پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تصویر
  • Juventus FC از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
^^^
میگم چقدر آشناست:fp:
این که عکس خودمه:1: چون اون بالاش نم داشت و پشتش پیداست دقیقا یادمه:1:
سه صفحه قبل بزنی هست یه جا هم آپلود کردم لینکش هنوز کار میکنه.حتی اسم فایل هم عوض نشده:1:
http://sia10.persian...e/ne - Copy.jpg

چون لینکش دیدم از طرفدارای دات کام هستم گفتم وگرنه اولش فکر کردم خودت سیو کردی بعد یادت رفته دوباره آپلودش کردی
یعنی طرفداری عکسیو که من اختصاصی برای فروم اسکن کردم,کش رفته!:fp:
----------------
برای اینکه بی ربط نباشه فکر کنم هنوز خیلی ها توصداسیما نمیدونند پاول تو باشگاه کار میکنه.هر دفعه گزارشگر و مجری های شبکه ورزش میگند "اسطورهه ای قدیمی یووه میرن ورزشگاه بازی می بینند ولی تو ایران نه!مشکل از کجاست که اسطوره های تیم های ایرانی ورزشگاه نمیرند"!!:13:
  • Bianconero Amore و AAG از این پست تشکر کرده است

Untitled.jpg

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

ندود :

" کونته هنوز یک فصل دیگه با یوونتوس قرارداد داره و طی چند ساعت آینده هم با " آنیلی " برای تصمیم گیری در مورد آینده ش دیدار میکنه و همه چیز به اون بستگی داره ؛ کونته نسبت به دوران بازی هیچ تغییری نکرده و تونست شخصیت راهبردی خودش رو به بازیکنان منتقل کنه ، رقابت در این فصل سخت بود و بنظر من نقطه عطف در قهرمانی ما بازی در جنوا بود ، باشگاه برای فصل آینده برنامه ریزی کرده البته کار سختی داریم چونکه برای پیشرفت تیم به بازیکنان گرانقیمت نیاز داریم ، تو اروپا تونستیم پیشرفت کنیم و در این فصل بازیکنان تونستن تجربه ای خوبی کسب کنن ، به پوگبا گفتم که بهتره تو یووه بمونه ، تغییرات بزرگ آسان نیست ، پوگبا برای پیشرفت بهتره که تو یووه بمونه ، این رو به رایولا هم گفتم به اون گفتم که به پول فکر نکنه ، به پیشرفت پوگبا هم نگاه بندازه "

" مسعود ; بچه ی آبادان "

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

سرانجام عمو پاول مجبور شد جواب اون حیوون رو بده

عاشقتم پاول :

"He never got to play for a team as big as Juventus and for this reason he does not understand what it means"

“If the captain of my team says what Totti has said on the sixth day of the championship, I do not know if he would remain my captain.”

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

^

پاول ندود

" من احترام زیادی برای توتی قائل هستم زیرا او قهرمان بزرگی است اما حرف های او مرا عصبانی کرد . او هرگز نتوانسته برای تیم بزرگی مانند یوونتوس بازی کند و بنابراین نمی تواند درک کند که این ( بازی در یوونتوس ) چه مفهومی دارد "

" اگر شما برای یوونتوس کار کنید یا بازی کنید همه بر علیه شما خواهند بود و من می گویم که این بر نگرش داوران تاثیر می گذارد ، که چیزی را بخواهند به نفع ما اعلام کنند "

" اگر کاپیتان تیم من ، آنچه که توتی در هفته ششم رقابت ها گفت را می گفت ، فکر نمی کنم که دیگر کاپیتان تیم باقی می ماند "

" برخورد بین هولباس و مارکیزیو ؟ از نظر من پنالتی بود زیرا نیرو و فشار وجود داشت "

" در حالی که هیچکس در زمین نفهمید که چرا داور صحنه بین لختشتاینر و توتی را خطای پنالتی اعلام کرد ( اشاره به خطای اول توتی بر روی لختشتاینر ) "

خطا بر روی پوگبا ؟

" صحبت از سانتی متر برای من خنده دار است ، روکی دید که (پای) پوگبا بر روی خط است و تصمیم گرفت که اعلام پنالتی کند ، این برای من یک پنالتی مشخص بود "

" حالا می توان استدلال کرد که سرنوشت لیگ پس از شش هفته تحریف شده ؟ اگر همچین اتفاقی برای ما رُخ می داد ( این اتهام ها زده میشد ) ما چه کاری باید انجام می دادیم ؟ من به شما می گویم که روکی یکی از با استعدادترین داورهای ایتالیا است "

و حالا شرایط از این پس در زمین مسابقه ؟

" من پیش بینی خوبی نمی کنم ، این به مقدار زیادی از زیبایی فوتبال را کاهش خواهد داد . این (اعتراضات) باید در راه صحیح باشد در غیر این صورت فوتبالی نخواهد بود "

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال
دمت گرم ندود,هم با بازيت کارى ميکردى که از فوتبال لذت ميبرديم حالا هم با مديريتت,يعن وقتى اين حرفها رو به توتى زد جيگرم حال اومد مخصوصا وقتى گفت:او هرگز نتوانسته برای تیم بزرگی مانند یوونتوس بازی کند و بنابراین نمی تواند درک کند که این ( بازی در یوونتوس ) چه مفهومی دارد "
هميشه تو قلب ما ميمونى la furia ceca
  • Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

فابیو کاناوارو که تو یوونتوس بازی کرده و سری آ هم با یووه برده و هم بازی ندود بوده,بعد از اینکه توتی به حرفهای ندود عکس العمل نشون داد,گفت:

"من در این مسایل پیش اومده,پشت فرانچسکو هستم و از او حمایت خواهم کرد"!!!!!!!!!!!!!

آخه یکی نیست بگه آخه بی غیرت کسی از تیفوسیها تو رو آدم حساب میکنه که برامون مهم باشه تو از کی حمایت میکنی؟!!!!!

وقتی یووه افتاد سری b خیلی راحت به همه چیز پشت کردی

من برای کاناوارو به خاطر بازیهاش تو 2006 احترم قایل بودم ولی با این حرفاش دیگه شرمم میاد که بگم اون قبلا یه بیانکونری بوده

این موقع هاست که آدم ارزش اسطوره هایی مانند ندود را بیشتر میفهمه

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

فکر کنم این مصاحبه رو برادرش انجام دادا ، پائولو کانارو

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال
نوشته بود کاناوارو,عکس هم نداشت که ادم بفهمه
  • Principino, ace of glass و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

نه ، انگار خودش بوده ! از عکس هایی که ضدش ساختن که اینجوری برداشت میشه ..

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من تو فیس*بوک مصاحبش رو دیدم ف هم عکس  فابیو کاناوارو رو گذاشته بودن و هم اسمش رو نوشته بودن. در کل برای یوونتوسی ها شخص مهمی نیست که بخواییم در مورد صحبت بکنیم

• AAG, Principino, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1488 ارسال

نوشته بود کاناوارو,عکس هم نداشت که ادم بفهمه

نه ، انگار خودش بوده ! از عکس هایی که ضدش ساختن که اینجوری برداشت میشه ..

من تو فیس*بوک مصاحبش رو دیدم ف هم عکس  فابیو کاناوارو رو گذاشته بودن و هم اسمش رو نوشته بودن. در کل برای یوونتوسی ها شخص مهمی نیست که بخواییم در مورد صحبت بکنیم

تو کوریره که عکس پائولو رو زده

68518047214038328268.jpg

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

فابیو کاناوارو هیچ وقت همچین حرفی نمیزنه با اینکه از یووه به رئال رفت همیشه تیم محبوبش را در ایتالیا یووه میدانسته(البته انگار مثل زیدان بیشتر به رئال علاقمند هست)

این پائولو هست برادرش که چند وقت پیش هم متهم به شرط بندی شده بود در ناپلی بازی میکنه گفته بود در بازی با یووه در سوپرکاپ دو سال پیش در چین که 4-2 ما بردیم داور به نفع یووه بوده و از این حرف ها(همین مانده بود که این ها اظهار نظر بکنند!)

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

فابیو کاناوارو هیچ وقت همچین حرفی نمیزنه با اینکه از یووه به رئال رفت همیشه تیم محبوبش را در ایتالیا یووه میدانسته(البته انگار مثل زیدان بیشتر به رئال علاقمند هست)

این پائولو هست برادرش که چند وقت پیش هم متهم به شرط بندی شده بود در ناپلی بازی میکنه گفته بود در بازی با یووه در سوپرکاپ دو سال پیش در چین که 4-2 ما بردیم داور به نفع یووه بوده و از این حرف ها(همین مانده بود که این ها اظهار نظر بکنند!)

البته تو ناپولی بازی میکرد الان اگه اشتباه نکنم ساسوئولوئه

در کل فرقی نمیکنه کدومشون این حرفا رو زده

هیچ کدومشون اهمیتی ندارن هرچقدر هم دلشون میخواد اصن خانوادگی دور هم بیان زر بزنن واسه ما که مهم نیست

اون سالی که فابیو از رئال برگشت یووه تماشاچیا خوب حقشو گذاشتن کف دستش

• The_God_of_Goalkeepers , moha684, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

فابیو کاناوارو انقدر بازیکن بزرگی هست که هیچ وقت از این حرفا نزنه .  

• eⁿzº, moha684, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

این طور حرف زدن   و استفاده از کلماتی متل زر زدن و ادم حساب نمیکنیم و این حرفا  در مورد فابیو کاناواروی بزرگ  فکر نمیکنم مناسب باشه .  اگه به فابیو و طرفداراش احترام نمیزارین  حداقل احترام خودتون و تیم ملی ایتالیا رو حفظ کنین . حالا این که کانا حداقل دو سه سال در یووه بازی کرده و یک قهرمانی اورده بماند

• J U V E N T I N I, Principino, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

این طور حرف زدن   و استفاده از کلماتی متل زر زدن و ادم حساب نمیکنیم و این حرفا  در مورد فابیو کاناواروی بزرگ  فکر نمیکنم مناسب باشه .  اگه به فابیو و طرفداراش احترام نمیزارین  حداقل احترام خودتون و تیم ملی ایتالیا رو حفظ کنین . حالا این که کانا حداقل دو سه سال در یووه بازی کرده و یک قهرمانی اورده بماند

شرمنده یه لحظه از کوره در رفتم

البته نفرت من نسبت به بازیکنایی مث کاناوارو و زلاتان کم نمیشه (مخصوصا" زلاتان)

ولی حق با شماست نباید اینجا اینجوری صحبت میکردم از شما و بقیه طرفداراش معذرت میخوام

• pezhman, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پانکا که خودش فوتبالیت چک بوده و با پاول تو زمان تفریحشون میرن گلف بازی میکنن مصاحبه ای کرده و از ندود به عنوان رییس آینده یوونتوس یاد کرده و گفته اون جانشین انیلی خواهد شد

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

امیدوارم خیلی زود ندود رئیس باشگاه بشه.

هم اینکه لیاقتش خیلی بالاتره و هم اینکه چند سالی هست تو کاره مدیریته و تجربشو داره. و نمیدونم نظر بقیه چیه ولی دوست دارن اولین کارش هم اووردن دل پیرو بعنوان سرمربی باشه

من خودم شخصا هیچ امیدی ندارم دل پیرو رئیس باشگاه بشه. چون عملا انیلی چنین اجازه ای نمیده ( به خاطر مشکلاتی شخصی ). ولی تنها کسی که میتونه بالاتر از ندود باشه ، دل پیرو هست.

کلا هرکی بین این دو نفر بشه رئیس ، شاید یوونتوس رویای اروپاییشو بتونه برگردونه و الا حالا حالاها باید زور بزنیم که بریم از دورگروهی بالا

• Mohammad-SS, moha684, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا!!! کسی که تو پیراهن یووه بازی کرده میتونه درک کنه هوادارا چی میخوان یا موفقیت یووه تو چی خلاصه میشه......الکس وضعیت تیم رو دیده ..ندود هم همینطور کاش بشه گروهی متشکل از الکس و ندود و کنته تشکیل داد...

ندود رویاهای بلند پروازانه تری نسبت به انیلی پول پرست خواهد داشت ....

• aidin_2010, The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی