پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فهمید چه گندی زده دوباره مصاحبه کرده  ولی ماله کشیدن فایده نداره . you are a traitor .

یعنی اون مصاحبه ای که من امروز ازش توی چندتا سایت مختلف (از جمله juventus.ir ) خوندم اونی نیست که شما می گین؟

ممکنه لینکی چیزی از مصاحبه ی دیگری هم بذارین؟

• tecra, L'Avvocato, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1040 ارسال
  • LocationKurdistan

با ادامه اين رفتارش بيشتر خودشو از چشم ميندازه :45:

چرا انجمن "ستارگان سابق یوونتوس"؟! یعنی بونوچی همطراز با باجو و زیدان و تاکیناردی و امثالهم ـه؟

• Orphée, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال

والا پیانیچ هم تو همین مصاحبه ای که سایت خودمون کار کرده بود هرگونه درگیری در فینال رو رد کرده بود ...

ولی مصاحبه بونوچی یک مقدار زیادی توش غرور هست که البته با توجه به حضورش تو یووه و رفتن به میلان درب و داغون تو این سالهای اخیر به نظرم طبیعی هست .

برگردم به حرف قشنگی که محمد (TECRA)  زد ...نتونستیم بونوچی رو مدیریت کنیم .

• Orphée, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1040 ارسال
  • LocationKurdistan

اینکه همه کاسه و کوزه ها سر مربی شکسته بشه منصفانه نیست میخواد مکس الگری باشه یا هر مربی ديگه ای
اگه درگیری بازیکنا بین دونیمه بازی فینال واقعیت داشته باشه کاملا باید حق رو به الگری داد
این حواشی بونوچی هم مسبوق به سابقه اس، بازی با پالرمو واعتراض به تصمیم الگری و جرو بحث وتوهین به سرمربی که یادمون نرفته؟

بازیکن چیکاره س که به تعویضهای مربی معترض باشه و جو تیم رو متشنج کنه؟

- اینکه اکثر بازیکنها درگیری بازی فینال رو انکار میکنن احتمالا تصمیم مدیریت باشگاهه.. نمیخوان به اینجور حواشی رسانه ها دامن بزنن چون دودش تو چشم تیم میره، الان دیگه فایده ای نداره ، تو حساسترین مقطع فصل ضربه شو خوردیم
لا استامپا هم بعد از بازی گفت که یوونتوس آماده خونه تکونیه و بونوچ میتونه بره! (چرا بونوچی و نه بقیه؟!)

- در مورد مدیریت ضعیف الگری کاملا موافقم، پارسال (همون ابتدای فصل) مانژو نسبت به تعویضش معترض بود
که در نهایت (با تغییر سیستم) تونست جای ثابتی تو ترکیب تیم پیدا کنه، بعد از مانژو ، دیبالاو بونوچی و..نارضایتیشون رو نشون دادن! امسال هم بعید نیست این حواشی و این تنش ها ادامه داشته باشه به خصوص با تعدد بازیکن تو فاز هجومی :دی

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

p87322_GMheE6iXQAA1FRQ.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
با این مصاحبه ها، مطمئن شدم ذهنیت بونوچی اشتباست.
هر چند اینارو خودش نمیگه و دو سه نفر مدیر برنامه و وکیل و این چیزا برای گفتن این حرفا باهاش کار میکنن، اما اینکه بگه به میلان رفته تا چالش جدیدی نسبت به یووه داشته باشه، نشون میده این آدم ذهنیت قهرمانی نداره.
قهرمانی با اینکه چند نفر بهت بگن قهرمان خیلی فرق داره، نمونه اش زلاتان.
وقتی یکی بازی فینال لیگ قهرمانان رو چالش نمیدونه و گل اول رئال رو با یه تعلل بهشون هدیه میده، نیازی نیست توی تیم بمونه.

^ صحنه ای که فلورنتزی توی بازی آلمان دروازه رو نجات داد مرور شود.
  • mory, AliReZaZa, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
من اینا که تا یه بازیکن میره کلا از لحاظ تکنیکی اخلاقی فلان بیسار طرفو نالایق یووه میدونن برام خنده دارن! یووه اکر تیم بزرگیه باید مدیریت خوبی داشته باشه و مربی بزرگ تا بازیکن رو بتونه کنترل کنه نه اینکه هرسال بدن بره. یووه تنها تیم دنیا با بازیکنان یاغی نیست(اگر بونوچی یاغی باشه!!) چیزی که برا من واضحه تعطیل بودن کامل مدیریت تیمه که اگر همه این شایعات درست باشه واضح تر هم میشه.
نه خرید بلدن نه فروش بلدن نه مدیریت بلدن نه سلیقه دارن(لوگو باشگاه یچیزی در حد جکه) نه هوادار میفهمن چیه. فقط احساس میکنم یا زیرابی میرن با درامد باشگاه یا تو همین مایه ها!
  • tecra, ace of glass, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

یعنی اون مصاحبه ای که من امروز ازش توی چندتا سایت مختلف (از جمله juventus.ir ) خوندم اونی نیست که شما می گین؟

ممکنه لینکی چیزی از مصاحبه ی دیگری هم بذارین؟

http://www.football-...last-juve-straw

• tecra, Senmorta و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6448 ارسال
  • LocationRasht

- اکانت رسمی یووه سریع بونوچی رو آنفالو کرد ولی هنوز ده چلیه و هرنانس رو فالو میکنه! 4869.gif

- پیانیچ توییتی رو که توش به بونوچی انگشت وسط نشون داده شده بود رو لایک کرد...

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

من اینا که تا یه بازیکن میره کلا از لحاظ تکنیکی اخلاقی فلان بیسار طرفو نالایق یووه میدونن برام خنده دارن! یووه اکر تیم بزرگیه باید مدیریت خوبی داشته باشه و مربی بزرگ تا بازیکن رو بتونه کنترل کنه نه اینکه هرسال بدن بره. یووه تنها تیم دنیا با بازیکنان یاغی نیست(اگر بونوچی یاغی باشه!!) چیزی که برا من واضحه تعطیل بودن کامل مدیریت تیمه که اگر همه این شایعات درست باشه واضح تر هم میشه.
نه خرید بلدن نه فروش بلدن نه مدیریت بلدن نه سلیقه دارن(لوگو باشگاه یچیزی در حد جکه) نه هوادار میفهمن چیه. فقط احساس میکنم یا زیرابی میرن با درامد باشگاه یا تو همین مایه ها!

مدیریت یووه هیچی نمیفهمه ولی یووه الان حداقل جزو 5تیم برتر اروپاس(به نظر خودم 3 تیم)
خوب کی باعث شده یووه انقدر قوی بشه؟
تیم خود به خود قوی میشه؟
پس چرا اینتر و میلان 5-6 سال تو ... دست و پا زدن؟ چرا رم و ناپولی هرچی زور میزنن هیچی نمیشن؟
  • El rey leon, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

eyrq_d1915256a8aac401224a1592a5fdb428.jp

دنیای خنده داریه...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو دیگه چرا؟؟ چرا الکس رو نیمکت مینشست ....ولی دیدنش برای دو دیقه هم لذت بخش بود ...شما مگه چقدر دنبال پولین با یه مشکل کوچیک کل اصالتتو بردی ب باد 

چمیدونم شاید پسرت دوس نداش یوونتوسی باشی ......شاید از الگری خوشت نمیومد ........شاید  ها زیاده اما هیچکدوم قانعم نمیکنه ....هر سال قهرمان میشیم و زخم ب سسینمون میخوره جای ستاره 

امیدوارم ب زمین گرم بخوری ............نفرت معمولا زمانی  و برای افرادی شکل میگیرد که قبلا عاشقشان بودیم  

نیچه 

8g58_1609687_big-lnd.jpg

نه ویدال نه تو  تتو های یوونتوسی نداشتین اما با هم عاشق یووه شدین اما چرا زود فراموش میکنین

دوس داشتی میلان رو از رو زمین بلند کنی؟  همینا یه روزایی زمین خوردنمونو دیدند و خندیدن

pbw_leonardo-bonucci-in-milan-juve.jpg

حالا ب نظر بلند شدن اما  دیگه زمینشون نمیزنیم تو و میلانت با هم توی مرداب خاطراتمون غرق میشین 

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دلم برات تنگ میشه بونی ..
من همیشه همیشه اشتباهی عاشق میشم
ازین ببعد دیگه فقد خودم دوستت دارم <huge>
Best19Ever#

5ixf_juveiran-20161227-0001.jpg
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

eyrq_d1915256a8aac401224a1592a5fdb428.jp

دنیای خنده داریه...

از روزی که رفته دقیقا دارم به این خاطره ازش فکر میکنم .
دمت گرم که عکسشو گذاشتی .

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

maro1378

maro1378

عضو جدید

• اعضا
  • 52 ارسال
  • Locationardabil.

bonucci.jpg18947458_137987276762779_160471553544919

• Delle Alpi, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

the-greatest-juventus-players-of-all-tim

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نه لزوما

DAVIDS-11.jpgofficial.jpg207620_heroa.jpgavant-de-passer-une-decennie-au-milan-ac

• mory, MaMpIeRo, alex 4ever و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

بازیکنا میان و میرن و چیزی که حداقل برای من ثابت نشده خیانت بونوچی به یوونتوسه. با سرمربی تیم اختلاف پیدا کرد و از تیم جدا شد. نه بخاطر پول رفت نه برا موفقیت بیشتر نه چیز دیگه ای.. همچین جدایی هایی که یه بازیکن بخاطر اختلاف از تیم جدا میشه کاملن رایجه. از جدایی دی ماریا از رئال تا رفتن ریوالدو از بارسا به میلان.. در مصاحبه هاش هم حرفه ای رفتار کرد..

قرار نیست در یه جمع همه با اخلاق هم جور باشن. اختلافات بین آدما پیش میاد.. 

چیزی که مهمه اینه که در زمین فوتبال فوق العاده بود و یووه جای خالیشو حس میکنه. بازیکنی بود که در بازیای بزرگ اوج می گرفت و بعضن به داد تیم می رسید. مثل گل فوق العاده ش به سویا در گروهی CL، گل روی پا به ناپلی، یا یه خرده عقب تر گلی که در ثانیه آخر به رم زد. بازی سازیش در عقب بی نقص بود و این اواخر بندرت سوتی میداد..

امیدوارم بچه ش کامل خوب شه ولی چپ و راست سوتی با دوناروما سوتی بدن  :1:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1492 ارسال

از تمام بود و نبودت پررنگ‌تر، خنده‌های شماتیکت(؟) دگماتیکت( :39: ) نه! یه چیز دیگه‌ای بر همین اوزان بود در مراسم معارفه‌ات و دید زدن جامهای سی ال درموزه‌‌ی میلان که در ذهنم خواهد ماند. خاطرات خوشت رو احتمالاً زودتر فراموش خواهم کرد ولی سوتی‌هات رو دیرتر، حرکت فینالت رو هرگز، همون حرکتی که به این عشق من گفتی زکی!

Spoiler

خوشبختانه هیچ‌وقت دوستت نداشتم، ایضاً از درک مهارتی که عالم و آدم من‌جمله اهالی فن می‌گفتن صاحبش هستی و به خاطرش 70 میلیون می‌ارزی عاجز بودم :fp:  همیشه تو رو به چشم یک سوتی متحرک می‌دیدم، البته نه چندان متحرک :1: برای من بیشتر شبیه به یک بمب ساعتی بودی که معلوم نبود کی منفجر خواهی شد، حتی این اواخر که روی زمان طولانی تنظیم شده بودی بالاخره منفجر شدی.

یکی از چیزهایی که فصل جدید سری آ رو برای من جذاب خواهد کرد دیدن بازی تو خواهد بود، خیلی دوست دارم رجعتی به فطرت پاک و اصیلت داشته باشی و دوباره بشی همون بونوسوتی اوایل، همون بونوسوتی که می تونست با تمام اعضا و جوارحش شوت حریف رو بفرسته کنج دروازه‌ی خودی. در این راه ناامید نخواهم بود، اگر 50 میلیون بگویند آری لاکن من می‌گویم نه :1:  :fp:

فاسونه: ببین! اگه فینال محو رونالدو نمی‌شدی و روی اون شوتش دو-سه ثانیه زودتر تصمیم به تکون دادن پات می‌گرفتی الان یحتمل یکی دیگه از این جامها توی جی میوزیم بود.

بونوچی:  :1:

kkuw_bono.jpg

+ عرض پوزش فراوان از دوست‌داران این بازیکن سابق یووه. عفو بفرمایید :63:  این ترهاتِ مادونِ چیپ وسط گلوم گیر کرده بود، نمی‌گفتم احتمالاً خفه می‌شدم :fp:  

• mory, Principino, eⁿzº و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
ببینید یک نکته ای در رفتن بونوچی هست که باید توجه کرد.
تو هر باشگاهی احتمال اینکه هر بازیکنی بره هست. الان رعال پس فردا ممکنه ببینی رونالدو رفت نیمار ممکن بود بره یا هرکی...
نکته چیه؟
نکته مهارت باشگاه در تقویت مداوم تیم در سطح یووه هست، ینی چی؟ ینی یکی ممکنه بره به هر دلیل باید بگرده جانشین مطلوب براش تعیین کنه.
پوگبارو میفروشن؟ برن واتی رو بخرن.بالاخره مگه نمیگیم یووه یه تیم بزرگیه و از هر بازیکنی بزرگتر؟ کجا باید بزرگی کنیم؟فقط درحرف؟
بزرگی ینی پیشنهاد بدی به یه تیم بزرگ یه بازیکن تاپشو بخری نه بنجلای بازارو جمع کنی یا خدا یا قسمت!
بونوچی رفت کاملا حق با باشگاه. سال دیگه نوبت کیه؟ امسال کیو میخرن؟مساله اینه و نمیدوم چرا ساده ازش میگزرن برخی دوستان...توجیه مدیران به ما مربوط نمیشه ما به عنوان هوادار فقط عملکرد تیم مهمه برامون. رعال ی فصل قهرمان میشه مربی رو میفرسته بره.تفاوت یک تیم درجه یک با ما همینه.درامد که داریم ثروت هم ک ماشالاتضعیف چرا میکنین هرسال جای تقویت؟
هی توجیه توجیه توجیه اقا عزیزان گوشمون از توجیه پره شما توجیه نکنین.عملکرد مدیران رو شما توجیه نکنین دستمال سفید بگردونین بلکه به خودشون بیان جای این حرفاااااا
  • mory, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

ببینید یک نکته ای در رفتن بونوچی هست که باید توجه کرد.
تو هر باشگاهی احتمال اینکه هر بازیکنی بره هست. الان رعال پس فردا ممکنه ببینی رونالدو رفت نیمار ممکن بود بره یا هرکی...
نکته چیه؟
نکته مهارت باشگاه در تقویت مداوم تیم در سطح یووه هست، ینی چی؟ ینی یکی ممکنه بره به هر دلیل باید بگرده جانشین مطلوب براش تعیین کنه.
پوگبارو میفروشن؟ برن واتی رو بخرن.بالاخره مگه نمیگیم یووه یه تیم بزرگیه و از هر بازیکنی بزرگتر؟ کجا باید بزرگی کنیم؟فقط درحرف؟
بزرگی ینی پیشنهاد بدی به یه تیم بزرگ یه بازیکن تاپشو بخری نه بنجلای بازارو جمع کنی یا خدا یا قسمت!
بونوچی رفت کاملا حق با باشگاه. سال دیگه نوبت کیه؟ امسال کیو میخرن؟مساله اینه و نمیدوم چرا ساده ازش میگزرن برخی دوستان...توجیه مدیران به ما مربوط نمیشه ما به عنوان هوادار فقط عملکرد تیم مهمه برامون. رعال ی فصل قهرمان میشه مربی رو میفرسته بره.تفاوت یک تیم درجه یک با ما همینه.درامد که داریم ثروت هم ک ماشالاتضعیف چرا میکنین هرسال جای تقویت؟
هی توجیه توجیه توجیه اقا عزیزان گوشمون از توجیه پره شما توجیه نکنین.عملکرد مدیران رو شما توجیه نکنین دستمال سفید بگردونین بلکه به خودشون بیان جای این حرفاااااا

به شخصه مدیریت رو قبول دارم ولی نه همه کارشونو
کارشونو توجیه نمیکنم ولی میگم این همه انتقاد هم دیگه واقعا" وارد نیست
شما میگی بونوچی رفت به جاش یکی دیگه رو بگیریم
من نظرم چیز دیگه ایه
دفاع ما اگر با وجود بونوچی 100 بود الان بدون بونوچی شاید بشه 80 (تازه خیلی دست پایین دارم میگم)
دفاع ما با رفتن بونوچی نابود نمیشه! قدرت فصل قبل رو نداره ولی بازم حتی میتونم بگم بدون بونوچی هم بهترین خط دفاع دنیا رو داریم
پس چرا پول دوباره تو دفاع خرج بشه؟؟
ما خط دفاعمون الان سطحش خیلی خوبه
اینو هم نگاه کنید واقعا" وینگرای قابلی گرفتیم
اگر دفاعمون از 100 شده باشه 80 به جاش قدرت هجومیمون شاید از 60 رسیده باشه به 80
الان به نظر من مهم ترین نیازمون یه هافبک با خصوصیات دفاعی و قدرت بدنی بالاس نیازی نیست دوباره تو دفاع پول خرج کنیم
تیم داره بالانس میشه کم کم
باز هم میگم منکر این نیستم که قدرت دفاعیمون تا حدودی پایین میاد ولی با تقویت بقیه خطوط در مجموع تیم قوی تر میشه نه ضعیف تر
  • tecra, Senmorta, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
این اگه سال دیگه سر از تورینو در نیاورد
  • tecra, ace of glass و Buffon1 از این پست تشکر کرده است
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

2 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 2 مهمان و 0 عضو مخفی