پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

این تصور که ندود و دل پیرو بشن مسئولین باشگاه ، برخواسته از همون ذهن هایی هست که میگفتن اگر کونته بره یورگن کلوب ، دشان یا سیمونئه میاد . 

بی خودی برای خودتون رویا پردازدی نکنید که وقتی آنیلی رفت و صد پله بدتر از این دوستمون اومد ، با صورت زمین نخورید ! آنیلی از نظر من بی لیاقته ، خیلی هم بی لیاقته ، اما مطمئنم با رفتنش وضع بدتر میشه که بهتر نمیشه . 

• juve's fan, FarSH4D, aidin_2010 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

محمد اینبار فرق میکنه ، زمانی که ما میگفتیم کونته بره و یکی بهتر بیاد به جاش ، چیزی بود که اصلا قبلترش هیچ کجا مطرح نشده بود ، مثلا اون زمان اگر کسی این بحث رو تو فیس*بوک یوونتوس مطرح می کرد بهش میخندیدن. ولی این ذهنیت که ندود بشه مدیر ، چیزی بود که مطرح شده و از ذهن من نوعی به وجود نیومده و فکر کنم موجی بود که مطرحش کرد. در مورد مدیریت دل پیرو هم تو تاپیک دل پیرو یکی از بچه ها بحثش رو کرد که من اینجا ادامش دادم وبه نظرمم کم کم هممون باید کاسه کوزمونو جمع کنیم بریم تو تاپیک یوونتوس خیالی صحبت بکنیم ، چون دیگه کم کم اگر این تغییرات بوجود نیاد باز میریم همون پله ای که قبل از کونته اونجا بودیم.

دیدن اینده ی یوونتوس واقعا برای کسی نباید سخت باشه ، ما بدطور داریم عقب گرد میریم. بعضی وقتها شما چیزی میبینی و میگی درسته داریم عقب گرد میریم ولی به زودی جهش فوق العاده ای پیدا می کنیم ، ولی این یوونتوسی که من میبینم جهشی فوق العاده داره ولی فقط مسیرش رو به عقبه.

• Principino, Mohammad-SS, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

ندود از بوفون ، دل پیرو و یووه می گوید

12018211434446443021.jpg

پاول ندود ، اسطوره باشگاه یوونتوس و یکی از مدیران کنونی این باشگاه ، در مورد وضعیت کنونی بیانکونری ، بوفون و هم تیمی سابق خود دل پیرو به اظهار نظر پرداخت :

برد در برابر المپیاکوس حیاتی بودو تیم به خوبی این وظیفه را انجام داد اما ما می دانیم که در اروپا باید بیشتر از این مایه بگذاریم.

فاصله بین بایرن و تیم های ایتالیایی بسیار است همانطور که این را دو فصل پیش در مقابل یوونتوس دیدیم. اگرچه این فاصله اینگونه دراماتیک نبود (اشاره به دیدار رم - بایرن).

فوتبال ایتالیا دیگر طراوت گذشته خود را ندارد. همه ما دیدیم. اما فکر می کنم که می تواند دوباره به به قدرت برسد. فوتبال ایتالیا به خواب رفته و باید بیدار شود. یوونتوس استادیوم خود را دارد و برای هر بازی بلیط فروشی می کند. این باید الگویی برای دیگر باشگاه ها باشد تا دوباره متولد شوند.

استادیوم و موزه یوونتوس دو تا از زیباترین مکان هایی است که من در تمام دوران فوتبالی ام دیده ام. از اینکه بخشی از این برهه زمانی در تاریخ یوونتوس هستم به خود می بالم. 

من هر روز با تیم در تماسم. سر تمرینات می روم ، با مربی و دستیارانش صحبت می کنم و سپس با رئیس و مدیر کل به گفتگو می پردازم. ما در مورد همه چیز صحبت می کنیم. از وضعیتمان در جدول تا فرم بدنی بازیکنان. هر از گاهی سعی می کنم تا توصیه هایی نیز داشته باشم.

آنها به من گوش می دهند زیرا که می دانند چه بازیکنی بوده ام ، پست کنونی ام را دوست دارم و اوقات خوشی را سپری می کنم.

پیرلو؟ او یک هنرمند است ، او شگفت انگیز است. می دونی ، هرباری که می خواد ضربه آزادی بزنه من فکر می کنم که داره پنالتی می زنه. او واقعاً منحصر بفرد است. علاوه بر آن ، به نظرم اسپری ای که فاصله دیوار دفاعی را تنظیم می کند هم فکر خوبی است. من فکر می کنم که افرادی مانند پیرلو یک برتری خاص دارند.

توپ طلا؟ به نظر من نویر ، دروازه بان بایرن ، شایسته کسب آن است. در یک باشگاه بزرگ دروازه بان برای یک یا دو سیو در طول بازی احتیاج است. اما همیشه باید آماده باشد. نویر بسیار خوب است و شایسته دریافت جایزه است.

اما اگر بخواهم او را با بوفون معاوضه کنم ، من جی جی را انتخاب می کنم. قطعاً جی جی را انتخاب می کنم. نویر ، بوفون و کورتوا در این لحظه سه دروازه بان برتر جهان هستند. 

دل پیرو به یوونتوس باز می گردد؟ این سوال را باید از رئیس آنیلی بپرسید. اگر شانس دیگری وجود داشت ، من دوست نداشتم دوران فوتبالی ام را در لیگ هند به پایان برسانم.

هواداران همیشه با من برخورد خوبی داشتند. حتی اکنون ایستاده برایم شعار می دهند. هر بار این باعث هیجان من است ، من تنها باید از آنها تشکر کنم. 

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

در کل از حضور ندود تو کادر مدریتی یووه زیاد خوشم نیومده یکم حس بدی نسبت بهش پیدا کردم ، دست خودم نیست ولی شاید خصومت شخصی انیلی با الکس و اون توئیت دلپیرو بعد از عدم تمدید قرار داد در کل کادر مدریتی یووه رو برام منفور کرده ، اینکه الکس به این کادر در کنار ندود اضافه بشه یکم محال به نظر میرسه ، و حتی محال تر از اون سرمربی شدن الکس اونم در اینده ای نزدیک ... ترجیح میدم از طرف مدیران یووه نظری رو در مورد الکس و اینکه چرا همون موقع خداحافظی نکرد و چرا الان فلان جا بازی میکنه نشنوم تا بیشتر از این ازشون بدم نیاد !

• Juventus FC, mory, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

نمیدونم چرا کلا ما ایرانی ها فکر میکنیم یک بازیکن که تازه به مدیریت یه بخش تقریبا کوچیک از باشگاه نایل شده میتونه اینقد تو تصمیم گیری ها دخالت کنه

ندود هیچوقت نمیتونه به تنهایی باعث رفتن یا اومدن بازیکنی بشه مطمین هم باشیم که دل ندود بیشتر از من نوعی برای الکس و یوونتوس میسوزه تفاوت های فرهنگی خیلی مارو با کشورای اروپایی غریب میکنه

رفتن الکس هم بنظر خیلی پیچیده تر بنظر میرسه که اونو به تنهایی تقصیر کونته یا ندود یا هرکس دیگه ای به تنهایی بندازیم

اینجور بنظر میرسید که الکس نیمکت نشینی براش بد بود (بهتره بگم مرگ بود) از طرفی هم نمیتونست پا رو غریزه خودش یعنی فوتبال دوستی بذاره

میتونست همون روزا از فوتبال خداحافظی کنه توی 37 سالگی ولی این انتخاب خودش بود که به فوتبال توی ی قاره دیگه ادامه بده اونم صرفا بخاطر عشقش به فوتبال بود وگرنه نیازی به پولش نداشت مطمین باشیم اگه فقط توی برنامه های فوتبالی ایتالیا و کارهای تبلیغاتی شرکت میکرد درامدش بیشتر ازین چیزی بود ک الان توی هند بدست میاره

ب هر حال اصلا درست نیست دید بدی به بازیکنای یوونتوس داشته باشیم دلیل اینکه هم میگم خدا کنه الکس مربی نشه روزی برای یووه فقط اینه ک لابد اگه ی سال موفق نشه یا بازیکن خوبی از دست بره یا هر ناکامی دیگه حتما میخوایم بگیم اونم منفوره از ما ایرانیا بعید نیس ...

تاپیک بوی ندود بگیره  :53:  سه تاشون باهم عشقن

67974728554795192370.jpg

• Juventus FC, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

:8: :worship: :141:

19254438131629048905.jpg

27021463783739932687.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

رونمایی از محسمه ندود توسط ندود

پراگ

14174694431.jpg

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

پاول ندود 

" در حال حاضر ما نتایج خوبی کسب کرده ایم و همه چیز در اختیار ما است. روش ما را بشناسید ، ما یوونتوس هستیم و از هیچ تیمی هراس نداریم "

رُم ؟

" آن ها در مورد واقعیت ها حرف بزنند ! ما کم تر حرف می زنیم و بیشتر کار می کنیم. وگرنه مُسلم است که جواب های زیادی برای آن ها داریم "

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

ازین گریه چه میدونی ؟؟

لعنتی ..

u33ijv15ok95jrr87yv6.jpg

• mory, Principino, Mohammad-SS و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال

ازین گریه چه میدونی ؟؟

لعنتی ..

u33ijv15ok95jrr87yv6.jpg

هنوز بعضی وقت ها یادم میفته حسرت میخورم :2:  اگه عمو پاول فینال بود شک ندارم ما با جام بر میگشتیم تورین :2:

:8: :77: :worship:

• Principino, eⁿzº, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

عمو پاوله مو عروسکی  :1: :8: ، جواهری کمیاب

45967259335962368870.jpg

98229302607764866815.jpg

• Juventus FC, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

y183136_.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Juventus board member Pavel Nedved insists it’s not a foregone conclusion that the club will sell Paul Pogba.

“I keep hearing it’s almost certain that Pogba will leave Juventus at the end of the season,” the former Czech international said in an interview with Avvenire.

“Those words are premature, because he’s still under contract. Paul is 21-years-old, and he has everything he needs to become an absolutely top class player.

“If later on he asks to leave, then we’ll talk.”

پاول ندود اصرار دارد
یوونتوس هیچ دلیل و استدلال از پیش تعیین شده ای برای فروش پوگبا نداره

پاول :
صحبت هایی مبنی به اینکه پوگبا اخر فصب به طور قطع یووه رو ترک میکنه دائما میشنوم
اینها فقط گمانه زنی های خام پیش از موعد هستن
او هنوز با ما قرارداد داره و فقط 21 سالشه و او (در تورین) هرچیزی که برای بازیکن برتر در کلاس جهانی نیاز داشته باشد دارد
تنها اگر خودش بخواهد تورین را ترک کند متعاقبا راجبش صحبت میکنیم
  • GioVanni Agnelli, Principino, Mohammad-SS و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

[ یووۀ قدرتمند، منفور است ! ]

وقتی 3.5 سال بر فوتبال ایتالیا فرمانروایی میکنی، معلومه که واسه خودت دشمن میسازی... به مورد حمله قرار گرفتن عادت داریم. چه داخل و چه بیرون زمین بهمون حمله میشه، و حالا هم که میبینید میلان داره سعیشو میکنه... بنظر من یووه قوی ترینه و در هر بازی داره این رو ثابت میکنه ولی خب این مسئله اونقدرا تو نبردهای خارج زمین مهم نیست. معمولا این نبردهای خارج زمین در تلویزیون اتفاق میوفتن ولی نمیخوام وارد این مسائل بشم. واقعیت اینه که مدتهاست که تو صدریم و میخوان مارو پایین بکشونن و از هر راه ممکنی استفاده میکنن. اما اونقدری قوی هستیم که از پسشون بر بیایم...

تیکۀ خوشگلی به مدیاست هم انداخته. تو آخرین برنامۀ Tiki Taka که متعلق به Italia 1 و مدیاست هست، مشخص شد که نه تنها گل توز عادی بوده ، بلکه کرنری که منجر به گل میلان شده هم اصلا بطور کامل از خط بیرون نرفته :

677e36299570e246736250e1a9701bc4e462f01a

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

i#President #Nedvěd

dn3owjlouvw22izoox6o.jpeg

رایولا :  پاول آدم معتدل ، خردمند و تواناییه و در صورت کنار رفتن آنیلی ، مدیرعامل ممتازی خواهد بود ...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- حرف کاپلو شد یاد یک مصاحبه تاریخی از ندود افتادم، ندود بعد از اینکه کاپلو رفت تو یک مصاحبه گفت که فضای تمرینات تیم در زمان کاپلو "تیره و تار" بود و کمتر "لذت" می بردیم !

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

گل پوگبا به ساسولو ، بشدت یادآور گل ندود بود به رئال در 2003 ... #قصۀ مشابه #اسامی متفاوت

thumb_19dad4e07e9411d5597c31298fa08c5b31 thumb_59e8133fc96d066b95f585f05b18443626

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

70758197087571482153.jpg

پاول ندود | اسکای اسپورت  :

" ما هنوز راه زیادی برای پیش رفتن داریم و با توجه مشکلاتی که بدلیل مصدومیت های اخیر برای ما بوجود آمده باید با مدیریت کردن بازیکنانی که داریم پیشروی کنیم "

" من چیزهای غلطی می شنوم در مورد اینکه ما رقابت قهرمانی را بُرده ایم. این اصلا درست نیست چراکه هنوز بازی های زیادی باقی مانده . پس شما باید در لحظه زندگی کنید و برای مدیریت بازیکنان یک راه درست و صحیح را انتخاب کنید بخصوص در زمان فعلی "

" من به آلگری و همه عوامل تیم تبریک می گویم که کار شگفت انگیزی کردند. او همچنان گذشته خود را به یاد دارد اما باید دانست که چهار سال در تیم بزرگی مانند میلان کار کرده و حالا تجربه های خودش را به تیم ما آورده "

" او واقعا فوق العاده شاگردانش را رهبری کرد، من امیدوارم که همینگونه ادامه دهد و در آینده همین نتایج را برای ما بگیرد "

بازی با دورتموند به بازیکنان این خودباری را داد که در اروپا قوی هستند ؟ 

" بله ،عالی گفتید همانگونه که من هم تیم را از خارج از این مجموعه همینگونه دیدم. تیمی منسجم ، دادن فضای کم در خط هافبک به حریف با دوندگی زیاد و داشتن ابتکار . قبل از هر چیز تصور می کنم که بازیکنانی با عملکردی چشمگیر در اجرای وظایف خود بودند "

از سال 1996 که شما قهرمان اروپا شدید، بر روی لیگ ایتالیا تمرکز کردید و خیلی لیگ قهرمانان را جدی نگرفتید .

" نه، مطمئنا اینگونه نیست. زیرا برای خود من دقیقا بر خلاف این اتفاق افتاده . ما در سال 2003 در لیگ قهرمان شدیم و در نهایت در فینال با اشتباهاتی کوچک قهرمان نشدیم "

" شما باید برای همه بازی ها آماده باشید، در هر بازی با نهایت انگیزه حاضر شوید. شما تنها در اینصورت می توانید پیشروی کنید و در غیر اینصورت دچار مشکل می شوید "

یوونتوس - موناکو ؟

" ما تنها تمرکز کرده ایم که ثابت کنیم در اروپا قدرتمند هستیم و باید بگویم که من هر دو دیدار موناکو در مرحله یک چهارم نهایی را دیدم و آن ها اصلا با خوش شانسی به اینجا نرسیده اند. آن ها دو بازی فوق العاده انجام دادند اگرچه در بازی ِ دوم کمی بیشتر سختی کشیدند . اما باید بگویم که در ورزشگاه امارات در لندن تحت تاثیر قرار گرفتم "

" آن ها شاید در بیرون از خانه از یک بازی خانگی ، خطرناک تر باشند و ما باید خیلی مراقب باشیم "

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

ماروتا چند روز پیش : نیون؟ (محل مراسم قرعه کشی) ندود از طرف یووه شرکت میکنه ، تو قرعه کشیا معمولا خوش شانسه ... :1:

بعد دیدن قرعه ، تموم سعیشو داشت میکرد خوشحالیشو نشون نده اما کور خونده بود و مچشو گرفتن :nish:  :

c06ff56d1a0636482932dec0a4c55bc36a3ac463

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

ندود: موناکو در خارج از خانه قوی تر است

اسطوره بیانکونری معتقد است که موناکو در خارج از خانه بازی به مراتب بهتری نسبت به وقتی در خانه بازی می کند، ارائه می دهد.

بانوی پیر باید در بازی دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در یوونتوس آرنا به مصاف موناکو فرانسه برود. پاول ندود، برنده توپ طلا در لباس یووه، معتقد است آلگری و شاگردانش نباید موناکو را دست کم بگیرند. ندود طی مصاحبه ای در این باره گفت:

"در چنین مرحله ای از لیگ قهرمانان ممکن بود به تیم قوی تری نیز برخورد کنیم، اما به هیچ وجه نمی توانیم موناکو را دست کم بگیریم. من بازی آن ها در برابر آرسنال را دیدم و موناکو مرا تحت تاثیر قرار داد."

"آن ها وقتی در خارج از خانه بازی می کنند خطرناک تر هستند، ما نمی توانیم به همین اکتفا کنیم که بازی در خانه خودمان است."

وقتی از ندود سوال شد کدام تیم است که نمی خواهید برابر آن ها قرار گیرید، او پاسخ داد:"نه بارسلونا و نه بایرن، هر چه از ما ضعیف تر، بهتر!"

"بارسا و بایرن دو تیم از بهترین تیم های دنیا و مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند. آن ها سطح بالایی از فوتبال را به نمایش می گذارند و به نتایج قابل قبولی نیز رسیده اند."

"رئال مادرید شباهتی زیادی به تیمی که سال گذشته در برابر آن ها قرار گرفتیم ندارد، اما آن ها شایسته احترام هستند. آن ها می توانند طی یک ماه همه چیز را تغییر دهند."

ندود در ادامه درباره اخباری که پیرامون علاقه باشگاه های بزرگ اروپایی به جذب پول پوگبا منتشر شده اند، صحبت کرد:

"ما می دانیم که بارسلونا و باشگاه های بزرگ دیگری او را می خواهند، اما او با ما قرارداد دارد! و درباره مصدومیتش، پوگبا با این که بازیکنی با توانایی های فوق العاده است اما ما نمی توانیم در نبودش گریه کنیم؛ ما نفرات خوبی در اختیار داریم که می توانیم در چنین مواقعی آن ها را به کار بگیریم."

"همچنین برای آلوارو موراتا و بازی های خوبی که در پیراهن یووه انجام داده و همچنین دعوت شدنش به تیم ملی اسپانیا، خوشحال هستم. او می تواند به یک قهرمان تبدیل شود و واقعا انسان خوبی است."

http://www.football-...-play-best-away

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

nfqf9fx6bc3ygiqi0ffb.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg