پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

omid.juve

omid.juve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 58 ارسال
طرح جالبی از کار در میاد منم اگه امکانش باشه میخوام کمکی بکنم بهتون، اما نمیدونم تا بعد امتحانا کاری میمونه یا نه در هر حال خوشحال میشم دستی بر آتش این طرح داشته باشم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال

قطعا خوشحالم میشم که شما هم باشی،
هنوز تاریخ شروع کار مشخص نیست، چون امیر هم مثل شما بعد از امتحان ها میتونه کمک کنه؛

حالا امروز خود حسن میاد و صحبت های آخر رو انجام میدیم؛

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
منم گفتم هستم فقط اگه وظایفمو مشخص کنید.

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
بحث جذابیت یه چیز سلیقه ای - ذوقی هست ... اینکه بچه های فروم نسبت بازی های دهه 10 یا 20 یووه علاقه مند باشن یا نباشن دیگه به خودشون مربوط میشه به طبع اون حال و هوا و بازیکنانی که ما خودمون به چشم دیدیم برامون جذاب تره تا اون شرایطی رو که فقط ازش شنیدیم یا خوندیم قلم نگارنده هم همونطور که بهمن عزیز گفت به این جذابیت کمک میکنه ولی باید دید ماهیت نوشتن هم چی هست پست هایی که صرفا در بردارنده نتایج یک دیدار هست ، هر چقدر هم که با آب و تاب گفته باشه باز هم صرفا "نتیجه" هست نه بیشتر بنابراین چندان مانور سنگینی نمیشه روش انجام داد نهایت کاری که میشه کرد اینکه از اون بازی یا گل خاص ، عکس و فیلم گذاشته بشه که اون هم با توجه به تاریخ بازی های برگزار شده ، کار چندان راحتی نیست نتیجتاً اینکه هدف از انجام اینکار فقط اطلاع رسانی تاریخ پر اتفاق و غرور آفرین یووه هست که ما سعی داریم بخشیش رو به صورت مکتوب در بیاریم بیشتر از این نباید ازش انتظار داشت

omid.juve

omid.juve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 58 ارسال
در ضمن صحبتای TIFOSI DELLA JUVE باید بگم که همیشه همه کارا برای جذابیت صرف نباید انجام بشن! مهم اینه که تاریخ باید مکتوب بشه و تیمی مثل یووه، برازندشه که چنین کاری براش انجام بشه مخصوصا که اولین حرکت حرفه ای تو ایران باشه! پس نمیشه فقط بخوایم همه خوششون بیاد و به به و چه چه بشنویم؛ مهم گردآوری این موضوعات در یکجا و با یک سیستم خاصه که امیدوارم انجام بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال

باشه پس :1:
فقط این حسن بیاد تا مشخص بشه وظایف دوستان

ولی یه یک مسئله ریزی دقت کردید که من اگه بخوام نقشه تاریخ رو آپدیت کنم، دهنم سرویس میشه ؟ :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
از اینکه اینهمه مشتاق تاریخ میبینم .... به وجد می یام ... خوشحالم ... من هم اگه هدف*مند شدن یا *ر*ان* ه *ها بذاره :1:... حتما هستم ... :1: :1: :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
در مورد نوشتن متن و اين كه يه چيز جذاب از آب دربياد: اگر صبر داشته باشيد و به من وقت بديد(خيلي كم؛ تا 30 دي) من ويرايش و تصحيح متن ها رو به عهده ميگيرم با كمال ميل!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خب صحبت هاي پاياني با بهمن انجام شد و وظايف همه تعيين شد ، بهتون pm ميدم . فقط يه سري توضيحات من الان اولين تاپيك رو ميسازم و شما دوستان لطف كنيد طبق همين پست ، پست بدين :1: اين هم بگم كه چون الان اطلاعاتي كه ميخوايم جمع اوري كنيم براي100 - 110 سال پيش هست قطعا براي خيليهاشون اطلاعاتي نيست :1: پس تعجب نكنيد همون تاريخ و نتيجه بازي رو بنويسيد . هر مشكلي هم داشتين با من و بهمن در ميان بزارين . با تشكر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال

چند نکته دیگه؛
اول اینکه تاپیک ها باید به ترتیب ساخته بشند، یعنی وقتی که تاپیک لیگ فدرال 1900 ساخته شد، تاپیک بعدیش باید 1901 باشه.
نکته بعدی اینکه لیگ فدرال تا سال 1903 بوده؛
پس آقای عزیز، دوست گرامی، شمایی که قراره برای سال 1904 اطلاعاتش رو جمع کنی، باید بری توی انجمن دسته اول ایتالیا تاپیک بسازی :1:
نری تو لیگ فدرال بسازی ها ! :1:

مسئله بعدی تشابه تاپیک ها و پست هاست،
پست حسن رو ملاک قرار بدید و دقیقا مثل حسن تاپیک درست کنید و پست بدید.

و نکته آخر هم اینکه تا سال 1909 بازی ها حذفی بوده و حداکثر بازی ها 6 بازی هست.
از سال بعدش به صورت لیگ در میاد و بازی ها تعدادشون به 16 تا افزایش پیدا میکنه. اونجا هم حسن شروع کننده کار خواهد بود و مثل حسن ادامه میدیم.
------------

در مورد نوشتن متن و اين كه يه چيز جذاب از آب دربياد:

اگر صبر داشته باشيد و به من وقت بديد(خيلي كم؛ تا 30 دي) من ويرايش و تصحيح متن ها رو به عهده ميگيرم با كمال ميل!

منم همین نظر رو داشتم برای خودم البته :1:
ولی بعدا با هم حرف میزنیم؛
فعلا تو برو به درس هات برس :1:

omid.juve

omid.juve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 58 ارسال
خب الان که کارو شروع کردین که :( پس قضیه امتحان و اینا چی میشه :( من! کمک! منم بازی! اینا چی میشه؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

خب الان که کارو شروع کردین که :(
پس قضیه امتحان و اینا چی میشه :(
من! کمک! منم بازی! اینا چی میشه؟

براي پست كردن عجله زيادي كه نيست يعني امشب كه كاراتون رو بهتون pm بدم تا جمعه يا شنبه فرصت دارين ! اين كارهاي اوايل هم خيلي كمه .فكر نميكنم انقدر وقتتون رو بگيره كه از درس و مشقتون بيافتين :1:
الان 10 نفر داشتيم و 9 فصل ! يعني يكي ميموند براي دور بعد كه اون هم شما بودي omidianno :1:

omid.juve

omid.juve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 58 ارسال
:1: پس این خوبه اصلا من عاشق آدمایی ام که شرایط آدم رو میفهمن :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال

ما حواسمون به قشر ضعیف و زحمت کش جامعه یعنی دانشجویان محترم هست :1:
واسه همین کلا امیر رو فعلا تو برنامه ها نزاشتیم تا خودش بیاد و اعلام آمادگی کنه. یکی دیگه از بچه ها هم بهش یه کار سبک دادیم تقریبا :1: (تا تو باشی دیگه امضات موجی نباشه :1:)
شما هم بعد امتحان ها دیگه کارت شروع میشه فکر کنم، عجله نکن و با تامل برو جلو :1:

امیدوار همه با تامل و ذکر یاد امام لاپو الکان (ع)، در این راه موفق باشیم :1:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
البته بهمن,من بعد امتحانا آماده ی پذیرفتن کارهای سخت هستم. :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
يه نكته : با بهمن صحبت كردم ديگه لازم نيست به طور مثال بنويسيد : تورينو يكشنبه 12 اپريل 1900
همون تاريخ رو بنويسيد راحت تره مثلا 12/4/1900
:3:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

اگه بتونید از سیستمهای بازی تیمهای فوتبال اون دوران هم اطلاعاتی ارائه بدید ... خیلی خوب میشه ...

[img width=480 height=360]http://d14ndr4.files.wordpress.com/2009/01/juventus_11_1024x768.jpg[/img]

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قطعا ! در حال تحقيق هستم و با توجه به سيستم بازي ايتاليا در دهه 30 به نتايجي هم رسيدم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال

این بحث ها رو اگه سعی کنیم توی تاپیک خود بازی ها دنبال کنیم بهتره؛
ولی من خودم سعی میکنم اطلاعاتی درباره سیستم و این چیزا گیر بیارم.

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
اگه واقعاً به اون دوران علاقه مند باشید میتونم سایتی معرفی کنم که بازی های تیم ملی ایتالیا در اون سال ها رو کامل آرشیو کرده ولی خوب تا علاقه ی 100% ای نباشه فایده ای نداره ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی