پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کانون هواداران

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
86 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ببين عزيزم به خيلي چيزا بستگي داره.ما آهنگ رو پبط كنيم و پخش كنيم روش بخونيم يا زنده پخش كنيم و روش بخونيم فرقش خيليه... يا مثلا شعري كه م نوشتم به دل بچه ها بشينه يا اينكه مجبور بشيم شعر از كسي بخريم بازم كلي تومن فرقشه... كارمون رو وي كدوم استوديو ضبط كنيم.توي استوديو كم امكانات تي وي بي اگه ضبط كنيم چون مال خودمونه مفت در مياد ولي اگه بريم توي استوديو پاييز ساعتي 12 تومن و توي استوديو فرياد(مشايخ) ساعتي 30-40 تومن. اگه آهنگي كه ما ساختيم به درد بخور باشه با 15000 هزار تومن كارش جور مي شه ولي اگه بخوايم بديم عليرضا(از دوستان دور بنده) بسازه 120 تومن و اگه بديم فرياد(آقاي احسان مشايخ) بسازه بالغ بر 200 تومن. حالا بايد يه همفكري توي اين موارد بكنيم تا مشخص بشه كار چيه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب این دست دوستانی که توی اهنگ و این جور مسائل تبحر دارند می بوسه دیگه

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
سلام به همه با تشکر از زحمت تمامی دوستان در این زمینه.بهتره آهنگی که برای کانون هوادارای یووه قراره خونده بشه به نظر من باید حماسی خونده بشه مطمنن نیستم دارم درست میگم ولی به عنوان مثال آهنگهای عصار که اساطیری خونده میشه تاثیر زیادی داره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره منم موافقم (البته نه با سبك عصار) بايد يه روح هجومي و يكپارچه داشته باشه يه جوري كه شنيدنش واقعا ً سبك فوتبال يوونتوس رو تداعي كنه اين خيلي مهمه هرچند بخش فوق العاده حرفه ايه كاره وگرنه آهنگ و ترانه زياده مهم اينه كه به يوونتوس بياد

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خب آره اگه اساطیری باشه خیلی جالب می شه ولی به نظر من رپ خیلی هم بد نیست ...درسته که به قول juventini هدفش چیز دیگه ایه ولی خیلی خوب می شه....

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
رپ نخونین خیلی بد میشه یه جوایی آبرو ریزیه تریپ Gipsy kings یا سبک Euro disco کار جالب و جدیدی میشه هر چند خیلی سخته و پر هزینه!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
مجید امیدوارم منو بشناسی ... هاه. همون که باهاش رفتی وست. من اونم. اخه هردفعه من رو تو انترنت نمیشناسی. حالا. هرچی. مهم نیست. توی دو پیتینگ پیش به من گفتی که اهنگ رو هم زمان با شعر می سازن ... منم هیچی نگفتم. ولی الان باید بگم که SMELLS LIKE TEEN SPIRIT (فکر کنم تو سی دی بود) برای نیروانا. نهمین اهنگ تاریخ هست. یعنی خیلی خیلی گنده ... جالبه که بدونی 5-4 تا شعر روی همون اهنگ رو ساخت و بهترین رو انتخاب کرد برای البومش ... و بعد از 4 سال ازش پرسیدن رمز موفقیتت توی ساخت موسیقی چیه؟ "MUSIC COMES FIRST ... LYRICS COMES SECOND" دقیقا همین هست ... چرا موسیقی راک امریکا از انگلیس موفق تر هست؟ چون بیشتر به موسیقی توجه دارن. نه به شعر به نظر من هم شما می تونید اول اهنگ رو بسازید و با توجه به وزن اهنگ براش شعر بگید. کار راحت تر و در عین حال بهتر رو پیش بگیرید.

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
خیلی زشت خواهد بود که بخواهیم رپ بخونیم.. راستی کدوم استدیو تو ایران ساعتی 30-40 تومن میگیره!!! من استدیو کرگدن با اون شهرتش رفتم ساعتی 10-12 تومن بود!!!! در ضمن نیازی به کار استدویی نیست.. با یک Home Stdio هم کار راه میوفته.. هزینه هم بسیار کاهش میابد.. بحث اصلی ما سر ترانه (نه شعر) و سبک موسیقی است که صد البته با تعیین ترانه ، نوع سبک نیز مشخص خواهد بود... مشکل دیگه اینه که هیچ کس کار رو جدی نمیبینه.. اگه تا الان من ترانه ای ندادم و هرکی بهم ترانه ای دادگفتم خوب نیست واسه اینه که کاری در حد کانون موجود نیست که همه حرفارو بزنه و تمام جنبه ها توش باشه از همه مهم تر!! پول .. تا پول نباشه ، هیچ کس برات کاری نمیکنه.. حالا بگذریم تو موسیقی که هرکی 1 سال هم توش کار کرده میگه من خدام!!!!

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
حمیرد اینقدام خنگ نیستم بابا!! میشناسمت.. تو داری مثال میاری.. اما من گفتم اکثرا.. جالبه بدونید بعضی از کارهای جاودانه ی موسیقی ایران , اول آهنگ بوده و بعد ترانه.. خوب آهنگ سازهای ما کجان!! آهنگ بسازن ، ملودی بدن.. چشم من یه هفته ای ترانه میدم!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب مجید تو که داری می گی کسی بدون پول کار نمی کنه خوب بگو با چقدر هزینه میتونی این کار رو بکنی دیگه خوب من توی چند تا پست بالاتر هم این حرف رو زدم دیگه

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
قبلا هم گفتم یهت... اگه بخوایم تو سطحی کشور حرفی داشته باشه 1 تومن آب میخوره اگه بخوایم زیر زمینی باشه , با 200 ، 300 میشه جم کرد اگه Home Stdio داشته باشیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اگه اینقدر پول بخواهد اصلا نیازی نیست به این کار چون کارهای خیلی خیلی مهم تری داریم ولی واسم جالبه چرا هر کسی یه قیمتی می گه از 100 تومان داشتیم تا حالا که رسیدیم به 1 میلیون تومان

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
همون طور که ترانه سرا از شهریار قنبری داریم تا مجید صادقی در پایین ترین سطح و همون طور که خواننده از حامی داریم تا محسن یگانه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

خوب این دست دوستانی که توی اهنگ و این جور مسائل تبحر دارند می بوسه دیگه

دستاشونو رو كنن اگه ما نبوسيديم بگن چرا نبوسيدي...

سلام به همه
با تشکر از زحمت تمامی دوستان در این زمینه.بهتره آهنگی که برای کانون هوادارای یووه قراره خونده بشه به نظر من باید حماسی خونده بشه مطمنن نیستم دارم درست میگم ولی به عنوان مثال آهنگهای عصار که اساطیری خونده میشه تاثیر زیادی داره

براي همين من با رپ مخالفم.
به نظر من شعر بايد به نكاتي اشاره كنه كه بزرگي رو برسونه و غرور و آهنگ روح حماسه رو در بر داشته باشه.

آره منم موافقم (البته نه با سبك عصار)
بايد يه روح هجومي و يكپارچه داشته باشه
يه جوري كه شنيدنش واقعا ً سبك فوتبال يوونتوس رو تداعي كنه
اين خيلي مهمه هرچند بخش فوق العاده حرفه ايه كاره
وگرنه آهنگ و ترانه زياده مهم اينه كه به يوونتوس بياد

كاملا موافقم.يه ج.رايي هر چي من مي خواستم بگم در بر داره...

خب آره اگه اساطیری باشه خیلی جالب می شه ولی به نظر من رپ خیلی هم بد نیست ...درسته که به قول juventini هدفش چیز دیگه ایه ولی خیلی خوب می شه....

رپ هيچوقت معني راستين حماسه رو نشون نمي ده و تنها عيبش همينه.

خیلی زشت خواهد بود که بخواهیم رپ بخونیم.. راستی کدوم استدیو تو ایران ساعتی 30-40 تومن میگیره!!! من استدیو کرگدن با اون شهرتش رفتم ساعتی 10-12 تومن بود!!!!
در ضمن نیازی به کار استدویی نیست.. با یک Home Stdio هم کار راه میوفته.. هزینه هم بسیار کاهش میابد..
بحث اصلی ما سر ترانه (نه شعر) و سبک موسیقی است که صد البته با تعیین ترانه ، نوع سبک نیز مشخص خواهد بود...
مشکل دیگه اینه که هیچ کس کار رو جدی نمیبینه.. اگه تا الان من ترانه ای ندادم و هرکی بهم ترانه ای دادگفتم خوب نیست واسه اینه که کاری در حد کانون موجود نیست که همه حرفارو بزنه و تمام جنبه ها توش باشه
از همه مهم تر!! پول .. تا پول نباشه ، هیچ کس برات کاری نمیکنه.. حالا بگذریم تو موسیقی که هرکی 1 سال هم توش کار کرده میگه من خدام!!!!

استوديو فرياد كه بهترين امكانات و ارنجمنت كار رو خودش انجام مي ده ساعتي 50 تومن كم كمشه.مهدي مقدم اوجا ضبط مي كرد رفتم ديدمش.
هوم استوديو هم موجود هست و همون استوديو تي وي بي هست اما بديش اينه كه نمي تونيم تعداد زياد بريم اونجا.
جدي كار كردن هم از ابتدا توي برنامه بود ولي خيليا!!! شوخي گرفتنش و نخواستن به رسمي برسه.
پول هم هرچقدر بشه كمتر از 280 يا 400 تومن درخواستي اون افراد ديگست.

اگه اینقدر پول بخواهد اصلا نیازی نیست به این کار چون کارهای خیلی خیلی مهم تری داریم
ولی واسم جالبه چرا هر کسی یه قیمتی می گه
از 100 تومان داشتیم تا حالا که رسیدیم به 1 میلیون تومان

من كه گفتم با اين همه پول كار ديگه كنيم بهتره.بذاريد يه مقدار بگذره مشكل بهتر حل مي شه.بياين آسه آسه پيش بريم.هركس فكر مي كنه توي هر زمينه اي كمك مي كنه و مي تونه به ما ياري بده به من خبر بده.اگه حسين اجازه بده مسئوليت اين كار وهماهنگي شو دست من يا مجيد صادقي بده و بچه ها همكاري كنن مي شه تازه اميدوار بود بتونيم يه گلي به سر خودمون بزنيم.

همون طور که ترانه سرا از شهریار قنبری داریم تا مجید صادقی در پایین ترین سطح و همون طور که خواننده از حامی داریم تا محسن یگانه...

البت يه سري ترانه سرا ها آدم رو بزرگ مي كنن و يه سري هاشون آدم رزو مي فرستن سينه قبرستون بورلي هيلز...(دو نقطه دي)

هر كس آمادگي كمك داره يه آمار كوچيك بده.

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
از کی تا حالا مهدی مقدم آدم شده که آدم مثال بزنه اونو!!! این که یه Stdio 50 تومن میگیره ساعتی بنظرم نشان دهنده کفیت کار نیست..!!!! من تو زمینه سیستم های مربوط به ضبط صدا تحقیق زیاد کردم و آگاهی زیادی دارم.. Stdio کرگدن یکی از مجهز ترین هاست که جواب خوش رو سالهاست که پس داده (استدیو های دیگه مثل بم یا نکیسا و .. هم عالین) اما هیچ کدوم 50 تومن نمیگیره!!! به این میگن دزدی!! اگه دوست داری مسئولیت این کارو به عده بگیری بگیر.. چون من از کار خالتور بی زارم و کار نکینم مگر اینکه بدونم کار خوب میشه و متاسفانه خیلی تو زمینه موسیقی و ترانه وسواس دارم و علاقه ای به تولید زیاد کیفیت پایین نیستم.. به حسینم گفتم.. آهنگ سازی کار ساده ای نیست.. یعنی همه می تونن بسازن.. اما کسی کار جدیدی که دزدی از آثار دیگران نباشه نمی تونه بسازه... یعنی الان تو کل کانون چند نفر هستند که میتونن گیتار بزنن اون هم به صورت حرفه ای.. یعنی وقتی یه نت میزاری جلوش که تا حالا ندیدن , شروع کنن به زدن!! به همین راحتی ها نیست موسیقی که یه ترانه بگیم بعد یه سری آکورد بزاریم و یه ملودی ، بعد بگیم من آهنگ سازم!!! بحث ترانه نمی کنم چوم میدونم اوضای اون از موسیقی هم بدتره و گاهی وحشتناک..!!! پس بیایم واقع بین باشیم.. کار سر سری هیچ ارزشی نداره و تو ذهن هیچ کس نمی مونه.. پس اگه دیدن مجید صادقی دست به هیچ کاری نزده واسه اینه که به کار ارزش داده.. چرا خواننده ای مثل کاوه یغمایی با اون سطح بالای موسیقی و خوانندگی فقط و فقط یه آلبوم داده!!! چرا اندی هر سال 3 تا آلبوم میده و یا همین افتخاری (سالی 6-7 تا البوم) کار ، کار ساده ای نیست... اما سختی کار هم باعث نمیشه کار رو انجام ندیم.. من آهنگ ساز متوسط دارم , تنظیم کننده متوسط دارم ، امکانات خوب ضبط دارم.. اما هنوز اعتقاد دارم ما در ترانه گویی برای کانون مشکل داریم.. موضوع ها تکراری و خسته کننده هست.. البته حق باید داد ، تو ایران کسی آهنگ واسه یه کانون هواداری نساخته.. پس باید فکر کرد و بیشتر گوش کرد تا اینکه شعر گفت و کاغذ سیاه کرد......

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مجيد جان حرف شما متين... ولي بايد سه چهار تا كار در سطح هاي پايين تر ساخته بشه تا الگو بشه و مشكلاتش دريافت بشه و اونوقت بشه يه كار با كيفيت بالا ساخت. بعضيا مي گن م.چ(مستعار) در عرض 8 ساعت آلبوم مي دهو براي همين كيفيتش پايينه. اما من مي دونم كه اون قبل از اين ها چندين شعر و موسيقي آماده داشته و هر از چندي چند تا از اونا رو با هم مي خونه و بعنوان آلبوم مي ده بيرون.براي همين نمي شه گفت كارش هول هولي هستش.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
من هنوز موکد بر این هستم که از اهنگ مهم تر (صرف نظر از خزجی که داره) بخش انگلیسی فروم هست. تو میتینگ گفتم ... به حسین گفتم ... به مانی گفتم ... ولی هیچکس توجه نمی کنه. منم دیگه بیشتر از این وقت تلف نمی کنم که تکرار کنم. خودتون می دونید. ولی بخش انگلیسی خیلی بیشتر می تونه به رونق فروم کمک کنه تا اهنگ ... اونم اهنگی که هیچ چیزش معلوم نیست ...

dijam

dijam

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 49 ارسال
حمیرد جان این نظرت رو باید سر جاش بگی نه اینجا.. اینجا در مورد آهنگ بحث میشه :D:D علی خان ، م.چ کی هست اصلا.. من اصلا نشنیدم کارهاشو!!!! یا بهتر بگم اصلا در حد این کار ها نیست!!! رو این پیشنهادت میشه فکر کرد که چند تا کار بدیم تا یه کار خوب در بیاد.. اما چند تا 250 تومن!!! فکر هزینه هم باش .. کیفیت کار هم نباید افت کنه... از طرفی هیچ وقت خودت رو عادت به سطح پایین گوش کردن و یا کار ساختن نکن.. همیشه سطح بالا فکر کن و عمل کن... درسته پیشرفت یه نمودار y=x هست.. اما این مسیریه که همه میرن... به فکر ظریب واسه x باش...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
م.چ همون محسن چاوشي عزيز هست كه خيليا پشتش بد مي گن اما من مطمئنم كه اشتباه مي كنن. من كاملا حرفتو قبول دارم و حرفتو براي من سنده.لازم نيست همش 250 تا باشه.ما مي تونيم 4 تا شعر قشنگ بشنويم.دو تا آهنگ خالي قشنگ بشنويم تا تازه آشنا بشيم و بعدش بتونيم سرمايه گذاري بهتري بكنيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من هنوز موکد بر این هستم که از اهنگ مهم تر (صرف نظر از خزجی که داره) بخش انگلیسی فروم هست.
تو میتینگ گفتم ... به حسین گفتم ... به مانی گفتم ... ولی هیچکس توجه نمی کنه. منم دیگه بیشتر از این وقت تلف نمی کنم که تکرار کنم. خودتون می دونید. ولی بخش انگلیسی خیلی بیشتر می تونه به رونق فروم کمک کنه تا اهنگ ... اونم اهنگی که هیچ چیزش معلوم نیست ...

عزیزم فکر می کنی چند نفر استقبال کنند؟؟؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی