پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پــاول نــدود - La Furia Ceca

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

لـقـب ِ الان ِ ویـدال ، اصلش واسه عمـو پاول بوده !

05099760689268435087.jpg

• Bianconero Amore, Orphée, Juventus FC و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

از رئال ترسی نداریم

اسطوره دوست داشتنی یووه از رویارویی با رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان استقبال می کند.

پس از انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، مشخص شد که بیانکونری باید در این مرحله به مصاف رئال مادرید برود؛ یعنی تکرار بازی با این تیم اسپانیایی در همین مرحله  در سال 2003 که با پیروزی 4-3 یوونتوس در مجموع دو بازی همراه بود.

پاول ندود، پس از مشخص شدن قرعه یووه به اسکای ایتالیا گفت:

"بسیار عالی است که دوباره برابر رئال مادرید بازی کنیم، تیمی که قدرت زیادی دارد."

"می دانیم با تیمی بازی می کنیم که مردم برای آن ها شانس بیشتری قائل هستند، اما ما به زمین می رویم و همه توان خود را در اختیار تیم می گذاریم و از چیزی نمی ترسیم، مطمئنم که تجربه فوق العاده ای خواهد بود."

"از بودن در اینجا و این که می توانیم با سه تیم از بزرگ ترین های اروپا رقابت کنیم، خوشحال هستیم."

"فکر نمی کنم که این قرعه هیچ عیب یا برتری خاصی نسبت به قرعه های دیگر داشته باشد، تنها وظیفه ما این است که با تمام توان برای موفقیت تیم تلاش کنیم."

• saeed-nedved, Bianconero Amore, AAG و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

نگاه ندود تو این عکس به جام = نگاه یه الکلی بعد از n سال پاکی به بطری ویسکی :1:  + این قسمت از حرفاشو رو خیلی جاها نذاشتن :

نمیدونم چرا خیلیا میخواستن بخوریم به رئال... آرزو برای خوردن به رئال دیوونگیه! فکرشم نمیکردیم تو این مقطع با +15 امتیاز در صدر لیگ، در نیمه نهایی UCL و فینال کوپا ایتالیا باشیم!

قبل از قرعه کشی و تو مسافت 3 ساعتۀ تورین-نیون داشتم به این فکر میکردم که بهترین قرعه از بین این 3 تیم چیه، به هیچ نتیجه ای نرسیدم!

و همینطور این بخش از صحبتای بوتراگوئنو : باعث افتخار رئاله که با یووه روبرو میشه. بازگشت اونها به این سطح، خبر خوبی برای فوتباله...

++ کاور دیروز آ.اس : دشمن عزیز! * :1:

5bqlcpllglb5nqrm8618_thumb.jpg

* برگرفته از رمان "دشمن عزیز" ج.وبستر ، دنباله ای بر رمان بابا لنگ دراز...

• saeed-nedved, Bianconero Amore, AAG و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

:baghal:

2f5f562fbed2c1b39ebc80e0a8ce2eb9c9f4ba08

تیم آلمان = فاتحان ج.ج 90 و یورو 96 ، تیم چک = فینالیستها و نمایندگان نایب قهرمان یورو 96 ... سه فاتح توپ طلا درین بازی حضور خواهند داشت : ندود + ماسوپُست + ماتئوس!

تکرار فینال یورو 96 که 2-1 آلمان با گل طلایی بیرهوف برد ولی انتقامش 8 سال بعد تو یورو 2004 دقیقا با همون نتیجه گرفته شد!

ندود تو دومی غایب بود و تو فینال 96 هم با #4 و در بال راست، 95 دقیقه بازی کرد... ترکیب احتمالی دو تیم :

Czech Team 96: Petr Kouba - Radoslav Látal, Jan Suchopárek, Miroslav Kadlec, Michal Horňák - Josef Němec, Patrik Bergr, Pavel Nedvěd, Karel Poborský - Pavel Kuka, Jan Koller

Deutsche Fussball Legenden: Jens Lehmann - Andreas Brehme, Thomas Berthold, Thomas Helmer, Markus Babbel - Thomas Häβler, Lothar Matthäus, Stefan Effenberg, Mario Basler - Ulf Kirsten, Fredi Bobic

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

- نظرسنجی توتو : دوس دارید کدوم بازیکنو به برلین ببرید؟ نتایج => ندود با 33.5 % اول شد و الکسی، پلاتینی، زیدان و باجو تو رده های بعدی قرار گرفتن...

k6sy_cfwvccrwyaazmyz.jpg

- تِیو -بازیکن پریماورا- : تو اولین جلسۀ تمرینم، ندودم بود و به محض اینکه دیدمش، ازش خواستم که باهم یه عکس یادگاری بگیریم...

بوفون و پیرلو؟ هیچوقت از تمرین دست نمیکشن و همیشه تموم وجودشونو میذارن تو زمین و همیشه بیشتر میخوان و این واسم آموزنده ست...

ویدال؟ فکر کنم فرازمینیه، همیشه با تموم وجود بازی میکنه ، خیلی خوب تمرین میکنه و همچنین آدم بزرگیه...

فینال UCL؟ امیدوارم یووه ببره ، تیم من ، خونواده م... + حرفاش در مورد موراتا رو هم اینجا گذاشته بودم...

تیو در حال حاضر بصورت قرضی از Envigado اینجاست و حق خریدشم با 1 میلیون تا 9 تیر در اختیار داریم.. چند پسته ست، دفاع/وینگر راست + DM ولی تو پریماورا DM ـه..

نقاط قوتش : سرعت ، تکنیک ، سانتر ، تاکتیک پذیری و جدیت و حرفه ای گری.. یووه هم ظاهرا بهش گفته که تا اینجا ازش راضیه...

+ سلفی ل.باریالس، مدل و بازیگر معروف اسپانیایی با ندود و خونواده ش.. ندود و زنش [یووه 1-1 کالیاری] .. یادگاری با هیئت مدیره بمناسبت #33 .. + در کنار یکی از طرفداراش قبل دربی biggrinsmiley.gif

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

اسکودتو، کوپا ایتالیا و فینال لیگ قهرمانان... چرا حالا یه دست فوتبال نزنم؟! اون لبخند...

0jak_wn_thumb.jpg jkgn_ts_thumb.png

دیروز تیم چک = فینالیستها و نمایندگان نایب قهرمان یورو 96 به کاپیتانی خودش، تیم آلمان = فاتحان ج.ج 90 و یورو 96 رو 6-3 شکست داد [اینجا در موردش حرفیده بودم].. مثه همیشه مثه چی میدویید، دقیقۀ 77 مثه جمبوجت برمیگشت عقب و کمک دفاع میکرد! کلا واسش دوستانه و غیردوستانه مهم نیس.. 3 تا پاس گل داد! صحنه هایی از بازیشو میتونید از اینجا و اینجا ببینید... آخر بازی هم بازیکنای دو تیم، دست در دست هم بطرف تماشاگرا رفتن و تشویقشون کردن... 14.670 نفر هم بازیو از نزدیک دیدن! 

اتو ریهاگل، مربی آلمان، تو کنفرانس مطبوعاتی بعد بازی گفت واقعیت اینه که امثال برگر، پوبورسکی و ندود هنوز میتونن بصورت حرفه ای فوتبال بازی کنن! ادامه داد که مثه ندود دیگه زاده نمیشه!

nuko_6-3.jpg

Czech [Uhrin] : Kouba, Srníček, Maier – Látal, Suchopárek, Kadlec, Kubík, Bejbl, Horňák, Rada, Novotný, Frýdek, Kotůlek – Poborský, Nedvěd, Hapal, Berger, Němeček – Koller, Kuka, Drulák

Germany [Rehhagel] : Bräutigam, Reck – Heinrich, Pfüger. Ernst, Buchwald, Neuville, Gaudino, Kirsten, Matthäus , Bobic, Albertz, Nowotny, Zickler, Schneider, Wosz, Basler, Beinlich, Reich, Rehmer

84h4_cf4pxxougaaig20_thumb.jpg 7ob3_cf4pxxmuiaaojwa_thumb.jpg rte_904cb1563eca9732faaf06efcaf4_w720_h4 pmwi_574a5ac232868b026a85fb448d93_w720_h

ندود گفته ملت همیشه دستم میندازن که هر وقت تو فینال ل.ق بازی میکنیم، من رو سکوهام.. ولی ایندفعه دیگه ناراحت نیستم، اونسری تو 2003، وضعیت به مراتب خیلی بدتر بود.. مهمترین مسئله اینه که یووه اونجاست و این همیشه خوشحالم کرده.. بغیر از این بخاطر جیجی بوفون هم خوشحالم، فکر کنم این تنها جامیه که جاش تو تالار افتخاراتش خالیه.. هیچوقت موفق به بالا بردنش نشده و مسلما لایقشه... خلاصه یه جام دیگه هم برد  :1:

• Bianconero Amore, AAG, Principino و 24 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

69928764553447531146.jpg

پاول ندود بازیکن سابق بیانکونری که اکنون در کنار تیم یوونتوس است و در باشگاه شغل مدیریتی دارد در مورد شرایط تیمی یووه در فصل موفق جاری و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان گفت .

فینال سال 2003 را در منچستر مقابل میلان از دست دادید ..

" آن زمان ناراحتی زیادی بخاطر این موضوع داشتم اما اکنون سعی می کنم که به آن فکر نکنم و از وضعیت فعلی خوشحال باشم. آن بُرهه می تواند دوران اوج زندگی ورزشی من باشد ، در آن فصل همه چیز بجز آن فینال که در آن شکست خوردیم خوب بود ، حالا امیدوارم که بعد از 12 سال تاریخ تکرار نشود "

حضور در کادر مدیریتی یووه ؟

" من نسبت به باشگاه شناخت کافی را داشتم . از زمانی که در تیم بودم در زمین احساساتم را بروز می دادم و حالا احساس مسئولیت بیشتری را به کل باشگاه حس می کنم "

" ما اصلا انتظار این را نداشتیم که به فینال برسیم، پیشرفت ما کاملا مشخص است و این هم نوعی پیروز است . البته ما لیاقت آن را داشتیم و تلاش زیادی کردیم و امیدوارم که بازیکنان تیم موفق باشند "

بسیاری شانس بارسلونا را بیشتر می دانند ..

" همه منتظر هستند که آن ها قهرمان شوند ، از نظر نگاه مردم بارسا شانس بیشتری از ما دارد اما باید این را در نظر گرفت که فشار هم برای پیروزی روی دوش آن ها است "

" اما ما هم تلاش زیادی کردیم تا به اینجا رسیده ایم. پس فکر می کنم که شانس ویژه ای برای قهرمانی داریم ، این دیدار فینال و تک بازی است و در واقع موفقیت در آن بستگی زیادی به شرایط بازیکنان در طول بازی دارد "

خط حمله هجومی معروف بارسا متشکل از مسی ، نیمار و سوارز ..

" بارسا خط حمله فوق العاده ای داد و باید گفت که توانایی هر کاری را دارند . البته ما هم در خط دفاع قدرتمند هستیم ولی در کل ، تنها بازیکنان خط حمله بارسا و یا دفاع ما نیستند که سرنوشت بازی را تعیین می کنند . بدنبال این هستیم که حریف را دچار مشکل کنیم و موقعیت های گل زیاد ایجاد کنیم "

با بوفون فینال را تجربه کردید، اکنون به عنوان هم تیمی سابق به او چه چیزی می گویید ؟

" بوفون فوق العاده است و با سنی که دارد هنوز هم شماره یک و یک دروازه بان در سطح و کلاس جهانی است. او تنها یک قهرمانی ِ اروپا در کارنامه ورزشی اش کم دارد که امیدوارم در فینال موفق باشد و به آن هم دست پیدا کند "

32302196388965889905.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

نباید ابتکار عمل را به بارسا بدهیم

اسطوره محبوب بیانکونری معتقد است دفاع محض، شیوه چندان مناسبی برای بازی برابر بارسا نیست.

یوونتوس در روز 6 ژوئن باید در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا برود، پاول ندود، یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ باشگاه می گوید یووه باید مانع از خلق موقعیت گل توسط بازیکنان حریف شود؛ اما در عین حال دفاع محض نیز روش مطمئنی برای پیروزی نیست.

ندود به رسانه های جمهوری چک گفت:

"بازیکنان بارسا استعداد و توانایی های بسیار زیادی دارند، حتی فکر کردن درباره این که چگونه آن ها را متوقف کنیم سخت است."

"ما باید علاوه بر ارائه ای دفاعی خوب و منظم، از توانایی های هجومی خود نیز برای ضربه زدن به دفاع بارسا استفاده کنیم. نباید ابتکار عمل را به بارسا بدهیم، این می تواند برایمان گران تمام شود."

"فینال سال 2003 بالاترین سطح و بهترین خاطره دوران فوتبالی من است. همانند گذشته، قهرمانی در اروپا معنی خاصی برای من دارد. کسی فکر نمی کرد به اینجا برسیم، اما شایسته حضور در فینال هستیم و حالا امیدوارم با خاطره خوبی برلین را ترک کنیم."

And even if I am crazy is cause you make me this way

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Sth never change

i9ru_11235067_933815159994794_2683058421
  • Orphée, Principino, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

Sth never change

i9ru_11235067_933815159994794_2683058421

وقتی این دو نفرو کنار هم میبینم واقعا" اشک تو چشام جمع میشه دلم میخواد زار زار گریه کنم

هیچ وقت به اینجاش فکر نکرده بودم که الکس و پاول هم یه روزی از فوتبال خدافظی میکنن

هنوزم بعضی وقتا تو بازیای یووه یه لحظه میرم تو فکر که چرا الکس و پاول تو بازی نیستن !

هرچقدر دل بستن آسونه فراموش کردن سخته لامصب

• Bianconero Amore, Orphée, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

lc86_tumblr_npcktr4ulj1r30r4xo3_400_thum 0z59_tumblr_npcktr4ulj1r30r4xo2_400_thum 5btk_tumblr_npcktr4ulj1r30r4xo1_400_thum CGi5CR2UkAACZig.jpg CGi40x7UcAAHu0G.jpg

ایکاش میشد شما دو تا شنبه بیاید تو زمین... ندود زوج الکسی تا زیاد ندوئه.. توز هم پشتشون! i#PartitadelCuore چهار-چهار تموم شد ؛ ندود هم یه گل زد + یه پاس گل به الکسی!

[در مورد الکسی تو تاپیک خودش توضیح دادم] یه خطای بدم رو مورنو کرد که نزدیک بود دعوا بشه! کلا رسمی و غیررسمی حالیش نیس :دی همونطور که در مورد روز خداحافظیش میگه :

bnyw_21.jpg

مهمترین نکته در مورد ندود اینه که همیشه همونه، چه وقتی که داره برای یووه بازی میکنه و چه وقتی که از یووه هواداری میکنه.. اون آتیش، اون عطش..

580y_77.jpg

شاید تکنیکی ترین فاتح توپ طلا نباشه اما اونقدر تمرین کرد [به گفتۀ خودش، تا اونجا که نورافکنها بترکن!] که بهترینِ نسل خودش، تو پست خودش باشه..
یه پکیج کامل ؛ تواضع، ایثار، پشتکار، وفادارای، کیفیت و عزم.. تا همین الان، بازیکنی رو ندیدم که مثلش با هر دو پا شوت بزنه اونم با قدرت مساوی..

[بگفتۀ خودش روزی 12 ساعت تمرین میکرد با هر دوپاش، اونقدری که دیگه نمیدونس کدوم یکیش تخصصیه!!]

+ از 500 هزارمین بازدید کنندۀ موزۀ یووه، شخصا استقبال کرد...

++ همین چند روز پیش ششمین سالگرد آخرین بازیش واسه یووه بود، با بازوبند کاپیتانی، جلو تیم سابقش پاس گل داد...

s1bk_22.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 23 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

2653977_304.jpg

تو که رفتی ، ۱۱ هم باهات رفت ... 

• AAG, Principino, Atomic Ant و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

11 مال کومانه دیگه. اونم میتونه. اگه نتونست میره و یکی دیگه جاش میاد. اونم نتونست میره. بعضی شماره ها باید بایگانی بشن مگه اینکه خودشون نخوان یا نذارن بخوان :دی

همه ش تقصیر این روزگاره :دی

• Principino, alexdelpiero, sia10 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

دلم برات تنگ شده لعنتی :141: :141: :141:

g29ukdycofs5vgce6i5s_thumb.jpg

348KB

hdy6fgg878keciv9fft5_thumb.jpg

113KB

ndw8wbxbo7tyok587jpn_thumb.jpg

99KB

5oi4ujze1cwky2xf03bt_thumb.jpg

139KB

rjy1w2m0xxza3h3pevao_thumb.jpg

229KB

8hpskrevjja3hx8y1yb9_thumb.jpg

160KB

حاضرم قسم بخورم همین الان اگه برگرده صدتا دراکسلر و گوتزه و ایسکو و ... رو میذاره تو جیبش :141:

• Bianconero Amore, AAG, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

Pavel Nedved , Un Fenomeno

چقدر دلتنگشیم! ۶ سال از رفتنش گذشته ، حالا که دوباره یووه افتاده دنبال پشت مهاجم همه یاد پشت مهاجم لوکسمون افتادیم ، گرون ترین هافبک تاریخمون! خیلی وقته می خوام این پست رو بذارم اما امروز بهونه و انگیزشو پیدا کردم ، به یاد ۱۱ مقدس بانوی پیر ...

قهرمانی با یک زندگی معمولی ---> فک می کنم منم مث همه یه آدم معمولیم ، پدر یک خانواده ی شاد ، شغلمو خیلی دوست دارم و به خانواده ام افتخار می کنم ، همین!

بهترین بازیکن حرفه ای که دیدم --->  "یه روز یه مصاحبه خوندم که توش گفته بود که صبحا وقتی تو خونه است همیشه میره می دوئه قبل از اینکه بیاد تمرین ، من باور نکردم ، فرداش ازش پرسیدم : پاول ، این چیزی که گفتی راسته؟ حرفی نداشتم بزنم ، همه اش راست بود! اون از خواب بیدار می شد ، تنهایی می دوید و عصر که با تیم تمرین می کرد بازم همیشه از همه ی ما سریع تر بود"   پائولو منته رو

یه مصاحبه کرده بود ، بعد ازینکه توپ طلا رو گرفت :

- شما فقط یک ساعت و نیم بازیکن هستین ، اما ورای اون باید یک مرد شایسته ی احترام باشین.

-فرهنگ کار ، کار روزانه ای که باید در طی اون تلاش کنین خودتون رو بهبود ببخشید.

-کی تسلیم می شم و تسلیم کی می شم؟ سخته که تو زمین تسلیم بشی ، حتی اگه چیزا خوب پیش نره ، ممکنه بازی رو هم ببازیم اما من هیچ وقت تو زمین تسلیم نمی شم ، تو زندگی شخصیم هم همین طور.فکر می کنم آدم هیچ وقت نباید تسلیم بشه تو سختیا ، باید همیشه جنگید چون خدا ما رو می بینه و حتما بهمون کمک می کنه.

-شخصیت محکم و مصمم بودنمو از کجا میارم؟ فکر می کنم به خاطر خانواده ی یکدستمون باشه ، همون طور که والدینم بهم یاد دادن.

-یادی هم کنیم از مراسم خداحافظیش به ترتیب حرفای الکس و آنیلی و خودشو می نویسم دوباره ، مرورش خاطره انگیزه ... :

-"ما بازی های زیادی با هم کردیم ، پیروزی های زیادی با هم به دست آوردیم."

- "اون واسه ما نماینده ی خیلی چیزاس و افتخار میکنم که تو جشن زیباش شرکت کردم."

-"از امروز از دویدن باز می ایستم چون کمی باید استراحت کنم و بیشتر کنار خانوادم باشم.از دلپیرو به خاطر مهربونیاش متشکرم و اینکه [بازوبند] کاپیتانی رو بهم داد. ما امروز بردیم ، هیچی بیشتر ازین نمی تونم بخوام ، از همه ی هوادارام متشکرم ، خیلی بهم کمک کردن و فکر می کنم با هم کارای فوق العاده ای انجام دادیم و به همین خاطر می تونم باآرامش بازنشسته بشم. امروز می تونم بگم خیلی خوشحالم ، چون تونستم برای هوادارای یوونتوسِ خودم بازی کنم ... "

hj3f_gfdgkgf.jpg

I've tried so hard to tell myself that you're gone
But though you're still with me
I've been alone all along

:hang:

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

تولد ندود هست امروز :8:  ... یک جمله ی بسیار زیبا از این اسطوره  :77:  :worship: 

You can live without football, but not without Juventus

bn4So.jpg

• Bianconero Amore, AAG, mory و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
تولد عشق من مبارک :6: :6: :6: :8: :8: :8:
حیف با گوشی اومدم نمیتونم عکس بذارم :(
  • mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS

تولد پسر موطلایی متعصب تورین رو تبریک میگم :8: :8: :8: :6:

03227601247761948837.jpg

• Bianconero Amore, mory, Principino و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

دوازده سیزده سال پیش یه پسر ده ساله ای بود که تازه چند سال بود می فهمید فوتبال چیه. پسرک عاشق یه تیم سیاه و سفید تو یه کشور خیلی دور از خودش شده بود و از بین اونهمه بازیکنای رنگارنگش یکی رو از همه بیشتر دوست داشت. یه بچه تو اون سن تو هرچیزی فقط دنبال یه قهرمان می گرده. کسی که قویترینه. و این نقش رو یه مرد مو طلایی خیلی قشنگ براش بازی میکرد.

اون موقع ها کمتر مغازه ای تو تهران بود که پشت لباس های ورزشی ای که داشت اسم بازیکنا نوشته شده باشن. البته یه سری مغازه بودن که حروف اسم و شماره بازیکن رو بهشون میدادی و با یه دستگاه شبیه اتو اون اسم و شماره رو میزدن رو پیراهن. یه هفته یا یه کم بیشتر هم طول نمی کشید که اسمه کلا پاره پوره می شد و میرفت پی کارش. واسه همین پسرک هر راهی رو امتحان کرد که حداقل تو زنگای ورزش اسم موطلاییشونو یه جوری رو خودش بزاره.

از نوشتن اسم با خودکار رو پیرهن بگیر تا راضی کردن زوری خانواده واسه خریدن یه لباس یوونتوس بعلاوه اون برچسب های موقت یه هفته ای ... و ذره ذره دیدن اسمش که داره از رو پیراهنت پاک میشه.

تا اینکه سال بعدش کم کم پیرهن های فوتبال اسم دار وارد بازار شد. خب اون سال ها یوونتوس یکی از پرطرفدارترین ها تو ایران بود واسه همین لباس یووه هم سریع اومد. دوباره جمع کردن پول ها و رفتن سمت مغازه. استرس این که پیرهن یووه با اسم موطلاییت هم جزو اون لباسایی که این مغازه هه اورده ، باشه. میرسی اونجا و مغازه دار می پرسه چه اسمی میخوای ، میگی اسمشو...اونم میگه تموم کردیم. تموم دنیا رو سرت خراب میشه. مغازه دار حرفشو ادامه میده : "ولی پیرهن دومش مونده" ... شنیدن این جمله برای پسرک ، تو اون سن ، به اندازه ی تمام کنسول های بازی ، گوشی های هوشمند و هرچی که الان مثل نقل و نبات دست بچه های کم سن و سال میچرخه ، میارزید.

پیرهنی که دو سال براش صبر کرده بود ، پیرهنی که قرار نبود از دستش بده. پیرهنی که اسم قهرمانش روش نوشته شده بود :

24906134066421404849.jpg66011585145204481400.jpg

تولد مبارک پاول ندود ، قهرمان دوست داشتنی من :8:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 ارسال

فکر کنم ندود دلیل یووه ای شدن خیلی ها باشه

این دوستمون عکس پیرهنشو گذاشت یاد یچیزی افتادم :1: 

یادش بخیر اون دوره ی نوجوونی هر پیرهن ورزشی که میخریدم پیرهن ندود بود . البته یه سال رفتم ندودش رو تموم کرده بودن دلپیرو خریدم  :1: یدونه قدیمی تر هم داشتم و چون قدیمیا شماره نداشت دادم واسم با رنگ نوشتن ندود11 :1:

البته اون موقع بابامون هم میگفت پسر خیلی خری دویست تا پیرهن داری چرا هی میری پول میدی اینا رو میخری  :1: به پبذهن آتزوری هم داشتم که کاپا بود . فکر کنم واسه سال 2002 بود دقیق نمیدونم . 

خب خیلی عاشق بودیم چه میشد کرد :1:

در کل اگه بگم این مرد دید من رو نسبت به فوتبال و عشق فوتبال عوض کرد دروغ نگفتم .

تا آخر عمرم فوتبالی بودنم رو مدیونشم :8:

• Bianconero Amore, mory, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی