پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
په په گفته می دونم با بازگشت کراسیچ من باز به روی نیمکت برمیگردم، ولی مشکلی نیست. کراسیچ اونقدر خوب بازی می کنه که مستحق بازی کردن باشه و منم می پذیرم که نیمکت نشینش باشم، با این حال فکر می کنم فرصت برای همه باشه و نوبت بازی من هم به اندازه کافی می رسه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دمش گرم خدایی شعور به این میگن بهش بگید یه صحبتی هم با استوراری بکنه ، شاید اونم عقلش اومد سر جاش په په انقدر شعور داره که نمیگه کراسیچ باید ذخیره من باشه ، بعد استوراری میگه بوفون باید ذخیره من باشه :1: باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من هرچی بهش نگاه میکنم ازش خوشم میاد هم بازیش هم قیافش یه چندتا بازی باید جای مارکیزیو چپ فیکس یازی کنه تا مارکیزیو و اکویلانی فرصت استراحت هم داشته باشند

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
این حرفش که گفته دارم ضربه کاشته رو از دل پیرو یاد می گیرم خیلی بهم حال داد؛ البته با کاشته ای که دیشب زد انصافا حق شاگردی الکس رو به جا آورد؛ واقعا اگر بتونه همه ی فوت و فن کاشته زنی رو از الکس یاد بگیره خیلی عالی می شه؛ در چنین مواقعی که تیم هر چه می زنه به در بسته می خوره این کاشته ها به داد تیم می رسه؛ الکس هم که معمولا به خاطر سن زیادش تماما در هر بازی تو زمین نیست؛ بهتره از په په به عنوان گوش چپ استفاده بشه تا از ضربات آزادش هم بهره ببریم؛ خدایی بازیش دیشب خیلی به چشم می اومد؛ در همان مدتی که تو زمین بود می تونم بگم از میلوس هم موثرتر بازی کرد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کلا مصاحبه های جالبی کرده به هر حال تو این بازی که سمت چپ بازی کرد همه دیدیم که چقدر موثر بود مارکیزیو هم که به وسط رفت خیلی بهتر بازی کرد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
واقعا دیشب از وقتی اومد تو زمین خوب بازی کرد ولی میدونید مشکل چیه ؟ اینکه هم کراسیج هم په په ، تو هافبک راست فوق العادن ولی تو هافبک چپ 50 درصد راستشون هم نیستن دیشب این کاملا مشهود بود ، دلنری هم همش جاشونو عوض میکرد تا یکیشون بالاخره تو چپ جواب بده باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
حالا که هافبک چپ کلاسیک نداریم و کراسیچ خیلی بهتر از په په سمت راست بازی میکنه پس عقل حکم میکنه از په په سمت چپ استفاده بشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
انصافا کی به خودش این حق رو داده که په په رو با مارکیونی مقایسه کنه؟ :1: خدائیش امشب یه بازی خیلی خوب و روون انجام داد و با حضور موثرش از اون باری که روی دوش کراسیچ بود خیلی کم کرد. تکنیک و سرعتش،بلای جون پوتنزا شده بود در این بازی و خیلی راحت هر کاری میخواست میکرد. دومین بازی پیاپی در سری آ هست که گل میزنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21223 ارسال
په په بازیکن فوق العاده ای نیست، ولی واقعا موثر داره کار میکنه،
از همون اول فصل بهش خوشبین بودم بعد از اینکه بازی هاش رو دیدم؛ دونده و جنگنده ست و خیلی به تیم کمک میکنه،
بخصوص اینکه سرعت بالایی هم داره،

احساس شرمسازی میکنم از اینکه با مارکیونی مقایسه ش میکردم :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من مطمئن بودم په په تو یووه جواب میده و بارها هم گفته بودم بهترین هافبک کناری تو ایتالیایی هاست مگه یه هافبک کناری خوب چی باید داشته باشه دوندگی و سرعت و سانتر های خوب که همش رو په په داره

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
همون اول فصل هم فوق العاده بود ولی نمیدونم چرا به یکباره توسط دلنری کنار گذاشته شد. انصافا خط هافبک فوق العادست با وجود چنین په په ای مارکیزیو کجا قراره بازی بکنه... خیلی خوشحالم که به روزهای اوج بازگشته. من همیشه از بازیکنهای سرعتی خوشم میومده و از په په هم همینطور دیشب غیر از گل بسیاز زیباش یه سری در نیمه دوم روی توپ پا عوض کرد و یک ضربه دیدنی به توپ زد که میتونست گل بشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کلا خیلی خوب و موثر بازی کرده در غالب بازی هایی که در زمین حضور داشته. نکته ی مثبت بازیش اینه که خیلی خوب از هر دو پا استفاده میکنه.همون طور هم که سپهر اشاره کرد،دیشب یه ضربه ی سنگین با پای چپ زد که آندویار انداختش جلوی پای کراسیچ و کراسیچ هم توپ رو کوبید به آسمون... من فکر میکنم در بازی با لاتزیو،میشه مارکیزیو رو گذاشت وسط و آکوئیلانی رو روی نیمکت نگه داشت.یعنی همون خط هافبک دیشب ولی به جای آکو،مارکیزیو بازی کنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
به نظر من هم په په باید فیکس بازی کنه و مارکیزیو و اکو باهم چرخشی عوض بشن یا هرکدوم یه نیمه واسه یووه بازی کنن و سیسوکو رو بفروشیم و به جاش همسیک رو بگیریم.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
بعد از بازی با "رم" که ازش انتقاد کردم ،الان کامل نظرم برگشته :1: فکر کنم دلیل اصلی که من اینقدر بسته به په په نگاه میکردم بازی خوب ِ کراسیچ اون سمت زمین بود ، یه روند رو به رشد ِ خوبی رو داره طی میکنه ، امیدوارم همین جوری ادامه بده

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

به نظر من هم په په باید فیکس بازی کنه و مارکیزیو و اکو باهم چرخشی عوض بشن یا هرکدوم یه نیمه واسه یووه بازی کنن و سیسوکو رو بفروشیم و به جاش همسیک رو بگیریم.

موافقم 100 در 100

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
خدایی چه کرد جلوی لاتزیو؛ خیلی یله! یعنی اصل وینگره! تو تیم ملی هم خدا کنه همین جوری بترکونه و ناجی آتزوری در روزهای آتی بشه!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
اگه تا اخر فصل همین طور بتونه خوب بازی کنه یووه دیگه نباید به فکر خرید هافبک چپ بیفته

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خوب بازی میکنه ولی هر چقدرم خوب باشه من فقط ذخیره خوبی برای کراسیچ میدونمش باتشکر

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من فکر میکنم از په په به عنوان یار فیکس در سمت چپ استفاده بشه بیشتر به نفع یووه هستش

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من فکر میکنم از په په به عنوان یار فیکس در سمت چپ استفاده بشه بیشتر به نفع یووه هستش

اگه تا اخر فصل همین طور بتونه خوب بازی کنه یووه دیگه نباید به فکر خرید هافبک چپ بیفته

من نمیفهمم چرا مثل بازی با سامپدوریا ازش در سمت چپ استفاده نمیکنن ؟

حالا که هافبک چپ کلاسیک نداریم و کراسیچ خیلی بهتر از په په سمت راست بازی میکنه پس عقل حکم میکنه از په په سمت چپ استفاده بشه.

به هر حال تو این بازی که سمت چپ بازی کرد همه دیدیم که چقدر موثر بود
مارکیزیو هم که به وسط رفت خیلی بهتر بازی کرد

باشه دیگه :1:

حرف دیگه ای در مورد په په نداری بگی؟ :1:

هر روز میای همین جمله رو نگارشش رو عوض می کنی و میگی :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی