پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
یه کثافت دوست داشتنی بودی ... همین !
  • Orphée, Principino, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

ببینید یک نکته ای در رفتن بونوچی هست که باید توجه کرد.
تو هر باشگاهی احتمال اینکه هر بازیکنی بره هست. الان رعال پس فردا ممکنه ببینی رونالدو رفت نیمار ممکن بود بره یا هرکی...
نکته چیه؟
نکته مهارت باشگاه در تقویت مداوم تیم در سطح یووه هست، ینی چی؟ ینی یکی ممکنه بره به هر دلیل باید بگرده جانشین مطلوب براش تعیین کنه.
پوگبارو میفروشن؟ برن واتی رو بخرن.بالاخره مگه نمیگیم یووه یه تیم بزرگیه و از هر بازیکنی بزرگتر؟ کجا باید بزرگی کنیم؟فقط درحرف؟
بزرگی ینی پیشنهاد بدی به یه تیم بزرگ یه بازیکن تاپشو بخری نه بنجلای بازارو جمع کنی یا خدا یا قسمت!
بونوچی رفت کاملا حق با باشگاه. سال دیگه نوبت کیه؟ امسال کیو میخرن؟مساله اینه و نمیدوم چرا ساده ازش میگزرن برخی دوستان...توجیه مدیران به ما مربوط نمیشه ما به عنوان هوادار فقط عملکرد تیم مهمه برامون. رعال ی فصل قهرمان میشه مربی رو میفرسته بره.تفاوت یک تیم درجه یک با ما همینه.درامد که داریم ثروت هم ک ماشالاتضعیف چرا میکنین هرسال جای تقویت؟
هی توجیه توجیه توجیه اقا عزیزان گوشمون از توجیه پره شما توجیه نکنین.عملکرد مدیران رو شما توجیه نکنین دستمال سفید بگردونین بلکه به خودشون بیان جای این حرفاااااا

جواب شما بارها داده شده واسه همین سریع چند تا جواب رو میگم:

1) سری آ لیگ چهارم پنجم اروپاست و اومدن بازیکن از اون لیگهایی که میگید پسرفت برای هر بازیکنی محسوب میشه

2) بازیکن برای عوض کردن تیمش نیاز به انگیزه داره. یکیش انگیزه مالیه. وقتی همین الکسیس دو زاری همین الانش 10 میلیون حقوقشه و بازم ناراضیه و حقوق 25 تایی از بایرن و سیتی طلب کرده خودتون کلاهتونو قاضی کنید می تونیم ما از این پولا بدیم یا نه

3) درآمد تیم، برند تیم: تیمای لیگ برتر بخاطر برند لیگشون اسپانسرشیپ عجیبی می گیرن و مبلغی که تیم دهم لیگشون میگیره از درآمد اسپانسر یووه بیشتره. اینکه یووه یه تیمی تو ایتالیاست رو که دیگه نمیشه تغییرش داد، میشه؟

ازونطرف باید اعتراف کرد که برند رئال، بارسا و منچستر همیشه بالاتر از یووه بوده (حداقل از 2000 به بعد) و مدیرا شاید در طولانی مدت بتونن فاصله رو کم کنن (که برند J یکی از همین کارهاست)

خلاصه که فعلا باید سوخت و ساخت

من عوض شدن مدیرای میلان رو به فال نیک می گیرم. شاید رقابتی تر شدن لیگ به افزایش تماشاگرا و بالا رفتن اسپانسرینگ کمک کنه ولی همین الان هم خود شخص من تماشای لیگ انگلیس با هفت تا رقیب قهرمانی رو به تماشای قهرمانی از پیش معلوم یووه ترجیح میدم :fp:  (یاد دهه نود و هفت خواهران افتادم  :2: )

یه نکته دیگه هم اینکه ما هرچیم فریاد بزنیم صدامون به مدیرا نمیرسه. این یادتون باشه 

• Orphée, Principino, pezhman و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
نمیدونم اینجا جای این حرفه یا نه

من دوستان میلانی زیادی دارم و تو فروم های دیگه نظراتشونو میخونم و این صحبتا که به مدیریت اعتقاد دارم و فلانی رفت که رفت یا فلانی نیومد که نیومد رو تو 6.7 سال سال پیش زیاد ازشون میشنیدم .
دیگه خودتون کلاهتونو قاضی کنید.
  • tecra از این پست تشکر کرده است

Posted Image

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

^ تفاوت میلان اونموقع با یووه الان اینه که میلان وقتی کاکا و شفشنکو و زلاتان و تیاگو سیلوا پیرلو و.... فروخت بجاش رفت یا بازیکن های درجه دو خرید یا جوونای بی نام و نشون که هیچکدوم تو میلان جواب ندادند .
ولی یووه بونوچ رو میفروشه میره داگلاس و برناردسکی رو میخره ا به جای پیرلو میره پیانیچ رو میخره که خوشبختانه خرید های قبلی خوب جواب دادند .

• Orphée, Principino, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
یووه تیم کم درامدی نیست و در لیست پر درامدها خیلی از خیلی تیمهابالاتره. پس پس پس عملکرد مدیران رو توجیه نکنید. هم صاحبان ثروتمند هستن و هم تیم پر درامد و پولدار.فی الواقع من موندم چرا انقدر شما سنگ مدیران رو با این عملکرد به سینه میزنید؟ بازیکنا که حواب دادن تو تیم همه میرن و خرید قابل قبولی نمیبینیم.
بونوچی میره تایید میکنید ویدال نیره تایید میکنید پوگبا میره تایید میکنید هیگواین بازیکن دست اخر و خروجی رعال با اون قیمت و هیبت میاد تایید میکنید! بعد باید منتظر قهرمانی در چمپیونز لیگ بود یا چهارتا سه تاخوردن توفینال؟دنبال تخقیر خودمونیم یا بالا کشیدن.
در مورد نرسیدن صدای ما هم تایید میکنم ولی یادمه همین عزیزان فروم زمان جدایی دلپیرو میگفتن تیم رو تضعیف نکنید و حاشیه درست نکنید!!!! تیم بزرگتر هست و فلان!!
من به عنوان هوادار ترجیحم فشار هست به مدیران تا عملکرد خودشون رو تصحیح کنن تا اینکه بگیم فلان شد چون فلان شد!! فلان شد ب منوتو چه؟(که خیلی از این فلان ها توجیه های کم خردانس)
در مورد سری آ هم یادمون نره ما یووه ایم که برند بزرگیه که قدرشو نمیدونیم و دقت کنین نایب قهرمان اروپا شدیم و کلی درامد هم داشتیم.
همین تعلل مدیران هست که طی سالها (که این بنده حقیر بارها گفتم)باعث میشه که در چشم دیگران نزول کنیم و بازیکن بزرگ نیاد.
روند تیم معکوسه(از نظر همون اعتبار که میفرمایید) و گویا معکوس هم خواهد موند و این تا کی ادامه خواهد داشت نمیدونم ولی میدونم هوادار بایددر اینجور زمانها یه اعتراض درست درمونی بکنه...

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بهنام خان امسال و پارسال عملکرد مدیران خوب بود انصافا ....امسال ک واقعا ستاره بایرن  وفیوره و حتی سمپ هم داشتیم میگرفتیم .........اما در مورد درامد قبول دارم ....

ب هر حال یه جوری ما ممیخواستیم یووه ای الان داشته باشیم که اونهایی باشن که میخوایم اما پول توی این دنیا خیلی خیلی موفق تره 

ب قول عزیزی توی دنیای امروز 90 درصد مشکلات با پول حل میشه و اون 10 درصد دیگه با پول بیشتر 

یووه اول باید به درجه ای از خود کفایی برسه تا در اینده هر کیو ک دست گذاشت سرچند میل از دست نده 

• Orphée, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
یكم از الواریتو یاد بگیر
  • Orphée, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
اصن ثروت صاحبان رو بیخیال که اصولا هم صاحبان اگر عطش برا موفقیت داشته باشن خرج میکنن برا تیمشون با این برند!! طرف میره من سیتی پاریسن ژرمن فلان بیسار میخره کلی خرجش میکنه ما یووه ایم و اونا هم اگر نمیخوان خرج کنن باید بفهمن که این مدلی نمیشه.

خوب عزیز من شما برو ببین درامد یووه بین همه تیمها در چه رتبه ای هست؟ تیمی که در این حده در حفظ ترکیب خودش در چند سال متوالی که دیگه باید توانایی داشته باشه و بره سراغ نیمکت. یجور نگین فکر کنن یووه ختافه هست یا ساسولو!
دقیق بحث همینه تنها چیزی که تو یووه هست پوله اگر کم و کتستی هست قطعا برند یووه و پول نیست!
برید بگردید چرا تو چند سال متوالی ترکیب اصلی تیم هی تضعیف شد و سالهاست خریدهای بدرد نخوره یکی دوساله انجام دادن و پول حروم کردن. یووه جزو ده پردرامد نباشه جزو بیستا که هست ینی انقدر ذلیلیم که نمیتونیم ترکیب اصلیمون رو حفظ کنیم؟ تقویت نیمکت بماند.
پارسال اون رفت امسال این رفت سال دیگه هم مشخصه کی میره.
من میگم به درجه دو بودن یووه نباسد عادت کنیم یووه یک تیم درجه یک بود و باید بمونه...
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

شمایی که میگید درآمد یووه چقدر هست یه نگاه به درآمد کلی باشگاه کنید متوجه میشید که یووه تازه در حد تیم های متوسط لیگ انگلیسه! 

11. Borussia Dortmund (€280.6m)

10. Juventus (€323.9m)

9. Liverpool (€391.8m)

8. Chelsea (€420m)

7. Arsenal (€435.5m)

6. Manchester City (€463.5m)

5. Bayern Munich (€474m)

4. Paris St Germain (€480.8m)

3. Manchester United (€519.5m)

2. Barcelona (€560.8m)

1. Real Madrid (€577m)

10 ام تو اروپا، ولی در عمل یووه همیشه اومده فینال ، و این یعنی عملکرد استثنایی مدیران

• Orphée, AliReZaZa, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
افتاب امد دلیل افتاب
دوست عزیز همونطور که میبینید خیلی اوضاع مالی خوبی داریم و توجیه مالی توحیه خوبی نیست! و عملکرد مدیران هم در فروش دایم بازیکنان اصلی تیم قابل توجیه نیست!در واقع عملکردی شبیه تیمهای سطح پایینی چون ساسولو و ختافه که تا یه پیشنهاد میاد و بازیکنامون خودشون میخوان برن هم قابل توجیه نیست!ما همین الانم همچین بارزیکن خاصی نداریم چهارتادونرو هم میفروشی!
در مورد فینال هم پس اتلتیکو و کلی تیم دیگه اومدن فینال ینی خیلی پولدارن یا چی؟ جدی اومدن فینال توجیه خوبیه؟ من حتی قهرمان هم بشیم این شیوه حاج فتلی در اداره امور باشگاه رو بسیار دور از شان یووه میدونم. جدی در ده تیم پر درامد اروپا بودن بد محسوب میشه! اونم با این عملکرد دایورت به شانسو اقبال؟
سطح توجیهات فراتر از حد تصور پیش میره!
ما حتی همه از همین الان خروحی های سال دیکرو میدونیم ینی میدونیم فلان بازیکن زو بخوان دادیم رفت !!
لابد دیگه شما به حداکثر تیمی در حد اتلتیکو بودن پایین اومد انتظاراتتون!
بازم تکرار میکنم هم عملکرد مدیران قابل نقد هست و هم خساست صاحبان.
  • mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

شما اگر قشنگ دقت کنید تمام تیم های در سطح تراز مالی یوونتوس همینن، بجز 4 تا اول و چلسی تا حدودی، حتی تو این رده یووه ، یووه از همشون بهتر ستاره هاشو نگه داشته

• tecra و Senmorta از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
یووه طی سه سال اخیر نود درصد ترکیبش عوض شده!! دقیقا چیو حفظ کرده؟بهترین دفاع و هافبک اروپارو داشتیم دادیم رفت با قیمت های عموما مفت و عموما خریدهای پول حروم کن داشتیم!
چیزی که واضح هست رو بیشتر از این توضیح نمیدم. درامد باشگاه جزو بالاترین ها در جهانه . ثروتمندترین صاحبان رو داریم.چیز دیگه ای نمیمونه بگم!
من دقیقا از همین تفکر که حاصل گدابازی مدیریت هست و اعتبار یووه رو پایین اورده که شما تیم یووه رو ذاتا یک تیم سطح دو یا سه میبینی وانتظاری بیشتر ازش نداری میترسم!
میلان رو وضعیتشو دیدی و در اروپا و ایتالیا چه وضعی داشت ولی برندش رو صاحب قبلیش فروخت و صاحبان جدید فقط برای یک برند چقدر خرج میکنن و خواهند کرد؟
یه نکته دیگه هم این هست که مدیر با مدیر فرق داره.
الان حاج فتل مدیر سابق استقلال بره مدیر یووه بشه عملکردش چطوریه؟
صاحبان یووه امروزیک مدیر که نه یک غلام حلقه به گوش میخوان که کم خرج کنه و حرف گوش کن باشه و اصولا حرف پول رو نزنه.
یادمون باشه کنته فقط درخواست خریدهای بزرگتری داشت که بهش درب خروجی باشگاه رو نشون دادن!!!
به وضوح اگر اندکی خرج بیشتر میکردن و اندکی مدیر لایقتری بالا سر یووه بود امروز ترکیب بسیار وحشتناکی برای رویارویی با حریفانمون داشتیم.(ترکیب وحشتناک نه کهکشانی)یه دودوتا چارتا کنین میفهمین...
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2637 ارسال
فروش بونوچی در این زمان کاملا درست، ولی با این قیمت کمی اشتباه بود، و اینکه طرف حسابمون هم میلانیه که ممکنه سال دیگه رقیب اصلی ما باشه.
این فصل رو میشه تحمل کرد ولی برای فصل بعد -علاوه بر کالدارا- به دو مدافع جدید و با کیفیت نیاز داریم.
  • Orphée, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sh4654

sh4654

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
از ۲ زاویه فروشه بونوچی به میلان خوب بوده
۱.بونوچی تو حساس ترین بازیه فصلمون یعنی فیناله cl هم تو زمین گند زد هم تو رختکن نتونست خودشو کنترل کنه در صورتی اصلا شرایط بحرانی نبود نیمه اول
۲.ساله بد اوردنه دوناروما محتملتر میشه هم از لحاظ روانی هم یجور حالت تلافی کردن به خودش میگیره ، عوض گله نداره ، رایولا هم که با ماس ، قیمتم که از الان مشخصه ۶۰تا
  • Orphée, GG.B1, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

وقتی حتی یه بیماری سخت هم یوونتوسی بودنو از یادت نمیبره.. وقتی از بابات هم یوونتوسی تری.. Just_Cuz_19.gif

45.jpg

i#ForzaMatteo

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

45.jpg

47766932686909474922_thumb.jpg; 13937400688340305342_thumb.jpg; 34858150420327191258_thumb.jpg; 76805290660313338880_thumb.jpg;

اگه دلت با تیم نیس یا مرغ همسایه واست غازه یا بهر دلیلی نمیخوای تا ابد بمونی، هیچ مشکلی نیست ولی حداقل کاری که میتونی بکنی بازی نکردن با احساسات هواداراست، خواستۀ زیادیه؟! icare.gif

واسه همینه که برا موراتا احترام قائلم هیچ، دوسشم دارم...

P.S : قصد جسارت به کسایی که هنوز دوسش/دوسشون دارن ندارم، اگه حس بی حرمتی کردید عذر میخوام :53:

• mory, Pinturicchio, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اقا من با این قضیه که این تو ستارگانِ سابقه مشکل دارم . یا من رو توجیه کنید یا شوت ش کنید بیرون.

• Heypnotism, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

یه اساطیر داریم ، یه ستارگان داریم ، یه بازیکنای سابق . منطق حکم میکردم که تو بخش ستارگان باشه .

• mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

میدونم. خب میخوام همون منطق ش رو بدونم.

چون 7 سال تو یووه بوده ؟   چون فک نمیکنم نه من و نه کس دیگه احترام بیشتری برای بونوچی نسبت به موراتا و یورنته یا صالی امجیج قائل باشیم .

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

بونوچ تو پست خودش بهترین بوده و چه بخوایم چه نخوایم هنوزم هست و به عبارتی دیگه یه ستاره است .
ولی موراتا و صالی حمدیزیچ و یورنته ، هیچ کدوم ستاره نبودند شاید یکی دو تا فاکتور خوب داشتند ولی بهترین تو پست خودشون نبودند .

اون قضیه هفت سال تو یووه بودنم یه فاکتور دیگه است .

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی