پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کانون هواداران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
86 پاسخ برای این موضوع

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
Motmaen bash be tedade angoshtaye ye dastam nemirese.mitunam ro 2ta dast shartbandi konam مطمئن باش به تعداد انگشت های یه دستم نمیرسه . میتونم رو 2 تا دست شرط بندی کنم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب به من گفتن كه اداي مدير ها رو در نيارم اما اگه لطف كنيد و بحث اين تاپيك رو از حالت اصليش منحرف نكنيد خيلي ممنون مي شم. من مي گم بيايد يه ميت نت هر چند كوتاه در مورد آهنگ بذاريم و در موردش صحبت كنيم تا ببينيم كه آيا واقعا مي ارزه و عملي هست كه كاري براش بكنيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من به شخصه با مصطفی یگانه صحبت کردم که اهنگ ما رو برامون بخونه و قرار شد براورد هزینه کنه هم برای اهنگ و هم برای کلیپ و بهمون اعلام کنه و در صورت توافق بعد از 20 روز بهمون اهنگ رو بده

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا من خودم آشنا خواننده دارم . اگه نشد و توافق نکردید به من خبر بدید ردیفش کنم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بابا من خودم آشنا خواننده دارم . اگه نشد و توافق نکردید به من خبر بدید ردیفش کنم .

خوب عزیزم براورد هزینه بکن باهاشون برای یک اهنگ و بهمون خبر بده تا شرایط رو بررسی کنم و یکی رو انتخاب می کنیم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
اصلا بدید خودم بخونم ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نه اینکه ته صدای داریوش رو داری! بدیمش به تو تا حیثیت کانون زیر سوال بره!!!!! ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه قرار باشه كسي از خودمون بخونه فقط ماني جون هست كه مي تونه و بقيه بايد بريم غاز بچرونيم.بعدمش كمال(شوخي نكردم چر مي خندي.بريد شعراي گروه رنگين كمون!؟؟؟ رئ گوش كنيد ببينيد چقدر شبيه صداي كماله)

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من یه رفیق دارم رپ میخونه(گروه سیگنال) یکیشونم یوونتوسیه خفنیه فکر کنم حسین بشناستش بگم بخونه؟

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من خودم آواز سنتی میخونم ولی حیف که با سنتی نمیشه برای یووه آواز خوند

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
خب... چی شد در انتها؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
هیچی چی شد ! فعلا که کسی رو پبدا نکردیم ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
پولاتونو جمع کنید به تیم کمک کنید بجای این موزیک...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
موافقم با حميرد... من خيلي هم سعي كردم براي موزيك كاري انجام بدم اما باور كنيد غير از خرج اضافي چيزي برامون نداره...پس بهتره بجاش با تراكت و تيم فوتسال و غيره و ذلك تبليغ كنيم...

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
موزیک رو که حمید دل الپی در مورد یوونتوس خونده اما در مورد کانون خودمون نه ولی اگه این هزینه ها صرف تیم بشه واقعا بهتره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

موزیک رو که حمید دل الپی در مورد یوونتوس خونده اما در مورد کانون خودمون نه
ولی اگه این هزینه ها صرف تیم بشه واقعا بهتره

البت من در اين سطح نيستم كه بخوام زياد حرف بزنم ولي بنظر من اينترو‌ي(معرفي) يه رپر كه مي خواد توضيح بده چرا اسمش شده حميد دل آلپي با اين جمله‌ي مسخره‌ي "واسه همين اشتياق خيلي عادي!!! اسم منم شد حميد دل آلپي" اصلا براي يوونتوس اوئنم توي ايران كه دومين سايت برتر يوونتوس رو داره مناسب نيست پس نگيد براي يووه خونده بلكه بگيد براي اينترو خوند...
ولي كلا خيلي بهتره از اين مسئله چشم بپوشيم و تو همون فكر تيم باشيم... و مهم تر توي فكر كاراي تبليغاتي بيشتر براي جذب اسپانسر

pooria7

pooria7

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
دمت گرم قاسم.چيكار كردي؟ عالي بود.آفرين

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من چيكار كردم خودم خبر ندارم ؟!؟!؟! ;D

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
آهنگ خاطره های بنیامین رو که یادتون هست!!!! یه چیزایی توونستم در بیارم نمی دونم خوب شده یا نه جاماتو رو هم میزارمو تو رو به یادم می یارمو *** با برد تو اشک می ریزمو با باخت تو اشک می ریزمو *** قسم به اسم یوونتوس تورین عشقم می دونمو ***** دنیا تیمی مثل تو نداره نداره نه میتونه بیاره *** هوادارات بی قرار اسمت چرا هر تیمی جلو تو کم می یاره ***** هیچ تیمی مثل تو نمیتونه نمی تونه طلسمو بشکونه *** بگو , بگو کدوم تیم می تونه همه جامارو بیاره خونه اگه بد بود به خوبی خودتون ببخشید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به نظر من که خوب بود و همین که وقت گذاشته بودی و این شعر رو اماده کردی بودی ممنون !!! هیچ تیمی مثل تو نمیتونه نمی تونه طلسمو بشکونه بگو , بگو کدوم تیم می تونه همه جامارو بیاره خونه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی