پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فولام 4-1 یوونتوس ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ اروپا ) - یادواره چیرو فرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
فولام فکر نکنم تو زمین خودش و هواداراش تیم چشم بسته ای باشه ! :cuckoo: بازی با بایرن هم یه مساوی بیشتر نمی خواستیم که اون فاجعه ... :hanghead: :hanghead: با این اوضاع دفاع قاراشمیشی که داریم فقط امیدوارم دفاع های فوق العاده مون :losersmiley: :rolleye: یکیم به خودشون بیان و بفهمن چه مسئولیت مهمی دارن ... :losersmiley: به کیمنتی شاخ شمشاد هم که واقعا نمی دونم چه قدر میشه دل خوش کرد :Facepalm: :hanghead: حس می کنم مهمترین وظیفه خط هافبک و حمله اینه که نذارن فولام از زمین خودش بازیسازی رو شروع کنه و نفوذ کنه بهترین راه حداقل واسه کسب نتیجه عقب نکشیدن و تحت فشار قرار نگرفتنه ! سوتی دادن دفاع هامون و دروازه رو حداقل اینجوری می شه کنترل کرد ! :hanghead: فعلا

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اسفبار فقط همین کلمه میتونه حال و روز یووه رو توصیف کنه،نداشتن 4 تا،فقط 4 تا مدافع معمولی(مطمئن هم نه،فقط معمولی) برای تیمی مثل یووه واقعا شرم آوره. من امیدوارم زاک به جای دست زدن به دفاع مطلق بیشتر به فکر زدن گل باشه و با این وضعیت قشنگ خط دفاع نخواد کاتاناچیو بازی کنه تیمش،همین!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
حیفی اگه کاسرس توی این بازی بود خیلی شرایط فرق می کرد ! واقعا اوضاع دفاع تیم به هم ریخته است و زاک هم داره توی تمرینات همه روش ها رو امتحان می کنه البته پیش بینی می شه که کیه لینی به این بازی برسه !!! اگه برسه خیلی خوب می شه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تا حالا تو این مدت حضور زبینا اینقدر از رسیدنش به یک بازی خوشحال نبودم که الآن هستم :دی:

Felipe Melo
Cannavaro
Grosso
Salihamidzic
Marchisio
Iaquinta
Del Piero
Chimenti
Zebina
Camoranesi
Trezeguet
Poulsen
Grygera
Sissoko
Candreva
Diego
De Ceglie
Marrone
Pinsoglio
Bonassi

مارکو بونازی دروازه بان سوم هستش .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بابا بازم دم زاک گرم که هنوز گریگرا رو دعوت میکنه،من اگر بودم،یه دروازه بان از تیم نونهالان میبردم ولی گریگرا رو نه

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
فقط اميدوارم گل بزنيم.چون وضع دفاع داغونه........................................ فقط اميدوارم پولسن بازي كنه و نتيجه هم بده.من كه قكر كنم پولسن با وجه به فيزيكش خيلي بهتر از زبينا يا گريگرا هستش

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
زاکه رونی اعلام کرد که در بازی برابر فولام از پینسولیو در درون دروازه استفاده خواهد کرد .....

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من خودم هنوز تردید دارم که پینسولیو بازی کنه یا نه ! کیمنتی جلوی سیینا بعد از چند سال که بصورت رسمی توی دروازه وایساد نشون داد که تو 40 سالگی هیچ انعطاف بدنی خوبی نداره و کلاً از لحاظ فیزیکی اصلاً وضعیت جالبی نداره ! شروع مجددهاش گاهی فقط زور داشت و گاهی حتی به وسط زمین هم نمیرسید ! توی تاپیک بازی با سیینا هم گفتم که روی گلها مقصر نبود هرچند میتونست روی گل اول بهتر زاویه اش رو ببنده . ولی برای فردا واقعاً تردید دارم که اون باشه یا پینسولیو ! دقیقاً حسم 50-50 هستش چون میترسم پینسولیو روی جوونیش تیم رو نابود کنه هرچند برعکسش هم میتونه باشه . یه چیز دیگه هم به شدت میترسونه منو . تیمهای انگلیسی حداقل توی خونه خیلی سریع بازی میکنن ، فولام هم ابزارش رو تقریباً داره . امیدوارم روی کندی مدافعین ضربه نخوریم . و البته اینکه امیدوارم روی آفسایدگیری ها اسیر ناهماهنگی احتمالی گریگرا با کانا نشیم !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مصاحبه امروز زاکرونی : ما از قابلیت های فولام آگاهیم و می دونیم در بازی رفت چه مشکلاتی رو برای ما به وجود آوردن.فولام مربی خوبی داره که فوتبال ایتالیا می فهمه. ما باید تمرکز خودمون رو حفظ کنیم و متحد باشیم.شک ندارم که فردا بازی مشکلی رو پیش رو داریم, هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ فیزیکی. این بازی اهمیت زیادی برای ما و هواداران داره.می خوام دوباره تاکید کنم که این جام برای ما مهم هست. (ظاهرا تایید شده که فردا پینسولیو درون دروازه می ایسته و زاک در این مورد گفته : ) من تا به حال بازی کاملی ازش ندیدم اما با توجه به ویژگی هاش مطمئنم آینده روشنی داره.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
زامورا کلی واسمون خط و نشون کشیده و کرکری خونده! باشد که حالش اساسی گرفته شود!

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
گریگرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کارمون تمومه!!!!!!!!!!4 تا گل تو 2 تا بازی به حریفامون داده!!!!!!!!! با این اوصاف حذف حتمیمونو تسلیت میگم!!!!!!!!!!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من هم بازي سختي داريم.آمار فولام تو خونه عاليه ... ولي ما اگه از اول بازي تو لاك دفاعي فرو نريم و حمله هم بكنيم خوب ميشه.ما بايد به دنبال گل باشيم چون اگه يه گل هم بزنيم خيلي كار رو آسوده تر كرديم.ولي اگه فقط به فكر دفاع باشيم با خوردن گل اول كارمون خيلي خيلي سخت ميشه.البته با توجه به وجود زاك بعيد ميدونم كه به فكر دفاع مطلق باشه. تو اين بازي مدافعين گوشمون خيلي بايد خوب كار كنند و اجازه ارسال از جناحين رو ندن چون فولام بيشتر حركتاش از گوشه و ارسال از جناحينه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
میگن زاکه تو شک افتاده واسه این بازی کیمنتی رو بذاره تو گل یا این جوجه فنچ 19 ساله رو :

تصویر

من که راضی ام همین کارلو وایسته

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
منم با پينسوليو موافقم.چون هرچي كه باشه مطمئنا از لحاظ بدني خيلي آماده تر از كيمنتيه كه خيلي خشك به نظر ميرسه و اصلا رفلكس خوبي نداره...

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
کیمنتی که :Facepalm: . پینسولیو حداقل سوتی ازش ندیدیم (البته چون بازی ندیدیم :دی:) => پینسولیو :yesssmileyf:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من نمی دونم چرا این کابوس کیمنتی تمومی نداره و عین بختک افتاده به جون یووه !!! چند وقت 1 دفعه عین بیماری ویروسی بر می گرده :دی: جدا چندبار رفت از یووه گفتیم شر کم !ولی بازم خلاص نشدیم !!! من درخت بزاریم ولی کیمنتی وای نسه پس : پینسولیو

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
یادمه یه سری بحث کیمینتی شد رضا یا بابک بود یکیشون گفت اینو باهاش تمدید کردن به عنوان اسباب بازی بوفون چون خیلی با بوفون دوست :lol: منم با جوونه موافقم چون حداقل یه انگیزه داره که بدرخشه و خودشو بهتر از اون چیزی که هست نشون بده ! معمولا بازیکنای جوونی که تا حالا بازی نکردن تو همچین بازیایی فراتر از انتظار بازی می کنن. در هر صورت تو بدترین حالتشم از کیمینتی بهتره :Facepalm: :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
همونطوری که پیش بینی میکردم با یک مهاجم بازی میکنیم . سیستم 4-3-2-1 رو زاک انتخاب کرده که بنظرم سیستم خوبی هستش . نکته جالب اینه زبینا در مرکز و حمیدزیچ در راست هستند . کیمنتی - کانا - زبینا - حمیدزیچ - گروسو - ملو - سیسوکو - کامو - کاندروا - دیه گو - تره زگه . پینسولیو - دچلیه - گریگرا - مارونه - پولسن - آله - یاکوئینتا .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
الکس و دچلیه میتونن تو این بازی برگ برنده ی زاک باشن.فقط امیدوارم زاک الکس رو به جا کیمنتی نیاره تو :Facepalm:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به خدا بهتره به پیر به پیغمبر بهتره که همین زبینا بازی کنه جای اون گیج :Facepalm:، تازه اونها یه ترسی هم از زبینا دارن، کلی جلوش استرس دارن :دی:.ولی اگه گریگرا باشه یه خوبی که داره اینکه تا مهاجم حریف میرسه بهش بدبخت میزنه زیر خنده پخش زمین میشه :laugh3: پیش خودش میگه ضعیف کشی حال نمیده بابا یکی قوی تر بزارید اونور :Facepalm:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی