پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو بونوچی - Bonnie

* * * * * 5 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1856 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

لعنتی تو دیگه چرا ؟! هـــا ؟ بونــی تو چرا ؟!

blsp_photo_2017-07-15_03-45-00.jpg

اولین صحنه ای که ازش یاد دارم بازی با لخ پوزنان بود.توو یورو لیگ . بازی دو دو بود. اون بازی اله غوغا کرده بود. دقه ۶۸ اله با پا چپ از وسط زمین اونا بهشون شوت زد.چه شوتی.گل شد.

دوید سمت نیمکت.اولین نفر از نیمکت که دوید تو بودی. از همون سالا که میگن بدترین بوده و واسه من حالا بهترین روزا بوده همیشه اولین نفر توو شادیه بعد از گل ها میومدی.

همیشه گل که میزدی منتظر تو بودم که بیای. ببینم به بچت تقدیمش میکنی از تبلیغا میوفتی یا یه حرکت دیگه میگردی.همیشه اولین بودی.

ku5p_bonucci-juve.jpg

راستش بعد از رفتن اله تو عشقم شده بودی.کسی که میگفتم کاپیتانمونه.چون واقعا به تیم انگیزه و هیجان میدادی.حتی اون توپا ک میخورد به پات و کمونه میکرد توو گل.

اولین گلی که فک کنم یادم باشه ازت همون گلی بود که به فیورنتینا اگه اشتباه نکرده باشم زدی.توو اوج تیکه انداختن بهت. هیچوقت اون گلت رو یادم نمیره.

بعد مونترو تو شدی بهترین دفاعم. اخه مگه میشه تو نباشی؟ یادمه وقتی دزد رو با مشتت زدی. به همه جریانتو میگفتم.

حتی اینکه به خاطر بچت مجبور شدی و میخواستی بشی بکشی کنار دلمو درد میاورد.

چجوری تنها ستونمون رفت توو دفاع؟ ما که همیشه کیلینی و بارزامون مصدوم میشدن توو اوج نیازمون.فقط تو میموندی.

وقتی تیم کم میاورد و تو از پشت محوطه والی میزدی.یا وقتی تا توو زمین لاتزیو دویدی و گل زدی. یا بازی با شاختار یا ... .

چجوری بهترین دفاع جهان رو از دست دادیم؟بخاطر یه برزیلی؟بخاطر یه فینال؟ما که همیشه فینال ها رو باختیم.عادتمون شده.

حالم مثل وقتیه اله رفت سیدنی.اول صبح بیدار میشدم و میدیدم دویدنشو.حالا بازی میلان رو باید ببینم؟خب لامصب میرفتی ریال یا بایرن حداقل به حقت قهرمانی اروپا برسی.

چرا اینجوری کردن با باشگاهمون؟ راستش به من قهرمانی اینجوری حال نمیده.وقتی کسایی که دوسشون داشتم توو تیمم نیستن.میدونم از بونی شاید بهتر گیر بیاریم مثل کالدرا اما قبول دارید هیچکی بونی نمیشه؟

یادتونه وقتی بازی نمیکرد توو جایگاه پرچم توو دستش بود ?

079_photo_2017-07-15_19-01-29.jpg

یوونتوسی تر از خودش نبود. اما باشگاهمون دیگه همچین یاغی نمیخواد.این یاغی ها خیلی وقتا بهتر از بقیه باهامون موندن.اینو فراموش نکنیم.

دلتنگت میشم پسر .. .

• Orphée, mory, Delle Alpi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

این صحنه خیلی حرف داشت و داره

6_13.jpg

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
قطعا یه درگیری بین بونوچی و آلوز بین دو نیمه فینال وجود داشته، حالا کاری به مصاحبه ی مانزو ندارم که تا چه اندازه واقعیه !! ولی خیلی از نشریات و روزنامه هپ بعد از بازی به درگیری ها تو رختکن اشاره کردن، قطعا بهترین کار مدیریت اخراج بازیکن یاغی و بی نظمه ، کسی که زحمات یکساله یک تیم رو با رفتار غیرحرفه ای به باد داده !!
درضمن بونوچی 30 سالشه بازیکن بی تجربه ای هم نیست که در حساسترین مقطع فصل این درگیری ناشیانه رو انجام داده
و درضمن راجع به قیمتش باید بگم ، 42 میلیون واسه بازیکن 30 ساله مبلغ کمی نیست !!
قطعا سال دیگه نصف این مبلغم نمیخریدنش
  • Pinturicchio, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6451 ارسال
  • LocationRasht

دقت کردید کیه لینی با رسمی شدن انتقال بونوچی، آواتار پروفایلشو به این تغییر داد؟!

24.jpg

تا اینجا فقط بوفون پست خداحافظی برا بونوچی گذاشته... :76:

+ یه نکتۀ دیگه هم بنظرم نقش انکارناپذیر اورا تو رختکنه، بوفون هم همچین چیزی رو قبلاً گفته بود که پت از لیدرای تیمه..

بی دلیل هم نیست که تموم این مشکلات با آلگری و هم تیمیا در نیم فصل دوم اتفاق افتاد که اورا رفته بود! تو جمع کردن این قضیه و ریش سفیدی خیلی میتونست کمک بوفون کنه...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4169 ارسال

این مشکلات قطعا ناشی از مربی تیم است که زیاد خونسرد و غیردیکتاتور است..

ضمن اینکه انتظار داشتم یک ساعت بعد از فروش بونوچ یووه مدافع مناسبی جذب میکرد.

• eⁿzº, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3776 ارسال

تنها کسی بود که میتونست بعد از بوفون تیم رو رهبری کنه ...

حتی در فروش بهترین مدافع میانی دنیا هم با این قیمتهای نجومی بسیار ضعیفیم .

دیشیلیو 15 میلیون ...........................بونوچی 40 میلیون ....

• MaMpIeRo, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 616 ارسال
نمیدونم واقعا اینقدر یاغی و اغتشاش گر و مضر بودی که با این شرایط فروخته شدی یا قضیه از جای دیگه ای آب میخوره ... :2:

ظاهرا مانژو مصاحبه رو تکذیب کرده ولی داستان و درگیری رو نه !

به هر حال مجموعه اتفاقاتی که تو این مدت افتاده خارج از حالت نرمال به نظر میرسه ...

این صحبت های همکارم بعد از بازی فینال هست ، شب تلخ و نیمه دوم عجیبی بود ...

همکارم همون موقع بعد بازی گفت حتما یه اتفاقی بین دو نیمه تو رختکن افتاده و اینا :

r8b1_img_20170715_202031_thumb.jpg
  • Orphée, mory, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2640 ارسال
مگه تیم بخاطر آقای بونوچی به فینال رسید که به خاطر باخت باید به بونوچی جواب بدیم ؟
البته این فقط در صورتیه که این حرفا راست باشه، من فکر میکنم بونوچی زیادی دایورت بوده و همین علت بحث ها بوده، البته همه خوب میدونن که بونوچی از فصل قبل میخواسته باشگاه رو ترک کنه، آلوز و بونوچی هر دوشون نیمه اول بازی فینال غیر قابل قبول بودن، مقایسه کنید با کارواخال و راموس، آلوز موقعیت دیبالا رو خراب کرد و برنگشت، بونوچی هم با یه ضربه ساده میتونست توپ رو بفرسته بیرون، به جاش عین ماست ایستاد تا توپ بهش بخوره و بره گوشه دروازه.

بونوچی آرزوی قهرمانی چمپیونزلیگ رو با خودش به گور میبره و امیدوارم بازوبند کاپیتانی ایتالیا هیچوقت به دستش نخوره.

همین آقای بونوچی بازی یورو با آلمان پنالتیش رو خراب کرد، نمیخوام بگم که مدافع بدی بوده، منم حرف بقیه رو قبول دارم که بونوچی بهترین مدافع ایتالیاست، اما باید بگم که حتی انگشت کوچیک امثال نستا و مالدینی نیست، البته این مقایسه خوبی نیست ولی نباید بخاطر یه بازیکن این همه عزا بگیریم و تو سر خودمون بزنیم.

مسلما بازیکنی که بعد برد 4-1 به مربی اعتراض میکنه، دیگه خودتون باید بدونید حرفم چیه.

من چجوری قدردان زحمات بونوچی باشم وقتی چمپیونزلیگ رو دو دستی تحویل اون تیم هالیوودی زیدان داد ؟
مطمئنا همتون اون صحنه ای که فلورنتزی توی بازی آلمان دروازه رو نجات داد یادتونه، چیزی که باید تو همچین مواقعی فوران کنه غیرته، غرور نیست.
  • tecra, L'Avvocato, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
یه نکته که تو تیم چند ساله تو ذوق میزنه اینه که یسری بازیکنا یه سال دوسال میان میرن!به بازیکن شماره ده میدیم دوسال میمونه میره .پوگبا ده میدیم فرت میره. تیم خیلی بی نظم و سطحی شده و این اتفاقات و رفتن دم به دیقه ی بازیکنای فیکس خیلی به بزرگی یووه نمیاد.همش مشغول خریدن بازیکن سن بالای کوتاه مدتیم!! شلم شورباس کلا.
  • mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

یه نکته که تو تیم چند ساله تو ذوق میزنه اینه که یسری بازیکنا یه سال دوسال میان میرن!به بازیکن شماره ده میدیم دوسال میمونه میره .پوگبا ده میدیم فرت میره. تیم خیلی بی نظم و سطحی شده و این اتفاقات و رفتن دم به دیقه ی بازیکنای فیکس خیلی به بزرگی یووه نمیاد.همش مشغول خریدن بازیکن سن بالای کوتاه مدتیم!! شلم شولباس کلا.

سلام شلم شوربا درسته 

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تنها کسی بود که میتونست بعد از بوفون تیم رو رهبری کنه ...

کسی که با مربی دعوا میگیره ، تو فینال لیگ قهرمانان جو رو متشنج میکنه شخصیت رهبری داره ؟

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

این الوز  دیوس .....باعث شد کل تیم متشنج بشه .....بونوچ هم قاطی کرد ....مربی رو نیارین وسط کودکستان که نیس 23 تا مرد هستن این چجوری 23 نفرو کنترل کنه هواسش به بازی بود

بعد باخت الگری گفت دلیل باخت یووه فنی نبوده ........پس بفهمین چی شده 

• eⁿzº, Pinturicchio, alex 4ever و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

صددرصد همه مون ترجیح میدادیم که تو تیم بمونه، ولی حالا که رفته بهتره افرادی که واقعا مقصر این انتقال هستن رو سرزنش کنیم. من کمترین تقصیر رو این وسط به الگری میدم. نمیفهمم چرا اینقدر بهش میپرید؟! کسی که همیشه با احترام برخورد میکنه با بازیکنش مقصره که بونوچی گذاشته رفته؟ بازیکنش بهش فحش داده جلوی همه، نباید میذاشتش رو سکو؟‌ به فرض صحت داشتن حرفای فینال، آیا این وظیفه الگریه که هر بازی خودشو آماده کنه برای ساکت کردن یک مرد ۳۰ ساله؟ که به قول خودتون کاپیتان آینده تیم هم بوده. خب دیگه الگری رو نباید بذاریم تو رختکن،‌ باید هر بازی آنیلی و ندود تو رختکن بیان به آقای بونوچی بگن عزیز من آروم باش. 

نفر بعدی که مقصره در این انتقال خود بونوچیه. کسی که میره پیش اولتراها میشینه، کسی که چپ و راست میگه فقط یووه، کسی که بعد از رد پیشنهاد سیتی (که الان بیشتر معلوم شده به خاطر مریضی پسرش بوده تا موندن با یووه) مصاحبه میکنه و از پیرهن یووه حرف میزنه... باید به مربی خودش حرف Fدار بزنه؟ به فرض تایید، باید بین دونیمه مهمترین بازی فصل این باشگاه، وقتی که همه چیز هم برابر و پایاپای بوده، به هم تیمیاش بپره؟ بونوچی اصلا کی هست که در حضور بوفون و کیلینی و بارتزا بخواد از بقیه ایراد بگیره؟‌ یا ازون بدتر از خود بارتزا شاکی باشه؟ الان هم کم سود نکرده ازین انتقال، تقریبا هر فصل ۱۰ میلیون خواهد گرفت. پس سعی نکنید چهره مظلوم ازش ترسیم کنید. اگر واقعا میخواست بمونه میموند، نه اینکه امروز گزارشش بیاد فقط به زور بوفون مونده.

بزرگترین مقصر هم که مدیریته، با شیوه افتضاح مدیریت این بحران شگفتی آفریدن... یه جورایی برام حس انتقال پیرلو رو داره این اتفاق. امیدوارم نتایج اون فصل ما برای میلان تکرار نشه.

بازیکنیه که وقتی تیم خوبه اونم خوبه. عملکرد دفاعیش هم به شدت بسته به زوج خط دفاعش داره. اگر دوروبرش مدافعای خوبی باشن، بونوچی هم خوبه. بزرگترین ضعفش دفاع تک به تکه و بهترین عملکردش در بازیخونی و قطع پاس، بهمین خاطر هم میگم عملکردش در میلان به شدت وابسته به بازی موزاکیو و رومانیولیه. خیلی منتظرم ببینم بازیش تو میلان چطور از آب درمیاد. ازش ممنونم بخاطر تمام تلاشی که تو زمین کرد، ولی الان که رفت امیدوارم یه چنگال هم ازین ببعد نبره.

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

والا ما دیگه عادت کردیم که هرسال یه بازیکن خوبمون رو راحت از دست بدیم، باورش سخته که به همین راحتی از یووه رفت تو تیم رقیبمون، ولی خب از اونجایی که من آلگری رو خیلی قبول دارم به نظرم کار درستی بود این انتقال، فقط از این نگرانم که ممکنه سال دیگه به همین راحتی دیبالا یا ساندرو یا یه بازیکن موثر دیگه مون رو از دست بدیم. به هرحال مطمئنم تو این چهار پنج سال باقی مونده از فوتبالش دیگه رنگ هیچ جامی رو نمیبینه، امیدوارم پشیمون بشه از انتخابش

• Delle Alpi, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من فکر نمی کردم قضیه فینال راست باشه اما مثه اینکه هست

حتی تکذیب مانژو هم این حس می داد خبریه.

این آدم غیر قابل بخشش

کسی که رهبره عصبانی نمی شه

این آدم فینال ازمون گرفته انگار. بهتر شد رفت. واقعا اگه نصف اون حرفا درست باشه مسخرست کسی اینجا ازش دفاع کنه. مهمترین چیز ما رو گرفت. حالا بازی فینالش به کنار که گند زد

• Delle Alpi, tecra, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

متاسفانه جو تیم اصلا خوب نیست

این شایعاتم شدید اطراف تیم را گرفته کسی هم واقعیتو کامل نمیگه تموم شه بره ، قضاوت هم سخته

بونوچی یه بازیکن معمولی نبود که دو سه سال بیاد تو تیم و بره

شما نگاه کنید بونوچی تقریبا 7 سال  در کنار کیلینی بارزاگلی مارکیزیو لیخت و .. که الان در تیم هستند بازی کردو تقریبا مثل یه خوانواده شده بودند 7 سال کم نیست بخصوص ایتالیایی ها که تو تیم ملی هم با هم بودند

ولی الان خیلی خیلی عجیبه به غیر بوفون اصلا کسی واکنشی نشون نداد

واقعا نمی دونم چی بگم این وسط چی شده ولی جوری به نظر میاد انگار زیاد ناراضی و دلتنگ هم نیستن از رفتنشو تعجب هم نکردن  و کل تیم منتظر بوده  البته شاید من اشتباه می کنم ولی این وسط کیلینی هم یه واکنش مشکوک نشون داد که عجیبه

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

این مشکلات قطعا ناشی از مربی تیم است که زیاد خونسرد و غیردیکتاتور است..

ضمن اینکه انتظار داشتم یک ساعت بعد از فروش بونوچ یووه مدافع مناسبی جذب میکرد.

فکر نکنم مدافع بخوایم. کالدرا بیاد کافیه. الکی پول حروم نکنیم :D

متاسفانه جو تیم اصلا خوب نیست

این شایعاتم شدید اطراف تیم را گرفته کسی هم واقعیتو کامل نمیگه تموم شه بره ، قضاوت هم سخته

بونوچی یه بازیکن معمولی نبود که دو سه سال بیاد تو تیم و بره

شما نگاه کنید بونوچی تقریبا 7 سال  در کنار کیلینی بارزاگلی مارکیزیو لیخت و .. که الان در تیم هستند بازی کردو تقریبا مثل یه خوانواده شده بودند 7 سال کم نیست بخصوص ایتالیایی ها که تو تیم ملی هم با هم بودند

ولی الان خیلی خیلی عجیبه به غیر بوفون اصلا کسی واکنشی نشون نداد

واقعا نمی دونم چی بگم این وسط چی شده ولی جوری به نظر میاد انگار زیاد ناراضی و دلتنگ هم نیستن از رفتنش البته شاید من اشتباه می کنم ولی این وسط کیلینی هم یه واکنش مشکوک نشون داد که عجیبه

قضیه فینال درست بوده انگاری. به نظرم دفاع از بونوچی کافیه دیگه . به خود بازی فکر کنی یه اتفاقی افتاده دیگه

یه چیزم راجع به دوستانی که می گن هر کی یه اخلاقی داره نمی فهمم. کدوم اسطوره ی باشگاهی اخلاقای بونوچی داشته و اسطوره شده؟ بزرگ تیم شده؟

• Pinturicchio, tecra, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

رهبر تیم باید همین خصوصیات داشته باشه شما نمی تونی جنتلمن باشی و فرمانده باشی

راموس، پویول و زلاتان و خیلیا دیگه 

نمی تونی بگی دیبالا عزیزم جیگرم موش بخورتت چرا بعد اون کارت زردت با ترس بازی می کنی  :fp: باید توپید آدرنالین برد بالا 

کاپیتانی یعنی همین الان بازوبند بدید کیلینی با اینکه خیلی دوسش دارم اما آخه کیلینی می تونه تیمو روحیه اشو ببره بالا ؟! آدرنالین بازیکنا رو می تونه ببره بالا ؟

یونوچی من تو تلویزیون می دیدم جو می گرفتم بعد گلا  :1: 

بقیه مربیا پس چجوری رختکنو کنترل می کنن ؟! با تفنگ ؟! 

با اندکی بد بینی و تعصب: :1: حتی سکو فرستادن بونوچی هم احتمال قوی کار مدیریت بود وگرنه نمی فرستادش رو سکو 

• mory, MaMpIeRo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
اینم رفت همه افتادن که اخ و پیف بود. روال ثابت یووه همینه. منتظر اخ و پیف بودن دیبالا بوفون کیلینی مارکیزیو خواهیم موند... ما چقدر اخ و پیف داریم تو یووه. تیمای دیگه همه ماهن ماااه.
  • mory, Delle Alpi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

میشه جنتلمن بود و فرمانده، مثل لیپی، یوپ هاینکس و دل بوسکه. حتما نباید آتیشی باشی تا بازیکن ازت حساب ببره که. اونم بازیکنی که از ماه فوریه ازت کینه به دل گرفته. صحبتی شد تو تاپیک الگری که شخصیت نداره. موافقم. باید بونوچی رو از همون بعد بازی پالرمو مینداخت بیرون نه اینکه تا آخر فصل بهش بازی بده. اینجا رو الگری ضعیف عمل کرد، که اگر درست کار میکرد الان همه سر بونوچی ریخته بودن نه الگری، درسته؟! راموس و پویول و زلاتان هر کدوم برای خودشون کسی بودن. بونوچی از لحاظ شخصیتی و افتخار فردی در مقایسه با این بازیکنا کجا واستاده؟‌ کسی که دو سه فصل اول یووه ش همه داد میزدن سرش یهو جو برداشته که من الان رئیسم؟‌ کاملا اوکیه که اگر از کسی بدمون میاد حرصمونو سرش خالی کنیم ولی نه دیگه با این استدلالا و مثالا.

دیبالا باید شارژ روحی میشد؟‌ قبول. کی بونوچی رو مسئول این کار کرده؟ واقعا درک نمیکنم که اینطور داره از بونوچی دفاع میشه!! یعنی چی آخه، که بیای بزنی تو صورت هم تیمیت یا بخوای زیر پای کسی رو که ۳ ۴ سال ازش دفاع کردن یادگرفتی بکشی چون میخواستی روحیه بدی و رهبری کنی؟‌ بعد الان آدم خوبه شده چون میخواسته روحیه بده؟‌ اصلا فرض هم بگیریم که تو رختکن اجماع بوده سر رهبر بودن بونوچی،‌ به نظرتون گند نزده با این متد رهبریش؟‌ در مهمترین بازی فصل وقتی همه چیز برابره روحیه تیم رو به هم نریخته‌؟ ولی مقصر نیست چون نیتش خیر بوده؟؟‌ بقیه مربیام با تفنگ رختکنو کنترل نمیکنن، یکی مثل فرگوسن کفش پرت میکنه و آخر فصل میفروشه بازیکنشو، یکی هم مثل الگری بدون کفش پرت کردن میفروشه. شیوه شاید فرق کنه ولی نتیجه نهایی یکیه: عامل سرطانی شدن رختکن باید بره.

• Delle Alpi, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی