پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس 3-2 جنوا ( هفته بيست و چهارم سری آ ) - يادواره فابيو كاپلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
110 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

نگید که پنالتی رو هم خودش گرفته که همین الان میرن توی کوچه داد میزنم الکس الکس دوست داریم

پنالتی رو هم خود الکس گرفت.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
پنالتی بود یا نه؟

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

پنالتی رو هم خود الکس گرفت.

من رفتم توی کوچه .

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
ایول! :onesmiley2: خیلی وقت بود که نبرده بودیم!! :flag3: بسیار بسیار چسبید! حالا چه کار دارین که پنالتی بود یا نه!! :evilgrin:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی خیلی پرهیجانی بود، بعد از سوت پایان بازی خوشحال ترین بازیکن زمین بوفون بود. بعد از اشتباه مهلکی (که فکر کنم برای اولین بار توی عمرش همچین اشتباه بدی انجام داده بود) اینقدر سر خودش داد زد و اینقدر چشماش رو بست و به خودش ناسزا گفت که گفتم الان گریه می کنه ! وقتی سوت پایان بازی رو زدن دوید رفت سمت الکس و با تمام وجود بغلش کرد :دی: قبل از تحلیل بازی بگم که، اگر داور مثل آدم داوری می کرد حداقل 3-4 بازیکن جنوا باید اخراج می شدن !! بلوز می کشیدن، از پشت تکل می زدن، بازیکن هوا می کردن داور اصلا کارت نمی داد ! حتی اواخر بازی که داور کارت داد گزارشگره گفت چه عجب بالاخره داور یه کارت زرد هم داد !! بعد اونوقت ملو یه تنه می زنه با شونه اش اخراج میشه !!! الکس ستاره ی بازی بود. روی گل دوم حرکتش فوق العاده بود. توپ رو قشنگ از زیر پای بازیکن جنوا کشید برون، بعد با دیگو یک دو کرد و تک به تک شد و با یه ضربه ی نرم گل زد. گل سوم هم تک به تک الکس بود که از آفساید فرار کرد (پاس برای آمائوری بود اما آمائوری چون توی آفساید بود نرفت دنبالش) و الکس از دفاع جدا شد و بازیکن جنوا زدش و پنالتی رو هم خود الکس گل کرد. خانومشم توی ورزشگاه بود و هدیه ولینتاینش رو گرفت، الکس آخر بازی براش دست تکون می داد. از لحاظ تاکتیکی یه بازی متوسط بود از یووه. بهتر از بازی قبل بود ولی باید توجه کرد جنوا هم باز بازی می کرد (اونا هم 3-4-3 بازی می کنند) و همین باعث میشد یووه یکم مشکل کمتری در حرکات داشته باشه. اما بازم چیزی که به چشم میومد یه سری ناهماهنگی های واضح بود که همه سعی می کردن با تلاش بیشتر این ناهماهنگی رو جبران کنند. نیمه اول یه سری بازیکن ها مثل سیسوکو خیلی سردرگم بودند ولی نیمه دوم خیلی بهتر شد. آمائوری بازی تقریبا خوبی کرد.دیگو مثل همیشه خوب و فعال بود. کاندروا یکمی روز آروم تری داشت نسبت به قبل. زبینا هم جز اون یه آفساید پر کردن بازی بدی نکرد. در کل با یه بازی متوسط رو به بالا و البته با درخشش الکس موفق شدیم ببریم. ولی خیلی برای بوفون خوشحال شدم. واقعا از ته دل داشت به خودش فحش می داد !! :دی:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تا حالا اینقدر دل تون برا بردن تنگ شده بود ؟ ;D من که دلم پوکیده بود

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

پنالتی بود یا نه؟

به نظر بیرون میومد !!!!!

ولی چون سرعت الکس خیلی زیاد بود و خطای بازیکن حریف هم ادامه دار بود میشد پنالتی هم گرفت !!!!

این 445 امین بازی الکس در سری ا بود !!!! :huhsmileyf: :huhsmileyf: :huhsmileyf: :yesssmileyf:

بازی خیلی خوبی بود !!! واقعا یووه لیاقت بردن رو به معنای واقعی داشت !!!! جیجی :rose: دوست دارم !!!!

و باز هم الکس بود که یووه رو از بحران کشید بیرون !!!! یووه زنده باد :Juveflag:

:yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf: :yesssmileyf:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

من رفتم توی کوچه .

اوه اوه.صداي دادت به اينجا هم رسيد.
صدات داره تو گوشم مي پيچه :دی:
الكس دوست داريم....الكس داريم................................................................... :دی:

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
رضا. میتونی از خوشحالی بوفون بعد بازی و صحنه ای که الکس رو بغل کرد عکس بزاری؟

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
اين هم از هديه ولنتاين :guntootsmiley:. امسال بي نصيب نمونديم :yesssmileyf:. الكس :rose: :thankyou:.

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
خب الان ما پنجمیم یا ششم؟!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
ايول الكس ايول ايــــــــــــــــــــــــــــــــــول :worship: :worship: :worship: :worship: پا بده تا فردا صبح تو فروم بزن بكوب راه ميندازيم :blissysmile: :blissysmile: بالاخره برديــــــــــــــــــــــــــــــــم خدااااااااايا شكرت :worship: :worship: :worship:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

خب الان ما پنجمیم یا ششم؟!

[img width=480 height=276]http://www.imagechicken.com/uploads/1266168045047331600.jpg[/img]

اینتر و ناپولی هم امشب بازی دارن !!!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
الان به همراه ناپولي 38 امتيازي شديم.دوتايي پنجميم.بستگي به بازي امشب داره كه ايشاا... با برد ناپل ششم ميشيم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

الان به همراه ناپولي 38 امتيازي شديم.دوتايي پنجميم.بستگي به بازي امشب داره كه ايشاا... با برد ناپل ششم ميشيم

ایشالا با برد اینتر 5 ام میمونیم !!! :دی:

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال

ایشالا با برد اینتر 5 ام میمونیم !!! :دی:

خدایا ببین وضعمون به کجا کشیده باید دعا کنیم انتر ببره!!! :losersmiley:

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

خدایا ببین وضعمون به کجا کشیده باید دعا کنیم انتر ببره!!! :losersmiley:

:دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بنظر من ناپل رو بعدا هم ميشه گرفت .مطمئنا افت خواهد كرد. تو فوتبال هيچ وقت نبايد اميد رو از دست داد.اگه انتر با باخت امشب به بحران بره فاصلمون شده 15 امتياز و الان خيلي مونده و رم و ميلان رو هم ميشه گرفت.شايد معجزه اي شد و روياي اسكودتو به حقيقت تبديل شد و ژون امسال جشن قهرماني گرفتيم راستي اين رو هم بگم.آخرين برد انتر تو سن پائولو به 13 سال پيش بر مي گرده و جالبتر اينكه تو اين 13 سال تو سن پائولو فقط باخته

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
زک : - در 20 دقیقه اول ما هیچ پیشرفتی نسبت به قبل نداشتیم و همون یوونتوس هفته های گذشته بودیم. ولی رفته رفته بهتر شدیم و کمتر اشتباه کردیم و همین کمتر اشتباه کردن باعث پیروزی شد. - ما هنوز در حال طی دوران ریکاوری هستیم و بهترین دارو برای ما نتیجه است. امیدوارم با این نتایج ترس از روی شونه های بازیکن ها برداشته باشه. - باید دید در بازی های پیش رو چی پیش میاد. امیدوارم این پیروزی اولین آجر ساختمان ما باشه. - توی تصاویر آهسته به نظر میومد که خطا روی دلپیرو بیرون از محوطه باشه ولی بازم توی اون سرعت قضاوت سخت بود. در ضمن بتگا هم به هوادارا گفته در این لحظات تیم بیش از هرچیز به حمایت شما نیاز داره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گاسپرینی دلپیرو رو آب زیر کاه خطاب کرده و دلپیرو جواب داده : خطا واضح بود، حتی موقع بازی هیچکس به تصمیم داور اعتراض نکرد و هیچ مشکلی وجود نداشت. حالا اگر توی تصاویر تلویزیونی مشخص شده سوکراتیس روی خط محوطه زیر پای من زده دلیل نمیشه که من آب زیر کاه باشم. من کاملا صادقانه بازی کردم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی