پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آرماند ترائوره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
زیاد سخت میگیرین. ترائوره پتانسیل خوب شدن رو داره و چون کوتاه قد هم نیست میتونه تو کارای دفاعی هم پیشرفت چشمگیری بکنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ترائوره دچار كشيدگى ماهيچه ى پا شده و نياز به استراحت داره ، دلنرى هم گفته به اون يك بازى استراحت ميده ...

sedaa

sedaa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 638 ارسال
بازم شروع شد به جای مربی و بازیکن برن یه پزشک خوب بیارن مصدومیت بدترین دشمن این تیمه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دلنری واقعا تمرین های سخت و فشرده ای داره. امیدوارم لیست مصدومین تیم از فصل قبل بیشتر نشه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ترائوره دچار كشيدگى ماهيچه ى پا شده و نياز به استراحت داره ، دلنرى هم گفته به اون يك بازى استراحت ميده ...

ترائوره دیروز دوباره توی تمرینات مصدوم شد !

هنوز برنگشته به دلیل مشکل ماهیچه 1 ماه خونه نشین شد.

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
تراوره 1ماه مصدوم شد hamstring کش اومده

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ای بابا اینم که داره عین آندراده میشه باتشکر

juve1897

juve1897

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 205 ارسال
کمال دیدی؟ این بازیکن رو الکی انداختن به یووه و دوباره میگم آخر فصل یووه از خرید قرضی این بازیکن پشیمون میشه. آرسن ونگر کسی هست که آرسنال رو چندین سال با این جک و جوونا تو اوج نگه داشته و جوونا رو با یه نگاه میشناسه و وقتی مفت بذاره یه بازیکن از تیم بره یعنی ..... متاسفم برای یووه که حاضره بازیکن مفتی بی کیفیت بخره... موجی کجایی؟؟؟؟؟؟

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
ونگر دو تا دفاع چپ خوب داشت لازم نبود دیگه ترائوره رو هم نگه داره تازه ونگر بازیکن های جوون زیادی فروخته که بعد ستاره شدن تو زمین بیشتر از 11 نفر که نمیتونن بازی کنن ! ونگر غیر از 25 بازیکن تیمش 20 تا بازیکن دیگه به سایر تیم ها قرضی داده پس نمیشه گفت اون 20 تا بدرد نخورن. اینطوری که شما میگی مثل این میمونه که سیاست باشگاه ارسنال رو خوب درک نکردی سیاست ارسنال رو که فقط سود و خرید بازیکن جوون به همراه پیشرفت دادنش و فروش با قیمت بالاتر تشکیل میده. شما هنوز بازی ترائوره رو ندیدی اینطوری داری انتقاد میکنی که اصلا درست نیست. بابا ول کنین این موجی موجی گفتن هارو... موجی فقط یووه رو بدبخت کرد و انداخت سری ب و بعدشم گند کاری خودش رو انتظار داشت مدیرای یووه برن جلوی دادگاه التماس کنن که جام هارو برگردونن و تیم به سری ب نره جبران کنه که وقتی دید درست نشد دست پیش گرفت و انتقاد هاش رو از مدیرا شروع کرد تا هواس رسانه ها و طرفدارا رو به عملکرد مدیرای جدید پرت کنه و گند کاری های خودش رو به فراموشی بسپاره. من ماروتا رو خیلی سر تر از موجی میدونم که فقط با قدرت مافیایی که داشت بازیکن میخرید و بدون اون مافیا حتی نمیتونه یه بازیکن درجه 2 واسه یووه بخره.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

مثل اینکه ترائوره به این بازی میرسه و دلنری قصد داره از ابتدا بهش بازی بده.

خیلی دوست دارم عملکر ترائوره رو ببینم و بفهمم چند مرده حلاجه!حتی اگه یه نمایش متوسط یا حتی کم اشتباه هم داشته باشه میشه بهش امید داشت که با هماهنگی بیشتر میتونه واسمون مفید باشه! خلاصه تو این روزها که دفاع های گوش ضعیف ترین عملکرد تیم رو داشتن آخرین امید ما تا ژانویه به این بازیکن معطوف میشه! امیدوارم با هماهنگ شدن این بازیکن با خط دفاع دیگه حسرت از دست دادن کاسرس رو نخوریم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به شخصه منتظر درخشش هستم بالاخره لحظه حضور این بازیکن به زمین فرا رسید.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یادمه با منچستر وقتی تنها 17 سالش بود ، پدر کریس رونالدو رو در آورد و اصلا نمیزاشت حمله کنه امیدوارم تو یووه کاری کنه که سالها یوونتوس از بابت دفاع چپ خیالش راحت باشه باتشکر

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
نمی دونم چرا شدیدا حس خوبی نسبت به ترائوره دام ، البته همین حسو نسبت به آندراده هم داشتم منتها فرقشون با هم این بود که آندراده از قبل یه کارنامه درخشان داشت با کلی تجربه که متاسفانه مصدومیت امانش نداد ولی ترائوره تازه اول کاره ! امیدوارم دیگه مصدوم نشه و بتونیم ازش استفاده کنیم تا آخر فصل .

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
من هم احتمال زیادی برای موفقیت ترائوره در یووه می دهم؛ فقط خدا کنه بتونه خودش رو همین فصل در یووه ثابت کنه تا قراردادشو قطعی کنند؛ دیگه زمان جوون گرایی است.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
وقتی اسم این بازیکن رو می شنوم یاد دو نفر می افتم.
یکی بصیر که این روزا اسم و یادش حرف اول رو تو تاپیک ها می زنه. اون روز اول که تاپیک ترائوره زده شد گفت: جنس سیسوکو جور شد. حالا می شینن با هم دعای جوشن کبیر می خونن.
یکی هم یاد کمال که نظرش رو دقیقا حرفی بود که من می خواستم بگم. این که بازیکنی که چند سال زیر دست ونگر باشه، ارزش خرید رو داره.
بیشتر از یک ماه از مصدومیتش می گذره. دیگه باید آماده شده باشه.
منم مثل خیلی از بچه ها با اینکه جوونه اما بهش امید و حس مثبت دارم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
چون نزدیک شدیم به بازی کردن ترائوره گفتم بد نباشه یه اماری بزنیم در مورد این بازیکن

Armand Traoré

متولد شهر پاریس

سن 21 سال

سابقه بازی در :

ارسنال B
ارسنال A
پورتموث
و حالا نیز در یوونتوس تورین

سابقه دیدار های انجام شده :

UEFA Cup

6 بازی انجام داده که در هر 6 بازی بازیکن ثابت تیمش بوده و هیچ کارت زرد و قرمزی نداشته

Champions League

کلا 2 بازی کرده و هر دو بازی از ابتدا بوده و نه کارت زردی گرفته و نه قرمزی

Premier League

31 بازی کرده و 24 بازی از ابتدا داخل بوده و 1 گل زده و 2 کارت زرد گرفته و 0 کارت قرمز

League Cup

13 بازی کرده و 11 بازی از ابتدا بوده و 2 کارت زرد گرفته و 0 قرمز

FA Cup

6 بازی کرده و 6 بازی از ابتدا بوده و یک کارت زرد و 0 کارت قرمز

تصویر

تصویر

[img width=480 height=220]http://youngguns.files.wordpress.com/2008/08/armand-traore-portsmouth.jpg[/img]

تصویر

یه چیزی که در مورد ترائوره مطرحه اینه که تو زندگیش اصلا کارت قرمز نگرفته یه طورایی اصلا بازیکن خشنی نیست

کلا این بازیکن 19 بازی برای Portsmouth انجام داده که یک گل زده و برای ارسنال هم فقط 12 بازی انجام داده یعنی چیزی که مشهوده اینه زیاد زیر نظر ونگر هم نبود تو بازی ها. و اصلا این بازیکن فقط 3 سال زیر نظر ونگر بوده اگر اینو حساب بکنیم که تو تیم ارسنال B ونگر کاری به کارش نداشته و فقط بازی هاش رو دنبال می کرده تازه تو این 3 سال هم که زیر نظر ونگر بوده 1 سالش رو اصلا بازی نکرده برای ارسنال و یک سالش رو هم که فقط 9 بازی کرده و تازه بعدش 1 سال هم به Portsmouth رفت و دوباره برگشت به ارسنال و بعد از 9 بازی کلا دیگه بازی نکرده تا همین الان که در خدمت ماست. یه طورایی میشه گفت اصلا ونگر زیاد روی این بازیکن کار نکرده. تو 31 بازی هم که کلا تو لیگ بازی کرده برای هر دو تیم فقط 2 کارت زرد گرفته که از این لحاظ یه طورایی به پستش نگاه که میکنیم میبینیم امار خیره کننده بوده.

البته قابلیت بازی در سمت چپ دفاع رو داره و البته در مرکز خط دفاعی هم میتونه بازی کنه.

کلا منم به درخشش برای یوونتوس اعتماد دارم.

والپیپر این بازیکن

http://www.football1...e-wallpaper.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
مرسی مجتبی؛

من خیلی برای بازی کردنش انتظار کشیدم ! :دی:
ترائوره بازیکن سرعتی هست، دقیقا چیزی که به درد یووه میخوره؛
امیدوارم دیگه مصدوم نشه و بتونیم بازیش رو ببینیم؛ امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشه تا دیگه نیازی به خرید دفاع جدید نداشته باشیم.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
واقعا اگر بازیکن سرعتی باشه خوبه - چیزی که این روزها یووه به ان احتیاج داره - سرعت در بازیه ولی بعید میدونم حالا ببینیم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
میگم من pes که بازی میکنم اینو میزارم دفاع چپ . چون سرعتش زیاده . حالا نمیدونم تو واقعیت هم سرعتش همینقدر زیاده یا نه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خصوصیت اصلی ترائوره سرعتش هست پس اصلا شک نکن اگه واقعا بهش اعتماد بشه باورکنین نیازی نداریم یه دفاع چپ بزرگ بخریم و پول زیادی هزینه کنیم هر چند میدونم کارای دفاعیش خوب نیست و تو هافبک خیلی بهتر میتونه بازی کنه ولی خیلی مطمئنم که میتونه تو دفاع هم پیشرفت کنه و عالی بازی کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی