پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
خوب چیکار کنم احسان جان دلم میسوزه که په په رو نیمکته با اینکه خیلی مفید و خوب بازی میکنه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
میگم قرارداد په په هم مثل قرارداد کوالیارلا و آکویلانی هست ؟ یعنی آخر فصل اگه بغیه پولو بدن میتونن بگیرنش ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

میگم قرارداد په په هم مثل قرارداد کوالیارلا و آکویلانی هست ؟
یعنی آخر فصل اگه بغیه پولو بدن میتونن بگیرنش ؟

بله
با 7 میلیون دائمی میشه
باتشکر

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
7 میلیون ارزششو داره په په بازیکن خوبیه تو بیشتر بازیهای یوونتوس خوب بازی کرده و برای سمت چب به نظر من از مارکیزیو و مارتینز خیلی بهتره

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
په په بازیکنیه که برای " این " یووه یک یار موثر و کیفیه و توان این را هم داره که در ترکیب اصلی قرار بگیره ، ولی اگر بنا را بر این بگذاریم که این تیم قصد بازگشت جدی به صف بزرگان اروپا را دارد ، آن زمان بهترین و پر تلاش ترین و سریع ترین و آزادزن ترین په په هم نهایتا یک نیمکت نشین قابل قبول هست و بس .... په په ذاتا ستاره یا بازیکن بزرگی نیست ، در واقع چیزی فراتر از یک فوتبالیست قابل قبول که در تیم های میانه جدولی که مدعی کسب سهمیه لیگ اروپا هستند میتواند یک یار فیکس باشد نیست ....بابت تلاشی که میکنه و بازی موثری که ارائه میده ازش ممنونم و از ماندنش در یووه در پایان فصل هم استقبال میکنم ...ولی...نه به عنوان هافبک اصلی .

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
آقا این په په طوریش شده که از تیم کنار رفته? بازی با ادینزه که نبود و بازی با پالرمو هم که اسمش حتی رو نیمکت هم دیده نمی شه! مشکل چیه?

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

تو که از علیفر بدتری!

بازی با رم مصدوم شد!

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال
به نظر من په په بازیکنیه که تو مواقع حساس خودشو نشون میده.به عبارتی بازیکن لحظه ایه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
vپه په رو سرعت تیمیه یووه تاثیر مثبت داره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بخش داوری، سازمان برگزار کننده سری A ایتالیا، سیمونه په په، هافبک باشگاه یوونتوس رو به عنوان خشن ترین بازیکن این تیم تا پایان هفته بیست و هشتم سری A با 8 کارت زرد معرفی کرد! :cuckoo:

THEODORE

THEODORE

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 68 ارسال

بخش داوری، سازمان برگزار کننده سری A ایتالیا، سیمونه په په، هافبک باشگاه یوونتوس رو به عنوان خشن ترین بازیکن این تیم تا پایان هفته بیست و هشتم سری A با 8 کارت زرد معرفی کرد! :cuckoo:

!!!من فكر ميكردم ملو از همه خشنتر باشه!!!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
په په تو بازي با پارما براي دقايقي به عنوان هافبك وسط بازي كرد . به نظرم خوب هم بازي كرد . نميدونم ميشه روش واسه اون پست هم كار كرد يا نه . به نظرم با استعداد مياد و ميشه به عنوان اچار فرانسه ازش استفاده كرد

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

با تموم فرازو نشیب ها حالا که به پایان فصل رسیدیم، به نظر می رسه سیمونه په په همونطور که تو تیم ایتالیایی بی رمق جام جهانی پارسال بهترین بود، برای یووه کم رمق این فصل هم همان نقش را هرچند با کمی افت و خیز بر عهده داشت.
به گمان من یکی از خرید های خوب یووه بود و امیدوارم که با حفظ این بازیکن، حداقل به عنوان ذخیره ای ارزشمند از تواناییش استفاده کنیم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
امیدوارم قرارداد این بازیکن در پایان فصل قطعی بشه!توانایی بازی به عنوان هافبک چپ،راست و حتی مهاجم سایه رو هم داره!در کمترین حالت میشه به عنوان یه ذخیره ی طلایی بهش امید داشت!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم یه جوری په په رو میخام نمیدونم خیلی انگیزه داره این ادم ولی باید دقت رو هم بیشتر کنه اگه بتونه بهتر بشه واسه نیمکت مهره خوبی هستش

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا خبری از دائمی کردن قرارداد په په نیست ؟ واقعا به عنوان یه ذخیره بی نظیره ،یه بازیکن سخت کوشه که فقط برای موفقیت تیم تلاش میکنه نکته بارز په په ، تلاش برای پیشرفته ، همین که خواست از الکس ضربه آزاد یاد بگیره ، نشون میده که میخواد پیشرفت کنه باتشکر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
منم خیلی په په رو قبول دارم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مهمترین ویژگی په په اینه که خیلی زیاد میدوئه! یعنی بازیکن مقابلش پیوند میخوره،اینقدر که این بچه سگ دو میزنه :1: دو تا بازی از په په تو این فصل یادمه که خیلی دوید،یکی بازی با فیوره در تورین،یکی هم بازی با رم در المپیک رم...همین احساس مسئولیتش تحسین برانگیزه!

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
پول تمدید قرار دادش چقدره؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
7.5 میلیون یورو باتشکر