پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیمونه په‌په - Pepinho

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
383 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
این بازیکن از مخش بیش تر باید استفاده کنه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
به جرعت میشه گفت از نظر امادگی جسمانی بسیار عالی هست و مطمئن هستم که توی یووه جواب میده :x

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
آره خیلی نفوذ های خوبی میکنه مثل کراسیچ خیلی امیدوار شدم فقط جای دیگو رو خالی می بینم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
همینطور که ادامه بده منتقدینش هم دست به حمایت ازش میزنن مطمئنم میتونه این روند رو حتی بهتر از این ادامه بده.

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
من که تا به حال اشتباهی ازش ندیدم........... و در بازی های یووه خیلی خوب بازی می کنه........ ÷س چرا به نیمکت نشین تبدیل شده........

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

من که تا به حال اشتباهی ازش ندیدم...........
و در بازی های یووه خیلی خوب بازی می کنه........
÷س چرا به نیمکت نشین تبدیل شده........

نیمکت نشین نشده . بازی سیتی دلنری خواست مارتینز رو بذاره بعد از مدتی بعد که جواب نداد په په اومد . بازی اینتر هم شرایط ایجاب میکرد مارکیزیو سمت چپ باشه تا بیش تر روی دفاع تمرکز بشه و حمله ها اکثر از سمت راست بود .
ولی من با این وجود معتقدم په په در حد یووه نیست . به تیم ملی هم کاری ندارم . این دیگه از کمبود بازیکن ایتالیاست که فقط په په رو توی اون پست داره . یووه باید بره بازیکن بخره .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

نیمکت نشین نشده . بازی سیتی دلنری خواست مارتینز رو بذاره بعد از مدتی بعد که جواب نداد په په اومد . بازی اینتر هم شرایط ایجاب میکرد مارکیزیو سمت چپ باشه تا بیش تر روی دفاع تمرکز بشه و حمله ها اکثر از سمت راست بود .
ولی من با این وجود معتقدم په په در حد یووه نیست . به تیم ملی هم کاری ندارم . این دیگه از کمبود بازیکن ایتالیاست که فقط په په رو توی اون پست داره . یووه باید بره بازیکن بخره .

په په بازیکن در حد یوونتوس نیست ؟
په په همیشه بعد از کراسیچ بهترین بازیکن یوونتوس لقب میگیره
انقدر که سخت کوش هست و با تمام وجودش برای موفقیت یوونتوس تلاش میکنه
بازی با سمپدوریا هم مگه یادتون رفته چقدر خوب بازی کرد
په په سقف بازیش همینه ولی بخاطر یوونتوس با تمام وجودش سعی میکنه بیشتر از چیزی که هست نشون بده
باتشکر

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
منظورم همین سقف بازیه دیگه . یوونتوس قدیم بازیکن هاش اگه 70 درصد توانایی رو هم میذاشتن راحت نتیجه میگرفت تیم . ولی حالا با 110 درصد نمیتونیم ببریم . په په از لحاظ کلاس بازی و تکنیک در حد یووه نیست . تکنیک که خیلی کم داره , فقط توانایی دوندگی بالاش کمکش میکنه .

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من همیشه می خواستم یه نظری بدم راجع به په په. امیدوارم کسی ناراحت نشه. به نظرم په په خیلی خیلی بی فکر بازی می کنه. فقط دوندگی خیلی بالایی داره اما اکثر مواقع بدترین تصمیم ها رو می گیره. یه نسخه ی سریعتر مارکو مارکیونی هست. فقط و فقط دوندگی که فایده نداره. مهرزاد معدن چی هم خیلی می دوید! اما چه فایده؟ په په هم درست همونطوره. حداقل با بازی هاش تو جام جهانی و بازی هایی که از یووه دیدم و بازی کرده، این خیلی به چشمم اومده. دل نری هم تا حال نتونسته از این قابلیتش خوب استفاده کنه. یعنی همیشه وقتی تو زمین بوده که بازی تاکتیکی و فشرده بوده، وقتی هم که نیاز به سرعت و دوندگی و بازی تو جناحین بوده تو زمین نبوده. شاید به خاطر همینه که من تا حالا بازی خوب ازش ندیدم.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من همیشه دوست داشتم که په په رو به عنوان ذخیره ی کامو بخریم ولی حیف... :sad1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
توی بازیکن های هم پست فعلی په په چه تو تیم ملی چه تو یووه په په از همشون سر تر و بهتره حالا در حد یووه بودنش فکر میکنم در حد نیمکت یووه حداقل میتونه باشه همین الانشم بازیکن های زیادی تو یووه هستن که اگه بخوایم با گذشته یووه مقایسه کنیم در حد یووه نیستن به هر حال همین تلاش کردن په په در زمین بازی خیلی واسه یووه مفید و موثره و میتونه به یووه کمک کنه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
از این پس باید په په رو مدافع راست بدونیم ، دلنری از په په خواسته که با توجه به ضعیف بازی کردن در وینگر راست پست خودش رو تغییر بده ، امروز په په مصاحبه کرده و گفته که برای بازی در پست جدید آماده است و انگیزه ی زیادی داره تا خودش رو ثابت کنه .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
و البته خودش هم بد بازی کردنش رو قبول داره تو وینگر بازی کردن و گفته غذر و بهانه ای هم نداره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

از این پس باید په په رو مدافع راست بدونیم ، دلنری از په په خواسته که با توجه به ضعیف بازی کردن در وینگر راست پست خودش رو تغییر بده ، امروز په په مصاحبه کرده و گفته که برای بازی در پست جدید آماده است و انگیزه ی زیادی داره تا خودش رو ثابت کنه .

یعنی میتونه زامبروتا جدید باشه ؟
زامبروتا هم توی 27 سالگی از پست هافبک راست اومد دفاع چپ بازی کرد
باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

امیدوارم صالیحمیجیچ بشه ولی "زامبروتا" نشه.مردک افغان

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال

زامبروتا هم توی 27 سالگی از پست هافبک راست اومد دفاع چپ بازی کرد

نه ! نمیتونه :دی:
انصافتونو شکر....لااقل یک قیاسی بین کیفیت کار این دو بزرگوار در همون هافبک راست داشته باشید که تا ته خط دستتون بیاد.... :دی:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
قطعا په په بهتره! :دی: زامبروتا هم تو هافبک راست همچین گولاخی نبود.زامبی البته نمیشه انکار کرد که تکنیک قابل توجهی داشت

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من هم فکر میکنم بتونه تو پست دفاع بیشتر موفق باشه چون بسیار دونده و پر تلاش بازی میکنه و سانتر های بسیار خوبی داره چیزی که یه مدافع راست باید داشته باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

من هم فکر میکنم بتونه تو پست دفاع بیشتر موفق باشه چون بسیار دونده و پر تلاش بازی میکنه و سانتر های بسیار خوبی داره چیزی که یه مدافع راست باید داشته باشه.

این خصوصیات رو دچلیه هم داره؛ و در مواردی شاید بهتر؛
ولی یک مدافع در درجه اول باید دفاع کردن بلد باشه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
^^ و دفاع کردن فقط دفاع کردن 1 به 1 نیست ! دفاع کردن منطقه ای هست، پوشش فضاها هست، حرکت و عقب جلو رفتن خط دفاع برای کم کردن طول زمین و برای آفساید گیری و ... هست، پوشش تیر 2 روی سانتر ها هست. خیلی چیزا توی دفاع کردن هست که تبدیل هافبک به مدافع رو پیچیده تر ازین حرفا میکنه. به نظر من خیلی سخت تر از چیزیه که به نظر می رسه.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی