پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لا ریپابلیکا روزنامه متعلق به آنیلی ها امروز نوشته که آنیلی به ماروتا گفته که برای فصل آینده دنبال مربی دیگه ای باشه و بهش گفته دیگه تمایلی برای ادامه کار با دلنری نداره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

لا ریپابلیکا روزنامه متعلق به آنیلی ها امروز نوشته که آنیلی به ماروتا گفته که برای فصل آینده دنبال مربی دیگه ای باشه و بهش گفته دیگه تمایلی برای ادامه کار با دلنری نداره.

من توی این پست یه اشتباه کردم، روزنامه ی آنیلی ها لاستمپا بود، این لاریپابلیکا ست :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کسی نیست بهشون بگه احمق هایی مثل شما تیم رو خراب کرده چه ربطی به دل نری داره

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
دل نری رو میبرن یه احمقی احمق تر از دل نری رو میارن.مث روز روشنه.این خانه از پای بست ویرونه. :Facepalm:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى در جواب خبرنگارى كه پرسيده بود ، احتمال ماندن شما فصل آينده در يووه چقدر هست ، گفته 100 ٪ :nish:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى بهترين فرصت تيم و البته خودش براى ماندن رو به بدترين شكل از دست داد ، خوردن دو گل در يك دقيقه شاهكارى بود كه فقط دلنرى مى تونست اين كار رو انجام بده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
باز هم خوبه توی پایان بازی نگفته حتما می مونم ! در مورد وضعیت نهایی خودش گفته که باشگاه باید تصمیم بگیره

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
نمیدونم تا حالا مشت خورده تو دماغ این بابا یا نه؟

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
تو دماغش که نه ولی تو فکش احتمالا زیاد خورده!

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
واقعا احساساتی شدید ها :دی: البته حق هم دارید..لحظه ای خودم رو جای تیفوسی های یووه بذارم و با اون گذشته درخشان به این شرایط برسم.. واقعا سخته...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

تو دماغش که نه ولی تو فکش احتمالا زیاد خورده!

خیلی دوست دارم اولیشو خودم بزنم تو دماغش.

واقعا احساساتی شدید ها :دی:

البته حق هم دارید..لحظه ای خودم رو جای تیفوسی های یووه بذارم و با اون گذشته درخشان به این شرایط برسم..

واقعا سخته...

حرفات یه جورایی حالت ترحم آمیز داره ، منم از این حس ها به شدت بدم میاد...

با این شرایط دیگه خونمون به جوش اومده،ما که هوادارای تیم معمولی نیستیم که به تونیم با این شرایط کنار بیایم یا بهش عادت داشته باشیم
یه زمانی وقتی اسم یوونتوس رو تو استادیوم می گفتن بازیکنهای حریف خودشونو خیس می کردن...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
دیگه شک نکنید باید بره اخه چند بار باید جلو بیفتیم و بعدشم ............ این ادم هیچی تو بارش نیس

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال

خیلی دوست دارم اولیشو خودم بزنم تو دماغش.
حرفات یه جورایی حالت ترحم آمیز داره ، منم از این حس ها به شدت بدم میاد...

با این شرایط دیگه خونمون به جوش اومده،ما که هوادارای تیم معمولی نیستیم که به تونیم با این شرایط کنار بیایم یا بهش عادت داشته باشیم
یه زمانی وقتی اسم یوونتوس رو تو استادیوم می گفتن بازیکنهای حریف خودشونو خیس می کردن...

صادقانه بگم اصلا ترحم آمیز نیست...یووه تیم بزرگیه...در سابق مثل سایر تیم های بزرگ اروپایی مداوم قهرمان میشد و موفق بود.

همه چیز در این باشگاه موفق بود تا کالچوپولی و جریانات بعدش..اگر عادی بخوایم نگاه کنیم حداکثر3-4 فصل برای بازگشت واقعا کافی به نظر میرسه. اما همونطوری که خودتون گفتید عدم مدیریت صحیح باعث شده تا این فرصت سوزی ها رخ بده و یوونتوس در شرایط کنونی قرار بگیره. چیزیکه خوشایند کمتر فوتبالدوستی هست. خودتون هم گفتید که هوادار چزنا یا سیه نا نیستید که به این چیزا عادت داشته باشید و 6-7 شدن هم افتخاری برای یووه بزرگ نیست....من هم وقتی خودم رو جای شما میذارم درک میکنم احساستون رو و بهتون حق میدم..بیشتر از نتایج فعلی یوونتوس از حرفی که این سرمربی زده بود ، ناراحت بودم که واقعا اصلا جالب نبود.... به خاطر همین میگم حق دارید هرچیزی که میخواید بگید و تیفوسی های یووه حق دارن که شورش بکنن...

امیدوارم یووه به روزهای طلایی خودش برگرده...این چیزها اصلا به یوونتوس نمیاد...

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
هر بازی یه بهونه میاره یه جوری حرف میزنه که انگار خودش هیچ تقصیری تو نتیجه نداشته

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من نمیدونم بارسلونا چرا توی این شرایط حساس قراره گواردیولا رو اخراج بکنه ؟!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
گفته میشه دو بازی اینده اخرین حضور دلنری بر روی نیمکت یووه هست و سپس bye bye

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
گفته میشه بین دو نیمه بازی دیشب یووه و کیه وو....، بعد از اینکه مسوولان بارسا از طریق اس ام اس یا همان پیامک ... با دلنری به توافق رسیدند ... از اخراج گواردیولا خبر دادند ... دلنری قراره امروز دستیاران خودش رو به مسوولای بارسا اعلام بکنه...

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
این یادداشت موجی در صفحه ی فسبوکش هست ... در نوع خودش جالبه News? Clouseau can still sit on the bench that is not its responsibility? Have not yet kicked in the ass and with him the various players? Let tuti home for these last 2 days and then play the spring, at least some balls maybe they have it.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خيلي بيتربيته :1: اصن خوشم نمياد موجي زرت و زرت در مورد همه جيز يووه نظر ميده ! آقا كاره اي نيستي خب ٢ دقيقه دهنتو ببند اي بابا ! ---- بايد واقعا منتظر اومدن فن خال باشيم ؟ حرف نداره . دوسش دارم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دلنری مثل رابین هود می مونه : از تیم های قوی ای که امتیاز زیاد دارن امتیاز میگیره، میده به تیم هایی ضعیفی که امتیاز کمی دارند !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی