پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فولام 4-1 یوونتوس ( بازی برگشت مرحله 1/8 لیگ اروپا ) - یادواره چیرو فرارا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
106 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

فولام - یوونتوس

[size=15pt]

[size=13pt]مرحله 1/8 لیگ اروپا - بازی برگشت
پنجشنبه 18 مارچ - 27 اسفند
استادیوم کراون کاتیج - لندن
ساعت 19 به وقت اروپا - 21:30 به وقت ايران

[size=13pt]

نتیجه بازی رفت

یوونتوس 3-1 فولام

[center]سایر نتایج دور رفت مرحله 1/8

[center]هامبورگ 3-1 اندرلخت
روبین کازان 1-1 وولفسبورگ
اتلتیکو مادرید 0-0 اسپورتینگ لیسبون
لیل 1-0 لیورپول
بنفیکا 1-1 مارسی
پاناتیاکوس 1-3 استاندارد لیژ
والنسیا 1-1 وردربرمن

[center][center]تصویر

[center][size=10pt]برای آشنایی با چیرو فرارا کلیک کنید

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خوب بازی برگشت هم در راه است و به نظر من کار سختی برای صعود نداریم ، فولام امروز تو زمین منچستر بازی داره و دهنش صاف میشه ولی ما یه بازی متعادل با سیینا داریم که میتونیم به بازیکنانی از جمله دیگو هم استراحت بدیم . فولام تو کراونکاتیج منچستر و لیورپول رو 3 تایی کرده ولی فکر نکنم یووه که به شرایط ایده الی رسیده شکست بخوره .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی این بازی اگر فقط یه گل بزنیم برای حذف شدن باید 4 گل بخوریم !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
البته اگه 1 گل بزنيم اون وقت 3 تا كه بخوريم مساوي ميشه و قت اضافه و... ولي اگه 2 تا يا بشتر بزنيم ديگه با باخت 2 اختلافه هم حذف نميشيم ولي بيشتر از همه بايد حواسمون باشه كه تو نيمه اول يا 30 دقيقه اول گلي نخوريم و عقب نيفتيم كه اين كارو خيلي سخت ميكنه

khashayarkorn

khashayarkorn

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 11 ارسال
امیدوارم که یووه عزیز این جام باقی مونده رو برای هواداری گلش بگیره ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فولام امروز 3-0 به منچستر باخت . جداً کار سختی نیست حذف کردن فولام ! زاک ثابت کرده اگر بخواد بازی رو ببنده رد شدن از لایه های دفاعی خیلی سخته ولی بنظرم بستن بازی اونم 90 دقیقه به سبک کاتاناچو اصلی منطقی نیست وقتی که با یک گل میشه بیش از 95% راه صعود رو رفت و با خوردن دو گل ناقابل خذف شد ! بنظرم تیم با احتیاط باید بازی کنه ولی باید بازیه خودش رو بکنه ، دفاع کردن میتونه تیم رو خذف کنه اونم با این وضعیت فاجعه آمیز که فقط تو دفاع میشه روی لگرو و کانا حساب باز کرد ! ما دفاع پشت محوطمون واقعاً فاجعه هستش و اونجا هرکاری میخوان میکنن ! بارها از اون محدوده این فصل گل خوردیم و هیچکس هم پوشش نمیده ! دفاع کنارمون هم در حدی خسته کننده و مبهم هستش که انگار قراره 90 دقیقه یه فیلم هندی بدون صدا ببینی ! من فقط امیدوارم که زبینا به بازی برسه و اگر هم نرسید حمیدزیچ رو سمت راست ببینیم . برای سمت چپ هم جداً دچلیه در حد دفاع کناری نیست ، اونجا فقط باید گروسو باشه که هنوز نفهمیدم چرا بعد دو بازی خوب باز رفت روی نیمکت ! در مورد ملو هم واقعاً نظری ندارم ! میتونه وسط سیسوکو باشه و کامو و مارکیزیو در کنارش . اگر ملو بخواد ملوی این مدت اخیر و بخصوص امروز باشه قطعاً تیم کله پا میشه !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اوه ، اوه ، اوه این بازی یادواره چه شخصیتی هم هست. خدا کنه 4 تا بیشتر نخوریم :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به خاطر همین یادواره هم که شده ، از فولهام ، فقط "هام" اش میمونه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو این بازی بوفون و منینگر مصدوم اند. کیلینی و کاسرس هم مصدوم اند، لگروتالیه هم مصدومه هم محروم ! وضعیت بخش دفاعی یووه واقعا اسفباره ! با این اوضاع زبینا و گریگرا یکیشون باید وسط بازی کنه یکیشون راست !! در مورد دروازه بان هم من دوست دارم به پینسولیو 19 ساله بازی بدیم تا به کیمینتی 39 ساله ! بالاخره این دروازه بان های جوون باید از یه جا شروع کنند ! مطمئنا کیمینتی و تجربه اش چندان آش دهن سوزی نیستند !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تو بازی دیروز جالب بود که نیمه اول پینسولیو داشت گرم کرد در صورتی که کیمنتی مشکلی نداشت ! ولی غیرممکنه که پینسولیو رو زاکرونی محتاط بازی بده ! ولی در نبود جورجو و لگرو ، بودن گروسو در کنار کانا واجبه ! بنظرم با 3 دفاع بازی کنیم بهتره تا گریگرا بازی کنه ! هرچند ابزار بازیه سه دفاعه رو هم نداریم !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رضا یه چیزی گفت رفت ( :دی: ) ولی شایعه بازی دادن به کارلو پینسولیو مطرح شده . ولی کلاً خدا به دادمون برسه به این وضعیت دروازه و دفاع !

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
یوونتوس هستیم هیچ مشکلی نیست.میبریم در حد بنز

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
یعنی اگر گریگرا بازی کنه من به عقل زاک شک میکنم !!!! کیمنتی هم فکر کنم باید با عصا وایسه تو گل !!! دروازه بان جوان خیلی بهتره !!! کلا حال میکنم به جای مصدومها و گریگرا و زبینا , جوونها بازی کنن !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ولی احتمال بازی گریگرا تو این مسابقه زیاده اون هم به عنوان دفاع وسط! ولی خب با همه ی این تفاسیر من ترجیح میدم پولسن به عنوان دفاع راست بازی کنه تو این بازی و زبینا هم دفاع وسط باشه و زوج کانا و گریگوری رو اصلا روی نیمکت هم نبینیم! پینسولیو رو هم ترجیح میدم به کیمینتی! هرچند اوضاع مساعدی نداریم ولی فکر نکنم فولام واسمون مشکل ساز باشه دوست دارم سیستم بازی این باشه: پینسولیو گروسو-کانا-زبینا-پولسن مارکیزیو-سیسوکو-کاندروا(دیه گو)-کامو الکس -دیوید

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
من هنوز بازیای افتضاح زبینارو یادم نرفته به نظرم ترکیب این باشه بهتره: پینسولیو گروسو- کانا - پولسن- کامو مارکیزیو - سیسوکو - کاندروا دیگو اله دیوید

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اوه ! چی میگید شماها :دی: یکی میگه پولسن دفاع راست یکی میگه کامو ! حتماً نفر بعدی میگه یاکوئینتا :دی: ما ابزار بازی با سه دفاع رو نداریم الآن چون هم لگرو نیستش هم جورجو و کاسرس . احتمال اول اینه که گریگرا در وسط و زبینا در راست باشند . زبینا که قطعاً باید بازی کنه چون فعلاً بد کار نمیکنه ولی حمیدزیچ هم گزینه مناسبی برای دفاع راسته . در هر صورت بودن گریگرا تقریباً قطعی و 100% هستش چون زبینا و کس دیگه ای نمیتونه وسط بازی کنه .

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
بابک پولسن تو تیم ملی دانمارک سابقه بازی تو پستای مختلف دفاع رو داره ! وقتی میشه پولسنو بذاریم دیگه لزومی نداره امثال حسن و گریگرا بازی کنن.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
الان اگه همون اریائدو رو هم داشتیم 3 دفاعه بازی میکردم و خودمون رو راحت میکردیم ، اخه اینجوری باز هم یه دونه کم میاد ، عجب گرفتاری شدیم ها تیم کلا 1 دونه دفاع وسط داره :Facepalm: . من نظرم این هست که همون زبینا وایسه دفاع وسط اون حسن هم وایسه دفاع راست . البته گریگرا تو بازی باشه بازی 3 بر 0 به نفع یووه میشه اخه قانون میگه که اگه یه تیم 12 نفره بازی کنه 3 بر 0 بازنده میشه :Facepalm:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بابک پولسن تو تیم ملی دانمارک سابقه بازی تو پستای مختلف دفاع رو داره ! وقتی میشه پولسنو بذاریم دیگه لزومی نداره امثال حسن و گریگرا بازی کنن.

این دلیل مناسبی نیست ! گروسو هم یه موقع تو پالرمو هافبک دفاعی و پیستون چپ بازی میکرد ، ولی وقتی ملو نیست یا سیسوکو کسی تو یووه اونو هافبک دفاعی نمیدونه و ترجیح میده از جاندوناتو استفاده کنه ! شکل بازی هر تیم متفاوته . الآن ما تو دفاع اوج ناهماهنگی رو داریم ، بوفون ، لگرو ، جورجو و کاسرس که از پایه های اصلی دفاع بودن نیستن و زبینا بعد از ماه ها مصدومیت داره بازی میکنه و گریگرا فقط یک فاجعه هستش ! ما الآن توی دفاع فقط روی دو نفر میتونیم حساب کنیم که اونم دوتا فابیوها هستن . یعنی کلاً اونقدر دفاعمون گنگ و بهم ریخته هستش که نمیشه به کسی غیر از اینها اعتماد کرد ! فکر کن پولسن کنار کانا بخواد آفسایدگیری کنه ! فاجعه رخ نمیده ؟!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر نمیاد یووه کار سختی داشته باشه برای اداره بازی !!! فولام تیمی نیست که در حال حاضر بتونه ضربه بزنه به یووه !!! اگر سوتی های عظیم نباشه مثل بازی با آزاکس ، زاک بازی رو کاملا اداره می کنه!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی