پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بونوچ تو پست خودش بهترین بوده و چه بخوایم چه نخوایم هنوزم هست و به عبارتی دیگه یه ستاره است .
ولی موراتا و صالی حمدیزیچ و یورنته ، هیچ کدوم ستاره نبودند شاید یکی دو تا فاکتور خوب داشتند ولی بهترین تو پست خودشون نبودند .

پس بی زحمت پوگبا ، ویدال ، کاناوارو ، دنی الوز رو هم به بخش ستارگان سابق منتقل کن. :1:

به توافق که نمیرسیم ، اما به نظرم چون داریم راجب  جایگاه یک بازیکن نزد هوادار صبحت میکنیم ، از این به بعد بهتره نظر سنجی بذاریم که از نظر هوادار این بازیکن ستاره ست ، اسطوره ست یا چیز دیگهست.

• Orphée, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^بونوچی از همه ی این ها بیشتر برای تیم زحمت کشید...

به نظرم در مورد ویدال شاید نظر خیلی ها عوض شده باشه و لازم باشه تاپیکش جابجا بشه ولی بقیه جایگاهشون خیلی با بونوچی و یا حتی ویدال فاصله داره

رفتار بونوچی به زشتیه رفتار پوگبا و ویدال و دنی آلوز(از همه ی این ها بدتره این یکی!)نبود

البته همه  ی اینا نظر شخصی ان...

فکر می کنم اگه مدیران مشکلی برای این کار ندیدن و زحمت کشیدن نظر سنجی گذاشتن اونوقت به نتیجه ی بهتری میشه رسید...(نه فقط در مورد بونوچی!)

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
منم دوست ندارم تو ستارگان باشه لطفا اگر امكان داره بره تو بازیکنان
  • tecra, ace of glass و vahid.juv از این پست تشکر کرده است
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
دو بار جلوی بایرن و رئال باعث تحقیر یوونتوس شد
  • Orphée, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4148 ارسال

سه ماه قبل پیش بینی کردم که به هشت دلیل بونوچ توجیه فروش داره متاسفانه سرچینگ سایت ضعیفه تا اون مطلب رو بیارم.

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تصمیمتون رو بگیرید یبار برای همیشه همینجا باهم به شور بشینیم بفهمیم کی باعث تحقیر یوونتوس جلوی بایرن 2013 بایرن 2016 ریال 2017 شد دیگه هر دفعه عوض نکنیم
دنی الوز ؟ کونته ؟ بونوچی ؟ اورا ؟ موراتا ؟ داور ؟ کومان ؟ هیگوایین ؟ الگری ؟ تیم بدنسازی ؟ اخر کی ..

بونوچی ستاره بوده اینجوری هم که معلومه تاپیکشم منتقل نمیشه به جایی اینقدم تابلوئه این قضیه که نمیتونید برچسب دیکتاتوری بذارید از هر ادمی که دوبار فوتبال دیده بپرسید میدونه بونوچی ستاره است چه خائن باشه چه نباشه ستاره است ..

روند کلی مورد علاقه حرکت تاپیک های بازیکن های خوبی که از یوونتوس جدا میشن توسط اعضای فروم :

دو هفته اول : زبالدان تاریخ و پاک کردن تاپیک
دو هفته دوم : بازیکنان سابق البته هنوز ی سریا دنبال زبالدان هستن
ماه دوم و سوم : اختلاف نظر بین ستارگان باشگاه و ارشیو بازیکنان
انتهای فصل بعد : ستارگان یوونتوس حتی در مورد ویدال دیده شده الان بعضیا تمایل دارن تو اساطیر نگهش داریم

#گرم_بودن
#مرز_باریک_عشق_تنفر
#با_جو_مخالفم

اها در مورد سایر تاپیک ها و بازیکنان اگر بنظرتون اشکالی میبینید و دوس دارید منتقل بشن به باکس دیگه ای میتونید پیام بدید یا اعلام کنید اگر اکثریت خواستار شدن نظر سنجی میذاریم

واس من فرقی نمیکنه این تاپیک کجاست نمیدونم چه تاثیری تو زندگی شما داره ولی تو زندگی من اصلا توجهی ندارم تاپیک بونوچی کدوم گوریه مهم اینه که دیگه از تیمم رفته ..
Gone with the wind
  • mory, Principino, pezhman و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

به نظرم اگر قرار باشه نظر سنجی برگزار بشه بهتره مدتی بگذره. تا جو هم کمی بخوابه.

از نظر من که کاملا روشنه  باید تو بخش ستارگان باشه. هم کیفیت داشت، هم مدت زمان نسبتا طولانی ای تو یووه بود و هم اینکه نسبت به پیراهن یووه به تفاوت نبود و واقعا زحمت می کشید.

• Orphée, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

phantomz

phantomz

عضو جدید

• اعضا
  • 46 ارسال

تا موقعی که بازیکن توی تیمه همه اون ستاره میدونن . همین که خبر رفتنش میاد خیلی راحت از ستاره به یک بازیکن معمولی و سوتی دهنده نزول میکنه.

قضیه ویدال و رفتار دوستان توی همین انجمن یادمون نرفته که در ابتدا مهره ای بدون جانشین بود همین که رفتنش جدی شد یک سری شروع کردن به گفتن معایب و مشکلات ویدال .

یک سری هم که پارو فراتر گذاشتن و بازیکن بنجلی مثل استورارو به عنوان جانشین ویدال دونستن !

هر کی از تیم میره مشکل داشته و نزول کرده و سوتی بوده و فروش اونا همگی برگرفته از هوش و ذکاوت و درایت مدیران داشته و در کل اونا خیلی زرنگن و کارشون درسته.

همین لمینا که یک بنجل دیگه است اوایل انتقالش چقدر تک و تعریف الکی از قابلیت های نداشته اون مطرح شد ولی الان همه اونو بنجل میدونن.

در کل ملتی هستیم جوگیر که یه روز زنده باد میگیم و موقعی که منافعمون تغییر کرد شعارها با 180 درجه تغییر به مرده باد تغییر میکنه.

موقعی که غیبت ویدال در میانه زمین رو حس کردیم فهمیدیم چه بازیکنی رو از دست دادیم . الان هم به قول معروف تنتون گرمه و جوگیر هستین ...بزودی میفهمین که بونوچی چه مهره تاثیرگذاری بوده و از دستش دادیم.

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

واقعا بحث بی منطقیه و گیر الکی به مدیران سایت . چه فرق میکنه جای تاپیک بازیکن کجا باشه ؟

بونوچی واسه من یک فوق ستاره بوده . مدیر بودم ی تاپیک درست میکردم فوق ستارگان یوونتوس و تاپیک بونوچی رو می فرستادم اونجا . حالا که نیستم مدیرا یک تاپیک درست کنن بنجل های یووه و تاپیک بونوچی بره اونجا فرق نداره

مهم اون ذهنیتی هست که در مورد بونوچی تو وجودمونه و اسم ی تاپیک تاثیری تو این ذهنیت نداره

• tecra, ace of glass و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

واقعاً شاخص ترین دفاع جهان رو از دست دادیم حالا به هر دلیلی، واقعاً این چیکار کرد که مدیران و مربی قیدشو زدن

• mory, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6399 ارسال
  • LocationRasht

I was born Juventino...i

00013347963282999508_thumb.jpg;

من یوونتوسی متولد شدم! درسته یه زمانی تو اینتر بودم، به مدت اون 2 سال غمناک در تاریخ یووه (2005-2007) ولی بعضی وقتا باید دلبستگیتو کنار بذاری. بعدش اونقدر خوش شانس بودم که یووه منو خرید و عنان احساسات بیانکونریمو آزاد کردم [میخنده]...

نمیدونم چی بگم.. این دقیقاً همون حرفیه که جــنــتــیــله زد [و بغض کرد و صداش بشدت میلرزید (قبلشم اشک) و بعدشم کلی مکث کرد و دیگه هم نتونست به حرف زدن ادامه بده]... و تو تاپیکش گذاشتم. جالبه که تو همون مصاحبه از بونوچی تعریف کرد!

+ بونوچی اونقدر متعصبه که وقتی مصدوم/محرومه، نمیره تو VIP و تو کوروا و کنار تیفوسیا بازیو میبینه!

واقعآً چطور همچین اتفاقی افتاد؟ :fp:

567.jpg

سومین بازیکن تاریخ میلان که بازوبند کاپیتانی رو در اولین بازیش به بازو میبنده؛ قرار گرفتن در کنار جوزپه مه آتزا!! :fp:

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

اولین بازییه که تو ترکیب یووه نمی بینمش. حتی اگه تیم رو کامل کنن (یعنی ماتویدی و اسپینا و کیتا رو بگیرن) بازم یه حس voidی تو قلب آدم هست که جاش رو خالی می بینه و با هرگلی که بخوریم حسمون میگه که اگه اون بود حتما گل نمی شد.... :2:

حیف... کاش می شد که نشه...

• Orphée, mory, pezhman و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

الان که بازی میبینم دقیقا با خودم گفتم که بونوچی چه نعمتی بود واسه یوو خط دفاع متزلزل هست. و از همه بدتر خوشحالی کل اروپا از بهم ریختن دیوار یوو. ولی خب دبگه بنطرم این خط دفاع جدید چه با روگانی چه با بارتزا چه با بن عطیه بازم همون دیوار میشه. یکم زمان میخواد فقط. خدایی بونو خیلی خوب بود. ولی خب ما بازیکن خوبم داریم جاش بزاریم. من لیدر خط دفاع رو دکتر میدونستم برخلاف نظر جمع.

• Orphée, mory, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

واقعآً چطور همچین اتفاقی افتاد؟ :fp:

567.jpg

سومین بازیکن تاریخ میلان که بازوبند کاپیتانی رو در اولین بازیش به بازو میبنده؛ قرار گرفتن در کنار جوزپه مه آتزا!! :fp:

فقط خدا میدونه چرا و خودش و ماروتا
  • Orphée, mory, MaMpIeRo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

75700660415090088374.jpg

• Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان

75 روز تا تقابل میلان یوونتوس در سن سیرو 
لحظه شماری می کنم برای نابودی میلان و بازیکنانی همچون دوناروما و بونوچی 

• mory, Pinturicchio, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
هیگوایین :
وقتی او[بونوچی] در برابر من بازی کند ، گلزنی خواهم کرد ..
  • mory, MaMpIeRo, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

https://www.tarafdari.com/node/773812

بونوچی ی کم یواشتر ...مراقب جو وحشتناکی که گرفتت باش پسر ...

• Orphée, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
چیزی که خوندم تو این مصاحبه اصلا بد نبود! میتونست ازینکه از تیم پرت شد بیرون شاکی باشه ولی چیز بدی نگفت!!
شما برید از مدیریتی شاکی باشید که حراج کرده همه چیو تا از یه بازیکنی که از یک تیم پرت شد بیرون و از پیوستن به یه تیم جدید و پروژه جدید هیجان زده هست!
همچنان بونوچی خر است؟ ویدال خر است؟ پوگبا خر است؟و البته دل پیروی کبیر... سال دیگه کی خر است؟
یکم منطقی فکر کنیم خر اصلیارو راحت میشه پیدا کرد!
  • tecra, L'Avvocato, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3755 ارسال

بهنام بونوچی خر نیست ...

من هم تا بحال چیز بدی بر علیهش نگفتم و به ضعف مربی و مدیران و حتی بزرگترهای تیم در مدیریت صحیح رفتارهای بونوچی اشاره کردم .

ولی فکر نمیکنی رفتن از تیمی که 6 بار پیاپی قهرمان ایتالیا شده و بونوچی باهاش دو بار رنگ فینال چمپیونز رو دیده به تیم درب و داغون میلان در سالهای اخیر و اینهمه ذوق زدگی بخاطر بازوبند تیم ششم ایتالیا وجه ی خوبی برای بونوچی نداره ...

صد در صد مدیران بهش گفتن برای فصل جدید جایی در ترکیب تیم نداره و پیشنهاد خوبی از چلسی داره ولی اون موندن در ایتالیا رو انتخاب کرده .

شکی در بزرگی و کیفیت بونوچی نیست و اینکه یووه از رفتنش ضرر میکنه ...

اما این مصاحبه ها و واکنش ها به نظر من خیلی آماتوریه و بچه گانست .

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی