پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
:1:

اما یه نگاهی به بازیهایی بندازیم که دلنری مربی یووه بود :

دلنری با شامروک ایرلند و گراتس اتریش شروع کرد ..

اما واسه اثبات خودش هفته اول لیگ به باری باخت .. تقریبا همه ستارگانمون بودن توی این بازی ..

با سمپدوریا و لخ مساوی شد ..

و تونست در کمال ناباوری .. اودینه رو شکست بده .. اونم 4 تا

اما واسه اینکه دوباره خودشو اثبات کنه .. به پالرمو باخت .. 3.1

کالیاری رو برد ..

مساوی با من سیتی ..

بدون گل با اینتر ..

لچه رو 4 تایی کرد ..

مساوی با سالزبورگ و بلونیا ..

برد در مقابل میلان ...

مساوی با سالزبورگ ..

برد از چزنا ..
مساوی با برشیا و رم ..

برد در مقابل جنوا ...

مساوی با فیوره و لخ ...

برد کاتانیا و لاتزیو

مساوی با سیتی و ورونا ...

باخت 4.1 به پارما ...

باخت 3.0 به ناپولی ..

خوب که به امار نگاه کنیم .. این مربی نتونسته هیچوقت زورش به خودش برسه ... نتونسته هیچوقت زورش به شکست و ناکامی برسه ..

چه اون زمانی که بازیکناش کامل بودن .. چه اون زمانی که بازیکنان از فلج و سرطان .. رنج میبردن ...

از اروپا حذف شد .. گفتیم که تیم رو داره واسه حذفی و لیگ .. استراحت میده ... از حذفی کنار رفت .. گفتیم .. قهرمانی لیگ ..

و کم کم ... سهمیه رقابتهای اروپایی رو هم در کمال بیشرمی از دست داد ...

دلنری هیچوقت نتونست یووه رو به ارامش برسونه .. همه نتایجش .. صعودی و سقوطی بود .. روال یکنواختی نداشت ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
به پستهای صفحه اول این تاپیک یه نگاهی کردم ... تقریبا بچه ها شکست دلنری رو پیش بینی کرده بودن .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى اعلام كرده كه قصد داره براى تفريح يك مدت كوتاهى به مالديو بره ، در مورد رفتن به آتلانتا هم گفته چيزى معلوم نيست .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
امیدوارم گرفتار دزدان دریایی و یا سونامی بشه ... توی مستطیل سبز که نشد ولی ... اینجوری شاید به یه اسطوره تبدیل بشه ..

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دلنرى اعلام كرده كه قصد داره براى تفريح يك مدت كوتاهى به مالديو بره

فک کن دل نری با اون چونه ش و احتمالا با یه عینک
افتابی و هیکل ..یش بخوابه کنار دریا..چه صحنه ای بشه :))

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

دلنرى اعلام كرده كه قصد داره براى تفريح يك مدت كوتاهى به مالديو بره ، در مورد رفتن به آتلانتا هم گفته چيزى معلوم نيست .

پول هاشو از باشگاه گرفته به تیم گند زده حالا میخواهد بره عشق حال

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
باشگاه يوونتوس با انتشار بيانيه اى ضمن تشكر از دلنرى ، اعلام كرد كه وى ديگر سرمربى يوونتوس نخواهد بود .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بدون هیچ شکی دیه گو ینازنین، هافبک دوست داشتنی و تکنیکی سابق یووه مظلومانه قربانی اشتباه استراتژیک این شبه مربی شد. خدا ازش نگذره .
جناب دل نری به بهانه اینکه سبک بازی دیه گو به سیستم مورد نظرش نمی خوره یکی از بازیکنان خیلی خوب یووه با همکاری جناب ماروتا، با قیمتی نازل تقدیم کرد به فوتبال آلمان. آخر سر هم دیدیم که تیم تحت هدایت دل نری همه چیز دارد! از شجاعت در باخت های متوالی تا تاریخ سازی با بدترین نتایج، سردرگمی و بی برنامه بودن حرکت یووه در دیدار با حریفان تا از رو نرفتن و پدیده ای به نام تاکتیک تیمی!

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بدون هیچ شکی دیه گو ینازنین، هافبک دوست داشتنی و تکنیکی سابق یووه مظلومانه قربانی اشتباه استراتژیک این شبه مربی شد. خدا ازش نگذره .
جناب دل نری به بهانه اینکه سبک بازی دیه گو به سیستم مورد نظرش نمی خوره یکی از بازیکنان خیلی خوب یووه با همکاری جناب ماروتا، با قیمتی نازل تقدیم کرد به فوتبال آلمان. آخر سر هم دیدیم که تیم تحت هدایت دل نری همه چیز دارد! از شجاعت در باخت های متوالی تا تاریخ سازی با بدترین نتایج، سردرگمی و بی برنامه بودن حرکت یووه در دیدار با حریفان تا از رو نرفتن و پدیده ای به نام تاکتیک تیمی!

شما هم هی دغ دل ما رو تازه کن :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دلنری بدبخت که حرفی نداشت داشت از دیه گو به عنوان مهاجم دوم استفاده میکرد این ماروتا بود که گیر داده که خریدهای سکو رو بفروشه باتشکر

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
حسین نظرسنجی این تاپیک رو ببرید آرشیو بد نیستا :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

حسین نظرسنجی این تاپیک رو ببرید آرشیو بد نیستا :1:

انتقال داده شد !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
دل نری در پاسخ به این که آیا امکان داره به ماراسی بره و سرمربیگریِ جنوا رو قبول کنه ، گفته که به اندازه کافی استراحت کردم و شارژ شدم ، جنوا یه انتخابِ خوب میتونه باشه در صورتی که بینِ دو طرف توافق حاصل بشه. گاتزتا از دلیو روسی ، زدنک زمن و دل نری به عنوانِ گزینه های سرمربیگری برای فصلِ بعد در جنوا اسم برده.

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
دل نری از اون دست مربی هاس که در تیم هایی مثله جنوا میتونه خیلی موفق ظاهر بشه و همیشه 1 رقیب سخت واسه تیمای بزرگ باشه تو لیگ ! من خودم همیشه تو این چند سال یادمه که جنوا یکی از معدود تیمای ایتالیا بوده که نمایش نسبتا قشنگی ارائه میدادن . این هم بخاطره مهره های خوب تهاجمی بوده که تو جنوا بودن ! هر وقت یادش میوفتم , میفهمم که گاسپرینی خیلی حماقت کرد که از جنوا جدا شد ! تیم گاسپرینی واقعا رقیب خوبی بود تو اون چند سال واسه مدعی های ایتالیا . شخصا دوس دارم زدنک زمن هدایت جنوا رو بعهده بگیره , چون در اینصورت قطعا شاهده بازی های خیلی قشنگ و تهاجمی از جنوا باید بود !

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
دل نری در مصاحبه با Tuttosport :

- کونته DNA خاصی در زمان بازیگریش داشت و ذهنیتی که همیشه به پیروزی فکر میکنه , من او را بشدت تحسین میکنم !
- تمام تیم حقشون بود که این قهرمانی رو بدست بیارن و این قهرمانی منو هم بسیار خوشحال کرد .
- متاسفانه , در زمان حضوره من تو یووه من بشدت بد شانسی اوردم !
- قبل از مصدومیت های سریالی و باورنکردنی بازیکنام ما داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم ( اوایله حضورش تو یووه رو میگه ) , اگه من بازیکنان زیادتری داشتم کی میدونست ممکن بود چه اتفاقی بیوفته .

ویرایش :

گفته اگه یک تیم بزرگتر داشتم, منظور از لحاظ تعداد
If I’d had a bigger squad

اصلاح شد , مرسی :3:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

دل نری در مصاحبه با Tuttosport :

- کونته DNA خاصی در زمان بازیگریش داشت و ذهنیتی که همیشه به پیروزی فکر میکنه , من او را بشدت تحسین میکنم !
- تمام تیم حقشون بود که این قهرمانی رو بدست بیارن و این قهرمانی منو هم بسیار خوشحال کرد .
- متاسفانه , در زمان حضوره من تو یووه من بشدت بد شانسی اوردم !
- قبل از مصدومیت های سریالی و باورنکردنی بازیکنام ما داشتیم خوب نتیجه میگرفتیم ( اوایله حضورش تو یووه رو میگه ) , اگه من بازیکنان بزرگتری داشتم کی میدونست ممکن بود چه اتفاقی بیوفته .

گفته اگه یک تیم بزرگتر داشتم, منظور از لحاظ تعداد
If I’d had a bigger squad

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
الآن چیکار میکنه ؟ مربی تیمی نیست ؟ :1:

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
بعد از یک سال و نیم بی تیمی به جنوا پیوست :np: جایگزین پرزیوسی شد که با نه امتیاز همراه با جنوا در رده دهم جدول بود. امیدوارم که موفق باشه :rose:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
چه دورانی باهاش داشتیم...از مربیگری فقط میلوش میلوش گفتنو بلد بود... :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
^^^ سیموووووووووووووووووووونه سیمووووووووووووووووووووووونه :)) تو مصاحبه مطبوعاتیش حرفهای زیادی زده ، در مورد سیتم گفته به دفاع 4 نفره دست نمیزنه ... هر چی دارم برای این باشگاه میزارم همونطور که تو تجربیات گذشته ام کردم .ما میخوایم حداکقر تلاشمون رو بکنیم برای بردن امتیازات مهم به خونه میخوام این پروژه رو همین طور پیش ببرم حتی برای سال های اینده .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی