پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Antonio Percass مدیر باشگاه دسته دومی آتالانتا از تمایلش برای جذب دل نری برای سرمربی گیری این تیم در فصل آینده خبر داده. آتالانتا که یکی از کاندیداهای صعود به سری A ایتالیا در این فصل از رقابت های سری B است قصد دارد با سرمربی 60 ساله و ناموفق یووه در تابستان برای سپردن سکوی مربیگری این باشگاه به وی به توافق برسد. دل نری پیش از این در سالهای 2007 تا 2009 هم در این تیم به مربیگری پرداخته بود.

یکی از بهتریم خبرهایی که تو این مدت کوتاه ورود به سال جدید در محور یووه شنیدم همین بود. اینکه علی رغم اولدورم کردن های این آقا منبی بر موندنش در پست سرمربیگری یووه اونهم در میان این همه نارضایتی نشان از پررو بودن و بی توجهی اش به خواست طرفداران این حرفا رو می زد بهترین دلیل هست که ارائه این پیشنهاد نشون دهنده این باشه که سطح این مربی نهایتا چیزی در همین مایه ها است.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه چیزی که برای من عجیبه در مورد دلنری اینه که چقدر تصمیمات خودش هم بی ثبات و بی دوامه ! یعنی تکلیفش با خودش مشخص نیست، ببینید چندین بار زوج خط حمله همینطوری عوض کرده، یا چقدررررر خط دفاع رو دستکاری کرده. یه روز سورنسن رو بازی میده، بعد یهو سورنسن میره رو نیمکت، موتا میاد. موتا بد بازی می کنه گریگرا میاد. یهو دوباره سورنسن میاد، یه بار گریگرا رو چپ بازی می ده یه بار کیلینی یه بار برای یکی از مهمترین بازی های فصل یهو میاد ترائوره رو که کل فصل یه بازی کامل نکرده رو میزاره توی زمین ! یا مارکیزیو بدبخت که هر روز یه جا بازی می کنه. اصلا یادتون بیاد چند وقت پیش، مصاحبه کرد گفت من با کیلینی صحبت کردم، قرار شد تا آخر فصل مدافع چپ بازی کنه چون خودش بهتر می دونه اینطوری برای یووه بهتره ! تصمیمی که به این حالت رسمی اعلام کرد و درحالی که نیازی نبود عمومی بشه ولی اومد جلوی خبرنگارها گفت، کلا چند بازی دوام آورد ؟ گاهی حس می کنم دلنری خودشم نمی دونه داره چیکار می کنه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه نظرسنجی، فرض بگیریم تحت شرایطی دل نری بتونه یووه رو به سهمیه لیگ قهرمانان برسونه، در اون صورت موافق موندنش هستید ؟ آیا فکر می کنید یووه بهتره باهاش ادامه بده و سعی کنه ثبات پیدا کنه، یا باز هم تغییر ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با هر کارنامه ای مستحق رفتن است .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بدون شک دلنری باید پایان فصل از یووه بره چون تحت هر شرایطی حتی اگه یووه رو هم چهارم کنه بدون شک دلیلش بد بودن تیم های دیگه بوده نه خوب بودن یووه!دقیقا مثل سمپدوریا فصل پیش!
دلنری نه مدیریت بحران داره نه انعطاف تاکتیک و بدون شک در حد و اندازه های یووه نیست!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خودم نمی دونم. اگر قراره دلنری بره بهتره یه مربی بزرگ مثل لیپی، کاپلو، تراپ و مربی های در این کلاس بیاد. مربی های مثل دل نری و رانیری، یا مربی های جوونی مثل فرارا و کونته، و حتی مربی های نسبتا موفقی مثل اسپالتی و مانچینی خیلی بعیده بتونن درد یووه رو دوا کنن. یووه مربی بزرگ با نام بزرگ و کارنامه ی موفق می خواد، اگر قرار نیست مربی بزرگ بیاد همین دلنری ادامه بده حداقل اینقدر ضایع هر فصل با یه مربی نباشیم، یکم ثبات داشته باشیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
منم نظرم همینه اگر فرض بگیریم که دلنری با یوونتوس موفق شده که سهمیه را بگیره ، فقط در صورتی میتونم رضایت به رفتنش برم که یک مربی بزرگ و درجه 1 بیاد روی نیمکت یوونتوس ، کسی که باهاش موفقیت و قهرمانی تضمین شده باشه ، البته کارنامه ای که از دلنری دیدم موقعی که در سپمدوریا بود موفقیتش و رسیدن به لیگ قهرمانان را تقریبا میشه گفت از همین مقطع آغاز کرد و تا پایان بازی ها ، 5 برد ، 1 باخت ، 1 تساوی کسب کرد. اما سمپدوریا تا آخر فصل 9 باخت داد که اگر به این آمار استناد کنیم چوپ خط یوونتوس در باخت ها پر شده و دلنری در بازی های آینده محکوم به پیروزی است

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

البته کارنامه ای که از دلنری دیدم موقعی که در سپمدوریا بود موفقیتش و رسیدن به لیگ قهرمانان را تقریبا میشه گفت از همین مقطع آغاز کرد و تا پایان بازی ها ، 5 برد ، 1 باخت ، 1 تساوی کسب کرد. اما سمپدوریا تا آخر فصل 9 باخت داد که اگر به این آمار استناد کنیم چوپ خط یوونتوس در باخت ها پر شده و دلنری در بازی های آینده محکوم به پیروزی است

دقیقا منم به این فکر میکردم! یوونتوس این فصل با سمپدوریای فصل قبل دلنری شباهت زیادی داره.سمپدوریا هم پارسال بعد از شروع خوبش در نیم فصل خیلی امتیازات از دست داد و تا وسطای جدول هم پایین اومد ولی بعد بازیهای آخرش رو با ثبات خیلی خوبی انجام داد و تونست حریفای خودش یعنی پالرمو و ناپولی رو واسه کسب سهمیه شکست بده.
حالا تنها امیدواری من هم اینه که دلنری بتونه مثل سال قبل موفق بشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دلنری از اولش هم مشخص بود یه مربی ناکامه حتی اگر برای چهارمی هم میخواستیم رقابت کنیم ماتزاری به مراتب گزینه بهتری نسبت به دلنری بود بهرحال دلنری اومد و هدایت یووه رو به دست گرفت ، قطعا کارنامش قابل قبول نبوده شما نگاه کنید تیمی در سطح یوونتوس تا هفته 31 ام سه تا برد پشت سر هم نداشت !!! توی اروپا با شش تا مساوی حذف شدیم ، اونم در مقابل تیم هایی مثل لچ و سالزبورگ !!! به نظرم اصلا عملکرد خوبی نداشته ، همین که الان سر کار هست ، بخاطر رفاقتش با ماروتا هست باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فقط در صورتی که یه مربیه اسمی و قهرمان صفت جاش رو بگیره باید عوضش کرد در غیر این صورت خدوش بمونه بهتره تا یکی مثل ماتزاری و از این دسته مربی بخواد بیاد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ماروتا در گفتگويى كوتاه با اسكاى سپورت : " دلنرى تا پايان قرارداد خود ، در يووه خواهد ماند " گفتنيست كه دلنرى تا تابستان 2012 با يوونتوس قرارداد داره .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دلنرى در مورد تغيير سيستم يووه گفته كه تيم داره خودش رو براى تغييرات و بازيكنان جديد آماده ميكنه و شايد در اين تغييرات من ديگه سرمربى نباشم .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خود دلنری فهمید لیاقت سرمربیگری رو نداره ولی ماروتای خر هنوز نفهمیده باتشکر

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
این دلنری برای تیم های وسط جدول مثل کیوو و فیورنتینا خیلی خوبه ولی به درد یووه نمیخوره ، اصلا در حد یوونتوس نیست

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
منم مثل رضا ميگم فقط در صورتي دلنري بره كه يه مربي درجه 1 مثل كاپلو و انجلوتي بياد ، و و اگر امثال مانچيني ميخان بيان به مربي دست نزنيم سنگين تريم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فکر میکنم همه اینطور بخوان! اگر قرار باشه دلنری بره فقط یه مربی باکلاس میتونه هوادار ها رو راضی کنه،نه امثال اسپالتی و مانچو

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ماروتا گفته كه ماندن دلنرى قطعى نيست و ما در پايان فصل بايد تمام شرايط بوجود آمده رو بررسى كنيم ، دلنرى هم ديروز سفر كوتاهى به شهر برگامو داشت و باعث شد كه شايعه هايى مبنى بر مذاكرات با مسوولان تيم آتلانتا منتشر بشه .

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر میکنم دیگه همه کار رو تموم شده میدونن همین ششمی یا خیلی خوب کار کنیم پنجمی پایان کارمون تو این لیگ هست باتشکر

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آقای سرمربی یووه در مصاحبه ای که با سایت یوونتوس داشته به لوکا تونی و خورخه مارتینز اشاره کرده و تلویحا از حضور این دو بازیکن در نیمه دوم دیدار مقابل تیم کاتانیا خبر داده. اینجا یک سوال و نگرانی برای من به وجود میاد که یعنی ایشون تعویض هاشون رو قبل از بازی تو ذهنشون آماده می کنن و اصولا کاری به جریان بازی و عملکرد تیم در طول دیدار ندارن و نیاز تیم رو در نظر نمی گیرن که پیش پیش تعویض های یووه رو علنا اعلام می کنن؟ من منتظر می مونم تا ببینم واقعا همین بازیکنا که گفته رو وارد زمین می کنه یا نه. اگه این کارو بکنه، می دونستم اما دیگه ایمانم 100 برابر می شه که این دوست ما اساسا (...) تشریف دارن!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

آقای سرمربی یووه در مصاحبه ای که با سایت یوونتوس داشته به لوکا تونی و خورخه مارتینز اشاره کرده و تلویحا از حضور این دو بازیکن در نیمه دوم دیدار مقابل تیم کاتانیا خبر داده. اینجا یک سوال و نگرانی برای من به وجود میاد که یعنی ایشون تعویض هاشون رو قبل از بازی تو ذهنشون آماده می کنن و اصولا کاری به جریان بازی و عملکرد تیم در طول دیدار ندارن و نیاز تیم رو در نظر نمی گیرن که پیش پیش تعویض های یووه رو علنا اعلام می کنن؟ من منتظر می مونم تا ببینم واقعا همین بازیکنا که گفته رو وارد زمین می کنه یا نه. اگه این کارو بکنه، می دونستم اما دیگه ایمانم 100 برابر می شه که این دوست ما اساسا (...) تشریف دارن!

نتیجه اش هم دیدیم برد دو بر صفر در خانه تا دقایق پایانی را با نتیجه مساوی عوض کردیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی