Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 votes

• Please log in to reply
1856 replies to this topic

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,060 posts
  • LocationKhorram Abad
الان باز دعوا میشه ک تاپیکش بره تو آرشیو بازیکنان یا ستاره ها!

ی نظر سنجی بذارین..!
  • tecra, Senmorta, Georgia and 1 other like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,640 posts
با تمام بی معرفتی هاش، فک میکنم باید تو ستاره ها باشه.
  • tecra, Senmorta, Georgia and 2 others like this

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,236 posts

به نظرم واقعا نمیشه هیچ حدسی در مورد عملکردش توی میلان زد!

هفت ساله که داره کنار بوفون و کیه لینی و بارتزالی بازی می کنه و هیچ همبازی دیگه ای حتی توی تیم ملی نداشته!

حیف...

می تونست 5-6 سال دیگه برامون بازی کنه و بعد از کیه لینی و بارزالی رهبر خط دفاعمون بشه...

متاسفانه دیگه دوره ی BBC به سر اومده و اگه قرار باشه بجای روگانی و کالدرا با په په و گارای جایگزین بشن دیگه همچین خط دفاعی رو هم نخواهیم داشت...

• mory, pezhman, tecra and 6 others like this

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,004 posts

این مصاحبه بوفون که همه میگن کدومه ؟؟
من کلا یه مصاحبه ازش دیدم اونم خداحافظی به بونوچ بود

• tecra, Georgia and ace of glass like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,236 posts

میگید بونوچی چرا سر مربی تیم داد زد؟ خب منم سوال می پرسم چرا سر کنته داد نمیزد؟ چون جراتشو نداشت. کنته همونجا خشتکشو پاره می کرد.

اون موقعی که کونته مربی تیم بود بونوچی ابدا اهمیت الانش رو نداشت...

آخه بونوچی دو سال اول آلگری هم حاشیه ای نداشت

به نظرم تو یورو با پاس گلی که برای جاکرینی انداخت و پنالتی ای که توی اون قحط الرجال جلوی آلمان بهش دادن بزنه و بعدش پیشنهاد سیتی و رد کردنش شدیدا دچار خود شاخ پنداری شده بود!

در واقع بعد از یورو خیلی اسما مطرح شد و همینجا هم اظهار نظر ها راجع بهش تا حد زیادی تغییر کردن...

خیلی وقتها "بهترین مدافع تیم" و "لیدر خط دفاعی" خونده شد و به نظرم جالب بود که توی بهترین فصلی که من از کیه لینی دیدم،که به نظرم از بونوچی خیلی هم بهتر بود،اینجا بونوچی به عنوان بهترین مدافع فصل انتخاب شد!"بونوسوتی" خطاب شدنش هم توی سال گذشته خیلی کمتر شده بود با اینکه این فصل هم کم سوتی نداشت...

درمورد آلگری هم حقیقتا نمی دونم تا چه حد این وسط مقصره و توی مدیریت رختکنش مشکل داره

ولی بعید می دونم که بشه با اطمینان گفت که توی این مورد ضعیفه...

آلگری دو فصل ابراهیموویچ رو توی تیمش داشت و فک کنم تاحالا بهترین کسی بوده که تونسته از بالوتلی بازی بگیره!

انصافا توز هم می تونست بازیکنی باشه که برای تیم ازین دردسر ها درست بکنه ولی همچین اتفاقی نیافتاد...

گفته شد که آلگری با ویدال هم مشکل داشته که من اصلا همچین چیزی رو یادم نمیاد...

این هم که فقط با کونته مقایسش کنیم اصلا کار درستی نیست...

بهتره با مربی های دیگه ای مثل گواردیولا که ستاره های زیادی رو این جوری از دست داده یا مورینیو با داستان هایی که توی رئال و چلسی داشته یا فرگوسن که دوستان اشاره کردن هم مقایسه کرد...

اگه مثل کونته توی این زمینه عالی نباشه دلیل نمیشه که ضعیف باشه

• Orphée, mory, Delle Alpi and 6 others like this

2_hn6s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,862 posts
  • LocationAhWaS
چ طور ویدال رفت ارشیو اما این خاین بره تو اساطیر یا ستاره ها ؟؟ باید این خیانت بنوچی یاداوری باشه برای نسل های اینده یوونتوس و بفهمن چ ماری تو استین پرورش دادن
  • tecra, Georgia , ace of glass and 3 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,862 posts
  • LocationAhWaS

ظاهرا تو خواب بودی و یه دفه بیدار شدی دیدی بونوچی رفته و از هیچ چی هم خبر نداری .
اول یه ابی به صورتت بزن و بعدش نظرات بچه ها ( البته منطقیون . نه اونایی که میگن لعنت به مربی که باعث رفتن این شد )و مصاحبه ها و تحلیل ها و دلایل اخراج بونوچی رو برو مطالعه کن انشااله که دوزاری میفته بالاخره
پ ن : همه میدونن بونوچی مدافع محبوب من بود و تو روزایی که سوتی میداد من اینجا با نصف فروم درگیر بودم
شاید حتی محبوب تر از الگری .ولی از همون روزی که تو بازی با پالرمو. وسط زمین جلوی دوربینهای تلویزیونی و جلوی هوادارا سر مربی داد کشید و گفت برو به جهنم و حرمت مربی رو نگه نداشت محبوبیتش برام شکست . انگار به جای اون من خجالت زده شدم به عنوان یک هوادار . مثل کاری که دیبالا کرد . اونجا هم انگار من خجالت زده شدم . دیبالا فهمید . ولی بونوچی انگار دوست نداشت بفهمه که حتی اگه جیان لوییجی بوفون کبیر هم باشی حق نداری سر مربیت حالا هر کی که هست اینجور داد بکشی .
از نظر فنی و تاکتیکی اصلا ناراحت نیستم از اخراج محترمانش
ولی از نظر شخصی دلم براش تنگ میشه
ما با رفتن گنده تر از اینا هم چیزیمون نشد . جای بونوچی رو هم بخوبی پر میکنیم

ظاهرا تو خواب بودی و یه دفه بیدار شدی دیدی بونوچی رفته و از هیچ چی هم خبر نداری .
اول یه ابی به صورتت بزن و بعدش نظرات بچه ها ( البته منطقیون . نه اونایی که میگن لعنت به مربی که باعث رفتن این شد )و مصاحبه ها و تحلیل ها و دلایل اخراج بونوچی رو برو مطالعه کن انشااله که دوزاری میفته بالاخره
پ ن : همه میدونن بونوچی مدافع محبوب من بود و تو روزایی که سوتی میداد من اینجا با نصف فروم درگیر بودم
شاید حتی محبوب تر از الگری .ولی از همون روزی که تو بازی با پالرمو. وسط زمین جلوی دوربینهای تلویزیونی و جلوی هوادارا سر مربی داد کشید و گفت برو به جهنم و حرمت مربی رو نگه نداشت محبوبیتش برام شکست . انگار به جای اون من خجالت زده شدم به عنوان یک هوادار . مثل کاری که دیبالا کرد . اونجا هم انگار من خجالت زده شدم . دیبالا فهمید . ولی بونوچی انگار دوست نداشت بفهمه که حتی اگه جیان لوییجی بوفون کبیر هم باشی حق نداری سر مربیت حالا هر کی که هست اینجور داد بکشی .

پژمان من اگه خوابم تو تو کما هستی برادر
من همه خبر ها و حواشی و تحلیل ها رو خوندم و میدونم این برام مهمه که چرا نمیخای قبول کنی یوو میتونست با فشار روی بنوچی اونو ب تیمی ب جز میلان و اینتر بفروشه میتونست با مانولاس طاق بزنه میتونست بده ناپل
این نشد ک بگن هرتیمی دوست داری برو باشون حرف بزن بیان بخرنت
اونم با قیمت چهل تا برا برترین دفای دنیا
عزیزم وقتشه به هوش بیای و دست از لجاجت برداری
  • mory and tecra like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,166 posts

با حرفی که بارزالی امروز زد معلوم میشه بونوچ کارهای اشتباه زیادی داشته....

• Delle Alpi, tecra, Georgia and 4 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts
مارکیزیو، پستی که علیه بونوچی نوشته شده بود را لایک کرد
  • Delle Alpi, tecra, ace of glass and 4 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 posts

چرا همه چیزو معلوم نمی کنند

اصلا بگیریم بین دو نیمه همه کتک کاری کردن باهم اینو بیاند بگن روشن شه بره 

خیلی بهتره تا این شایعات که دائم پخش میشه و اعتبار یووه را داره  میبره زیر سوال

ولی این درست نیست که وقتی یکی از یووه میره یا یه چیزی علیه یووه میگه بگیم خب بازیکن خوبی نبود یا نیست و بودو نبودش فرقی نداشت 

می تونه یکی منفور یا از لحاظ اخلاقی بد باشه ولی از نظر فنی بهترین

بونوچی از نظر من هنوز یکی از بهترین مدافعان جهان بود و هست  وحالا که این کارها را کرده نمیام توانایشو انکار کنم و میگم ای کاش این اتفاقات نمی افتاد

ولی حالا  اگه این رفتارو کرده همون بهتر که رفت و یووه جای این کار ها نیست هی کی هم میخواد باشه مهم نیست

کلا از همون وسط فصل که اون رفتارو با الگری نشون داد و یادمه یک بار هم با کیلینی دعواش شد که بوفون جمعش کرد دیگه علاقه ام بهش کم شد و حالا هم اگه این شایعات کامل درست در بیاد زکل دیگه هیچ حس خوبی بهش ندارم

خدا نکنه فینالو به خاطر حرکت و دعوایی که راه انداخته از دست داده باشیم که معنی اینو میده خنجرو از پشت فرو کرده و با رفتنش به میلان یه چرخم تو کمر تیم داده :1:

• mory, tecra, L'Avvocato and 5 others like this

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان

پژمان من اگه خوابم تو تو کما هستی برادر
من همه خبر ها و حواشی و تحلیل ها رو خوندم و میدونم این برام مهمه که چرا نمیخای قبول کنی یوو میتونست با فشار روی بنوچی اونو ب تیمی ب جز میلان و اینتر بفروشه میتونست با مانولاس طاق بزنه میتونست بده ناپل
این نشد ک بگن هرتیمی دوست داری برو باشون حرف بزن بیان بخرنت
اونم با قیمت چهل تا برا برترین دفای دنیا
عزیزم وقتشه به هوش بیای و دست از لجاجت برداری

خب با این حرفت معلوم شد که هنوز خوابی

رم و ناپل اگه پول داشتن که وضعشون این نبود

تنها گزینه ها اینتر و میلان بودن که بونچی میلان رو انتخاب کرد

محض اطلاع
انشالله که افاقه کنه . هرچند ...

در ضمن ایشالا در جریان هستی که ما بونوچ رو فروختیم نه کریس رونالدو
حتما انتظار داشتی هم قیمت رونالدو تو ایتالیا پول بدن براش
  • mory, tecra and ace of glass like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
بعد جالبي داستانو
طرف ميگه بفروشنش به ناپل يا رم

تيماي دوم و سوم جدول :))))))))))))
  • tecra and ace of glass like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

بهترین گزینه واسه رفتن بونوچی میلان بود، همون تیمی که 10 ساله دیگه هم هیچ پخی نمیشه

با این حرکت گند زد به زندگیشو آیندشو اسطورگیشو هر چیه دیگه

مسئول نقل و انتقالات منچسترسیتی گفته بود بونوچی خودش درخواست انتقال رو داده بود و بونوچی انکار کرد، معلوم شد ابله از همون اولم خائن بود

• tecra, ace of glass and Jack Sparrow like this
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

تموم شد .......بونوچی رفت من 1 ماه قبل از رفتن بونوچی گفته بودم که امکان فروشش هست شما ببینین بن عطیه خریداری میشه برای ذخیره و کالدرا و روگانی هم خریداری میشند با خودم گفتم حتما یا بارزالی میره و یا یک فروش توی دفاع داریم وقتی پارسال سیتی 60 تا برای بونوچ پیشنهاد داد من ب فکر افتادم که امکانش هست امسال بونوچی بره چون 30 سالشه و مرز فروش قرار داره از طرفی بارزالی بی حاشیه که با اون سن فروش نمیره  ....وقتی برای ساندرو پیشنهاد اومد و مدیریت رد کرد تو پست ها گفتم که یووه قطعا یک فروش بزرگ خواهد دشت مثل 4 فصل اخیرش خوب بونوچی مشخص ترین گزینه بود چون از سالیان قبل مشتری داشت و ساندرو هم  جانشینی نداره دیوانگی بود فروشش

یوونتوس هنوز باید یک دفاع چپ بگیره  سال بعد احتمال رفتن ساندرو هست چون مدیریت با فروش بازیکن بزرگ راحت تر کنار میاد تا با نگه داشتنش

یووه رابطشو با بایرن با دادن ویدال خوب کرد و با رئال با گرفتن موراتا و  الان با میلان داره خوب تا میکنه ب خاطر اینکه میدونه اینده خرید هایی دارن که یووه میتونه ازش استفاده کنه 

بونوچی رفت خیلی دوسش داشتم حتی وقتی شوت نوچرینو ب پشتش خورد و رفت تو گل ما و ب شکل مفتضحانه ای از توپ میترسید با خودم گفتم این پسر اینده داره اما اما خیلی دیر معرفی میشه  اان روگانی خیلی خیلی مستعد تر هست ...قطعا قهرمانی ها دیدن بازی ها با بونوچی و با بقیه بازیکنانی ک فروختیم زیبا تر بود اما  فوتبال فعلی همینه و نباید یوونتوس رو ب خطر یک بازیکن کدر کرد بونوچی 7 سال با ما بود کم پیش میاد این چنین باشه  نسل بعدی دفاع ایتالیا الان هم تو ترکیب یوونتوسه و جای نگرانی نیست  ما کمربند میانی خودمونو در دوسال کلا محو کردیم مشکلی پیش نیومد حتی خط حمله خوبمونو الان که دفاع زیاد داریم پس کار مدیریت توی جایگزین کردن خوبه هرچند من مخالف فروش ستاره هام 

• MaMpIeRo, tecra, Serie A and 4 others like this

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,004 posts

تف تو روی بازیکنی که خودشو بالاتر از تیم قرار میده .
هیچ نیازی به این مصاحبه آخرش نبود ، بین هوادارای میلان که محبوب بود ولی میتونست بین یووه ای ها هم محبب بمونه . ولی همه چیزو خودش معلوم کرد . به خاطر این نمک به حروم و اون دلقک فینالو به اون فجاحت باختیم . همون بهتر که گورشون رو گم کردند
انگیزه گرفتنت رو تو تورین نشونت میدیم بونوسوتی جان . آقا از باری اومده یووه بعد میگه من با پوشین لباس یووه هو شدم !!!!

• MaMpIeRo, Pinturicchio, alex 4ever and 8 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

بازیکنی که از اینتر میاد نمیشه بیشتر از این انتظار داشت ازش، قبلاً هم بازیکنانی که از اینتر اومده بودن وابستگی خاصی نداشتن به یووه، یه چند فصلیو موندن و بعدش به راحتی رفتن

• tecra and ace of glass like this
dme48gukzvs8_t.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 posts

چقدر گذر زمان رو دوست دارم... :) ممنون کاپیتان آینده بابت صداقتت! :)

• tecra, L'Avvocato and ace of glass like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

پیرلو و توز و پوگبا و ویدالم رفتن اما هیچکدوم اینطور مصاحبه نکردن !!!!!!!!متاسفم اما خوب برای یووه زحمت کشید و مدافع خوبی بود ...اما دیگه هیچی نیستی 

یووه ازت بازیکن ساخت تو ادم مهمی از اولشم نبودی ....کاش امثال هرنانز رو نگه میداشتیم کسایی که اشک میریختن تا تو یوه بمونن

باز هم بگین مربی یا ایکس . ایگرگ مقصرن  

• tecra, Serie A, amirali2001 and 3 others like this

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1,236 posts

مگه توی مصاحبه ی آخرش چی گفته؟

من هرچی گشتم چیز بدی پیدا نکردم!

• mory, tecra, Gin and 2 others like this

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,004 posts

فهمید چه گندی زده دوباره مصاحبه کرده  ولی ماله کشیدن فایده نداره . you are a traitor .

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass and 3 others like this

80a.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users