پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس 3-2 جنوا ( هفته بيست و چهارم سری آ ) - يادواره فابيو كاپلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
110 پاسخ برای این موضوع

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
آره

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
ِYEAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHh گللللللللللللللللللللل :victory2: :victory2: :victory2: :victory2:

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
جدأ آمائوری زد؟! باورم نمی شه! اصلأ ازش انتظار نداشتم! :دی: حالا بازی چه طور بود؟ کسی ترکیب رو اعلام نمی کنه؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من که باورم نمی شه آمائوری گل زده باشه ؟؟؟؟ یکی بیاد گل رو تشریح کنه به جای اینکه 10 نفر بگید گل ؟؟؟!؟؟!! توپ بهش خورد رفت توی گل یا برگردون زد ؟؟؟ :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
يمه اول تموم شد. گفتم بايد نيمه اول گل بزنيم بچه ها گوش كردند........... دوستاني كه تركست رو دارند برند بازي رو ببينند از شبكه Idman azerbayjan

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
هنوز فرصت بردن داریم,اگر امائوری نزده بود تقریبآ همه چیز تموم شده بود.

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
توی گذارش مستقیم از هیجان ببین چطوری تایپ شده :

16 حمله از جنوا، روسی خطرناک ظهر می شود

بعد از ظهر شدن شب میشود :lol: :laugh3: :دی:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نسبت به بازی قبل کمی بهتر بودیم، حداقل یه موقعیت هایی داشتیم نسبت به اون بازی که هیچ کاری نمی کردیم. ولی هنوز تیم خطرناکی به نظر نمی رسیم. اونقدر در تحمیل خودمون به حریف توانا نیستیم و توپ رو در حملات زود از دست می دیم.هرچند نسبت به بازی قبل بیشتر می تونستیم صاحب توپ بمونیم. خط دفاع بسیار آسیب پذیره. یه جورایی کلا Zone marking و دفاع منطقه ای نداریم. فقط دفاع های من تو من و فردیه. روی گل هم به شکل عجیبی با چند پاسکاری دفاع چنان به هم ریخت که گزارشگره گفت دفاع یوونتوس Torn apart شد !! (یه چیزی تو مایه های جر خوردن ! :دی:) روی گل هم زبینا آفساید رو پر کرده و بود چند ثانیه دیر خودش رو کشید عقب ! گلی که زدیم هم روی حرکت خوب کاسرس بود. با یا تغییر مسیر ناگهانی 2 بازیکن جنوا رو جا گذاشت و سانتر کرد. آمیلیا توی محاسباتش اشتباه کرد و بد بیرون اومد و آمائوری هم روی سر دفاع دروازه ی نسبتا خالی رو با سر باز کرد. بازگشت کامورانزی به تمرینات یه خوبی داشته و اونم اینه که کاسرس موهاشو به سبک کامو بسته ! :دی:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خب خدا رو شکر! شاید آمائوری سر عقل اومده! ایشالا همینجوری ادامه بده! (خدایا نخوریم یه وقت!!!)

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
همون پس. گفتم که دروازه خالی رو گل زده. زبینا هم مگه تو ترکیبه؟ اینو واسه چی گذاشت تو ترکیب؟!!!!

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال

همون پس. گفتم که دروازه خالی رو گل زده. زبینا هم مگه تو ترکیبه؟ اینو واسه چی گذاشت تو ترکیب؟!!!!

گذاشته که آفساید ها رو پر کنه :دی: :Facepalm:

خب یه چیزی میدونه که گذاشته دیگه تجربش زیاده احتمالا میخواد توی نیمه ای دوم تعویضش کنه :juvefan:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
گللللللل الکسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس :love: :onesmiley2:

خوردیییییییییییم :cray:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
ایم الکس احساس می کنم خیلی آماده ست! خیلی داره گل می زنه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازی که 2-2 هست !!! کی گل دوم رو خوردیم من نفهمیدم !!!:دی: خسته نباشیم !!دوستان خوشحال باشید 2 دقیقه جلو بودیم !!!

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
از بوفون بعید بود,عجب اشتباه والدزانه ای!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
گل مساوي.روسي

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
لعنت به این شانس :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :cray: روسی لعنتی :diablo: :diablo: :diablo: :diablo: :2mo5pow: :2mo5pow:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
:onesmiley2: :losersmiley: تبریک می گم! :thankyou:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اوه اوه ! بازی شروع شده ! من فکر میکردم 11 شب باشه !! ولی جای شکرش باقبه که هنوز مساوی ایم ;D و ایول آمائوری که گل زد و جمعی از مخلوق جهان رو در بهت و حیرت فرو برد !

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
پیش به سوی سومین مساوی با زاکه رونی! :victory2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی