پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

يوونتوس 3-2 جنوا ( هفته بيست و چهارم سری آ ) - يادواره فابيو كاپلو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
110 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

يوونتوس - جنوا

هفته بیست و چهارم سری آ
يكشنبه 14 فبريه- 25 بهممن
استاديوم المپيكو - تورينو
ساعت 15 به وقت ايتاليا - 17:30 به وقت ايران

[size=13pt]

[center][size=10pt]بازی قبلی

ليورنو 1-1 يوونتوس
جنوا ؟-؟ كيه وو

بازی بعدی

يوونتوس - بولونا
جنوا - اودينزه

[center]تصویر

[center][size=11pt]برای مشاهده آخرین وضعیت جدول و برنامه سایر مسابقات هفته کلیک کنید

[center][size=10pt]برای آشنایی با فابيو كاپلو کلیک کنید

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
با توجه به روند رو به رشد یووه با زاک من امیدوارم ببریم! برد تو این بازی همچین دور از دسترس هم نیست! در کل من خیلی امیدوارم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من جنوا تيمي نيست كه به اين راحتي ها باج بده ولي بازي تو خونه ماست و تيم وضعش بهتر شده و ميشه اميد داشت كه با اين برد دوباره برگرديم هرچند ما هر هفته همينو ميگيم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
شرایط داره به نفع ما رقم میخوره ما باید از این شرایط برد کسب کنیم. ناپولی بازی دیروز خودش را 3-1 به اودینزه واگذار کرد و بازی آیبندش با اینتر هست که اونم قطعا میبازه - حالا ما در صورتی که بازی آینده خود را ببریم. و سمپدوریا از فیورنتینا ببیازه و پالرمو هم بازیش را با باخت به پایان ببره ما با تفاضل گل میریم در رده چهارم( سهمیه اروپایی غیر مستقیم).

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
البته احتمال اینکه سمپدوریا از فیورنتینا ببازه همچین بالا هم نیست ضمن اینکه میزبان هم هست! ولی ما شاید بتونیم راحت جنوا رو ببریم پالرمو هم که فکر کنم با رم بازی داره به احتمال 90 ٪ جلوش کم میاره

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
برد راحت جنوا ؟ شوخی میکنین ! من امیدوارم ببریم ولی نه به راحتی ! رده 7 رو دارین ؟

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال
امیدوارم که ببریم ! چون جدأ دیگه خسته شدم و دلم برای یک برد تنگ شده! و امیدوارم که ترزگه برسه تا لازم نباشه باز هم قیافه ی آمائوری رو توی زمین ببینیم! :دی حالا قراره تو این بازی هم 3-4-1-2 بازی کنیم؟! نمی دونم چرا از این سیستم خوشم نمی اد!! به خصوص در این شرایط بحرانی تیم باید از سیستم 4 دفاعی که سالیان سال بازی کرده ، به 3 دفاع سوییچ کنه!

ALE

ALE

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 ارسال
ما برد میخوایم!چند وقته که ما رنگ برد رو ندیدیم؟؟خسته شدیم دیگه! :cray:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
این بازی برگشت همون مسابقه ایه که تقریبا ً افت یوونتوس رو استارت زد امیدوارم عکسش اتفاق بیفته

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دیگه از این بازی به بعد یواش یواش باید شاهد تیم واقعی زاک باشیم!!! باید ببینیم می تونه روحیه از دست رفته رو برگردونه !! باید ببینیم می تونه بازیکنان رو با سیستم جدید وقف بده ؟!؟ من که خوشبین هستم !!! البته جنوا هم تیم خوبیه که نیم فصل اول مثل یووه خوب شروع کرد ولی بعدش افت کرد ! اما امیدوارم نقطه پرش یووه همین بازی باشه!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
جالب اينه كه اگر با همين 3-4-1-2 بازي كنيم دقيقاً با تاكتيك جنوا بازي ميكنيم كه گاسپريني خيلي دوستش داره و كلاً اعتقاد خاصي بهش داره . ولي اگر بخوايم با هم مقايسه كنيم جنوا از لحاظ هماهنگي تاكتيكي و حتي نفري خيلي از ما سرتره . جنوا الآن دو فصله كه با اين تاكتيك بازي ميكنه و كاملاً مهره هاش توش جا افتادن ولي ما حداقل جلوي ليورنو ثابت كرديم كه خيلي مشكل داريم با سيستم 3 دفاعه . يه برتري بزرگ جنوا هم حضور دو پيستون كناريش هستش كه هم كريشيتو و هم مستو يا ماركو روسي خيلي خوب لب خط حركت ميكنند و به خوبي فضاي كناري زمين رو پوشش ميدن و بازيكناني مثل پالاسيو يا اسكولي خيلي خوب لب خط حركت ميكنند . كلاً احساس ميكنم خيلي دور از ذهن نباشه كه باز جلوي روسوبلو امتياز از دست بديم !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بازي سختيه.با اين وضعي كه داريم بعيده به اين راحتي ها برنده باشيم. واقعا همچين وضعيتي تو تاريخ يووه كم سابقه است.ما آخرين بردمون تو ليگ برميگرده به هفته 18 مقابل پارما كه اون هم حقمون نبود.الان هفته 24 هستيم و هنوز تو دور برگشت رنگ برد رو نديديم.تازه اين در شرايطيه كه بجز بازي با رم بقيه بازي ها بازي سختمون نبودند و بازي هاي سخت موندند.با اين وضع براي گرفتن سهميه هم كار دشواري داريم

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
به نظر من هم یووه روز به روز داره بهتر میشه.امیدم به برد زیاده.

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
چیزی که معلومه اینه که یووه بردن رو فراموش کرده !! و زاکرونی هم اسمی نبود که بتونه به این تیم شوک وارد کنه و اصلا در حد اسم یووه نبود ! باید دعا کنیم زودتر این فصل لعنتی تموم بشه چون داریم تمام وجهمون رو از دست میدیم ! این بازی هم بازی سختیه واسه یووه و امید چندانی بهش نیست ! بعید میدونم یووه تو این فصل به شرایط عادی برگرده !!!!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چیزی که مغلومه اینکه ما تا حالا در المپیکو تورین به جنوا نباختیم حداقل این دو سال که به سری آ بازگشتیم نکته جالب اینکه هر وقت ما در المپیکو با جنوا بازی داشتیم گریگرا برای ما گلزنی کرده است. خب زاکرونی به اعتقاد من باید دست از سر دفاع سه نفره برداره لیورنو تیم نبود مگر نه باید 4 تا گل به ما میزد ما اصلا با این سیستم در حد و اندازه های خودمونم نیستم. ما خیلی زود به رده های دارای سهمیه UCL میرسیم ولی باید خیلی خوب حفظش کنیم. مثل رم رانیری که از رده 13 جدول به رده 2 جدول رسیده افسوس که اون یوونتوس فوق العاده چیرو فرارا به اینجا رسید.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

چیزی که مغلومه اینکه ما تا حالا در المپیکو تورین به جنوا نباختیم حداقل این دو سال که به سری آ بازگشتیم نکته جالب اینکه هر وقت ما در المپیکو با جنوا بازی داشتیم گریگرا برای ما گلزنی کرده است.

خب زاکرونی به اعتقاد من باید دست از سر دفاع سه نفره برداره لیورنو تیم نبود مگر نه باید 4 تا گل به ما میزد ما اصلا با این سیستم در حد و اندازه های خودمونم نیستم. ما خیلی زود به رده های دارای سهمیه UCL میرسیم ولی باید خیلی خوب حفظش کنیم. مثل رم رانیری که از رده 13 جدول به رده 2 جدول رسیده افسوس که اون یوونتوس فوق العاده چیرو فرارا به اینجا رسید.

درسته.هيچكس فكرشو نميكرد يووه از اون وضع به اينجا برسه و همه يووه رو جز 2 تا تيم اول مي ديدن ورم هم با اون وضع اسپالتي انتظار نمي رفت سهميه بگيره ولي رانيري اومد و رم رو دگرگون كرد و رم دوم شد و حالا يووه به دنبال اينه كه سهميه رو بگيره
دقيقا همه چيز عوض شد.اين نشون ميده كه به 4-5 تا برد اول فصل نمي شه دل بست و تيمي موفق تره كه ثبات بيشتري داشته باشه كه تيم ما تو اين 4 فصل اخير نداشته.چون تو قواي بدني هم ثبات نداريم و وسط فصل كم مياريم و مصدوم ميديم

Claudio Marchisio

Claudio Marchisio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 85 ارسال
دیگه اینارو باید ببریم...اینتر و میلان پنج تا پنج تا بهش زدن...

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
خیلی جالبه واسم که می گید این بازی رو حتما می بریم، از نظر من تو بازی با لیورنو نه تنها خوب نبودیم، بلکه افتزاح بودیم حتی... هیچ برنامه ی خاص و مرتبی نداشت تیم. سیستم 3 دفاعه واقعا به درد یووه نمی خوره،خیلی پایینتر از ظرفیت و توانایی هاشون بازی می کنند بازیکنا با این سیستم 3412 ی زاکرونی! کلا غیر منطقی هم هست از نظرم که یه مربی بیاد، حالا چون خودش دوست داره یهو سیستم تیم رو اینجوری تغییر بده. مشخصا بازی با 3 مدافع تو ایتالیایی که فوتبالش تا حدود زیادی با دفاع عجین شده خیلی جالب و کارامد نیست. حالا درسته که خیلی از اون سالا گذشته که ایتالیا صرفا وابسته به کاتاناچیو بود و موقعیتای گل صرفا از ضدحملات به دست می اومد، ولی حقیقت اینه که هنوز هم فوتبال تدافعی ای تو ایتالیا جریان داره... بعد یه مسئله دیگه،خط دفاع و میانی هیچی حالا! ما الان مهاجم نداریم در واقع! "نداریم" فرق داره با اینکه مهاجم زپرتی داریم البته...حالا با الکس کاری ندارم من که حسابی دور شده از اوجش و دلسرد حتی! ولی خب وقتی آمائوری کنارشه، در واقع یعنی کسی کنارش نیست. آمائوری جدا داره افتضاح بازی می کنه. من جای زاک بودم حتی ایموبیله و پائولوچی و جووینکو رو نداشتم، شده منینگر ـُ می ذاشتم کنار الکس بازی کنه، به آما بازی نمی دادم... حالا باید ببینیم کی ـُ می ذاره تو این بازی..

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اين بازي به اين راحتي هايي هم كه ميگيد نيست.جنوا تيم هماهنگيه.بازي با ميلان هم بيشتر به داور و اشتباهاتش باختن نه ميلان. من كه بعيد ميدونم انقدر راحت بشه از سد جنوا گذشت

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
ما هم نگفتیم راحت میشه برد! من میگم یووه داره تغییر میکنه! اگه این تغییر کردن رو ادامه بده امید به برد هست البته من بازم تکرار میکنم همیشه امید باید این وسط حرف اولو بزنه. جنوا هماهنگه و خوب کار میکنه ولی این تیم هم یووه ست! حتی اگه داغون شده باشه بازم یووه ست!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی