پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فولام 4-1 یوونتوس ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ اروپا ) - یادواره چیرو فرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همه چی تموم شد ! قصر رویایی تابستان 2009 تو آخرین روزای زمستون خراب شد ! عجب فصل دپرس کننده ای بود ..... هیچی نمیشه گفت جز اینکه بگم من دلم امشب برای هیچ بازیکنی نسوخت ، من دلم برای خود یووه سوخت که چی شده که فولام بهش چهارتا بزنه ! احساس کردم یووه خیلی تنهاست خیلی .... اخراج کانا همه تیم رو داغون کرد . اخراجش خیلی خیلی سختگیرانه بود چون گروسو نیم متری ازش عقبتر بود و مهاجم فولام با دروازه فاصله داشت . خیلی خیلی سختگیرانه اخراج شد . روی گل اول هم فکر کنم زامورا شارژ کرد کانا رو . چون هیچ مدافعی اونجوری نمیره هد بزنه ! ولی اینا بهونه هستش ، ما حقمون قهرمانی تو این فصل نبوده ! نه تقصیر زاک هستش نه ملو نه فرارا ، کل مجموعه یووه مشکل داره . تیمی که رکورد دار مصدومیت در فوتبال جهان باشه وضعش از این بهتر نمیشه ! چقدر بدشانسیم که منینگر و لگرو نبودن . هیچی نمیتونم بگم جز اینکه بگم امیدوارم که یووه بیدار بشه .

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
مصدومیت دشمنی با یووه بدشانسی زمین تمرین بد مربی ضعیف کادر مدیریتی بی تجربه ناداوری ضعف بازیکنان همه و همه یووه باشکوه را زمین می زند و هیچ راه فراری پیدا نمی شود ... یوونتوس کبیر انگار تازه دارد بازتاب سقوطش به سری ب را می دهد حال می فهمیم که رانیری تمام نبود اما ناقص هم نبود حال می فهمیم که فرارا بی تجربه بود اما مقصر نبود چه باید کرد ... عشق تحقیر می شود خاطره ها پر پر می شود یووه به چاه فرو می رود . . .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خدایا شکرت که کلکسیون مون تکمیل شد :zombismiley:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان یه چیزی دیدم که فقط تونستم بگم فااااااک !!

زبینا در حالی که یوونتوس 4-1 عقب بود به خاطر وقت کشی اخراج شده !! :lol: :lol:
الان همه جا تو گزارش بازی از داوری نوشتند. این جملات رو عینا کپی می کنم :

Fabio Cannavaro felt he was pushed over by Bobby Zamora, but the referee waved play on and so he had all the space to chest and volley from seven yards on Paul Konchesky's cross.
-
The contact seemed fairly minimal and Grosso was closer to it, so the straight red card for stopping a clear scoring opportunity seemed very harsh.
-
The referee was again extremely harsh on Juventus straight after the break. A Damien Duff cross struck Diego's trailing arm from close range and he did not move the arm towards the ball, but the Dutch official still pointed to the spot
-
Zebina was shown a straight red for continuing to kick when the ball had gone out of play. Again, it seemed a little harsh considering the circumstances.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
صحنه اخراج زبینا خیلی جالب بود . زبینا به داف پشت پا زد ولی داف فکر کرد الکس این کار رو کرده ! فکر کنم برای اون پشت پا و احتمالاً حرفایی که زده اخراج شد چون کمک داور تو یک متریش بود .

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
الان نتیجه رو دیدم. باورم نمیشه/ از فولهام 4 تا بخوریم؟ فولهام؟ کجای جدول لیگ انگلیس هست؟

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

الان نتیجه رو دیدم. باورم نمیشه/ از فولهام 4 تا بخوریم؟ فولهام؟ کجای جدول لیگ انگلیس هست؟

ربطی به حدولش نداره محسن جان.

شما پست صفحه قبل رضاشماره 59 را بخون و پست 63 را هم بخون متوجه میشی که قضایا چی بوده!!!!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
یه چند تا عکس تونستم از بازی بگیرم با اینکه اصلا حال و حوصله ندارم ولی گفتم اون هایی که ندیدن بدونن که چه بلایی سر یووه اوردن !

تو این عکس زامورا با ارنج دستش میکوبه تو کمر فابیو طوری که 6 تا ملق میزنه !!

http://www.picestoon...15482114415.JPG

این عکس هم نشون میده که فابیو خطا که نکرده هیچ ، گروسو یک متر هم جلو تر هست !!

http://www.picestoon...42093114535.JPG

این رو رحیم رحیمی مقدم هم میتونست تشخیص بده که هند نیست و کارت زرد نداره !

http://www.picestoon...05796115128.JPG

bravo bravo arbitro bravo :snoringf: :consoling2:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
واقعا که... واقعا با این شرایط ... اصلا نمیدونم چی بگم ؟ کار یوونتوس و سیاه و سفید ها به کجارسیده که یه تیم انگلیسی داغون بهشیون 4 میزنه... این زاکه هم عقل در سر نداره !! آخه مردک تو بازی به این مهمی اله چرا نباید تو بازی باشه ؟ اون داور ... هم که کلا هیچی ... کانا چه گناهی کرده که باید اخراج بشه ؟؟ واقعا برای یووه متأسفم.دلمون رو به همین قهرمانی خوش کردیم ، که پرید ! اونم چجوری ! بازی 3-1 برده رو 5-2 باختیم :(

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کاپلو هم اگه می خواست فصل دیگه بیاد با این شرایط نمیاد !!!! :دی: واقعا این همه وقت داشتیم اما یه موقعیت گل هم نتونستیم خلق کنیم ! داوری افتضاح بود اما اخه ما هم هیچ کاری نکردیم واقعا

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هم کاپلو تو استادیوم بود هم آنچلوتی و ویالی . آنچلوتی و ویالی هم کنار هم نشسته بودن . کلاً بازی اگر تا صبح هم ادامه پیدا میکرد نه تنها ما گل نمیزدیم بلکه قشنگ پتانسیل دو رقمی شدن رو داشتیم ! یه چیز دیگه اینکه کیمنتی امشب ثابت کرد که از همه شیرجه زدن بلده به موازای قدش دراز بکشه ! ضربات با پاش هم که در حد گلر سوم بنگلادش هستش !

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

یه چند تا عکس تونستم از بازی بگیرم با اینکه اصلا حال و حوصله ندارم ولی گفتم اون هایی که ندیدن بدونن که چه بلایی سر یووه اوردن !

تو این عکس زامورا با ارنج دستش میکوبه تو کمر فابیو طوری که 6 تا ملق میزنه !!

http://www.picestoon...15482114415.JPG

این عکس هم نشون میده که فابیو خطا که نکرده هیچ ، گروسو یک متر هم جلو تر هست !!

http://www.picestoon...42093114535.JPG

این رو رحیم رحیمی مقدم هم میتونست تشخیص بده که هند نیست و کارت زرد نداره !

http://www.picestoon...05796115128.JPG

bravo bravo arbitro bravo :snoringf: :consoling2:

لينكات رو اشتباه گذاشتي حسن

==================

نميدونم چي بگم واقعا سال سال يووه نبود سال سال ِ‌ شانس يووه نبود يا بهتر بگم سال خربدشانسي يووه بود سال سال ناداوري يوونتوسي بود سال هاست سال مصدومين يووه است

سالهاست مديرامون به تيم ضربه ميزنن

جامي نموند ديگه خداحافظ افتخارات !!!!

=======================

کاپلو هم اگه می خواست فصل دیگه بیاد با این شرایط نمیاد !!!! :دی:

واقعا این همه وقت داشتیم اما یه موقعیت گل هم نتونستیم خلق کنیم ! داوری افتضاح بود اما اخه ما هم هیچ کاری نکردیم واقعا

اين خنده اي حسين كرد از شاديه ترسيده بود شام ِ‌ ميتينگ رو چي كار كنه :cray:

بچه ها آرامش آرامش آرامش فقط همين صبر ايوب بخواهد طرفداراي يوونتوس را :nugget:

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

کاپلو هم اگه می خواست فصل دیگه بیاد با این شرایط نمیاد !!!! :دی:

واقعا این همه وقت داشتیم اما یه موقعیت گل هم نتونستیم خلق کنیم ! داوری افتضاح بود اما اخه ما هم هیچ کاری نکردیم واقعا

به نظر من فقط به خاطر این بود که مصدوم داشتیم.اگر کیه لینی بود و کانا هم اخراج نمیشد هیچ وقت نمی باختیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

لينكات رو اشتباه گذاشتي حسن

==================

ای بابا اصلا حواسم نبود ، دیگه هم حال ندارم درستش کنم ولی تابلو بود دیگه همه چیز نیازی به دیدن هم نداره بیخیال ، داور احمق تر زد به تنها امید سال 2009_2010 .

تو این بازی اگه کیمنتی سر حال نبود 6 تا میخوردیم ، فقط رو گل چهارم مقصر ب.د وگرنه بقیش رو نمشد کاریش کرد ، یه کاشته و ضربه سر رو چند تا توپ خوب رو گرفت برامون وگرنه بیشتر میخوردیم

امشب دلم برای البرت زاک هم سوخت ، بعد از اینکه فابیو اخراج شد واقعا همه چیز براش تموم شد دیگه کاری نمیتونست بکنه ، خوده کاپلو هم که تو استادیوم بود ، کارلتو و ویالی هم کنار هم بودن ، هر 3 تاشون رو میزاشتی رو نیمکت کاری نمشد کرد.

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!! همه چی تموم شد!!!!!!!!!!!!!هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!! لعنت به این شانس!!!!!! حالا خوب شد عید رسیده!!!!!!از دست بچه ها راحت شدم!وگرنه یه هفته سوژشون بودم!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بد بازی کردن و تهاجمی نبودن یووه رو از یه جهت قبول ندارم ! خوب انصاف داشته باشید، نزدیک به 70 دقیقه یوونتوس با 10 نفری بازی کرد. کاندروا بیرون کشیده شد تا گریگرا به بازی بیاد. اون جلو فقط دیگو موند و ترزگه ! ما زمان زیادی از بازی رو اینطوری بودیم : گروسو گریگرا زبینا حسن ملو مومو دچلیه دیگو ترزگه نه می تونستیم توپ رو درست حسابی جمع کنیم و نه در حملات می تونستیم با این بازیکن ها از فشردگی خط دفاع فولهام رد بشیم. حسن که وقتی هافبکه چیزی به حمله ی تیم اضافه نمی کنه چه برسه موقعی که مدافعه ! دچلیه که توی بازی گم بود ( و آوردنش به بازی خیلی اشتباه) ملو و سیسوکو مشغول کارهای دفاعی بودند. دیگو و ترزگه تنهایی چکار می تونستند انجام بدند ؟ ابزار حمله رو نداشتیم آخه !

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
آقا حسین!مثل این که چیرو رو خیلی دوست دارید!!!!!!!!

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
من الان اومد ببینم بازی چی شده...شوکه شدم ...چه خبره اینجا...؟! فعلا قدرت اظهار نظر هم ندارم...خدا!

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

من بد بازی کردن و تهاجمی نبودن یووه رو از یه جهت قبول ندارم !

خوب انصاف داشته باشید، نزدیک به 70 دقیقه یوونتوس با 10 نفری بازی کرد. کاندروا بیرون کشیده شد تا گریگرا به بازی بیاد. اون جلو فقط دیگو موند و ترزگه ! ما زمان زیادی از بازی رو اینطوری بودیم :

گروسو گریگرا زبینا حسن

ملو مومو
دچلیه
دیگو
ترزگه

نه می تونستیم توپ رو درست حسابی جمع کنیم و نه در حملات می تونستیم با این بازیکن ها از فشردگی خط دفاع فولهام رد بشیم. حسن که وقتی هافبکه چیزی به حمله ی تیم اضافه نمی کنه چه برسه موقعی که مدافعه ! دچلیه که توی بازی گم بود ( و آوردنش به بازی خیلی اشتباه) ملو و سیسوکو مشغول کارهای دفاعی بودند. دیگو و ترزگه تنهایی چکار می تونستند انجام بدند ؟

ابزار حمله رو نداشتیم آخه !

تائید میشه !
فکرش رو بکن ! اگر این کیه لینی من تو بازی بود چی میشد !
اون موقع دیگه حتما میبردیم.
ما بد بازی نکردیم.
اون خیلی خوب بازی کردن.
داور هم خیلی خوب برای اونا بازی کرد
هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی یادش بخیر زمانی که هیچکس جلو دار یووه نبود و فقط راه نگه داشتن یووه رو تهمت زدن به اون میدونستن.....

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس توی این فصل کم ۳-۴ تا گل نخورده اما هیچ وقت به اندازه امشب عصبانی نشدم! به این داوری های لیگ اروپا فقط میشه خندید.توی صحنه اخراج کاناوارو سه جفت چشم داشتن صحنه رو نگاه می کردن!یعنی همشون معتقد بودن کاناوارو باید اخراج بشه؟! باز همین شش تا چشم شارژ کردن زامورا رو ندیدن؟! دیه گو صحنه ای که توپ به دستش خورد پریده بود و با توپ ۲-۳ متر فاصله داشت و سرش رو هم داشت می چرخوند!چه پنالتی ای؟! البته به همین اندازه هم میشه به بزدل بودن زاکرونی خندید!وقتی تیمت دقیقه ۲ به حریف گل می زنه و روحیه خوبی داره,چرا باید دفاع کنه ؟! حتی بعد از مساوی شدن بازی اگر یوونتوس حمله می کرد و گل دوم رو می زد با خوردن سه گل هم حذف نمی شد! واقعا زاکرونی فکر می کرد با وجود ۳-۱ بودن بازی و ۱۰ نفره بودن تیمش می تونه نتیجه بازی رو تا آخر وقت اضافه حفظ کنه و به پنالتی ها دل خوش کنه؟! باور کنید این همون مواقعیه که یه مربی باید ریسک کنه!یوونتوس اگر همون موقع که اتفاقا مالکیت توپ رو هم داشت یه گل دیگه می زد الان حذف نشده بود.خیلی بهتر بود که یوونتوس حمله می کرد و گل چهارم رو می خورد تا اینکه تا لحظه آخر دفاع کنه و فکر کنه که می تونه این بازی رو توی پنالتی ها ببره! باز هم می گم وقتی به بایرن ۴-۱ باختیم اینقدر عصبانی نبودم اما امشب فقط به خودمون نباختیم,به داور هم باختیم!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی