پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3449 ارسال
تصویر

:worship: :worship: :worship:

این عکس فکر کنم باید مال اون دوران طلایی عمو پاول باشه

جوانی و شادابی و حس برتری رو میشه تو این عکس دید :hug: :rose:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
آلگری امروز در مصاحبه با گاتزتا: «من همیشه آرام هستم. مسئله تنها این است که یوونتوس بعضی از شوخی های مرا کمی بیش از حد جدی گرفت. بعضی ها آنجا باید در مورد شوخ طبعی مطالعه کنند. من خوش شانس هستم که اهل لیورنو ام. شوخ طبعی در ذات من قرار دارد.»

ندود امروز خطاب به آلگری در مصاحبه با مدیاست: «اینجا باور ما بر برنده بودن است، نه خوب بودن. ما همه چیز را در اینجا جدی می گیریم، موفق دیده شدن هدف ماست، نه خوب دیده شدن.»

:worship:
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
پاول نـدود :rainbow: " ما قبلا در مورد کارلوس توز صحبت کردیم. او تمایل و علاقه زیادی به بازی فوتبال دارد و همچنان هم آن را به خوبی انجام می دهد " " شما می توانید شور و شـوق او را زمانی که با ما تمرین می کند ببینید " " بازیکنان بزرگ. کسانی که چیزهای زیادی را بدست آورده اند نیاز به انگیزه های جدید و اهداف تازه ای دارند, و من خوشحال هستم که او به این رسیده است " " او بلافاصله نشان داد که علاقه مند است که به ما بپیـونده و من به او خیلی علاقه مند هستم "

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

Madrid fall to brilliant Nedved

1
تصویر

2
تصویر

3
تصویر

4
تصویر

Spoiler

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3449 ارسال
اسطوره تولدت مبارک @};- @};- @};- . ممنون بابت تمامی زحماتی که واسمون کشیدی @};-

[img width=586 height=450]http://inic.net84.net/up/5312eec654a7.jpg[/img]

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال
اسطوره امروز 41ساله شد كاش اينقد زود خداحافظي نمي كرد تولدت مبارك اسطوره

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال

اسطوره امروز 35ساله شد كاش اينقد زود خداحافظي نمي كرد
تولدت مبارك اسطوره

البته امروز 41 ساله شد. @};- @};- @};-

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال

البته امروز 41 ساله شد. @};- @};- @};-

آره اومدم ويرايشش كنم كه پست دادي نميدونم چجوري حساب كردم شد35
خلاصه سوتي بدي بود!!!

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال

:gol:

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال
- رختکن تیم از دست رانیری خارج شده بود، بوفون به نشانه اعتراض بین دو نیمه در بین تماشاگران میموند، بی تفاوتی رو در چهره الکس میشد به راحتی دید، کامورانزی یا مصدوم بود و یا اخراج میشد و ترزگه نیمکت نشین بازیکن هایی مثل یاکوئینتا و آمائوری شده بود ولی فقط این ندود بود که با تعصب و خشم به بازیش ادامه میداد، بازوبند کاپیتانی رو به بازو می بست و بعد از گلزنی بوسه ای به بازوبندش میزد. نه اینکه ندود از بقیه باتعصب تر باشه، قطعا اینچنین نیست، ولی ندود عاشق فوتبال بود و احساس خودش رو در زمین و با عملکردش نشون میداد، پاهای خودش رو محکم به زمین میزد و دوست داشت دروازه حریف رو پاره کنه، ندود یکی از خاص ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال ـه و تعصبش هم خاص بود ...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

- رختکن تیم از دست رانیری خارج شده بود، بوفون به نشانه اعتراض بین دو نیمه در بین تماشاگران میموند، بی تفاوتی رو در چهره الکس میشد به راحتی دید، کامورانزی یا مصدوم بود و یا اخراج میشد و ترزگه نیمکت نشین بازیکن هایی مثل یاکوئینتا و آمائوری شده بود ولی فقط این ندود بود که با تعصب و خشم به بازیش ادامه میداد، بازوبند کاپیتانی رو به بازو می بست و بعد از گلزنی بوسه ای به بازوبندش میزد.
نه اینکه ندود از بقیه باتعصب تر باشه، قطعا اینچنین نیست، ولی ندود عاشق فوتبال بود و احساس خودش رو در زمین و با عملکردش نشون میداد، پاهای خودش رو محکم به زمین میزد و دوست داشت دروازه حریف رو پاره کنه، ندود یکی از خاص ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال ـه و تعصبش هم خاص بود ...

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الکس بی تفاوت به یووه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونم توی فصلی که رفت و برگشت رئال رو سوراخ کرد
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الکس حتی وقتی تو سیدنی هم بازی می کنه اصلا بی تفاوت نیست یووه که جای خود داره

MAHMOOD NEJATI

MAHMOOD NEJATI

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال
عشق من ندود.هرجای زندگی من یه نامی از ندود هست.12 ساله که با بازیهای رایانه ای اشنا شدم و هروقت فوتبال بازی میکنم یوونتوس رو برمیدارم و ندود.یه کلوپ بازی زدمو عکس ندودو زدم سردرش.خیلی قشنگ شده.امیدوارم همه چیز جور بشه که بتونم برم ندود و تیمم رو از نزدیک ببینم.خداکنه . . . :worship: :scarflong:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]
تصویر

هفته قبل گفته بودید که یوونتوس در لیگ قهرمانان از پیش برنده نیست ..

" بله. شما نباید بازی ها را در لیگ قهرمانان دست کم بگیرید، ما با حریف سرسختی روبرو خواهیم شد و ممکن است که آن ها به یک تساوی 1-1 هم راضی باشند "

" تجربه فصل گذشته ما مقابل یک تیم دانمارکی نشان دهنده این اسن که بازی سختی را داریم در کپنهاگ "

- تساوی در سن‌سیرو و دور شدن از بعد از صدر پس از 17 ماه ؟

" این فقط عدد و ارقام است، ما قرعه سختی را از ابتدای فصل داشتیم و بخاطر کسب امتیاز در 3 بازی ابتدایی خوشحال و راضی هستیم . بازی مقابل اینتر در میلان سخت است و حریف به خوبی بازی می کند اما ما از نمایش خود و فوتبالی که ارائه کردیم راضی هستیم "

- ماتزاری بهترین خرید اینتر است ؟

" من هم همچین فکری را می کنم. او تیم را بسیار منظم و با برنامه کرده و اینتر از نظر تاکتیکی در زمین بسیار خوب بازی می‌کند. من احساس می کنم که اینتر به خوبی و بسته شده بود اما خوشحالم که یوونتوس هم مانند همیشه با قدرت مبارزه کرد و با اعتماد به نفس مقابل حریف ایستاد و از این بازی سخت موفق بیرون آمد "

این نشانه و بِرند کونته است ؟

" بله. این همان ویژگی آنتونیو کونته است که به تیم منتقل کرده. اینکه هرگز تسلیم نشوند . من بسیار خوشحال هستم که بازیکنان این را انجام می دهند و امیدوارم تا پایان همینگونه باشند "

گفته می شود که کوالیارلا از دقیقه اول در ترکیب است ؟

" او بازیکنی است که به نظر می رسید در آخرین روز نقل و انتقالات خواهد رفت اما گمان می کنم که با حق وتـو آنتونیو کونته ماندنی شد "

انتخاب بازیکنان در خط حمله ؟

" این یک انتخاب سخت و ویژه است. من تمرینات را دنبال می کنم و می توانم بگویم که تمام بازیکنان در حال آموزشی بزرگ و مهم هستند. اما در عین حال تمرینات کونته سخت و خسته کنند است. انتخاب بازیکن آسان نیست و مطمئنا بازیکنی که انتخاب می شود آماده یک چالش بزرگ خواهد بود "

فاصله تیم ها با توجه به نقل و انتقالات کم شده ؟

" این در زمین مسابقه و تاکتیک تیم ها مشخص خواهد شد نه در تقل و انتقالات. اما من فکر می کنم که یووه شرایط بهتری دارد و آماده تر از فصل قبل و بیشتر از هر زمان دیگری آماده شروع در لیگ قهرمانان هستیم "

لیگ قهرمانانو خستگی ؟

" حقیقت این است که شما باید با آن مقابله کنید. ممکن است که شما هر 3 روز یک بار مسابقه دهید و فرصت استراحت نداشته باشید با این حال مجبور هستید که بی سر و صدا بمانید و تنها به مسابقه تمرکز کنید و برای آن تلاش کنید "

بازی گلف ؟

" می خواهم که بهتر بازی کنم. من واقعا این ورزش را دوست دارم . بخاطر پیشنهاد زیبای ویالی و مائورو برای انجام این بازی زیبا بسیار خوشحالم و برای این چیز زیبا به آن ها تبریک می گویم "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]

:hug:

[img width=450 height=450]http://www.shiaupload.ir/images/91413386793887341723.jpg[/img]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
تصویر

نـدود ِ دوســت داشـتنـی در آخرین تمریـن یوونتـوس قبل از بازی با گالاتاسرای

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پاول ندود

" کارلیـتوس یـک پدیده است . هنگامی که با او قرارداد بستیم می دانستیم که این قرارداد قابل اطمینان و صحیح اسـت . هرگز شک و تردیدی در مورد آن نداشتیم و نتایج هم این را تایید می کند که انتخاب درستی کردیم . او در زمین یک رهبر و محرک است و یک گرداننده در خط حمله یوونتوس "

آیا او می تواند در یوونتوس بزرگ بازی کند و ادامه دهد ؟

" البته . برای مثال ; زمانی که او به دنبال توپ است قدرتمند و غیرقابل کنترل می باشد و هرگز از تلاش دست نمی کشـد "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
پاول ندود " کریستیانو رونالدو بازیکن فوق العاده ای است . او نقش تعیین کننده ای دارد و در رئال بازیکن مهم این تیم است و در رسیدن پرتغال به جام جهانی هم بسیار موثر بود . او در هر بازی 2 و یا حتی 3 گل در بازی می زند ! " " من فکر می کنم او اکنون حتی بهتر از سال 2008 است , سالی که موفق به بردن توپ طلا در منچستر یونایتد شد . همچنین در ادامه ریبری . چرا که او در فصل قبل با پشت سر گذاشتن یک فصل بزرگ و فوق العاده موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شد . اگر شما بخواهید به افتخارات نگاه کنید امسال ریبری هم قهرمان آلمان شد و هم اروپا را فح کرد در حالی که دست رونالدو خالی ماند " " مسی یک پدیده محسوب می شود , صحبت تنها از عملکرد او در بارسا و آرژانتین نیست اما در این فصل 3-2 بازیکن در تیم ِ خود نمایش خوبی داشتند "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

دانلود ویدیوی Best Of and 10 goal Nedned
تصویر

فرمت فایل : Mp4
حجم فایل : 125/120مگابایت
کیفیت : عالی BluRay 720p
موضوع : بیوگرافی | فوتبالی
زمان : .... دقیقه
زیرنویس همراه فایل : ندارد

خلاصه داستان : دو ویدیوی از پاول ندود 10 گل برتر و بهترین ها,

ویدیوی اول

10 Goals

http://www.rodfile.com/suwilhpr993u

ویدیوی دوم

Best Of Nedved

http://www.rodfile.com/1a03l8sws79r

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پـاول نـدود

" از اینکه بار دیگر باید به ترکیه برویم خوشحال نیستم . در گذشته در ترکیه همه چیز برای ما خوب پیش نرفت "

" امیدواریم زمانی که در ترکیه بازی می کنیم هیچ برفی در آنجا نباشد ! در این صورت بازی زیبایی خواهد شد و می توان فوتبال را دید ! "

" ما در فشار زیادی بازی خواهیم کرد . زیرا بازی ها 5 شنبه انجام می شوند ، اما ما نمی توانیم تاریخ دیگه ای را برای بازی پیدا کنیم و بنابراین باید قدرتمند ظاهر شویم "

" ما باید همانگونه که سزاوار آن هستیم و بطور صحیح و درست بازی کنیم ، تا تصاویر و خاطره ای زیبا در ذهن بگذاریم "

" این یک سفر ِ طولانی و یک دوره سخت برای ما خواهد بود . ما باید انگیزه مناسب و کافی را به عنوان تیم یوونتوس برای آن بازی پیدا کنیم و از آن برخوردار باشیم "

"راه طولانی و دشواری تا انتها وجود دارد . اینکه فینال این رقابت ها در تورین است اهمیتی ندارد ، ما باید تا آخرین حد ممکن ادامه دهیم و پیشروی کنیم "

فیورنتینا ؟

" اجازه دهید که در مورد هر بازی به وقت آن فکر کنیم . لیگ اروپا رقابتی است که نباید آن را دست ِ کم بگیریم ، اینجا رُقبای خوبی وجود دارد که برای کسب قهرمانی تلاش می کنند . ما باید قدم به قدم پیش بریم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

پـاول نـدود در لاتزیـو

http://www.uppic.com/do.php?img=111916

138 بازی و 33 گل برای لاتزیو | فصل 2001/2 در حالی که 28 سال ُ 10 ماهش بود با 41.200.000 یورو یه یوونتوس اومد .

یه کلیـپ از زمان حضور ندود در لاتزیو | 9 مگابایت

http://s70.uploadbaz... e la lazio.mp4

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی