پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتاق مديريت انجمن تاريخ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
683 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اتاق مديريت انجمن تاريخ (43 کاربر رای داده است)

آیا با قرار گرفتن نام مائورو کامورانزی در انجمن اساطیر یوونتوس موافق هستید ؟

1. بله (38 رای [88.37%])

درصد آرا: 88.37%

2. خیر (5 رای [11.63%])

درصد آرا: 11.63%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

این پست بیانکا فوق العاده بود ... در زمان مناسبی هم پرده برداری شد ...
پست بیانکا در شان یوونتوس و راوانلی بود ...
ای کاش ... مدیریت محترم تاریخ و مسولای ارشد فوروم ... حمایتهای لازم رو از اینجور پستها انجام بدن ...

یعنی چیکار کنم ؟

----------------

من یه پیشنهاد داشتم برای این انجمن که به دو صورت میشه انجامش داد.

الان از سال 2005 این فروم پابرجا بوده و آرشیو قشنگی داره پیدا می کنه. 5 سال تمام مسابقات یووه از دوستانه بگیر تا سری آ و جام حذفی و لیگ قهرمانان تاپیک داشتند و بحث داشتند. برای اینکه این تاریخ قابل استفاده تر بشه میشه لینک بازی های تاریخی، مثل بازی مقابل رئال، بردهای مقبال اینتر و میلان و رم رو، یه جا لینک کرد و در دسترس گذاشت.

مثلا میشه صفحه ی اول تاپیک اینتر-یووه بازی های یووه و اینتر رو که توی آرشیو داریم لینک کنیم چه جام حذفی چه لیگ.

یا اینکه مثلا میشه یه تاپیک درست کرد، و لیست تمام بازی های موندگاری که توی آرشیو داریم رو توش قرارداد :دی:

به نظرم جالب میشه، حالا تا نظر بقیه چی باشه.

لینک بازی های مهم و قشنگ یووه رو توی صفحه اول تاپیک مسابقات قرار میدم؛
ولی زمان میبره :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این delpiero1993 هر کی که هست و هر چی که هست ... موقعیت شناس و مفیده ... یه هافبکه خلاقه ... پستش دباره فورتوناتو عالی بود .... عالی و بموقع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

تــــــــوجــــــــــــــــــــه

اگه دقت کرده باشید یک بیوگرافی کامل و جامع از یووه به زبون فارسی وجود نداره !
من قصد دارم به زودی این کار رو شروع کنم و کامل ترین بیوگرافی یوونتوس به زبون فارسی رو تهیه کنم،
نوع نگراش و تقسیم بندی موضوعات به نظرم اگه مثل ویکیپدیا باشه بهتره + توضیحات بیشتر و ناگفته های زیادی که قطعا در ویکیپدیا نیست.
امیر و محمد مثل همیشه کمک می کنند؛

لطفا بقیه دوستان هم اگه نظری دارند لطف کنند و بگند و البته اگه دوست دارند در این کار بزرگ مشارکت داشته باشند حتما اعلام کنند.
به هر حال یادتون نره این قراره کامل ترین و بزرگ ترین بیوگرافی یوونتوس به زبون فارسی باشه و قطعا کار کوچیک و بی ارزشی نیست !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یه لحظه احساس تاسف کردم... :np: نزدیک دو هفته من نیومدم فروم،این انجمن 10 تا پست هم نخورده :np:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
قصد دارم يه حركت بزرگي بزنم :1: البته كه به تهايي نميتونم ولي با بازگشت بهمن و كمك گرفتن از يسري افراد مد نظرم اين كار بزرگ رو به سرانجام ميرسونيم !

قصد دارم تمام نتايج يوونتوس از ابتداي شروع مسابقات قهرماني ايتاليا كه Campionato Non a Girone Unico نام داشته رو به همراه تمامي اطلاعات موجود ! در اختيار شما بزارم .

بعد از اتمام مسابقات داخلي ميريم سراغ مسابقات بين المللي !!!

حتما ميدونيد از سال 1900 تا 1929 مسابقات به اين نام بود و از 1929-30 نام مسابقات قهرماني سري آ . ====

به طور مثال :

اولين ديدار يووه

روز اول بازيها

يكشنبه 11 مارس 1900 - تورينو - ساعت 15:30 ورزشگاه : كمپ Piazza d'Armi

juventus 0_1 FBC Torinese

نفرات 2 تيم :

JUVENTUS

Nicola I
Varetti
Chiapirone
Canfari En.
Gibezzi
Forlano
Nicola II
Donna
Barberis A.
Rolandi
Armano I
FBC TORINESE
Beaton
Soedvitch
Bosio
Nasi
Dobbie
Lubatti
Weber
Cagnassi
Colongo
Beltrami
Verdam

گل زن بازي :Colongo

داور بازي : Jourdain

=-=-=-=-
:3:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

یعنی حدود 4 هزار تا بازی رو میخوای به همین شکل بنویسی؟ :1:

خیلی سخته ولی فوق العادست پسر...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

یعنی حدود 4 هزار تا بازی رو میخوای به همین شکل بنویسی؟ :1:

خیلی سخته ولی فوق العادست پسر...

دقيقا يه چيزي تو همين مايه ها :1:

تو پستم هم گفتم كه تنهايي نميتونم يعني اصلا امكان نداره بتونم تنها انجام بدم چون خيلي خيلي وقت گيره ! به اصطلاح دهنم صاف ميشه :1:

ولي با بازگشت بهمن قراره تصميماتي بگيريم .
سعي ميكنيم چند بازي رو تو يك پست قرار بديم كه تعداد پستها خيلي زياد نشه .

در اينكه استارت كارو ميزنيم مصمم ( يه همچين چيزي ) هستيم ولي اميدوارم بتونيم به سرانجام برسونيمش .
تا اون موقع يووه 600-700 تا بازي ديگه هم كرده ! :65: :np:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
فکر خوبیه حسن فقط برای 10 سال اول قبل اسم بازیکن ها یه مرحوم یا زنده یاد بزار :1: باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

با این طرح موافقم،
ولی جای بحث زیاد داره،
چون به چند شکل مختلف میشه این کار رو انجام داد، ولی باید به شکلی انجام بشه که برای مخاطب جذابیت داشته باشه حتی اگه کار کمی هم سخت بشه !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
حالا من تو فكر يه كار ديگه هم هستم ، شايد به خاطر جو گير بودنم هست :1: ولي خواستم بگم تا اونجايي كه بتونيم گل ها رو هم در كنارش بزاريم براي دانلود ديگه بي نظير ميشه :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

حالا من تو فكر يه كار ديگه هم هستم ، شايد به خاطر جو گير بودنم هست :1: ولي خواستم بگم تا اونجايي كه بتونيم گل ها رو هم در كنارش بزاريم براي دانلود ديگه بي نظير ميشه :1:

یکی از ملزومات کار هم همینه ! :1:
تو این زمینه خودت هستی، من و Delpiero 1993 هم هستیم و فکر میکنم میشه تعداد زیادی از گلها رو جمع آوری کرد،
البته نه اونقدر هم زیاد :1:

حالا صحبت های خصوصی زیادی باید با هم انچام بدیم :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خب قطعا از طرح كه با خبر شدين چه هدفي رو دنبال ميكنه ! نام طرح هم يووه از ابتدا تا به امروز هست !
همون طور كه قبلا گفتيم اين كار گروهي هست و حالا هر كس داوطلب هست ميتونه با من از طريق pm ارتباط بر قرار كنه تا لينك اطلاعات و نحوه كارو بهش بگم ! فعلا به جزء خودم و بهمن دوستان خوبمون سينا (TIFOSI DELLA JUVE ) و delpiero1993 اعلام امادگي كردن براي همراهي در اين طرح !
هم اكنون نيازمند ياري سبزتان هستيم ! :1: بشتابيد به سوي رستگاري !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

برای شروع این طرح، 6 انجمن : لیگ فدرال - دسته اول - بخش اول - بخش ملی - سری ب - سری آ، ساخته شدند؛
توضیحات بیشتر در این انجمن ها داده خواهد شد،
یووه ابتدا بازی های خودش رو از لیگ فدرال شروع کرد، و به ترتیب رفت جلو،
نحوه شروع این طرح هم به همین شکل هست.

تا قبل از شروع سری آ، حجم بازی ها کمه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
خب براي شروع اين طرح به 10 نفر نياز داريم كه فعلا : خودم - بهمن - محمد - سينا - delpiero 1993 - اميد - مصطفي ( alex 10 ) هستن .( اميدوارم كسي رو از قلم ننداخته باشم)
براي اين به 10 نفر نياز داريم كه طرح به صورت دهه به دهه جلو ميره ! يعني 1900 تا 1910 انجام ميشه اگه همين نفرات دوباره خواستن ميتونن باز هم كمك كنن اگر نه نفرات جديد و اگر نفرات جديدي هم حاضر نبودن با همون تعداد كارو انجام ميديم .
همون طور كه بهمن گفت انجمن هاش هم ساخته شد : يعني اينكه از فردا استارت ميخوره كارمون پس هر كي تمايل داره شركت كنه تا امشب بگه ، كار هم بسيار سادست ، نترسين :1: تمام اطلاعات موجود هست و ما بهتون اطلاعات رو ميديم شما فقط كافي يه وقتي بزارين و فصل خودتون رو اماده كنيد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

[b]خب براي شروع اين طرح به 10 نفر نياز داريم كه فعلا : خودم - بهمن - محمد - سينا - delpiero 1993 - اميد - مصطفي ( alex 10 ) هستن .[b]

البته تصحیح کنم که این محمد خوردی هست نه محمد اصفهانی :lol:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
محمد اصفهاني كه قطعا از طرح استقبال ميكنه :دي: من هم بعد لاز امتحانات هستم... حسن،من يه همچين چيزي تو ذهنم بود منتها با ابعاد كوچيكتر...حالا يه تغييراتي توش اعمال ميكنم و نظر خودم رو هم پياده ميكنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
نظر خود من اینه که تا سال 1990 پست ها یک شکل باشه،
ولی بعدش چون هم اطلاعات بیشتری درباره بازی ها هست میشه کامل تر نتایج رو زد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
طرح که مطمئنا خوبه ... و مفید ... اما میترسم بعد از مدت کمی دلسرد بشید ... :3: مشکل اصلی اینه که ... اینجور پستها رو کمتر کسی میخونه :2qcmh45: ... یا اگه بخونه با دقت نمیخونه :2qcmh45: ... و من میتونم قسم بخورم :2qcmh45:... اکثر افراد سرسری میخونن... و غالبا از پستها :2qcmh45:.. کسی چیزی یادش نمیمونه :2qcmh45: ... چون به هیچ وجه بهش ایمان نداره ... :2qcmh45: مثلا ... وقتی ما " گابتو " رو نشناسیم ... انتظار دارید ... وجود اولین بازیکنان یووه واسمون مهم باشه ؟!! :1:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

حرفت کاملا درسته !
من خودم به شخصه پست های کپی پست رو معمولا نمیخونم !
حالا اینجا من به حسن گفتم حداقل ترکیب دو تیم رو ردیفی بزن، گفت کار سخت میشه !

معمولا وقتی کسی "خودش" پست رو مینویسه، برای خواننده هم جذاب تره تا اینکه فقط کپی پست باشه،
به قول ناصر باید ادبیات اینگونه پست ها "ژورنالیستی" باشه ! :1:

یک نمونه قوی تاپیک "سری آ فصل 99-2000" و یک نمونه ضعیف "یوروونتوس" رو میتونم اسم ببرم؛

وقتی شما برای پستتون زحمت می کشید، اگه کسی خوشش نیاد و نخونه، حداقل خودتون از پست خودتون رضایت دارید ! چون براش وقت گذاشتید و زحمت کشیدید؛

این نظر منه، نه اینکه با کلیات طرح حسن مخالف باشم، می تونه از فردا به همین روشی که خودش گفته کار رو شروع کنه؛
ولی اول باید هدف خودش رو نه برای ما، حداقل برای خودش تعیین کنه !

به هر حال این کار انجام خواهد گرفت به هر شکلی، ولی از دوستان این توقع رو دارم که همفکری کنند، چون خودشون هم قراره که کمک کنند.
فکر نمی کنم توقع بیجایی باشه !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
من نوشته هایی که درباره ییوه باشه ... حتی اگه روی کاغذ پاره پوله و کاهی هم که باشه میخونم ... میخونم و لذت میبرم ... بقولی بدترین کتابها هم .... ارزش یکبار خوندن رو داره .... چه برسه به نوشته درباره یووه ... که حتما جذابه ... طرحی که در شرفه انجامه ... طرح جذابیه ... و وقتی جذابتر میشه ... که دربارش بحث بشه ... و نویسنده ها رو توی طرح تنها نذاشت ... و با بحث درباه پستهاشون ... ازشون حمایت کرد .........

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی