پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کانون هواداران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
86 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
علی جان مجید گفت منتظر تماس شما است دیگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من شماره‌ي مجيد رو ندارم... متاسفانه يه ششماره داشتم كه زنگيدم و يارو بهم گفت مجيد نداريم... من خودمم منتظرم... مجيد بزنگ:88560657 بگو با علي كار دارم...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
علی جان من شماره رو به مجید دادم مشکلی پیش امد خبرم کن

capitan

capitan

Technical support

• مهمان
  • 32 ارسال
به نظر من يه شعر به سبك رپ بگيد خيلي ميتونه جالب در بياد....!!! تنظيم صدا و آهنگش هم اگه خواستيد خودم براتون انجام ميدم...!!

FarzaNedved

FarzaNedved

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 7 ارسال
از بهترين مزيتاش اينه كه ميزاريم توي ماشين صداشو تا آسمون مي بريم بالا و به يووه اي بودنمون افتخار مي كنيم!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

به نظر من يه شعر به سبك رپ بگيد خيلي ميتونه جالب در بياد....!!!
تنظيم صدا و آهنگش هم اگه خواستيد خودم براتون انجام ميدم...!!

راستش رپ بودن كار بعلت حرف قاسم كه گفت:
((رپ ريشه در مسايل اجتماع داره و به درد هواداري نمي خوره))
منتفي شد وگرنه ما هم رپر داريم(دو نفر) هم شاعر داريم(سه نفر) و هم بيت ساز(يك نفر) و حتي ارنجر(همون بيت سازه)...

capitan

capitan

Technical support

• مهمان
  • 32 ارسال

به نظر من يه شعر به سبك رپ بگيد خيلي ميتونه جالب در بياد....!!!
تنظيم صدا و آهنگش هم اگه خواستيد خودم براتون انجام ميدم...!!

راستش رپ بودن كار بعلت حرف قاسم كه گفت:
((رپ ريشه در مسايل اجتماع داره و به درد هواداري نمي خوره))
منتفي شد وگرنه ما هم رپر داريم(دو نفر) هم شاعر داريم(سه نفر) و هم بيت ساز(يك نفر) و حتي ارنجر(همون بيت سازه)...

دادا خيلي خوبه ...!! به هر حال خواستيد سر منم حساب كنيد...!! در ضمن من به جاي شما بودم از اون شعار هواداراي يوونتوس در اول آهنگام استفاده ميككردمم..! خواستيد ميذارم براتون..!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ما تو يه بيت از شعار فورزا يووه كه توي سايت هست استفاده كرديم اما چون سبك قرار نيست رپ باشه اين كار هم امكان پذيريش كمه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
علی جان اهنگ به کجا رسید؟؟؟؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

علی جان اهنگ به کجا رسید؟؟؟؟

شايد باور نكنيد ولي من هر روز بهش فكر مي كنم و از چند نفر مختلف هم كمك خواستم.
ما چند تا مشكل اساسي داريم كه بايد توي يه جلسه با حضور من و تو و مجيد و سلمان و آربي - و البت هركي ديگه كه بايد حضور داشته باشه- يه سري تصميم اساسي بگيريم تا مشكلاتمون حل شه.
مشكلات ما عبارتند از:
1.مشخص نبودن سبك يا همون Genre كارمون.(يعني قراره پاپ ، راك ، رپ ، هيپ هاپ ، ترنس ، حماسي و ... باشه)
2.مشخص نبودن نوع شعر.(يعني قراره توش از چي بگيم:1.از تيم 2.از كانون 3. از بازيكنا 4.از تاريخ 5.حماسه سازي)
3.مشكلات مالي كار
4.هماهنگ نبودن مسئولين اين كار(يعني شما ، مجيد و بنده‌ي حقير)
5.مشخص نبودن اين كه كي مي خواد بخونه.(محمد اشكان-از دوستان من- ، ماني نقاش-بيانكو وينوي خودمون كه صداش خيلي خوبه- ، مجيد صادقي ، همخوني يا ...)
6.براي بار دوم مشكلات مالي كار...
____________________________________________________________________________________________________________
با اينهمه من بازم همه‌ي تلاشمو مي كنم تا هر طور شده يه كار خوب و قابل بيان و ارزشمند براي دوستاي خوبمون حاضر كنيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب دو دوست عزیز و گرامی من به نام های محسن و حمید زحمت کشیدند و با خرج خودشون و هماهنگی های دو نفره اهنگ زیبای راز دل الپی رو اماده کردند و من براتون قرار می دهم از اینجا دانلود کنید

www.IranSongMusic.Com).mp3]http://iransongmusic.org/Singles/31/Hamid%20DelleAllpi%20&%20Moh3n%20Smith%20-%20Raze%20DelleAlpi%20(www.IranSongMusic.Com).mp3[/url]

صمیمانه تشکر می کنم از این دو دوست عزیز

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ايول به اين دو دوست گرامي.ما اينهمه صر و صدا كرديم و هيچي ولي اينا بي صر و سدا چه كار خوبي كردن.من واقعا ازشون ممنونم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
براي دوستاني كه آهنگ راز دل آلپي رو دانلود نكرده اند:
محسن اسميت و حميد دل آلپي دو تيفوسي هستن كه براي تيم مورد علاقشون در اين آهنگ چند كلمه اي خوندن.اسم آهنگ برميگرده به اينكه راز اينكه اسم حميد خان شده حميد دل آلپي چيه و در قسمت اصليش مي گه:
واسه يه اشتياق خيلي عادي
اسم منم شد حميد دل آلپي
و اسم از اين قسمت گرفته شده.آهنگ در ژانر رپ ايران يا بقولي پرژن هيپ هاپ هست و با اينكه زياد براي كلوپ هاي هواداري آهنگ رپ نمي چسبه اما خيلي خوب هست و زحمت دوستان رو بايد قدر دونست:
www.IranSongMusic.Com).mp3]http://iransongmusic.org/Singles/31/Hamid%20DelleAllpi%20&%20Moh3n%20Smith%20-%20Raze%20DelleAlpi%20(www.IranSongMusic.Com).mp3[/url]
بهرحال بهتون پيشنهاد مي كنم براي يه بار هم كه شده گوش بديد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
علی جان شما قبلا می گفتی یه کارهایی داریم اماده می کنیم اگه هنوز تو فکرش هستید و می تونید اماده کنید این کار رو بکنید و هر کدام بهتر بود ما برای باشگاه ارسال خواهیم کرد با اسم و امضای خودتون

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

علی جان شما قبلا می گفتی یه کارهایی داریم اماده می کنیم
اگه هنوز تو فکرش هستید و می تونید اماده کنید این کار رو بکنید و هر کدام بهتر بود ما برای باشگاه ارسال خواهیم کرد با اسم و امضای خودتون

كار بنده هنوز در عرصه‌ي تهيه است و بعلت مشكل مالي يكم به تعويق افتاده.انشا الله كار آماده خواهد شد.فعلا مرحلهِ تكميلي كار هست.

دوستاني كه مي خواستن با چهره‌ي دو دوست بيانكونري يعني محسن اسميت و حميد دل آلپي آشنا بشن:
تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دو گروه رپ باز دیگه هم پیدا شدند و گفتند با کمترین هزینه یک اهنگ تمیر تحویل شما می دهیم قیمتشون هم 280 هزار تومان هست و 400 هزار تومان

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
من خودم با رپ حال نمیکنم.یعنی به نظرم خیلی قشنگ نیست آهنگ یه باشگاه با این سبک خونده بشه.هدف این نوع موسیقی چیز دیگه ای هست

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره خوب ولی فعلا کاندیداهایی که داریم همین دوستان هستند دیگه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
طبق گفته‌ي دوستان زيادي كه دارم و ديدم مي گن اصلا رپ براي باشگاه خوب نيست.بنوعي رپ يه بي بي سي اجتماعي هست كه انقاد رو در بر داره و رپ فارس از رپ دنيا خيلي دور شده و بيشتر دور و بر داف و از اين چرت و پرت ها مي چرخه.بنظر من با 280هزار تومن يا 400 هزار تومن براي كانون كا هاي بسيار بزرگتري مي شه انجام دادويعني حتي اگه به من هم بگن با 400 هزار تومن بيا براي كانون كار درست كن مي گم 100 هزار تومنشو بديد و 300 تاي بقيه رو براي جشن ها ، لباس هاي تبليغاتي و ... خرج كنيد چون خيلي حيفه كه جلوي بقيه كار ها گرفته بشه.بهر حال من روي يه آهنگ غير رپ كار كردم كه اگه جور بشه و ساخته بشه مي تونيم با همكاري دوستان درستش كنيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب این هم حرف منطقی هست دیگه حالا شما ببین چقدر این اهنگ براتون هزینه داره و اعلام هزینه کن تا یه فکری بکنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی