پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فولام 4-1 یوونتوس ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ اروپا ) - یادواره چیرو فرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وااااي!نتيجه رو الان كه ديدم تا چند دقيقه شوكه شدم! مگه ميشه اون نتيجه 3-1 بازي رفت حتي با گل زدن تو بازي برگشت تو يك چشم بهم زدن همه چيز رو از دست بديم! شب خوشم چه سياه شد يهو! به طرز وحشتناكي ناراحتم،از اعماق وجودم! با چه ذوق و شوقي آن شدم! من كه رفتم! اگه حالم سر جاش اومد برمي گردم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دل پیرو هم گفته واقعا اسفناک بود !!! یکی از بد ترین خاطرات بد من با پیراهن یووه بود !!!

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
منم مثل بهمن تازه نتیجه رو دیدم یعنی خداییش یوونتوس اینقدر بی عرضه است که نتوسنت فولهام درپیت رو ببره واقعا از اینکه طرفدار این یوونتوس هستم احساس شرم میکنم و شاید نصف شما هم همین حس رو داشته باشید این یوونتوس اگر اینطور پیش بره مطمئنا به لیگ اروپای سال بعدی هم نمیرسه چه برسه به لیگ قهرمانان پس بهتره یه فکر اساسی بکنن که اولینشون خلاص شدن از مدیرای بی ..... هست سپس اوردن یک مربی باکلاس اروپایی و بازیکنان بسیار خوب ما از خط دروازه بگیر تا نک حمله مشکل داریم امیدوارم 11 بازیکن خوب یوونتوس سال بعدی بگیره و از شر بازیکنانی مثل X خلاص بشه

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
هیچ چیزی برای گفتن نیست!! همه قبلأ گفته شدن . یووه این فصل یک تیم مریض هست . کی می دونست که قراره وضع مصدومان تیم این طوری باشه؟! حتی الان هم که کار به این جا کشیده ، باز کسی نمی دونه که چرا این قدر مصدوم می دیم و یا کسی اعتراف نمی کنه!! من واقعأ دوست دارم که یک بار برم ایتالیا ، تا فقط زمین تمرین وینوو رو ببینم . به خدا اگه وسط میدان مین هم تمرین می کردن وضع این نبود !! بازیکن ها یا مصدومن ، یا نا آماده و یا خسته!!! انتظاری هم نمی شه داشت . امشب تحقیر شدیم ، بسیار بسیار بد!! این بحث داوری هم بهونه هست ، واقعیت اینه که ما اصلأ نباید این قدر تحت فشار قرار می گرفتیم که کاناوارو بخواد خطا کنه و یا این که به عنوان آخرین مدافع جلو مهاجم رو بگیره و این قدر عقب بریم که دیگو به داخل محوطه جریمه کشیده بشه که بخواد توپ به دستش بخوره!! (البته من بازی رو درست ندیدم و نمی تونم دقیق اظهار نظر کنم ، ولی این قدر بازی ها این چنینی در این فصل دیدم که بتونیم تصور کنیم که چی شده!!) واقعیت اینه که باید قبول کنیم که یوونتوس این فصل تیم نبود و حقش بود که نتیجه نگیره !! شروع اشتباه هم از اون جا بود که دیگو رو همه کاره ی یووه دونستن و ترکیب یوونتوس رو بر اساس اون چیدن و ازش انتظار داشتن که کاری رو بکنه که مسی در بارسلون می کنه و یا کاری رو بکنه که کاکا در میلان می کرد و یا نقش ندود رو بر عهده بگیره که مطمئنأ از توانش خارج بود و نتیجه این شد که کارایی مهاجمان تیم بسیار بسیار کاهش پیدا کرد . مثلأ در همین مسابقه ، چند موقعیت برای ترزگه فراهم شد؟! و یا چند موقعیت برای آمائوری فراهم می شد؟! و فاجعه ی دوم هم زمانی اتفاق افتاد که ملو ی بازی خراب کن رو آوردن و ازش انتظار بازی سازی داشتن ، بازی ساز که نشد هیچی ، تخصص خودش رو هم فراموش کرد!! و فاجعه ی سوم هم این جا بود که بودجه ای برای سایر نقاط زمین باقی نموند ، و بازیکنانی مثل مولینارو ؛ تیاگو ؛ گریگرا در تیم موندن !! من شخصأ مولینارو رو عامل اصلی اخراج چیرو می دونم ، چون اولین توقف یووه به خاطر اشتباه فردی توسط این بازیکن انجام شد (فکر کنم بازی با بولونیا بود که دقیقه ی 85 یک گل رو تقدیم به بولونیا کرد که بازی برده رو مساوی کردیم و دومین مساوی متوالیممون بود ، در صورتی که در هر دو مسابق مستحق برد بودیم) و این اشتباهات تبدیل به عادت شد که نتیجش رو می بینیم !! یک فاجعه ای به نام گریگرا که چه کار ها با تیم نمی کنه!! و حالا همین بازیکنان پاشنه ی آشیل تیم شدن و بزرگترین ضربه رو به تیم می زنند! و این عوامل و عوامل یگه هم دست به دست هم دادن تا این بلا سر یوونتوس بیاد ، تیمی که فقط نام . آرم اون یوونتوس کبیر رو داره و هیچ! :cray:

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
4-1 باختیم؟ :o ???

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک گفته حتی با 10 نفر هم خیلی بهتر ازین باید بازی می کردیم. نباید می گذاشتیم سرعت بازیمون اینقدر افت کنه و نباید اینقدر راحت بازی رو وا می دادیم. ساختار دفاعی یووه باید خیلی بهتر ازینی که الان هست بشه. واقعا متنفرم ازینکه به اینش کل از جام خداحافظی کنم. دلپیرو گفته این یکی از بدترین لحظات ورزشی زندگیم بود. یک فاجعه ی واقعی که احساس می کنم دوباره سرپا ایستادن بعد از امشب خیلی دشوار خواهد بود. فصل بسیار بدی بود و فقط امیدوارم در نهایت در جایی که بهش تعلق داریم فصل رو به پایان برسونیم. دلپیرو همچنین با اشاره بو توهین هایی که تماشاگرهای یووه به زبینا و ملو کردند گفته این شرم آوره که این باخت ها فقط سر دو سه بازیکن خراب میشه. زبینا خودش گفته : ازین وضعیت خسته شدم! درسته من زیاد برای یوونتوس بازی نکردم ولی تقصیر خودم که نبوده، اما الان یا هروقت دیگه که بازی کردن سعی کردم همه ی تلاشم رو کنم و هرچی در توانم هست انجام بدم. امروز دیدید اول بازی موقع گرم کردن تماشاگرهای یووه به من و ملو فحش می دادند. یعنی این هولیگان های یووه این همه راه از تورین تا لندن رو اومدن که فقط به ما فحش بدن ؟ من واقعا تحمل این وضعیت رو ندارم دیگه. درضمن زبینا گفته : من هنوز هم نمی دونم چرااخراج شدم !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

به من الهام شده كه الكس فردا يه گل قشنگ به فولهام ميزنه.اومدم بهتون بگم كه زياد نگران بازي فردا نباشيد

:yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf: :yapyapyapf:

qed222

qed222

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 101 ارسال
هیدینک و کاپلو و لیپی و فرگوسن یا هر کوفت دیگه ای هم بیاد نمیتونه گندی که چیرو با همکاری بلان و سکو زده رو جمعش کنن بازیکنهای بیغیرت مثل ملو و دیگو و کاناوارو حمیدزیچ گروسو و گریگرا و... اصلا بدرد یووه نمیخورن چون تعصب ندارن دقت کردین این فصل مارکیزیو خیلی بهتر از دیگو بازی کرده چون تعصب یووه ای داره اما این دیگو وملو افتضاح کار میکنن بازیکنای خروجی: ملو دیگو گریگرا کاناوارو حمیزیچ لگرو ترزگه (از کار افتاده و بی تحرک) آلکس (با نهایت احترام دیگه سنش بالاست) زبینا (درجه3) پولسن (کند و کم تحرک) آمائوری (بدرد تخور و بی تعصب) لگرو (درجه 2) کاناوارو ( خرفت زده ) کامورانزی (همیشه مصدوم) امیدوارم ناراحت نشین از اینکه گفتم الکس از کار افتاده و سنش بالاس ولی واقعیت همینه و باید قبول کرد الکس الکس قبل نیست و نمیتونه یه تنه تمام بار خط حمله رو به دوش بکشه و بایست جانشین درست وحسابی بیارن براش که بهترینشون آنتونیو کاسانو نه هیچ کس دیگه مربی هم یا بنیتز یا استاد لیپی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی امین حرف خوبی زد ، زاک فوق العاده مربی محتاطی هستش ! بنظرم حتی لزومی نداشت که با یک مهاجم بازی کنیم و الکسی که چند شب پیش آمادگیش رو نشون داده بود روی نیمکت بشینه . با اینکه خودم موافق سیستم 4-3-2-1 بودم ولی این سیستم زمانی مناسبه که وضعیت دفاع مناسب باشه و یکی مثل مارکیزیو با اون خلاقیت بالاش تو خط میانی باشه . بنظرم یووه باخت چون ترسو بازی کرد و خیلی دوست داشت به شکل سنتی و دفاع کاتاناچو بازی کنه . بنظرم مشکل اولیه از لاین-آپ بود و زاک میتونست از آله استفاده کنه ، نام آله میتونست در غیاب کسی مثل بوفون به یووه ابهت بده . خیلی دلم برای آله سوخت وقتی دقیقه 85 اومد تو زمین و دفاع میکرد . ولی یه چیز دیگه ، واقعاً فلسفه تعویض های زاک خیلی عجیبه ! کامو رو بیرون کشید و دچلیه جاش اومد ، بعد تاکتیک تیم به 3-4-1-1 تغییر کرد و دچلیه رفت تو دفاع کنار زبینا و گریگرا و حمیدزیچ و گروسو یه خط اومدن جلوتر و سیسوکو هم اومد وسط کنار ملو . درسته ابزار خاصی هم روی نیمکت نبود ولی بنظرم بازی دادن به الکس خیلی بهتر بود . نباید زاک از ترس باختن خودکشی میکرد و با اون دفاع و گلر فاجعه و بازی سریع فولام رو به دفاع مطلق میاورد . یه چیزی هم در مورد کیمنتی اینکه تنها واکنش خوبش روی ضربه آزاد زامورا بود که تازه اونم سرجاش وایساده بود و توپ رو مشت کرد ! یه جا هم ضربه سر مهاجم فولام رو درازکش گرفت که اونم باهاش نیم متر فاصله نداشت ! کلاً هیچ انعطاف بدنی نداره و کاملاً مشخصه که تحلیل رفته . کاری ندارم که مقصر بود یا نه روی این گلها ولی دو بازی و 7 گل خورده عملکرد فعلی کیمنتی هستش !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
:sad53: :sad53: :sad53: :sad53: فقط ميتونم گريه كنم ...................................................... لعنت به اون داور كه حذفمون كرد..بازي خيلي عالي شروع شد و گل اول رو كه ديويد زد گفتم راحت صعود ميكنيم ولي اصلا توقع نداشتم كه در ادامه پشت سر هم گل بخوريم و كانا رو به اشتباه اخراج كنند و پنالتي كه اصلا پنالتي نبود و ديگو عمدي دستش رو به توپ نزد و بعد هم گل 4...فقط ميتونم بگم متاسفم كه كليدي ترين بازيكنامون تو حساس ترين بازي نيم فصل دوم بايد تو ليست مصدومين باشن...شايد اگه جورجو تو زمين بود اصلا اينطوري نميشد. بيشتر از همه اونجايي اعصابم ريخت بهم كه بعد از خوردن گل 4 هيچ كاري نكرديم و حتي توپ رو نتونستيم به زمين فولام ببريم و از اون بدتر جايي كه اون ديمين داف ...........كه هرچي بهش بگم كم گفتم اومده واسه الكس شاخ وشونه ميكشه...تو اون صحنه ها دوست داشتم فوتبال به كشتي كچ تبديل ميشد و مومو و ملو ميرفتن اين داف رو آدم ميكردن... در كل از ديدن بازي فقط اعصابم خورد شد كه اين يه چيز عادي براي من شده ولي همين جا خدا رو شكر ميكنم كه به بايرن باختيم و به مرحله حذفي ليگ قهرمانان نرفتيم چون مطمئنم يه چيزي تو مايه هاي رمي كه از منچستر 7 تا خورد ميشديم.ولي آرزو ميكنم هرچي زودتر اين فصل تموم شه و هرچي زودتر يكي از اينا برگرده (موجي-كاپلو-ليپي-ندود :cray:) اي كاش امسال هم تو سري ب بوديم و اينجوري نميشديم :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اینه همه از برکت حظور بلان در ریاست باشگاه هستش بابا چقدر بگیم موجی کبیر رو برگردونید امروز ازدست مسج های اینتری ها دارم میمرم

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

هیدینک و کاپلو و لیپی و فرگوسن یا هر کوفت دیگه ای هم بیاد نمیتونه گندی که چیرو با همکاری بلان و سکو زده رو جمعش کنن
بازیکنهای بیغیرت مثل ملو و دیگو و کاناوارو حمیدزیچ گروسو و گریگرا و... اصلا بدرد یووه نمیخورن چون تعصب ندارن دقت کردین این فصل مارکیزیو خیلی بهتر از دیگو بازی کرده چون تعصب یووه ای داره اما این دیگو وملو افتضاح کار میکنن
بازیکنای خروجی: ملو دیگو گریگرا کاناوارو حمیزیچ لگرو ترزگه (از کار افتاده و بی تحرک)
آلکس (با نهایت احترام دیگه سنش بالاست) زبینا (درجه3) پولسن (کند و کم تحرک)
آمائوری (بدرد تخور و بی تعصب) لگرو (درجه 2) کاناوارو ( خرفت زده ) کامورانزی (همیشه مصدوم)

امیدوارم ناراحت نشین از اینکه گفتم الکس از کار افتاده و سنش بالاس ولی واقعیت همینه و باید قبول کرد الکس الکس قبل نیست و نمیتونه یه تنه تمام بار خط حمله رو به دوش بکشه و بایست جانشین
درست وحسابی بیارن براش که بهترینشون آنتونیو کاسانو نه هیچ کس دیگه

مربی هم یا بنیتز یا استاد لیپی

فک کنم اونایی که جزو بازیکن های "بی غیرت" نوشتی جزو بهترین های این فصل یووه بودند. اگر نبودند معلوم نبود یووه الان کجای جدول بود.

الکس هم فک کنم الان تو اوج آمادگیه! همین چند شب پیش دو تا گل به سیه نا زد! همون چند وقت پیش 2-1 از جنوا عقب بودیم 2 تا گل زد 3-2 بردیم. فک کنم الکس باید تو هر بازی 48 تا گل بزنه تا آماده باشه!

راستی می دونی اسطوره یعنی چی؟! کامورانزی بره؟! ترزگه بره؟! کاناوارو بره؟! دل پیرو بره؟! چه بخوایم چه نخوایم اینا تا ابد تو یووه هستن. هر چقدر هم که بد بازی کنن!

ملو هم خیالت راحت باشه. این فصل می ره و یکی دیگه به جاش میاد.
دیه گو هم که این روزا داره خوب بازی می کنه!

پ.ن: جای اینتری ها تو این فروم نیست! :thankyou:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
این ترزگه هم که...! هر موقع تو بازی های اروپایی که شانس صعدمون زیاد بوده گل اول بازی رو زده و همه امیدوار شدیم بعد در نهایت فضاحت 4 تا گل خوردیم! اون از بایرن، این از فولام! :دی: بی خود نبود دومنک نمی ذارتش تو تیم ملی! می ترسه گل بزنه بعد 4-5 تا بدش گل بخورن! :دی:

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
بابا معلوم نيست چه خبره بايد در سايت رو تا 2 ماه گل بگيرند از اين به بعد اگه بازي رفت رو 100 -0 هم ببريم بايد نگران بازي برگشت باشيم من كه وقتي از راديو نتيجه رو شنيدم شاخ در اوردم واقعا خجالت اور هست ادم ديگه روش نميشه اسم يوونتوس رو بياره البته متاسفانه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
Behdad K2 این حرفتو در مورد ترزگل قبول ندارم مثل اینکه فقط یه سال یوه رو نگاه میکنی ترزهگه همونی بود که گلزن اول تیم طی ده سال گذشته بود کسی بود که گل برتریومنو توی چند بازی اروپایی مقابل رِِِیال مادرید زد ومهمتر از همه اون بازیکنی بود که به بارسا نرفت و با ما به سری ب اومد هیچ هواداری نباید در مورد الکس،بوفون،کامو،ندود،ترزگه،حرف الکی بزنه چون اونا مثل بعضیای دیگه ما رو با هیچی عوض نکرده حتی دشام رو هم میشه به اونا اضافه کرد

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
حضور عزیزم حضور! ******************************** واقعا دیشب روم نشد بیام پست بدم فقط پستای شمارو خوندم ، از همون وقتی که کانا اخراج شد مطمئن بودم اینجوری میشه ، انتظاری نمی رفت ولی بازم هرجور فکر می کنم می بینم فولام بود ، به هرکس دیگه ای هم بگی بابا این تیم یه دفاع هم نداشت میگه در هر صورت شما یوونتوسید ! این از سری ب رفتنم بدتر بود ، دیگه آبرو باسمون نمونده ، بابا تیمای بزرگ دیگه هم میرن تو افت ولی نه دیگه اینجوری! به خدا دیشب اگر بولونیا جای ما بود آبرومند تر بود ، شایدم می برد تازه ! خداوکیلی باید همین امروز با یه عده فسخ قرارداد کنن بازیکن از جوانان بیارن ، به خدا باید یه کاری کنن که فصل بعد هیچکدومشونو هیچذ تیمی نگیره ، یه مشت بی مصرف دوره خودمونو جمع کردیم ، باقریها بهتر از گرگوری هست....

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من این پست رو تو پارس فوتبال دادم : http://www.parsfootb...5&postcount=711

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
اره خدايي باقريها بهتره

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اینم الان روی سایت گل اومد سایت گل- گروهی از هواداران یوونتوس پس از شکست تحقیر آمیز دیشب تیمشان مقابل فولام و حذف از گردونه رقابتهای لیگ اروپا، از ژان کلود بلان ، رئیس باشگاه بینکونری و السیو سکو مسئول نقل و انتقالات این تیم خواستند تا از سمت خود کناره گیری کنند. در دیدار دیشب، بینکونری 9 نفره با نتیجه 1-4 مغلوب فولام شد تا در مجموع ، با نتیجه 4-5 مجبور به خداحافظی از این رقابتهای اروپایی شود. این آخرین ضربه ای بود که در فصل دردناک یوونتوس به هواداران این تیم وارد شد. یووه در حال حاضر در رده پنجم جدول سری آ قرار دارد و دیگر شانسی برای فتح عنوان قهرمانی ندارد. هواداران در صحبتهایی با انتقاد از رژیم روی کار آمده در دفتر یووه پس از دوره کالچوپولی، آنها را به بی کفایتی متهم کرده و گروهی از هواداران نیز این نارضایتی شان را وارد مرحله جدیدی نمدند. در دقایق پایانی دیدار دیشب و در حالی که حذف یووه از این رقابتها قطعی شده بود، تعدادی از هواداران تیفوسی این سرود را سر داده بودند:« بلان و سکو گم شوید.»

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام با برد در بازی رفت اصلا هیچ کس فکر نمیکرد در بازی برگشت اینطور زمین گیر بشیم وقتی زبینا و گری گرا این همه سوتی دادن ، این همه امتیاز به رقبا دادن ، نمیدونم زاک چرا هنوز بهشون بازی میده من جاش بودم قطعا دو مدافع از جوانان میزاشتم ، انگیزه جوانان و روحیشون میتونست کمک کنه از رضا هم میخوام انتقاد کنم ، نمیدونم چرا همیشه توی پست هاش سعی داره توجیح کنه ، هر اتفاقی که میوفته شرایط رو اینطور نشون میده که باید میوفتاده و اگر نمیوفتاد کار شاقی بود به نظر من اگر ما تو خط دفاع گری گرا داشتیم ، مسلما دفاع وسط اونها کلاس آ جهانی نبوده ، یه چیزی بوده تو مایه های همین گری گرا ، فکر کردین فولام چه مهره هایی داشته ؟ مطمئنن مدافعینشون بهتر از زبینا و گری گرا نیستن به نظرم ما قطعا در فصل آینده به یه مربی با کلاس جهانی احتیاج داریم در گزینه هایی که در حال حاضر مطرح میشه یعنی کاپلو ، بنیتز و پراندلی این کلاس جهانی وجود داره ولی آیا اونها با این مدیران کار میکنند ؟ پس بهتره اول الکان ها یه حالی به تیم مدیریت بدن باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی