پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فیزیک و خستگی ناپذیر بودن په په خیلی بهتر از ده چلیه هستش به نظر من میتونه با دوندگی زیاد بهتر از ده چلیه باشه تنها مسئله ای که باید با په په کار بشه اینه که با دفاع هماهنگ بشه و بتونه خوب افساید گیری کنه بقیه مسایل رو راحت میتونه یاد بگیره

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
به عقیده من په په تو این چند هفته ای که از شروع فصل چدید گذشته و تو همین مقدار بازی که ازش دیدیم عملکرد چندان موفقی نداشته. شاید به همین خاطرم هست که آقای سرمربی یووه زیاد بهش میدون نمی ده.
په په تا اینجای کار البته، بازیکنی پرتلاش اما ناتوان از هماهنگی پربازده با سایر بازیکنای تیمه.
تو تاکتیک ( یووه دل نری مگه تاکتیکم داره؟! :samvetesmiley: ) و حرکت تیمی یووه اثرگذاری چندان مثبتی نداره.
از لحاظ فیزیکی و تکنیکی هم فاقد ظرافت های مورد نیاز یووه در پستی که بازی می کنه هست. هرچند باید اعتراف کرد دوندگی و تلاشش تونسته باعث پوشیده شدن 50 درصدی سایر ضعف هاش بشه.
در کل خرید چندان چشمگیری تا اینجا برای یووه نشون نداده. اما با توجه به اینکه حتما دعوتش از سوی لیپی برای بازی در جام جهانی گذشته ( در مقایسه با سایر بازیکنای تیم ملی که دور از انتظار بودن، اون بهتر بود اتفاقا ) و میدون دادن به عنوان یک بازیکن فیکس می تونه دلایل قابل دفاعی از طرف مارچلوی بزرگ داشته باشه. شاید فصل پیش تو اودینزه قابل دفاع بازی می کرده. من اعتقاد دارم نهایتا، این فصل با افزایش پشتکارش در تمرینات می تونه یکی از بازیکنان ذخیره یووه بر روی نیمکت باشه.
شاید بدر حال حاضر بشه گفت در بین چند په په ای که در سطح فوتبال باشگاهی در جهان بازی می کنن، په په ورژن یوونتوسی چندان مالی نیست، حداقل تا اینجای کار. شاید یه روز فوق العاده به کارمون بیاد. کی می دونه...

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
پست اصلی په په در حال حاضر هافبک راسته که با وجود رقیبی چون کراسیچ؛ نمی تونه در اون منطقه حضور ثابتی داشته باشه؛ او باید خودش رو در سمت چپ موفق جلوه بده تا بتونه از ارکان یووه باشه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
بر عکس نظر حامد من فکر میکنم په په در حد خودش خوب ظاهر شده و بدتر از فصل پیش خودش نبوده این رو هم در نظر بگیر که په په تو پست اصلی خودش بازی نکرده و سمت چپ خوب ظاهر شده ماروتا میدونست چه بازیکنی با چه ظرفیتی رو داره میخره و تو محاسباتشم اشتباه نکرد چون په په مثل همیشه بازی میکنه و توی تیم جدیدش هم مثل تیم قبلیش خوب بوده و تقریبا توی هافبک های هم پست ایتالیاییش بهترینه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیشب تو پست دفاع کنار بازی کرد پستی که به نظرم اصلا نتونست موفق باشه اصلا کارهای دفاعی رو خوب بلد نیست و خیلی تو جایگیری ها اشتباه داشت گل هم که روی اشتباهش به ثمر رسید بهرحال تلاششو کرد ولی خوب در بازی محو بود باتشکر

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
کمال درست میگه. تا زمانی که دیچله تو زمین بود واقعا یووه در اون منطقه از زمین حرف برای گفتن داشت. ولی وقتی په په اومد انگار سمت چپمون فلج شد. با این که په په ذاتا خصوصیات تهاجمی بیشتری هم داره، ولی اصلا شاهد یک نفوذ درست و حسابی ازش نبودیم. پیش بینی می کردم حالا که می خواد بیاد تو زمین، یه کمی روند هجومی بیشتری نسبت به قبل داشته باشیم. ولی کاملا برعکس شد. اون در عقب زمین جا خوش کرده بود و حتی عرضه ی درست دفاع کردن هم نداشت. باید در پست هافبک چپ خودش رو به دل نری نشون بده تا بتونه تو ترکیب جا بگیره.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
نباید انتظار داشته باشیم تو بازی اولش تو این پست جدید و بازی به اون حساسی خوب بازی میکرد ولی در مجموع من هم به این نتیجه رسیدم که نمیتونه تو این پست موفق بشه همون هافبک واسش مناسب تره و میتونه بیشتر از دوندگیش و سانتر های خوبش استفاده کنه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
به نظر من بهترین پست واسه په په اینه که ذخیره ی کراسیچ باشه!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
په په دیشب تو دفاع چپ حبس شده بود ولی باز هم خوب بازی کرد ولی باید جلو تر باشه در کل داره خوب نقش اچر فرانسه رو بازی میکنه و میشه تو هر پستی بهش امید داشت

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال

په په دیشب تو دفاع چپ حبس شده بود ولی باز هم خوب بازی کرد ولی باید جلو تر باشه
در کل داره خوب نقش اچر فرانسه رو بازی میکنه و میشه تو هر پستی بهش امید داشت

آچار فرانسه رو خوب اومدی؛ بیچاره یه زمانی نوک حمله بود حالا اومده دفاع!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
من وقتی بازی با میلان رو دیدم تعجب کردم چرا په په بجای دچیلیه اومد تو اول فکر کردم میخواد تیم هجومی بشه اما نه دیدم رفته دفاع چپ _ مگه په په هافبک گوش نیست ؟؟؟؟ ایا فقط تو این بازی از سر اجبار اینطوری شدن یا نه همیشه پست اش اینه ؟؟؟؟؟؟

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
فعلا که دیچله و گریگرا مصدومند؛ احتمالا تا زمان برگشت اونا تو همین پست باشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

فعلا که دیچله و گریگرا مصدومند؛ احتمالا تا زمان برگشت اونا تو همین پست باشه.

شایدم تو این پست بتونه خوب بشه

اگه یادتون باشه کیه لینی ابتدا دفاع چپ بود چپ پا هم بود و الگوش هم زامبروتا بود بعد از اینکه پستش اومد دفاع وسط الان تبدیل به یکی از بهترین دفاع های حال حاضر جهان شده

اما هافبک بخواد دفاع بره به نظرم خیلی سخته

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
با احسان موافقم په په بهترین حالت واسش اینه که جانشین کراسیچ باشه ولی حالا که دفاع چپ نداریم مجبوریم په په رو واسه این پست قبول کنیم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال

یه چند وقتی بود که انتقادها از بازی په په زیاد شده بود، اما الان 2 بازی هست که په په تقریبا یک نفره داره کارهای هجومی تیم رو انجام میده؛
بخصوص در بازی با رم که تقریبا تمامی حملات یووه با استفاده از حرکات په په بود،

بازیکن خیلی عالی نیست، ولی متاسفانه یا خوشبختانه باید قبول کرد که بهترین وینگر ایتالیایی حال حاضر فوتبال ایتالیاست !
من وینگر دیگه ای رو نمیشناسم که بهتر از په په باشه؛

په په اگه یه خورده بیشتر به ضربات آخرش توجه کنه واقعا میتونه مهره تاثیر گذاری باشه؛
البته به زودی باید بره روی نیمکت، با نوجه به بازگشت کراسیچ،

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
من اصلا با نیمکت نشینی په په موافق نیستم........ به نظر من کراسیچ و په په باید هر دو گوش رو بگیرن. مثل بازی های اول فصل..(یووه0سمپدوریا) یووه تو اون بازی خیلی سرعتی بود....... و هر 3 گل هم رو حرکات این دو بازیکن به ثمر رسید........ ملو و مارچیزیو هم می توانند وسط بایستند........ و اکو و سیسوکو هم جانشین ان ها........

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من په په رو ذخیره خیلی خوبی برای میلوش میدونم یعنی قطعا باید قراردادش قطعی بشه باتشکر

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
به نظر منم دخیره خیلی مطمئنی هست ! ولی با توجه به صحبتای دلنری مبنی بر سیستم 4-2-4 احتمالا ازش زیاد استفاده بشه !

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من نمیفهمم چرا مثل بازی با سامپدوریا ازش در سمت چپ استفاده نمیکنن ؟ اگه تیم برد میخواد نباید از مارکیزیو تو سمت چپ استفاده کنیم ولی وقتی برای تساوی میریم یا بازی حساسی رو داریم بهتره از مارکیزیو استفاده کنیم.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

من نمیفهمم چرا مثل بازی با سامپدوریا ازش در سمت چپ استفاده نمیکنن ؟

اگه تیم برد میخواد نباید از مارکیزیو تو سمت چپ استفاده کنیم ولی وقتی برای تساوی میریم یا بازی حساسی رو داریم بهتره از مارکیزیو استفاده کنیم.

اخه هافبکا همه خوبن . حیفه هر کدوم بیرون باشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی