پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کانون هواداران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
86 پاسخ برای این موضوع

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
سلام.... از اسمش معلومه... ما فعلا در مرحله انتخاب شعر هستیم... دوستانی که شعر در زمینه یوونتوس دارن (حتی الامکان در سبک ترانه) در این قسمت قرار بدن سعی ما در اینه که قوی ترین کار رو برای قوی ترین تیم و قوی ترین کانون هواداران انتخاب کنیم... همیشه سبز باشید مجید صادقی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
البته لازم به توضیح است که این کار از خیلی وقت پیش اغاز شده بود ولی به دلایلی مسکوت ماند ولی حالا خوبه که دوباره اغاز بشه

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بچه ها قراره توی این تاپیک شعر هایتون رو در مورد یوونتوس بگید چرا کسی چیزی نمیگه

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
اینم شعر ( البت فکر نمیکنم ترانه خوبی باشه ) ( این مال اون اوایل بود که تازه سقوط کرده بودیم ) دلم میخواد گریه کنم برای عشق محبوبم ،،، برای یووه تورین به حال اون تیم خوبم همون تیم سیاه و سپید که تیکه تیکه کردنش ،،، همون که واسه من بود امید با هر چی میشد زدنش یه نویسنده تو روزنامش نوشته بود کثیف و زشت ،،، یووه تیم تبانی هاست نباید اسمش رو نوشت یکی دیگه نوشته بود یوونتوس اند مافیاس ،،، اسکودتو با ارزش شد حالا که دست اینتریاس یکی پا شد یه چیزی گفت که سر تا پام آتیش گرفت ،،، گفت کاپیتان دوپینگیه روحمو جونمو گرفت از یه طرف دادستان ایتالیا گفت سری سی ،،، باید بره بازی کنه اونجا تیم مافیایی تورام و پوما و کانا مهاجرت به لالیگا ،،، پرونده غمهای من کامل شدش با زامبروتا ویرا آتیشم زد و رفتش اینتر با زلاتان ،،، نفرین خدا به سن سیرو لعنت به اینتر میلان موتو هم دین خودشو با یه قطره اشک ادا کرد ،،، با بلازی رفت فلورانس ما رو تا ابد رها کرد نشسته کنج دله آلپی گریه کردم واسه خودم ،،، تا اینکه از راه رسیدن عمو پاول با داداشم جیجی بوفون دلش گرفت وقتی اشکای منو دید ،،، گفت عزیز دل داداش این دردارو باید چشید عمو پاول برای من گفت از عشق یوونتوسی ،،، گفت تیم ما قهرمانه هوادارای تیفوسی الکسی اومد کنارم به من گفت مگه بچه ای ،،، گفت با قدرت برمیگردیم همه جا سروره یووه ای نیکولا لگروتالیه گفت یوونتوس یوونتوسه ،،، واسه ما فرقی نداره چون اله جامها رو میبوسه رافائله پالادینو گفت از اون خوابای خوشش ،،، گفت رویام پیرهنه یووه بود ایناها اینم تعبیرش وقتی دشان اومد یووه شهر تورین یخ زده بود ،،، آخه یه مرد بی احساس از دله آلپی رفته بود شاید تقصیر موجی شد شاید تقصیر جیرادو ،،، واسم هیچ فرقی نداره فقط ندود بوفون دل پیرو حرفم با دوستای خوبم کم کم داره تموم میشه ،،، فقط اینو بدون عزیز که یووه ای هستی همیشه فصل بعدی قهرمان ایتالیاست سیاه و سپید ،،، همونی که به عشق پاکش روز اول قلبم تپید سری بی سری آ فرقی نداره واسه ما ،،، تا آخر عمرمون هستیم عشق بانوی ایتالیا ...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
واقعا قشنگ بود مرسی قاسم جان بچه ها اگه کسی از این هنر ها داره رو کنه در ضمن قاسم جان بازم منتظریم

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
سلام با تشکر از قاسم جان می خواستم یه نکته رو بگم که سبک کارها ترانه باشه به طور کلی یعنی بجز قافیه , وزن عروضی نیز داشته باشد... با تشکر

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
بابا شما اگه میخواستید بسازید این کار یه سال رو هوا نبود

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خب مصطفي تو كهع در جريان اتفاقاتي كه افتاده هستي به هر حال هنوز هم دير نشده

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
توی این روز های سختی.....اخرش میادخوشبختی.........دعایم همیشه اینه.....قلب من اگر به ایسته ..... اما یوونتوس نه ایسته.....بعد از یک قرن بهاری....عاقبت شد یه خزانی.....توی این سال سیاهی....اخرش هست یه بهاری.....به امیدقهرمانی ....بعداز این سال خزانی.....توی این خزان سختی عشقمان به یووه زیباست....توی هر بهار زیبا هرکسی نداره اینرا....اخرقصه

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
سلام... این کار شباهت بهتری به ترانه داره.... خیلی خوبه.. اگه از نظر وزنی اصلاح بشه مشکلی نداره...

elkann

elkann

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 33 ارسال
ترانه در وصف الکس .......توی این شهر غریبی.....مثل یووه بی رقیبی.....توی این روزغریبی.....عاشق یووه ترینی......توی این سال غریبی .....مثل یووه بی نظیری.....برای هر لحظه عمرم......اسمتو رو دل نوشتم........اگرعمری باقی باشه .......عاشقی ادامه داره

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
داداش ها. به نظر من شما اول اهنگ رو انتخاب کنید بعد شعر رویش بذارید. چون این طوری دستتون بازتره. بیشتر گروه های موفق اول اهنگ رو می ساختن بعد روش شعر می ذاشتن. حالا کار شما خیلی راحت تر هم هست. چون موضوع رو به طور کامل می دونید چیه؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
به تاپيك SHAKTAK بياييد و به ساخته شدن اولين آهن سه زبانه‌ي طرفداران يووه در ايران دستي برسونيد. اگه كسي استوديو سراغ داره و مي تونه ما دو تا رو ساپورت كنه ممنون مي شيم. ما كارهاي قبلي مون رو تو استوديوي كينگ سالامون ضبط مي كرديم اما حالا مي خواهيم كار فني باشه و درخور اسم يوونتوس. پس با ما باشيد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينم از شعر ما. توي تاپيك خودم هم هست اما اينجا كه باشه يكم رسمي تره. قهرماناي تورينو/كي مي گه كه رفتين از ياد واستون اي بي رقيبا/مي دم اين غرور رو بر باد مي نويسم تا نفس هست عاشقم عاشق يووه فقط از عشق شما ها/مي زنم دوباره فرياد OH!Juve.Juve.Mio desiderio Un miracolo da parte di Dio One world One Juve lots of fans Your love is borderless from Earth to Mars I'm hang on your love …Juve…my baby All the national fans of Juve sing with me OH!Juve.Juve.Mio desiderio Un miracolo dap arte di Dio سفيد و سياهه رنگ عشق و جنون ما تو قلب ما اي يووه تو هستي بي همتا OH!Juve.Juve.Mio desiderio Un miracolo dap arte di Dio

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

داداش ها. به نظر من شما اول اهنگ رو انتخاب کنید بعد شعر رویش بذارید. چون این طوری دستتون بازتره.
بیشتر گروه های موفق اول اهنگ رو می ساختن بعد روش شعر می ذاشتن. حالا کار شما خیلی راحت تر هم هست. چون موضوع رو به طور کامل می دونید چیه؟

اين يه تاكتيك موزيك براي كار هاي آلبومي است كه مي تواند هر موضوعي داشته باشد و براي كار هاي تكي و مربوط به يك موضوع سخت مي كنه اما نظرت واقعا به درد بخور بود چون قسمت ايتاليايي رو رو آهنگ پيش ساخته گفتم.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب بروبچي كه اين كارو مي خواستن بكنن كجان.بيان كمك كه كار اصلي رو ميتينگ اسفند تقديم حسين صالحي كنم.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
خیلی خیلی ممنون

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خواهش مي كنم. اميدوارم به زودي شما رو ببينم نويد جان. راستش كار آماده است و توضيحات بيشتر در موردش تو تاپيك پسران دهكده‌ي صوتي تصويريه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
آقا مجيد كجا رفتي...؟ بيا كارو تموم كنيم ديگه...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آخه چی بگیم یه خورده سخت نیست؟! ولی خوب به نظر من هرچی باشه باید یهجوری باشه که وفاداریمون رو بهش نشون بدیم !!! مگه نه؟!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی