آرسنال برگردونده شد، ولی 9 بازی بیشتر انجام نداد و باز هم پشت سر اون دوتا مدافع کناری باقی موند. با توجه به گفته های آرسنالی ها (یوونتوز و غیره) بازیکن فوق العاده سرعتیه، در این حد که یه طرفدار آرسنال که در یوونتوز هست گفت فصل آینده سریع ترین بازیکن سری آ در تیم ما خواهد بود. اونقدر ها تکنیکی نیست ولی توانایی از پیش رو برداشتم بازیکن روبروش رو داره. اما گفته میشه در کارهای دفاعی ضعیفه. درضمن، قابلیت بازی در پست وینگر چپ هم داره و زیاد در این پست بازی کرده. ترائوره یه بازیکن مسلمون و به شدت مذهبیه، حتی یک بار گفته اخیرا با خوندن بیشتر قرآن حس می کنه مسلمان خیلی بهتری شده نسبت به قبل. قرارداد این بازیکن 500 هزار یورویی و قرضی. یوونتوس حق خرید این بازیکن رو با 4.5 میلیون در پایان سال خواهد داشت.

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال
welcome Traore
امیدوارم تو یووه موفق باشه

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
خوب اون تازه 20 سالشه الان نمی تونیم بگیم این بازیکن واقعا چه خصوصیاتی داره ولی امیدوارم پیشرفت کنه چون جای پیشرفت و فضای پیشرف رو با وجود کسایی مثل جورجو در دفاع و کراسیچ در هافبک گوش در تیم هست

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
همه خصوصیات تهاجمی و سرعتیش به کنار. این که تو دفاع ضعیفه یعنی این خرید بدرد نخوره. مهمترین مشکل ما تو همون کارهای تدافعیه اگه نتونه اونجا مفید باشه بدرد نمی خوره. مگه اینکه اینجا که میاد با توجه به سن و سال کمش یه تحولی تو بازیش بده و کارهای دفاعیش رو بهتر کنه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینکه همه میگن کارهای دفاعیش ضعیفه یه دلهره ای ایجاد میکنه ولی کسی که 4 سال زیر دست ونگر فوتبال بازی کنه ، مطمئن باشید حرفهای زیادی برای گفتن داره باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
جنس مومو سیسوکو جور شد ! شب تا صبح بشینن یا هم جوشن کبیر بخونن ! در هر حال امیدوارم موفق باشه و موثر

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
قبلا که حسن بود با هم چی میخوندن؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حسن هم مگه مسلمون بود ؟ بیخیال :دی:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
انقدر بحث تاپیکو منحرف نکنید :دی: حسن مسلمون بود ولی یه چیزی حدود من و آقا مانی :دی: -------------------------------------------------------------------------- من کلا با بازیکنای جوونه فرانسوی خیلی حال میکنم مطمئنم که از دچلیه تو کارای دفاعی خیلی بهتره ، احتمالا از خریدای خوبمونه !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فکر میکنم ملو هم یا مسلمونه یا مسیحی. من بازی ترائوره تو ارسنال رو چند بار دیدم کارای دفاعیش خیلی بهتر از ده چلیه هستش اصلا نگران اون نباشید تو کورس هام اصلا جا نمیمونه. واضح بگم دو سال دیگه دقیقا میشه مثل کلیچی چون سبک بازیش خیلی شبیه به کلیچی هستش. یووه یه دفاع چپ بسیار خوب خرید شک نکنید تا یه دوره بلند مدت سمت چپ مون هم بیمه شد.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر بتونه خودشو نشون بده با توجه به سنش راحت 10 سال میتونه سمت چپ یووه رو دست بگیره خودشم خوب میدونه که یووه مشکل دفاع چپ داره و هر کاری میکنه تا خودشو ثابت کنه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یکی از خصوصیات خوب "ترائوره" سرعت فوق العاده بالاش است. یک سال یادمه بازی آرسنال و منچستر بود بعد ونگر ترائوره را گذاشته بود دفاع چپ، باورتون نمیشه که چه حوری با کریس رونالدو کورس میگذاشت و توپ هاشو میگرفت. خیلی سرعت داره.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اگه اینجوری باشه که عالیه. چون واقعا به یه دفاع چپ خوب نیاز داریم.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
نمیدوم میتونیم روش حساب کنیم یا نه :Impatient:
حس خوبی بهش ندارم :puzzledsmile:
ولی از یه طرفم جا برا پیشرفت داره ولی آخه فک نمیکنم تو یووه بتونه بهترین بازیهاشو به نمایش بزاره :گیج:
امیدوارم که موفق باشه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
راستی این بازیکن ارمان هستش یا ارماند

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ترائوره : " بازى در يووه براى من يك فرصت بزرگ محسوب ميشه ، تلاش خودم رو براى ماندن در يووه خواهم كرد ، من همواره در كارهاى تهاجمى موفق بودم و از بازى بعنوان وينگر احساس راحتى ميكنم اما هنوز يك مدافع هستم و تلاش ميكنم در كارهاى تدفاعى عملكرد خود را بهتر كنم "

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خرید خیلی خوبیه از چند جهت !!! 1- اینکه فرصت بازی مطمئنا در یووه داره و می تونه خودش رو نشون بده !!!! 2-از آنجایی که رقیبی مثل خودش با قابلیت تهاجمی بیش تر و دفاعی کم تر داره ، باعث می شه رقابت خوبی به وجود بیاد که به پیشرفت هر دو کمک کنه !!! 3-اینکه در صورت درخشش ییهویی 4.5 مفت می خریمش خوب نبود بای بای !!! 4-از ترس برگشتن به نیمکت ذخیره آرسنال مطمئنا خیلی سعی می کنه خوب باشه تا در یووه بمونه !!! 5-شاید باعث بشه گروسو هم یه خورده به خودش بیاد و بهتر بشه ... کلا امیدوارم بهش !!!!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
کلا ما سه تا مدافع چپ داریم که دقیقا هر سه تا هافبک چپ هایی هستن که در دفاع چپ به کار گرفته میشن گروسو هم تا قبل از جام جهانی تو پالرمو هافبک چپ بازی میکرد باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تنها مشکل دفاع چپ های ما بد بودن کارای دفاعیشون هستش و گرنه تو کارای هجومی خیلی خوب هستن.

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
من این بازیکن خیلی امید ندارم هرچند کاسرس هم وقتی اومد یووه شرایطش مثل این بود

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی