پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرماند ترائوره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

ariobarzan

ariobarzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 200 ارسال
سرعتش که خوبه و فکر کنم قدرت بدنی خوبی هم داشته باشه اما یه سئوال برام پیش اومده که آیا سانتر ها و پاسهاشم خوب هستند؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

سرعتش که خوبه و فکر کنم قدرت بدنی خوبی هم داشته باشه اما یه سئوال برام پیش اومده که آیا سانتر ها و پاسهاشم خوب هستند؟

فکر نکنم سانترهاش خوب باشه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
به نظر میرسه بازیکن باحالی باشه تو pes که در نقش هافبک بهتر بازی میکنه :D امیدوارم مشکل هافبک چپ یووه رو حل کنه میگم تو بازی امشب بازی میکنه ؟ یعنی آماده است ؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دیشب با این که اولین بازیش رو به طور رسمی برای یووه انجام داد بد نبود ولی زیاد نفوذ نکرد ولی تو یه صحنه تکل خیلی خوبی رفت خیلی حال کردم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
ترائوره تا حالا حتی روی نیمکت هم ننشسته بود ! ازش چه توقعی داشتید ؟!
دو بار تکل رفت که واقعا بی نقص بودند؛
به نظر من مدافع بدی نیست؛ حداقل از گروسو بهتره ! کم کم که با بقیه بازیکن ها هماهنگ بشه، میتونیم نفوذهاش رو هم ببینیم؛
ولی به عنوان اولین بازی، به نظر من که ضعیف نبود.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ما ازش توقع زیادی نداشتیم ولی تقصیر دلنری بود که 45 دقیقه بهش بازی داد...تو نیمه اول گروسو در دفاع چپ داشت عالی کار میکرد و به نظر من خیلی خوب بود ولی نیمه دوم دلنری با آوردن ترائوره عملا دفاع چپ ما را فلج کرد...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
با توجه به بازی اولش زیاد بد نبود ولی پاساش رو باید خیلی بهتر کنه خیلی کم دقت پاس میداد ئلی اعتماد به نفسش بد نبود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال
سپهر جان؛
البته این ربطی به ترائوره نداره،
ولی دقت کردی دیشب مارکیزیو چند بار اومد تو محوطه جریمه خودی ؟!
من فکر کردم که مارکیزیو دفاع چپه، گروسو هافبک !
هر موقع نفوذ میکرد، یه 5 دقیقه ای طول میکشید تا برگرده سرجاش ! خیلی خیلی کند بود؛ عملا نیمه اول جون مارکیزیو در اومد از بس جای این رو پر کرد !

ترائوره هم شاید دستور دلنری بوده که خیلی نفوذ نکنه؛
ولی بالاخره باید از یک جایی شروع میشد، که به نظرم 45 دقیقه بازی کردن در برابر رم، برای اولین بازی، نمایش خوبی داشت،

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
به این ترائوره دل نبندین در سطح یووه نیست یک شیلنگ تخته به تمام معنا و بی مغز البته یاغی گریش و بی گدار زدنش بعضی وقتا به درد تیم میخوره ولی در مجموع خوب نیست و تیم به فنا میده

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
نادر جان شما تو همین 45 دقیقه تا ته ترائوره رو خوندی? بی خیال! این بازیکن جوون حالا حالا ها جا داره پیشرفت کنه؛ مطمئنا از گروسو بهتره؛ دو سه تا بازی دیگه نمایش بهتری رو ازش شاهد خواهیم بود.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
در مورد اولیویرا همین بود - مطمئنا اگه گریگرا بیاد اصلا بازی بهش نمیرسه بازی اول مارک جولیانو رو شما قطعا یادتون نمیاد - نشون داد یک بازیکن در سطح سری آ هست . البته من منکر توانایی ترائوره نیستم ولی بدرد یووه نمیخوره -

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
تو باز با رم خوب نشون داد و میشه روش حساب کرد ! لا اقل از گریگرا و دی چلیه که بهتره ! نیست ؟!!

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اصلا بازیکن را نباید با دیگری مقایسه کرد باید دید تواناهایی خودش چقدر هست ببینید این بازیکن و یه سری بازیکن دیگه تو یووه هستند بدرد تیمهای بولونیا - لچه و ..... میخورن بدرد یووه که میخواد سومین ستاره رو سینه بزنه نمیخورن - با این بازیکنا ما رنگ سی امین قهرمانی رو نمی بینیم حتی با اون دو بازیکنی که شما نام بردید - تیم بزرگ بازیکن بزرگ میخواد گروسو خوب بود ولی بازیهاشو تو اینتر و لیون انجام داد و له شدشو ما گرفتیم - از این سیاست نقل انتقالات یووه بعید نیست که برای فصل بعد سیدورف رو بخرن - به میلان نگاه کنید الان با روبینیو و زالاتان داره نتیجه میگیره - اینتر با اون همه بازیکن طراز اول این همه افتخار کسب کرد

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
الان دارم بازی میلان و اینتر رو نگاه میکنم یه دو جین بازیکن طراز اول تو زمین و تو نیمکت هستند با مصدومیت هم جایگزین دارند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

ترائوره هم شاید دستور دلنری بوده که خیلی نفوذ نکنه؛
ولی بالاخره باید از یک جایی شروع میشد، که به نظرم 45 دقیقه بازی کردن در برابر رم، برای اولین بازی، نمایش خوبی داشت،[/color]

حرفت درست و منطقی، به هر حالا باید از یه جا شروع کنه. دوست داشتم شروعش رو به روی یه تیمی مثل لاتزیو می بود تا مثل مارتین کاسرس :دی: گلزنی بکنه.

راستی چقدر جای کاسرس در دفاع راست خالیه، یادش بخیر پارسال عجب بازی های توپی میکرد در دفاع راست!!!!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کاسرس رو واقعا مفت از دست دادیم ولی همین ترائوره تو دوندگی و سماجت هیچی از کاسرس کم نداره هیچ فکر میکنم نفوذ هاش هم بهتر از کاسرس باشه چون کاسرس عملا بیشتر دفاع وسط بوده به هر حال من که خیلی مطمئنم ترائوره با کمترین پیشرفتش مثل کلیچی میشه فقط باید زیاد بازی کنه و بهش اعتماد بشه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
گفت و گو با شبکه یوونتوس : -> انتظار نداشتم که بازی کنم ، خیلی خیلی خوشحال شدم . 20-25 دقیقه اول خوب بود ، اما بعدش کمی احساس خستگی کردم -> مهمترین نکته اینه که هیچ مشکل فیزیکی ای ندارم ->خوشحالم که الان جزئی از این گروهم ، مکالمه ایتالیایی رو شروع کردم و وقتی یاد بگیرم همه چی برام راحت تر میشه -> وقتی هم که بازی نمیکنم و میرم رو سکو ها ، میبینم که واقعا هوادارای خوبی داریم که تا آخرین دقیقه تشویق میکنن تیم رو ، این خیلی رو بازی کردن بازیکنا تاثیر میذاره -> امیدوارم ، چونکه همه ی بازیکنا و عوامل باشگاه انسانهای با شوق و اشتیاق برای پیروزی هستند و میل شون برای پیشرفت وصف نشدنیه ( جاه طلب اند ) خیلی از این اخلاق و رویه باشگاه خوشم میاد ،

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
مصاحبه جالب و خوبی کرده البته تقریبا بیشتر تازه وارد ها به یووه به این نکته اشاره کردن ولی من کلا از این بازیکن خوشم میاد و یه جورایی خیلی به پیشرفتش امید دارم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

مصاحبه جالب و خوبی کرده البته تقریبا بیشتر تازه وارد ها به یووه به این نکته اشاره کردن ولی من کلا از این بازیکن خوشم میاد و یه جورایی خیلی به پیشرفتش امید دارم.

یکم قوه ذهنیش پایینه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21159 ارسال

من امیدوارم هر چه زودتر دلنری ترائوره رو به ترکیب اصلی بیاره،
واقعا من چیزی از گروسو ندیدم، خیلی راحت جا میمونه و وقتی هم که در حمله شرکت میکنه خیلی دیر برمیگرده به سر جای خودش و یووه همیشه از سمت گروسو ضربه خورده.
البته گروسو خیلی ضعیف نیست، اما نوسان داره که با توجه به سنش شاید بشه گفت طبیعی هست !
ترائوره شاید به اندازه گروسو با تجربه نباشه، ولی حداقل سرعت مناسبی داره و همین میتونه کمکش کنه؛

تو تمرینات هم طبق گزارش ها از بازیکن های خوب تیم بوده، نمی دونم چرا بازی نمیکنه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی