پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیجی دلنری

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
321 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کسی این تیم داغون رو قبول نمیکنه دلنری هم بره یه مربی آشغال تر از اون میاد بعد از دشام ، هر مربی ای به یوونتوس اومد مربی ای نبود که بلد باشه به تیم انگیزه بده وقتی تیم میرفت تو بحران دیگه مربیه میموند چیکار کنه در حالی که مربیان بزرگ به خوبی بلدن تیم رو از بحران بکشن بیرون اتفاقا به نظر من مشکل اصلی مربیه چرا منچستر نمیره تو بحران ؟ چرا آرسنال نمیره تو بحران ؟ هر تیمی یه بحران تو طول فصل داره ، این مربیه که میتونه مدت زمان بحران رو کم و زیاد کنه هر وقت یکی مثل لیپی اومد بالا سر تیم ، همه متوجه میشید که مشکل اصلی مربیه ترزگه کبیر هم گفت که فراری به راننده درجه یک احتیاج داره باتشکر

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام........... دوستان فقط 2 نکته خیلی جالب و کوتاه................. این قضیه کم کردن سهمیه ایتالیا در اروپا چه قر حقیقت داره؟ اگه 3 تیمه شه که اون وقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این دلنریه الان رو چی تمرکز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(بعد لیگ اروپا حذفی و لیگ و...........................................)

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
^ تمرکز اصلی موندن تو سری آ هست با این وضعیت! من اصلا نمی فهمم مشکل کجاست! مشکلی که تو یووه هست، انگار خیلی بنیادی تر و عمیق تر از مشل مربیه! تیمی که این جوری منفجر بشه(!) نمی تونه فقط به خاطر مربی باشه! قطعا مشکلات دیگه ای هم هست! ولی شاید اون مشکلات بزرگ با اومدن یکی شبیه لیپی حل بشه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
باور کنید با امدن لیپی یک شوک بزرگ به تیم وارد می شه و تیم راه می یفته و این قضیه کاهش سهمیه برای امسال نیت از سال دیگس

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
برای اینکه با تغییر مربی هیچ چیز درست نمیشه با اخراج دلنری مخالفم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دلنری گفته به من باور داشته باشید. گفته قرارداد من 2 ساله است و مدیرها ها هم به من گفتند به کارم اعتقاد دارند. بهتره در مورد اینکه سال بعد هم من هستم یا نه حرف نزنیم و به میلان فکر کنیم. در ادامه هم گفته مشکل ما عدم تداوم و ثباته که بخش زیادیش مربوط به مصدومیت ها میشه.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
قبل از شروع بازی مدیا گفته بود که در صورت باخت یووه دلنری اخراج میشه!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال

دلنری فصل پیش هم که سرمربی سمپدوریا بود یک رکورد جالب داشت، 10 هفته تیمش رنگ پیروزی رو ندید !
ولی اینقدر بقیه تیم ها از جمله یووه ضعیف عمل کردند که تونستند سهمیه چمپیونز لیگ رو بگیره؛ اما امسال فقط و فقط باید به یورو لیگ فکر کرد.

فقط خواستم بگم دلنری سابقه چنین افت های طولانی رو داره،

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ثباتی که دنبالش بود رو داره بهش می رسه، 3 باخت متوالی، 3 بازی گل نزده، باخت های خونگی متوالی باخت به همه ی تیم ها صرف نظر از بزرگی و کوچیکی و ...

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
از همون اول گفتم این مربی در حد یووه نیست ! حالا تو یه تیم ضعیف خوب کار کرده ( اونم بعد چندین سال که مربیه ) دلیل نمیشه تو یه تیم بزرگی مثه یوونتوس هم خوب باشه !
افتضاح تیمو انداخته ! نه بلده تعویض کنه . نه ترکیب درستی داره !! هیچی !!!!!!!! :waiting:
باید اخراج بشه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
لوئیجی دلنری و بپه ماروتا را باید دیشب در المپیک تورین گردن زده میشد که عبرت سایرین بشه ، فکر کنم این بدترین سال یوونتوس بوده نه پارسال نمیدونم خیلی سخته مثل آبرامویچ عمل کردن و برن دونبال کاپلو ، گاس هیدینک یا لیپی بیارنش تا تیم به فنا نرفته ، واقعا اگر موجی یا کسی مثل آبرامویچ تو تیم بود دلنری با همون باخت دوم اخراج نمیشد؟ چرا عاقل کند کاری که به بار آرد پیشمانی؟ واقعا چرا؟ یعنی آنیلی همون موقع که به دلنری جواب مثبت داد این روزها را پیش بینی نمیکرد؟ یعنی واقعا آنیلی نمیدونست مشکل یوونتوس فقدان مربی بزرگه؟ مگر نه پارسال هم بهترین خریدها را داشتیم. اگر واقعا اینا را نمیدونست و نمیدونه باید به عقل آنیلی شک کرد.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

این ها که پول واسه مربی خرج نمی کنن!
اخراج دلنری چه سودی داره وقتی جانشین احتمالیش یکی مثل بالاردینی و جنتیله و ندود و ... هست؟!
یعنی واقعا فکر کردی یکی مثل لیپی و کاپلو حاضر بیاد با همچین تیمی کار کنه و اعتبار خودش رو زیر سوال ببره؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

من اصلا با اخراج دلنری موافق نبودم ولی حالا حاضرم حتی همون ویالی هم بیاد به یووه به امید اینکه بلد باشه دو تا تعویض درست و حسابی انجام بده؟
این دلنری چرا اینجوریه؟ اصلا و ابدا انعطاف نداره!انگار فقط از مربی گری یه سیستم 2-4-4 رو فهمیده که دو تا وینگرش سرعتی باشن!همین رو هم مثل آدم نمیتونه پیاده کنه!
سواد مربی گری این یارو از اکبر میثاقیان هم کمتره به خدا!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم کاملا با احسان موافقم اصلا هیچ گونه دانشی از این ادم دیده نمیشه یه مربی که انگار رو نیمکت واسه بازیکنا هیچی نداره تمام تاکتیکش شدن گوشای راست و چپش که تیم ما هم میتونه این رو واسه هر تیمی ببنده تعویض داداناشم که شاهکاره دیشب خوبای یووه رو نمه دوم میبره بیرون و اون ماتینز ****** رو میاره تو بازی اقا برو دیگه امسال من دوتا تیم دارم هر دوتاشون مربیاشون سبیلی و هی هم نمیدونن و کلا ******* مظلومی و دلنری خدایا منو از دستشون راحت کن

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام......... به نظر من این مصاحبه های دلنری داره به صورت غیر مستقیم بد جوری به هواداران و احساساتشون توهین میکنه...........زیادی دیگه پر رو شده..........من حاضرم یووه رتبه 12 رو بیاره و لی همین الان دلنری رو اخراج کنند............ راستی یک سوال.... این که میگه باید به تیمی که 3 تا باخت متوالی و یک تساوی داشته احترام گذاشت و همین شرایط خوبه اون وقت در قبال بارسلون باید چه عکس العملی نشان دهیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا خبری از اخراجش نمیشه ؟

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
:stopsign: لوئیجی دلنری اخراج باید گردد :stopsign: من نمیدونم دوستانی که با اخراج دلنری مخالفن دلیلش چیه ؟ :cuckoo: تا الآن یووه رو اینجای جدول دیده بودید 20 امتیاز اختلاف با میلان!!! و 11 امتیاز اختلاف با تیم چهارم جدول یعنی اودینزه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
جووانی کوبولی رئیس سابق یووه در مورد دلنری گفته " تعویض هاش رو نمیفهمم " :np:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بخدا منچسترم هفتم بود و از همه جا ها حذف شده بود ، فرگوسن رو اخراح میکرد ای خدا دارم دیوونه میشم فکر کنم اینها پیش خودشون میگن از این که بدتر نمیشه بزاریم دلنری فصل رو تموم کنه باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مرتیکه پر رو میگه فصل بعد هم مطمئنا من مربیم برو جمعش کن با اون فک کجت خاک بر سر ما که مربیه تیممون اینه مدیران قبلی لیپی رو از کار برکنار کردند چون فقط قهرمانی میخواستند کاپلو رو اوردند به جاش حالا ما دلنری شده مربیه تیممون و به خودش اینقدر جرات میده که اینجوری حرف بزنه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی