پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس 3-2 جنوا ( هفته بيست و چهارم سری آ ) - يادواره فابيو كاپلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
110 پاسخ برای این موضوع

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
من هم خيلي اميد دارم.فقط ميگن به اين راحتي ها هم نيست.حداقل با اين وضع.

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
یوونتوس برای چهل و سومین مرتبه از جنوا میزبانی خواهد کرد. رقابتی که تاکنون 132 مرتبه برگزار شده و تاکنون بانوی پیر به 70 پیروزی، 27 تساوی، 35 شکست، 261 گل زده و 170 گل خورده دست یافته، از میان 132 دیدار 85 رقابت در سری مسابقات سری آ انجام شده و 50 پیروزی، 17 تساوی، 18 شکست، 179 گل زده و 92 گل خورده یووه در این مسابقات کسب شده است. در ده دیدار اخیر دو تیم 5 پیروزی، 4 تساوی، یک شکست، 21 گل زده و 10 گل خورده به نام سیاه و سفیدهای شهر تورینو ثبت شده، اخرین دیدار یووه و جنوا نیز با تساوی دو بر دو به اتمام رسیده، در فصل گذشته برتری 3 بر 2 جنوا یکی از پرگل ترین دیدارهای دو تیم را رقم زد اما در سال 1995 بانوی پیر با 4 گل از سد جنوا گذشت. بیانکونری در 42 دیداری که از حریف پذیرایی کرده به 33 برتری ( اخرین برتری خانگی در تاریخ 13/11/2008 با نتیجه 4 بر یک)؛ 7 تساوی ( اخرین تساوی خانگی در تاریخ 18/12/1994 با نتیجه یک بر یک)؛ 2 شکست ( اخرین شکست خانگی در تاریخ 20/1/1991 با نتیجه یک بر صفر)؛ 109 گل زده و 33 گل خورده دست یافته، در میان بازیکنان بونیپرتی با 11 بازی صدرنشین است و جان هنسن نیز با 7 گل زده در صدر جدول گلزنان این دیدار ایستاده است.

hamedbay

hamedbay

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال
میبریم اصلا شک نکونین :onesmiley2: :thumbs_up:

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
بازیه خیلی سختیه,به احتمال زیاد هم الکس نجاتمون میده,اگر این بازیو نبریم نهایتش خیلی تیم پیشرفت کنه هفتم میشیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
البته اگه مساوي كنيم در بدترين شرايط همين هفتم ميمونيم و در بهترين شرايط(باخت سمپدوريا)ششم ميشيم. اگه هم ببازيم در بهترين شرايط هفتم ميشيم و در بدترين شرايط هشتم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قضاوت این دیدار بر عهده mazzoleni هست. مورتی مدافع چپ پای جنوا هم محروم هست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - یوونتوس باید خودباوری خودش رو بالا ببره، چیزی که تا الان پیشرفت کرده، ولی نیاز هست که این باور با نتیجه ساپورت بشه. - این هفته ی هفته ی خوبی در تمرینات بود چون همه بودند. حتی کسایی که نتونستند زیر نظر من تمرین کنند. چندتا از بازیکن ها درحال آماده شدن هستند و من منتظرشون هستم. - یاکوینتا مصدومیتش برطرف شده، ولی بعد از ماه ها دوری از تمرینات نمی تونی یکباره به زمین بازی برگرده. باید اول او رو به شرایط ایده آل برسونیم بعد ازش استفاده کنیم، من خیلی منتظر یاکوینتا هستم چون اون توانایی های زیادی داره. - آمائوری خصوصیات متفاوتی داره، آمائوری بازیکنی نیست که اگر گل نزنه شما حس کنید 10 نفره دارید بازی می کنید. اون در کنار تیمه و به تیم کمک می کنه و خیلی نباید نگران گل نزدن باشه. - از نظر کیفیت بازیکن فکر می کنم فقط یک تیم درحد یوونتوس بازیکن داره، ولی ما مثل تیمی در اون سطح فکر نمی کنیم و در اون سطح روحیه نداریم. ولی وقتی به اون درجه از روحیه و تفکر برسیم، همه از ما آسیب خواهند دید. - شکل بازی زیاد مهم نیست، ما شکل ثابتی نداریم، با شرایط تغییر می کنیم. گاهی با 3 دفاع، گاهی با 4 دفاع و گاهی با 5 دفاع بازی می کنیم. - روحیه تماشاگرها هم به نتیجه بستگی داره، ما می تونیم با کسب پیروزی دوباره تماشاگرها رو فتح کنیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
زاك هم مشكل اصلي تيم رو روحي ميدونهكه اون رو واقعا بهتر كرده و اين دو مساوي اخيرمون هم روي تاثير همين افزايش روحيه بوده.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام جنوا رو بخاطر حضور بازیکن ها و مربی اسبق یوونتوس به خصوص کریشیتو دوست دارم و همیشه دوست دارم نتیجه بگیره ولی این بازی کاملا فرق میکنه ، اینبار ما با برد جلوی جنوا دوباره باید بلند بشیم ، دوباره باید به بالای جدول برگردیم مطمئنم که به راحتی میتونیم جزو تیم های نخست جدول باشیم اخبار مسابقه پیش هول و هوشه بازگشت کامو میگرده و همه منتظر این هستن که کامو بعد از مدتها خودشو نشون بده باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لیست بازیکنان دعوت شده برای بازی برابر جنوا :

1 Buffon
2 Caceres
3 Chiellini
5 Cannavaro
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
15 Zebina
16 Camoranesi
20 Giovinco
21 Grygera
22 Sissoko
26 Candreva
27 Paolucci
28 Diego
29 De Ceglie
33 Legrottaglie
39 Marrone

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
کامو بازی میکنه؟ مگه نگفتن حالا حالا ها نمیاد.به هر حال خوشحال شدم که یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنامون برگشت.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
البته فكر نكنم كامو فيكس بازي كنه و بهتره كه به عنوان جانشين به بازي بياد.بعد از يه دوره مصدوميت نبايد 90 دقيقه فيكس بازي كنه تا دوباره اتفاقي نيفته چون واسه 5 شنبه هم بهش نياز داريم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
جووینکو برای بازی کردن مشکلی نداره؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خوردییییییییییییییییییم 1-0 بسود جنوا